ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
12 Mayıs 2024, Pazar 01:06   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

1987NiL> Forum Mesajları
    1987NiL'e ait Toplam 595 Forum Mesajı var
<<123456789 10111213141516171819...60>>

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >NiL in KALEMI; cc sefleri, ajanlari ve ünlüleri ile söylesi>
  17.Oca.2007 Çar 17:18:53

·benisewmeyenolsun· :
bunlar sýmdý cc unlulerýmý oluo býs neden cc unlusu olamýorus peký benýde burda herkes tanýo bnde 4 senedýr burdaým bende unlu olmak ýstýorum

Öncelikle emege saygi lütfen olurmuSen  "herkes beni taniyo, bende ünlüyüm" demissin, ama ben seni tanimiyorum Ayrica insanlar forumda keyifli biseyler okusun diye yaptim bunu. Dedigim gibi EMEGE SAYGI lütfen

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >AYLARA GÖRE KİŞİLİKLER....>
  17.Oca.2007 Çar 16:57:16
fiogf49gjkf0d
EYLUL
Iyi bir konusmacidir
Sadik ve guvenilirdir
Detaylarla ugrasir
Sorumluluk almayi sever
Bilgi ve kulture onem verir
Insanlarin hatalarini yuzune vurmayi sever
Spor ve seyahati sever
Iliskilerinde secicidir
Hislerini kendine saklar

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Burçların en and *8217;leri and *8230;>
  17.Oca.2007 Çar 11:54:04

En çapkýn burç:
Terazi
, Yay                            Capkinmi benmi Uzaktan yakindan alakam yok

En gizemli burç:
Baþak, Terazi                 Evet gizemli oldugum söylenir. Bunu kabul ediyorum

En sportmen burç:
Koç, Terazi                    Bunuda kabul ediyorum

En iyi müzisyen:
Baþak, Terazi                   Müzik ruhun gidasidir :D

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >NiL in KALEMI; cc sefleri, ajanlari ve ünlüleri ile söylesi>
  16.Oca.2007 Sal 23:11:26
Myst  ve  Model ikinizle yaptigim söylesiyi ne zaman okusam cok gülüyorum Özellikle Myst senin söyledikleriniSeni capkinim hovardayim 24 ayardayim seni

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >..KaDeR SaYıNıZ NeDiR??..>
  15.Oca.2007 Pzt 19:27:03

KADER SAYISI 2

"YARDIMCI" Sizi baskalarindan ayiran iki yonunuz var. Taktik ve insan iliskilerinde gosterdiginiz ustalik ve beceri ile ustesinden gelemeyeceginiz hic bir sey yok.Yasaminizdaki anahtar kelime isbirligi. Uyumsuzluk ve tartismali konular sisteminizi hemen etkiliyor. Bu yuzden basiniza boyle bir sey geldiginde butun gucunuzle durumu duzeltmeye calisiyorsunuz. Zarif bir insansiniz bunun yani sira baskalarini da cok dusunuyorsunuz kirmamaya calisiyorsunuz. Bu yuzden cevrenizden dostlariniz hic eksik olmuyor. Kader Carkinin diger sayilarindan daha mucadeleci bir ruha sahipsiniz ( 9 dan sonra ). Ancak yasamin guzel zevklerinden hic mahrum kalmiyorsunuz. 2 rakami toparlayiciligin sayisidir. Ruhunuzun birlestirici yonunu alevlendiriyor. Mutluluguzun temel kosulu ise uyum yaptiginiz hersey de sanki bir sihir var.Cunku bir kavrami ele alip onun icini doldurmakta ustunuze yok.
Baskalarinin yardima ihtiyaci oldugunda ortaya cikiyorsunuz ama gerektiginde
hic kimsenin yardimi olmadan isinizi kendi basiniza halledebiliyorsunuz.

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >cc03 ve N-O-A yi hic böle görmediniz:)))>
  14.Oca.2007 Pzr 19:55:47
Elifimm sen deyince benimde dikkatimi cekti gercektende ev baya bi temiz Hamarat sefler sizi zuahahahah

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >cc03 ve N-O-A yi hic böle görmediniz:)))>
  14.Oca.2007 Pzr 03:19:47
fiogf49gjkf0d
Amin gurcu cümlemize versin Espirileri bile anlayamiyor bazilarimiz

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

14.Oca.2007 Pzr 02:50:34
ZUAHAHAHAH neslim benim ne sucum var bizim AHA(Asparagas Haber Ajansi) muhabirleri ele gecirmis bu görüntüyü bende tarafsiz gazeteeditörü olarak yayindadim

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

14.Oca.2007 Pzr 02:42:14

Megerse cc03  ve N-O-A  ev arkadasiymis Hatta parasizliktan tüm evin isinide ortak yapiyorlarmis izleyin görün derim

TIKLA!

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Evlilik Tercihiniz :P Hamarat kızmı güzel kız mı ?>
  12.Oca.2007 Cum 17:49:15
En basta dis görünüsü önemli eli yüzü düzgün olsun, temiz ve bakimli olsun Tabi bunlar yeterli degil zeki , kültürlü, anlayisli, duygusal, sadik ve pozitif olsun Eger bu özellikleri bünyesinde bulunduran birini bulabilirsem neden evlenmeyeyimki (Insallah Allah im Insallah)
<<123456789 10111213141516171819...60>>