ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 05:24   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...110111112113114115116117118119120 121122123124125126127128129130...200...300...400...413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >KIZ TAVLAMA ALGORİTMASI...>
  17.Ara.2007 Pzt 15:44:02
fiogf49gjkf0d
Alenen olmaz Harwi ciğim... Onu özel mesaj yordamı ile paylaşıyoruz...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >KIZ TAVLAMA ALGORİTMASI...>
  17.Ara.2007 Pzt 15:28:08
fiogf49gjkf0d

Image Hosted by ImageShack.us

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >ÖZEN ÖZEN NEREYE KADAR?>
  17.Ara.2007 Pzt 05:24:05
fiogf49gjkf0d

Merhabalar..
       Bu yazımda sizlere son senelerde ortaya çıkan, gün geçtikçe de büyüyen yeni bir akımdan bahsetmek istiyorum... "Yabancı mutfaklara olan merakımız..." Şöyle bir bağtığımızda, hemen hemen bütün büyük şehirlerimizde oldukça yayılmaya başlayan Çin lokantalırını hepimiz fakediyoruzdur. Bununla beraber gelişen Fransız, İtalyan ve çok az sayıda Meksika mutfağınıda göz ardı etmemek gerekir... Aslında Türk mutfağından çok daha az lezzeti bünyesinde barındıran bu mufaklara olan merakımızın sebebini düşündüğümüzde, pekte mantıklı olan cevapları bulamıyorum maalesef...
        Hepimiz duymuşuzdur... Mesela, Çin mutfağının portakallı ördeğini... Menşeğinin Pekin olduğu bu yemeğin neden portakalla yapıldığı malum... Ördek ve kaz gibi kümes hayvanlarının etleri tavuğa göre daha ağır bir kokuya hakim olduğu için, portakal dilimleri, limon dilimleri ve portakal likörü bu yemeklerde kullanırlır... Bunlar kokuyu alma amaçlı kullanılan aromalardır... Tabi bizim ülkemiz sınırları içinde, özellikle dünyanın parasını yatırıp yediğimizi sandığımız meyvalı bulamaç halindeki nesne aslında iğdiş edilmiş horozdan öteye bir şey  değildir... Zira Çinli lerin yaptığı bir yemeği yemek ne kadar doğru, burası ayrı düşündürücü... (Mutfaklarında kedi, köpek, maymun ve envayi çeşit böcek türünü kulladıklarını düşünecek olursak...) Bir de İtalyan mutfağı vardır bu örnekleri çoğaltacak olursak... Az pişirilmiş makarnalar kıyma, sebze, salça ve değişik soslarla süslenerek spagetti adını alır... Ama değişime meyilli yurdum insanı bastırır parayı yer spagettisini en kralından... İstese yapamaz mutfağında, çünkü bunu İtalyan lokantasında yemenin süksesi farklıdır... Spagetti mozzarella yedim demek, peynirli makarna yedim demekle aynı şey değildir çünkü...
         Dürümcü tırda dürüm yemenin keyfinden ayrı bırakan, Kanatçı Haydar ın lezzetinden uzaklaştıran nedir bizleri? Tüm bunca damak eziyetinin ortak adı yalandan entellektüelizm midir? Kayseri nin mantısını, Diyarbakır ın lebenisini, Kastamonu nun kuyu kebabını, Trabzon un kuymak tatlısını, Lüleburgaz ın keşkeğini, Tokat ın badını, Sivas ın madımağını ve sayamadığım bir çok Anadolu lezzetini merak etmeyen yurdum insanını, abuk subuk yiyeceklerden türetilmiş yabancı mutfaklarına salan merak nedir? Yorum sizlerin...

Ağzımızın tadı kaçmasın dileği ile...
HurremSultaan

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >ÖTESİ YALAN...>
  17.Ara.2007 Pzt 02:53:21
fiogf49gjkf0d
Hatırlar mısın kırmızı elbisemle ne çok dalga geçerdin
Deliye en çok yakışan renkti değil mi deli değildim oysa
O zaman da maviydi düşlerin boncuk karası gözlerin kirli yanaklarınla
Oturuverirdin dizlerimin dibine usulca...
Çemberimi sen almıştın saçlarım kısaydı hep uzatmak istedim senin için
Sırf o uzun saçlı kıza gönlün meyletmesin
Sırf o yeşil gözlü kızın peşine düşüp gitmeyesin diye...
Omzuma yaslandığın o son günde bilemezdim
Bizi bekleyen kaderin hırçın dalgalarının koparacağını seni benden
Bilmezdim hayatında sadece ben varım sanırdım beni sevmen yeter sanırdım
Bir ailen vardı oysa ve aslında ailen olmayı haketmemişlerdi
Biz küçüktük ve dünya büyüklerin hükümleriyle dönüyordu bilmiyorduk
Ve sen çıkıp gittin havada uçuştu hatıralar
Sattığın kitaplar arkandan ağladı
Bir elinin başka parmaklarıyla bileklerimizi kavrayan hayat
Onca eziyetine rağmen bizi kendine bağladı..
Gözbebeklerimin hüznüne bakma sen
Ardından el sallarken de gülümsediğimi sanmıştın değil mi...yazık..
Bir kızla bir erkek yalnız başınayken, üçüncüsü şeytan olurmuş derler
Sen dünyanın bir ucunda kal,hastalıklı sevdalara gebe
Ben sırtımda evreni taşıyayım şizofren ağrılar nehrinde
Şeytan da geldiği yere dönsün
Cehenneme...cehenneme...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >ÖTESİ YALAN...>
  17.Ara.2007 Pzt 02:51:17
fiogf49gjkf0d

Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us

Can Yücel

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Delinin Şiiri :)))>
  16.Ara.2007 Pzr 00:21:20
fiogf49gjkf0d
Sanırım rahmetli Gökhan Semiz in şiiriydi bu... Teşekkürler Nefoş...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Trakyalının Aşk Mektubu :))>
  14.Ara.2007 Cum 15:15:11
fiogf49gjkf0d
Tebe Neyir, az bak bi! Epden aykırı gitmişin beya.. Tebe verilir mi bi susakın sırcazı büle ayan beyan? Kapçık ağaazlı sırrını açmış beyav... Açık aleni dükülür mü urtaya gırnata kılıklı şoparcass...
Çok güldüm Nehir ciğim... Teşekkür paylaştığın için...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >ÇOOOK AYIP ÇOOOKKK...>
  14.Ara.2007 Cum 15:08:30
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >İNTERNETTE SEVGİLİ ARAYANLARA...>
  12.Ara.2007 Çar 22:21:55
fiogf49gjkf0d
İnternetten aşk arayanlar DİKKAT
Siber sevgili isimli bir program gerçek bir insan gibi davranarak kimlik bilgilerinizi çalabilir.

12.12.2007 20:56

İnternet güvenliği uzmanları, arkadaşlık ve sohbet siteleri yoluyla, gerçek bir insan gibi davranarak karşısındakinin kimlik bilgilerini çalan “siber sevgili” isimli bir bilgisayar programı konusunda internet gezginlerini uyardı.

“Siber sevgili”, kimlik bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı bir veri tabanına kaydediyor. “Yapay bir zeka” gibi hareket eden, bir başka deyişle sohbetin o andaki durumuna göre tavır alan program, 30 dakikada yaklaşık 10 kişiyle iletişim kurabiliyor. 

Sohbet ettiğiniz kişinin “siber sevgili” programı olup olmadığını anlamanız da çok güç. Zira Rusya’da geliştirilen program, her türlü soruya uygun yanıtlar verebiliyor, hatta sizi kendi kişisel sayfasına yönlendirerek muhabbeti koyulaştırıyor. Uzmanlar yönlendirilen sayfanın da zararlı yazılımları bilgisayarlara yüklemek için kullanılabileceğini belirtiyor.

Program internet gezginlerine “sevgililer günü hediyeni nereye göndermemi istersin?” şeklinde sorular soruyor. Bu ve benzeri jestlerden etkilenen kişi de kısa sürede kimlik bilgilerini verebiliyor. Bilgisayar programı özellikle Rus sitelerinde yaygın. Korsanların bugüne dek kaç kişinin kimlik bilgilerini elde ettiğiyse bilinmiyor.

NTVMSNBC

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >YAŞAMANIZ İÇİN KARAR SİZİN...>
  12.Ara.2007 Çar 16:03:38
fiogf49gjkf0d
<<1...100...110111112113114115116117118119120 121122123124125126127128129130...200...300...400...413>>