ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
17 Mayıs 2024, Cuma 21:25   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...106107108109110111112113114115116 117118119120121122123124125126...200...300...400...413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >2007 EN KOMİK HABERLERİNDEN SEÇMELER...>
  28.Ara.2007 Cum 14:09:21
fiogf49gjkf0d
2007 nin en komik haberleri
Fransız haber ajansı AFP 2007 yılına damgasını vuran ilginç olayları derleyip dün dünyaya geçti.
Fransız haber ajansı AFP 2007 yılına damgasını vuran ilginç olayları derleyip dün dünyaya geçti. İşte bir sene boyunca bizleri güldüren komik haberler...

Amerika nın ünlü haber kanalı CNN, terör örgütü El-Kaide nin lideri Usame Bin Ladin ile ilgili bir program için Amerika Başkanlığı na aday adayı olan Barack Obama dan özür dilemek zorunda kaldı. Çünkü program sırasında ekranda “Usame nerede? yazısı yerine “Obama nerede? yazısı görünmüştü. Avustralya da bir kadın, parasını yatırdığı bankanın güvenliğini test etmek için kedisi adına kredi kartı başvurusu yaptı. Banka kediye kredi kartı gönderdi.

Hava çok soğuk
Almanya da 100 yaşındaki bir kadın huzurevine yerleşmişti. Fakat bir süre sonra huzurevinin diğer sakinlerinin sıkıcı ve çokyaşlı olduğunu söyleyerek evine geri döndü.

Küçük bir ülke olan Liechtenstein da bir sabah İsviçreli askerlerle karşılaşan vatandaşlar ülkelerinin istila edildiğini zannetti. Askerlerin gece eğitimi sırasında yollarını kaybedip farkında olmadan sınırı geçtikleri ortaya çıktı.

Hong Kong da 9 yaşındaki matematik dehası March Boedihardjo üniversiteye kabul edildi. Küçük deha dersleri kolay ve sıkıcı bulduğunu söyledi.

Bir İngiliz en yüksek dağ olan Everest in zirvesinde dünyanın ilk cep telefonu görüşmesini yaptı. İlk sözleri ise “Hava çok soğuk oldu.

Sevgilisine çiçek yollayan bir adam daha sonra çiçekçiyi dava etti. Gerekçesi ise çiçekçinin evine “Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz notu yollamasıydı. Bu not sayesinde eşi, adamın kendisini aldattığını öğrenmişti.

Satılık ülke
Tanzanya da bir adam, kabile üyelerine atalarının suyun altında gizlenmiş ruhlarını çıkartacağını söyleyerek nehire daldı. Adam bir daha su yüzüne çıkamadı.

Belçika da ülkenin neredeyse bölünmesine neden olan siyasi krizi protesto etmek isteyen bir kişi, ülkeyi internet açık artırma sitesi ebay da satışa çıkardı.

Filipinler de bir bankanın alarmı gece saatlerinde çalınca ağır silahlı polisler bölgeye sevkedildi. Polisler önce bankanın etrafını çevirdi, sonra da içeriye baskın düzenledi. Tüm bu paniğe yol açanın çatıdaki küçük bir delikten içeriye giren kedi olduğu ortaya çıktı.

Avustralya da güçlükle nefes aldığı gerekçesiyle veterinere götürülen kedinin kanında yüksek miktarda kokain çıktı. Yapılan incelemede kedinin sahibinin evde bir parti verdiği ve hayvanın parti için hazırlanan kokaini yediği tespit edildi.

Amerikalı Leona Helmsley öldüğünde 12 milyon dolarlık servetini köpeği Trouble a bırakmıştı. Trouble, ölüm tehditlerinden kurtulmak için New York tan Florida ya taşındı.

İsveç te bir hayvanat bahçesinde görevlilerin anestezi uygulamaya çalıştığı zürafa, uyuşturucu ilacın etkisiyle personelin üzerine düştü. Bir görevli beyin sarsıntısı geçirirken zürafa boynu kırılarak öldü.

Köpek, avcıyı vurdu
Bangladeş te rüşvet soruşturması için eski bir bakanın evine baskın düzenleyen polisler gördükleri karşısında şoke oldu. Bakan, evde 4 geyik, 7 tavuskuşu, 2 devekuşu ve ender bulunan pek çok kuş besliyordu.

İngiltere de doğal yaşam parkında kalan bir papağan, Paskalya yumurtasını gerçek sanarak 2 hafta boyunca kuluçkaya yattı.

Yunanistan da bir çoban, sürüsüne otomobilini takip etmeyi öğretti. Böylece sürüyü gezdirirken yürümek zorunda kalmayacaktı.

Amerika da bir avcı vurduğu kuşu köpeğinin getirmesini beklerken tüfeğini yere koydu. Geri dönen köpek, yerdeki tüfeğin tetiğine basınca avcı bacağından vuruldu

< =text/>changeTarget(document.getElementById("news_content"))

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >HA BU...>
  28.Ara.2007 Cum 14:03:30
fiogf49gjkf0d
https://img107.imageshack.us/img107/4379/satilik1ct6.jpg

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >2007 NİN UNUTULMAZ ANLARI...>
  27.Ara.2007 Per 16:06:15
fiogf49gjkf0d
Reuters o anları onları ölümsüzleştirdi. Bu kareler 2007 yılına damgasını vurdu..

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >DİKKAT: AŞIRI SMS TENDONLARDA HASTALIK YAPIYOR...>
  27.Ara.2007 Per 16:01:48
fiogf49gjkf0d
Yeni Zelanda da bir gencin, cep telefonuyla günde en az 100 mesaj çekmekten elinde su topladı.

Otago Üniversitesi nde diş hekimliği bölümünde okuyan Fleur de Vere Beavis (20), birkaç ay önce sağ elinin başparmağında ağrı hissetti. Genç kız, ağrıların dayanılmaz bir hal alması üzerine doktora başvurdu. Tetkikler sonucunda Beavis in sağ elindeki tendonların çevresinin su topladığı saptandı.
Yeni Zelandalı uzmanlar, genellikle sürekli aynı işi yapan işçilerde veya güreşçilerde görülen "tenosinovit" teşhisi koydu. Başparmak ile bilek arasındaki tendonlarda iltihapların oluştuğunu ve burayı saran tendonların suyla dolduğunu kaydeden doktorlara göre, mesaj çekerken sürekli başparmağın kullanılması
.

ARTIK SOLUNU KULLANIYOR

Uzmanlar, Beavis in günde 20 ile 100 mesaj gönderdiğine ve her bir mesajın da ortalama 150 karakterden oluştuğuna dikkat çekti. İlaç tedavisinin yanında Beavis e, dinlenme ve mesaj yollamaktan çok telefonla konuşmayı tercih etmesi gerektiği tavsiye edildi. Ancak bu uyarıları dinlemeyen genç kız artık sol eliyle mesaj çektiğini belirterek, "Konuşarak işimi halledemem" dedi.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >TAM BİR VİCDANSIZLIK ÖRNEĞİ...>
  27.Ara.2007 Per 15:56:57
fiogf49gjkf0d
İnternetteki satılık bebek!
  4 günlükken annesi internetten satışa çıkardı. Devlet bebeğe sahip çıktı.
Tokat ta 4 günlük iken annesi tarafından internet ortamında ilan verilerek satılmak istendiği iddia edilen bebek, Sivas Çocuk Yuvasında yeni ailesini bekliyor.

Olaydan sonra Sivas Sosyal Hizmetler Müdürlüğü 0-6 Yaş Çocuk Yuvasında koruma altına alınan yaklaşık 2 aylık bebeğin bakımı yuvadaki görevli anneler tarafından yapılıyor.

Elif Gülhan C. adı verilen ve nüfus cüzdanı çıkarılan bebeğin, Türkiye genelinde evlat edinmek için sıra bekleyen ailelerden birine evlatlık olarak verileceği öğrenildi.

Bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu belirten yetkililer, Elif Gülhan ın yaklaşık 1 aydır bakımının Sivas ta yapıldığını kaydettiler.

Tokat ta 10 kasımda evlilik dışı dünyaya getirdiği 4 günlük bebeğini internet ortamında ilan vererek satmak isteyen bir kadın olduğu ihbarını alan polis, alıcı gibi davranarak anne F.C. (25) ile irtibata geçmiş, olayla ilgili dede H.C. (55) ile ilanı internet ortamına attığı öne sürülen bir üniversite öğrencisini gözaltına almıştı.

Tokat Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen 3 zanlı, ifadelerinin ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. İnternet ortamında satılmak istendiği öne sürülen 4 günlük kız bebek ise Tokat Karşıyaka Kadın Doğum ve Çocukevi Hastanesinde bakıma alınmıştı.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >MoRaliNİzmİ BoZUK:(>
  27.Ara.2007 Per 15:52:57
fiogf49gjkf0d
Otomatik yıkama yağlama servisi... 4 saniye enter yap ve kurtul işkenceden...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >EVLİLİK...>
  27.Ara.2007 Per 03:45:02
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >KİŞİLİK TESTİ...>
  27.Ara.2007 Per 03:32:28
fiogf49gjkf0d
Kişilik Testi Sonucu Yazmayı Unutmayın...!

Aşağıdaki test birçok profesyonel kuruluş tarafından insanların iç dünyalarını ve insanlarla ilişkilerini değerlendirmek için kullanılmaktadır. Testin sonuç kısmına bakmadan hemen çözmeye başlayınız. Cevapları geçmişinize göre değil, şimdiki durumunuza göre veriniz...

1. Kendinizi ne zaman en iyi hissedersiniz?
(a)sabahları
(b)öğlenden sonra ve akşama doğru
©gecenin ilerleyen saatlerinde

2. Nasıl yürürsünüz?
(a)hızlı ve uzun adımlarla
(b)hızlı ve kısa adımlarla
©normalden yavaş ve etrafa bakınarak
(d)yavaş ve başı eğik
(e)çok yavaş

3. İnsanlarla konuşurken
(a)kollarımı gögsümde katlamış olarak dururum
(b)ellerimi sıkarım
©bir veya iki elimi belime koyarım
(d)konuştuğum insanlara dokunur veya ittiririm
(e)kulağımla oynar, çeneme dokunur veya saçımı düzeltirim

4. Dinlenirken nasıl oturursunuz?
(a)dizler katlanmış ve bacaklar birbirine bitişik olarak
(b)bacaklar çaprazlanmış olarak
©bacaklarımı uzatarak
(d)bir bacağımı altıma katlayarak

5. Çok hoşunuza giden bir şey olduğunda ne yaparsınız?
(a)büyük bir kahkaha atarım
(b)gülerim ama fazla sesli değil
©bir kerelik gülerim
(d)sessizce gülümserim

6. Bir partiye veya sosyal etkinliğe katıldığınızda
(a)herkes sizi farkedecek şekilde gürültülü bir giriş mi yaparsınız
(b)sessiz bir giriş yapıp etrafınızda tanıdığınız birilerine mi bakınırsınız?
©çok sessizce girip kimsenin sizi farketmemesine mi gayret edersiniz?

7. Çok zor bir işe dikkatinizi vermişken rahatsız ediliyorsunuz. Ne yaparsınız?
(a)bölünmeyi memnuniyetle karşılarım
(b)aşırı derecede rahatsız olurum
©belli olmaz. Bu iki üç arasında değişken davranışlar gösteririm

8. En çok hangi rengi seversiniz?
(a)kırmızı veya portakal rengi
(b)siyah
©sarı veya mavi
(d)yeşil
(e)koyu mavi veya mor
(f)beyaz
(g)kahverengi veya gri

9. Yatakta uyumadan önceki birkaç dakikada

(a)sırt üstü yatıp uzanırsınız
(b)karnınızın üstıne yatıp uzanırsınız
©hafif kıvrılmış olarak yan tarafınıza yatarsınız
(d)başınızı bir kolunuzun üzerine koyarsınız
(e)başınızı yorganın altına kapatırsınız

10. Rüyanızda genellikle
(a)düşersiniz
(b)kavga eder veya tartışırsınız
©birilerini veya bir şeyler ararsınız
(d)uçar veya yüzersiniz
(e)genelde rüya görmezsiniz
(f)rüyalarınız daima hoştur

PUANLAMA:

1. (a) 2 - (b) 4 - © 6

2. (a) 6 - (b) 4 - © 7 - (d) 2 - (e) 1

3. (a) 4 - (b) 2 - © 5 - (d) 7 - (e) 6

4. (a) 4 - (b) 6 - © 2 - (d) 1

5. (a) 6 - (b) 4 - © 3 - (d) 5 - (e) 2

6. (a) 6 - (b) 4 - © 2

7. (a) 6 - (b) 2 - © 4

8. (a) 6 - (b) 7 - © 5 - (d) 4 - (e) 3 - (f) 2 - (g) 1

9. (a) 7 - (b) 6 - © 4 - (d) 2 - (e) 1

10. (a) 4 - (b) 2 - © 3 - (d) 5 - (e) 6 - (f) 1

Şimdi puanlarınızı toplayınız...

60 PUAN VE ÜZERİ:

İnsanlar sana kırılgan bir eşya muamelesi yapıyorlar. Kibirli,
bencil ve aşırı baskın birisi olarak görülüyorsun. İnsanlar size hayranlık duyup sizin gibi olmak isteyebilirler ama size her zaman güvenmezler ve sizinle çok yakın ilişkide olmaktan kaçınırlar.

51 - 60 PUAN:

İnsanlar sizi heyecan verici, havai, düşüncesiz yapıda, doğal liderlik özellikleri olan, her zaman doğru olmasa da hızlı karar veren birisi olarak tanırlar. Seni cesur, maceraperest birisi olarak tanırlar; her şeyi bir kez denemek isteyen, macera yasamak için fırsatları kaçırmayan birisi.Yaydığınız heyecandan dolayı insanlar sizinle aynı iş yerinde yaşamaktan zevk alırlar.

41 - 50 PUAN:

İnsanlar sizi taze, canlı, çekici, eğlendirici, pratik ve daima ilginç birisi olarak görürler; her zaman ilgi odağı olan ama çok aşırıya kaçmayacak kadar da dengeli birisi.. insanlar sizi ayrıca iyiliksever, düşünceli, anlayışlı ve kendilerini neşelendiren ve rahatlatan birisi olarak tanırlar.

31 - 40 PUAN:

İnsanlar sizi mantıklı, ihtiyatli, dikkatli ve pratik birisi olarak görürler. Sizi zeki, yetenekli ve hünerli ama alçak gönüllü olarak tanırlar. Çok hızlı arkadaşlık kurmayan, ama arkadaşlarina karşı çok sadık olan ve onlardan da aynı şeyi bekleyen birisiniz. Sizi gerçekten tanıyanlar arkadaşlarınıza güvenmenizin zaman aldığını ama bu güvenin kırılması halinde onarılmasının da aynı derecede zor olduğunu bilirler.

21 - 30 PUAN:

Arkadaşlarınız sizi titiz ve kılı kırk yaran birisi olarak tanırlar. Sizi çok dikkatli, aşırı tedbirli, yavaş ve tutarlı olarak bilirler. Düşüncesizce veya anlık bir davranışta bulunmanız onları çok şaşırtır. Bir işi her açıdan dikkatle incelemenizi ve genellikle aleyhte karar vermenizi beklerler. Bu davranışlarınızın genellikle tedbirli yapınızdan kaynaklandığını düşünürler.

21 PUANDAN AZ:

İnsanlar sizin utangaç, sinirli ve kararsız olduğunuzu düşünürler. Sizi, yaptıkları kontrol edilmesi gereken, kendisi için kararları başkalarının vermesini bekleyen ve hiçbir kişi veya işe bulaşmak istemeyen birisi olarak tanırlar. Evhamlı ve olmayan problemler üreten birisi olduğunuzu düşünürler. Bazı insanlar sizi sıkıcı bulurlar. Ancak sizi iyice tanıyanlar sıkıcı olmadığınızı bilir.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >BİZ NE ÖĞRENDİK?>
  27.Ara.2007 Per 03:16:20
fiogf49gjkf0d
YAS 5
Anne ve babamın birbirlerine bağırmalarının beni ne kadar korkuttuğunu öğrendim.
YAS 7
Meşrubat içerken gülersem içtiğimin burnumdan geleceğini öğrendim
YAS 12
Bir şeyin değerini anlamanın en iyi yolunun bir sure ondan yoksun kalmak olduğunu öğrendim.
YAS 13
Annemle babamın elele tutuşmalarının ve öpüşmelerinin beni daima mutlu ettiğini öğrendim.
YAS 15
Bazen hayvanların kalbimi insanlardan daha fazla işittiğini öğrendim.
YAS 18
İlk gençlik yıllarımın keder, şaşkınlık, ıstırap ve asktan ibaret olduğunu öğrendim
YAS 24
Askın kalbimi kırabileceğini ama buna değer olduğunu öğrendim.
YAS 33
Bir arkadaşı kaybetmenin en kestirme yolunun ona ödünç para vermek olduğunu öğrendim.
YAS 36
Önemli olanın başkalarının benim için ne düşündükleri değil, benim kendi hakkımda ne düşündüğüm olduğunu öğrendim.
YAS 38
Esimin beni hala sevdiğini, tabakta iki elma kaldığında küçüğünü almasından anlayabileceğimi öğrendim.
YAS 41
Bir insanin kendine olan güveninin, basarisini büyük oranda belirlediğini öğrendim.
YAS 44
Annemin beni görmekten her seferinde sonsuz mutluluk duyduğunu öğrendim..
YAS 46
Yalnızca minik bir kart göndererek bile birinin gönlünü aydınlatabileceğimi öğrendim.
YAS 49
Herhangi bir isi yaptığımdan daha iyi yapmaya çalıştığımda, o isin yaratıcılığa dönüştüğünü öğrendim.
YAS 50
Sevgi, evde üretilmemişse, başka yerde öğrenmenin çok güç olabileceğini öğrendim.
YAS 53
İnsanların bana, izin verdiğim bicimde davrandıklarını öğrendim.
YAS 55
Küçük kararları aklımla, büyük kararları ise kalbimle almam gerektiğini öğrendim.
YAS 64
Mutluluğun parfüm gibi olduğunu, kendime bulaştırmadan başkalarına veremeyeceğimi öğrendim.
YAS 70
İyi kalpli ve sevecen olmanın, mükemmel olmaktan daha iyi olduğunu öğrendim.
YAS 82
Sancılar içinde kıvransam bile baskalarına basağrisi Olmamam gerektiğini öğrendim.
YAS 90
Kiminle evleneceğin kararının hayatta verilen en önemli karar olduğunu öğrendim.
YAS 95
Öğrenmem gereken daha pek çok şeyler olduğunu öğrendim

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >HÜSNÜ NEMLENDİRİCİ...>
  27.Ara.2007 Per 01:19:01
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
O sadece klarnet sanatçısı değil...

<<1...100...106107108109110111112113114115116 117118119120121122123124125126...200...300...400...413>>