ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
21 Mayıs 2024, Salı 07:30   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100101102103104105106107108109110111 112113114115116117118119120121...200...300...400...413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >MANDA GÖLÜ BALESİ...>
  13.Oca.2008 Pzr 04:11:27
fiogf49gjkf0d
Ahahahhahahhahhahahhaa... Adamın iç donu ile süzülüşene hayran kaldım... Apolacyptica nın "Nothing Else Mathers" konçertosu... Ve bizim mandalar iş başında...

EDİT

O iç donu ile süzülen sen olamazsın Susakcığım...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >MANDA GÖLÜ BALESİ...>
  13.Oca.2008 Pzr 02:53:37
fiogf49gjkf0d

Image Hosted by ImageShack.us
Büyücü Rodhart tarafından mandaya dönüştürülmüş Prenses Odetta, sadece geceleri manda kılığından çıkıp bir kaç saat insan olabiliyordu...

Diğer zamanlarda sarayın merasında manda olarak otlanan Odetta, sarayın otlağından uzaklaşır ve korku ile yolunu bulmaya çalışırken kendini Prens Siegfried in kollarında bulur... Bu tanışma anı artık adını opera dünyasının tarihine yazdıracaktır...

Odetta ve Siegfried arasında bir gizem başlar... Mandamız çok mutludur ama, bir türlü prense açılamaz...

Ve sonunda Siegfried Odetta yı takip eder... Ve gizemli prensese aşık olarak büyüyü bozar...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >HAYATTAN ÇEVİRİLER...>
  13.Oca.2008 Pzr 02:25:41
fiogf49gjkf0d
Ben balığa çıkıyorum" "Ben, elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturacağım ve denizdeki balıkları izleyeceğim."

-
"Yemeğe yardım edeyim mi ?" "Yemek neden hala masaya gelmedi ?"

-
"Sevgilim biraz ara ver, sabahtan beri evi temizleyeceğim diye helak oldun."
"Şu elektrikli süpürgeyi artık sustursan iyi olacak, filmin içine ettin!.."

-
"Hmmm. Evet çok ilginç hayatım" "Sen hala konuşuyor musun?"

-
"Hafızam pek iyi değildir,biliyorsun" "İlk öptüğüm kızın evinin yolunu, bugüne kadar ki, arabalarımın teknik özelliklerini hatırlıyorum ama senin doğum gününü unutttum!"

-
"Seni düşünüyordum ve sana bu gülleri getirdim canım" "Köşe başında gülleri satan kız tam bir afetti."

-
"Endişelenme tatlım, küçük bir kesik"
"Aslında tam damarımı kestim ama canımın ne kadar acıdığını itiraf etmeyeceğim."

-
"Hani nereye düştü? Bulamıyorum işte!"
"Yakalamak için ellerimi açtım ama yakalayamadım, dolayısıyla attığın gibi kendin bul!"

- "Tabii ki seni duydum hayatım"
"Ne söylediğin hakkında en ufak bir fikrim yok ve umarım anlayınca, 3 saat bağırıp çağırmazsın."

-
"Biliyorsun güzelim.. Başkasını sevemem."
"Senin çığlıklarına bile zar zor alıştım ve daha kötüsüyle karşılaşma riskini göze alamam."

-
"Muhteşem görünüyorsun.."
"Tanrım ne olur bu denediğin son elbise olsun, yoksa kalp krizi geçireceğim"

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >90 38 90 HER GÖREN HAYRAN...>
  13.Oca.2008 Pzr 00:41:21
fiogf49gjkf0d
Guiness Rekorlar Kitabı nın son baskısına girmeyi başaranlardan biri de 70 yaşında dünyanın en ince belli kişisi olan Cathie Jung. ABD nin Connecticut eyaletinde yaşayan Jung, 12 yıl boyunca dar korseler kullandıktan sonra emeline kavuştu.

Emekli Cathie Jung’un bel ölçüsü 38 cm’ye kadar küçüldü. Kendisine "Korseler Kraliçesi" adını veren Jung’un bu ilginç rekoru, Guinness Rekorlar Kitabı’nın son baskısında yerini aldı.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >BİRBİRİNDEN ACAİP REKORLAR...>
  13.Oca.2008 Pzr 00:25:58
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Kimi ayakta durma rekoru kırıyor, kimi bir böceğe milyarlarca para ödüyor. Dünya rekorlarla çalkalanıyor.

AYAKTA DURMA REKORU

Swami Maujgiri Maharji adlı Hintli 1955 Yılından 1973 Yılının kasım ayına kadar tam 17 yıl boyunca ayakta durdu. Bir süre içerisinde uykusu geldiğinde bir yere dayanması yeterli oluyordu.

AYAKKABI PARLATMA REKORU

18 Mart 1989 Günü Londra da 4 genç boyacı sekiz saat içinde tam 11 bin 651 çift ayakkabı boyadılar.

ŞİŞE KOLEKSİYONU

George E.Terren adLı Amerikalı 1 Mart 1988 tarihine kadar Tam 29 bin 508 adet içki şişesi topladı.

BİR MOTOSİKLETTE EN ÇOK KİŞİ

11 Kasım 1987 tarihinde, Avustralya da bir motosiklet klübünün tam 46 üyesi 1000 cc kapasiteli bir tek motosiklete binerek 1700 kilometre yol almaya başladılar.

DİĞER REKORLAR
  • Dünyanın en şişman kadını 1972 yılında ölen Percy Pearl Washington dur.Hastaneye kaldırıldığında 400 kiloydu.
  • Dünyanın en uzun boylu insanı 1918 de ABD de doğan 2.72 metre uzunluğundaki Robert Waldow dur.
  • Dünyanın en kısa boylu insanı 1876 da Hollanda da dünyaya gelen Pauline Musters dır. Doğduğunda boyu 30 santimdi,1895 te öldüğünde ise 59 santim.
  • Dünyanın normal boydaki en zayıf insanı 1977 de, 83 yaşında öldüğünde sadece 15 kiloydu.
  • Fas ın eski imparatorlarından Muley İsmail in (1672-1727) 548 i erkek, 340 ı kız olmak üzere 888 çocuğu vardı.
  • Dünyanın en şişman erkeği 1941 de doğan Jon Brower Minnoch tur. 1978 yılında hastaneye kaldırıldığında 635 kilo olan Minnoch, 1983 te 42 yaşında hayatını kaybetti.
  • Rus çiftçi Feodor Vassilyev in karısı, 1725-1765 yılları arasında yaptığı 27 doğumda 69 çocuk dünyaya getirdi. Bunların 16 sında ikiz,7 sinde üçüz, 4 ünde ise 4 üz doğurdu.
  • Avustralyalı Les Stewart 16 yıldır daktilonun başında oturuyor ve sürekli sayıları yazıyor. Hiç durmadan 1 den 1 milyona kadar sayıları yazan Stewart, bugüne kadar 19 bin 990 adet kağıt kullandı, bin adet şerit değiştirdi ve 7 daktilo eskitti.
  • 36 yaşındaki Japon Takisu Matarona böcek tutkunu. Takisu geçen yıl bir hamamböceğine 3 milyar lira ödeyerek rekor kırdı. Dünyanın en pahalı hamamböceği artık Takisu nun.
  • İngiliz Kevin Thackwell evinin dışını 20 milyon adet mandalla kapladı. Thackwell sarı ve yeşil mandalları yapıştırmak için 2 ton yapıştırıcı kullandı.
  • Alman Heino Monster dünyanın en küçük dergisini çıkarıyor. Mahalle dedikodularını yazdığı haftalık dergi 3.5x2. santimetre boyutlarında.
  • Brezilyalı öğrenci Tobiaz Couso okulda bir hafta içinde farklı nedenlerden dolayı 120 arkadaşını dövdü. En kavgacı çocuk olarak rekorlar kitabına giren Tobiaz bugüne kadar 20 okul değiştirdi.
  • Çikolata meraklısı Amerikalı Fiona Kingsten dünyanın dört bir yanından 2 bin değişik çikolata topladı. 30 yıldır çikolata biriktiren kadın çikolatalar kurtlanmasın diye özel bir bakım uyguluyor.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >SERVET NASIL ÜRETİLİR?>
  12.Oca.2008 Cmt 07:53:14
fiogf49gjkf0d

Normalde inciler, istiridyenin içine giren yabancı bir atık veya kum tanesinin aşıma uğramasıyla oluşur... İstiridyeler nesnenin rahatsız etmemesi ve içinde yaraya sebep vermemesi için özel bir sıvı salgılayarak, nesnenin etrafında sedefleşerek büyüyen bir tabaka sağlar... Bu doğal yollarla oluşan incilerin kıymeti suni üretime göre farklıdır... Suni üretimde ise, istiridyelere inci oluşturması için ortam hazırlanır... Özel çiftlikler kurulur ve hazırlanan istiridyeler bu çifliklerde inci üretirler...

İnci üretme alanları...

İnci işçilerinin çalışma alanları...

İnci çıkaran Tayvan lı kadınlar... 

İstiridyeden ayrılmamış inciler... 

Yıkama ve temizleme aşaması... 

Atölyelerde işlenmeden son temizlik... 

Küçük meblağlar karşılığında, uçurum fiyatlarla satılmak üzere kuyumculuk sektörüne satımı...

İnciyi istiridyeden çıkarırken...

İncilerin aksesuar pazarına hazırlanışı...

Milyonlarca incinin kadın kullanımına hazırlanışı... 

Aksesuar tasarımındaki yeri...

İncinin satışa giden yoldaki son serüveni, vitrin...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK LİRASI...>
  12.Oca.2008 Cmt 07:21:58
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >1.DÜNYA SAVAŞINDA ASKERLERLE ÇEKİLEN FOTOĞRAFLAR...>
  12.Oca.2008 Cmt 07:09:00
fiogf49gjkf0d
Human Statue of Liberty

Human US Shield

Human Liberty Bell

Human American Eagle

Woodrow Wilson

US Marines Emblem

Living Uncle Sam

Machine Gun Insignia

27th Division living insignia

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >BAŞARI...>
  11.Oca.2008 Cum 04:03:30
fiogf49gjkf0d

04 yaşında başarı, pantolonuna işememektir.

12 yaşında başarı, arkadaş bulabilmektir.

16 yaşında başarı, araba kullanabilmektir.

20 yaşında başarı, cinselliği yaşayabilmektir.

35 yaşında başarı, para kazanabilmektir.

-------------------------------------------------------------------------------

50 yaşında başarı, para kazanabilmektir.

60 yaşında başarı, cinselliği yaşayabilmektir.

70 yaşında başarı, araba kullanabilmektir.

75 yaşında başarı, arkadaş bulabilmektir.

80 yaşında başarı, pantolona işememektir.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >AMAN DİKKAT EDİN İLMİK KAÇMASIN!>
  11.Oca.2008 Cum 03:25:35
fiogf49gjkf0d
Elinize yün ve örgü şişi alsanız böyle heykel yapmayı başarabilir miydiniz?

<<1...100101102103104105106107108109110111 112113114115116117118119120121...200...300...400...413>>