ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 06:12   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

1987NiL> Forum Mesajları
    1987NiL'e ait Toplam 595 Forum Mesajı var
<<123 45678910111213...60>>

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >CC nin KANGRENI I!!!>
  2.Şub.2007 Cum 10:59:36
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Artik size sadece kocaman bir PESSSS BEA KARDESIM  diyorum Nedenmi?

ilk olarak;

1987NÝL in bu baþlýðý açmasýnýn sebebi, dün cafe-1 de yolcu27 ile Cafe-1 sakinlerinin tartýþmasýydý.

Demissinya, yine her zamanki olay, kisilere sormadan, aslini bilmeden kendi kafanizda bir senaryo olusturup onu oynamaya basliyorsunuz. Sen bana sordunmu? Neden böyle bir baslkik actin dedinmi?  EE nerden biliyorsun basligi nicin actigimi.? E neden sorasinki, ne gerek var sen benden daha iyi biliyosun, benim bu basligi acma sebebimi demi, senin kafanda hazirda bir senaryo var, kesin nil bunun icin acti bu basligi diye:) Sormaya gerek yok demi:)

Ben simdi söyleyeyim bu basligi acmamdaki asil sebebi. Yazimin ILK GIRIS BÖLÜMÜNDEDE BELIRTTIGIM GIBI nick aliminin kolaylasmasi sonucu ortaya cikan sorunlardi. Yildiz ajan olarak görev aldigim icin, bu sorunlari yakindan görme imkanim oluyor. Bu topici acmadan 1 gün öncede yildizliydim ayni seyleri yine gördüm ve buna bir cözüm getirilmesi amaci ile bu basligi actim.

Evet senin herzamanki gibi kafanda yazdigin senaryo ile pek bi baglantisi yok:) Tabi insanin anlamak istedigini anlamasi gercegi var. Ben Buraya Hava durumu ile ilgili bir baslik acsaydim siz onuda bir sekilde karalama kampanyasina cevirirdiniz. Müthis maharetlisiniz bu konuda:) Bravo:)

1987NÝL isim veremezdi. NOA yi veya her hangi baþka bir þef i veya bir ajan i bu þekilde klavyesine dökemez :) O dökemeyince iþ yine bana kaldý..

Tabi ya NiL korkuyor:) ya sonra Noa benim basimi vurdurursa:) ya noa benim ekmegimi keserse:) Gurcu ; yine ezbere konusmussun üzgünüm. Eger forum mesajlarima söyle bir göz atmis olsaydin Noa nin bir kelimesinin hata oldugunu düsündügüm icin ona yine bu forumda cok kizdigimi hatta HARWEST nickli arkadasinda gelip noayi kayirarak beni ilgi beklemekle sucladigini görürdün:) Neyse dedigim gibi insan bi ezbere konusmaya bir senaryo yazmaya basladimi demekki bu kadar hayal üretebiliyormus GURCU:)

Ama ne tesadüftür ki 1987NÝL, yolcu27 küfürmü etti yazmýþ :)))

Yani artik söyleyecek söz bulamiyorum ya. Sen dedin "yolcu NOA ya küfür etseydi ban alirdi" diye  Bende "etmediginimi saniyorsun, yolcunun herkesin özeline neler yazdigini biliyormusunki etmedi diyorsun dedim" hatta dur kopyalayimda iyice bir gör, zira siz baya bir hayal görüyorsunuz:))

Ama yolcu denilen þahsiyet NOA ya küfür etse. emin olun o IP den baglanan tüm nickleri 100 yil ban yerdi. NOA nin ailesine küfür 100 yildan açýlýyor.. Bir arkadaþýmýzýn ailesine küfür 60 dk :)

Diyorsun, ama yolcu27  nin kimin özeline nasil küfürler ettigini bilmiyorsun. NOA ya küfür etmediginimi saniyorsun. Elbetteki  onada ediyor, hatta cafe1 de genelden bir sürü hakaret ediyor. Noa nin bunlari görmedigini duymadiginimi saniyorsun.

Iste kim etmedi demis kim yolcu herkese küfür ve hakaret ediyor demis ortada:))

" 1987NÝL in topiðine bunu yazdýk ama 1987NÝL þimdi hop oturup hop kalkýyordur. Baþlýðý açan 1987NÝL, mesajlarda NOA nin falan adi geçiyor. 1987NÝL böyle birþeyi yapmak istemez çünkü NÝL sadece forumda ajanlara ve þeflere Video lar yapan þirin bir user. :).. Konuþtuðum arkadaþým ee yuh gurcu olayda onlarda vardý. Yazdýklarýný bende okudum yaþanan dýþýnda ne varki.  merak etme 1987NÝL sana niye tavýr alsýn sacmalama falan dedi :)

Evet; ben burda bir sorunun halledilmesi icin cözüm bulunmasini rica ediyorum. Tüm seflerle konusuyorum, Lütfen bir cözüm bulun insanlar nick almak kolaylasti diye sohbet ortamini iyice kirletmeye basladi, artik ceza almaktan bile korkmuyorlar, yildizli ajanken böyle durumlarla karsilasiyorum diye bir baslik aciyorum.

Sizde o her zamanki, bir noktaya odaklanmis ve benim gördügüm en dogrudur, sizler göremezsiniz, sizler görsenizde söylemezsiniz, sizler yagci, yalaka insanlarsiniz, sizler bizim gibi cesur olamazsiniz mantigi (BU MANTIK TIPIK YOLCU27 MANTIGI OLUYOR; EN DOGRU; EN DÜRÜST; EN CESUR BENIM MANTIGI) ile, aman kosun kosun bir an önce yazalim diye, nefes bile almadan almis elinize sazi baslamissiniz o her zamanki cocuksu senaryolar ile süslediginiz karalamalarinizi yapmaya:)

NÝL sadece forumda ajanlara ve þeflere Video lar yapan þirin bir user

AAAA evet su videolar:)) Ben o videolardan  model71, Nefertiti ve Prangayada yapmistim:) Demek bu kisilerde ajan ve sef oldu:)) Bende bu kisilere videolar yaparak sirin gözükmeye calisiyorum :))AAA bu arada Gurcu, o videolardan sende bana yapmistin, hayirdir bana sirin gözükmeyemi calisiyorsun:)))

Ben kahin falan deðilim, sadece insanlarý tanýyorum :) bir ajan gelip 1987NÝL in kafasina vurup aðzýndaki ekmeði alsa  gýkýný çýkartamayacak biri :)

Burda bile yine insanlari tanimadan ve sadece karalamak icin bir sekilde yolcu27 mantigi ile " sen yapamazsin, sen korkaksin, sen yagcisin, sen görsende söylemessin, ben cesurum, ben yaparim, ben  en dürüst insanim" diyorsun. Ya yolcu27  yi kinama yada onun gibi olma Gurcu cok büyük bir tezatlik sergiliyorsun:)))Ve gercekten cok komik bir durum ortaya cikiyor:)))

AAA unutmadan:)

himm bu arada.. 1987NÝL al topiðin senin olsun.. Burdan devam edin :)

Demissinya; senin bu yazina cok güldüm:))

Kirlenecegi kadar kirledin topic Gurcu:))  Ama yinede saol:)) kirletmeye son verdigin icin:)) tabi son verdiginize inanmasamda:)

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >KONUŞAN FOTOĞRAFLAR>
  1.Şub.2007 Per 20:50:18

Gercekten hepsi birbirinden anlamli kareler ve sözler.

paylasim icin tskler.

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >CC nin KANGRENI I!!!>
  1.Şub.2007 Per 19:57:35
fiogf49gjkf0d

Gül gurcu, sen bana gül olurmu. Cünkü bende her baslik altinda yapmaya calistiginiz sizin bu cocuksu saldirilariniza gülüyorum. Ben kimseyi körü körüne elestirmem yada kimseyi körü körüne desteklemem. Herkes hata yapabilir. Insanlarin hatalarinida, dogrularinida acik acik söylerim. Merak etme Noa ninda bu sitede bizleri ilgilendiren bir konuda yanlis bir karari olursa bunu gider kendisine söylerim, söylüyorumda

Zaten ülkemizin basina gelen hersey hep bu körü körüne karalamak yada desteklemekten gelmiyormu 

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

1.Şub.2007 Per 18:47:13

Ya arkadaslar ben bundan biktim, burda bir sorunun giderilmesi adina bir baslik actim. Yine burda bir baska konu tartisilir oldu.

Gurcu;

Ama yolcu denilen þahsiyet NOA ya küfür etse. emin olun o IP den baglanan tüm nickleri 100 yil ban yerdi. NOA nin ailesine küfür 100 yildan açýlýyor.. Bir arkadaþýmýzýn ailesine küfür 60 dk :)

Diyorsun, ama yolcu27  nin kimin özeline nasil küfürler ettigini bilmiyorsun. NOA ya küfür etmediginimi saniyorsun. Elbetteki  onada ediyor, hatta cafe1 de genelden bir sürü hakaret ediyor. Noa nin bunlari görmedigini duymadiginimi saniyorsun. Lütfen bu basligi bir karalama kampanyasinin yapildigi yer haline getirerek kisisellestirmeyelim.

Noa icin orda ona ip ban vermek cokmu zordu sence yada  bir korkusumu vardi bunca sikayet alan birine ip ban vermekten. Orda yolcuya ceza vermek  secilebilecek en kolay yoldu. Ama belki anlar ve susar, verdigi rahatsizliktan vazgecer diye bir konusma yapti.

Rica ediyorum bu basligi bir karalama kampanyasina cevirmeyin LÜTFEN!!!

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

1.Şub.2007 Per 17:59:57

Sanirim sorunda tam bu noktada basliyor, yani küfür, hakaret eden ve rahatsizlik veren nicke ceza verildigi icin ayni kisi aldigi cezanin akabinde baska bir nickle gelip ayni seyleri yapmaya devam ediyor.

Nick alimi konusunda yeni bir calisma yapiliyormus. Dilerim bu tür olaylari engelleyebilecek bir sistem getirilir. 

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Felsefe, Din, İçsel meseleler >::::KABE::::>
  1.Şub.2007 Per 16:10:48

Gercekten cok güzel, insana huzuru, sevgiyi, saygiyi, kardesligi ve bütün temiz duygulari anlatan ve hatirlatan görüntüler.

Paylasim icin tskler nefercim

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

1.Şub.2007 Per 14:34:42
fiogf49gjkf0d

Hepimiz burada vakit geciriyoruz. Günün stresini atiyoruz bazen. Ama CC de giderek yayilan bir kangren var.

Nick aliminin kolayligi, sohbet odalarindaki sorunlu kisilerin ceza alsalarda 7 gün 24 saat odalarda rahatsizlik vermeye devam etmesi gibi bir cok sorun aslinda CC nin kangreni benim gözümde.

NICK ALIMININ KOLAYLIGI: Yeni sistemle birlikte, nick alimi artik cok kolay oldu. Gecen gün yildiz ajanligim sirasinda gecen bir diyalogu aktarmak istiyorum.

X user: olum bas küfürü bea.

Y user: olum ceza alacam yine, ne küfürü, dur simdi oda izleniyor.

X user: Alsan nolur. Yeni nickle girersin

Y user: Olum nick almaktan biktim.

X user: Ben zulaladim 20 den fazla nick var.

Iste iki user arasinda gecen konusma aynen böyle.Yani demek istedigim su. Nick aliminin kolaylastirilmasi, CC ye sohbet ortaminin  daha cok kirlenmesi olarak geri dönüyor. Bence bir cözüm bulunmali, evet burasi bir ticari site, ne kadar cok kullanici olursa o kadar iyidir gibi düsünülebilir. Fakat sunu unutmayalim. Kullanicilarin memnuniyeti, devamlilik demektir. Burada sohbet icin bulunan userlerin memnuniyetini saglamak 1. görev olmali diye düsünüyorum. Bunun icinde siteye üyelik ve yeni nick alimina bazi zorluklar getirilmeli diye düsünüyorum.

SOHBET ODASINDA SÜREKLI RAHATSIZLIK VERENLER: Birde böyle bir durum var. Vipli, tipli uzun zamandir CC  useri olan bazi kisilerde bulunduklari sohbet odasinin huzurunu kacirip rahatsizlik veriyorlar. Ceza aliyorlar ama ceza bitmesi durumunda yada baska bir nick ile tekrar gelip ayni rahatsizligi vermeye devam ediyorlar. Bence bir user hakkinda rahatsizlik verdigi belirtilerek belirli bir sayida sikayet oldugunda, sikayet edilen user önce izlemeye alinmali sonrasindada gerekli uygulama yapilip siteye girisi engellenmeli. Burda cogunlugun huzuru ve memnuniyeti daha önemli diye düsünüyorum.

Bunlar benim görüslerim. Umarim dikkate alinir.

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >VEDA ....>
  1.Şub.2007 Per 01:01:19

Yagmurummmmm Zaten bugün moralim bozuk, kendimi cok kötü hissediyorum, birde bu vedani okuyunca daha bir hüzün doldum 

Eger geldiginde ben burda olmazsam, seni cok ama cok sevdim Kendine iyi bak, hersey gönlünce olsun. Yakindir benimde böyle bir karar almam Artik bende biraz ara vermek, biraz baska seylere vakit ayirmak istiyorum.

Seni cok ama coooookk öpüyorum Kendine iyi bak Yagmurum iyiki tanidim seni

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Ajanlarin Kimliklerini ele gecirdik:)))>
  31.Oca.2007 Çar 22:03:27
fiogf49gjkf0d

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Robot Resim Çizmek İster misiniz?>
  31.Oca.2007 Çar 00:28:06

Ay hic fena olmadi Hatta yakisikli bile oldu sayilir

<<123 45678910111213...60>>