ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 00:56   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Nefertiti585> Forum Mesajları
    Nefertiti585'e ait Toplam 5266 Forum Mesajı var
<<1...100...102103104105106107108109110111112 113114115116117118119120121122...200...300...400...500...527>>

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >TRUVA FİLLERİ...>
  14.Oca.2008 Pzt 02:49:48
fiogf49gjkf0d
Gepetto amca halt etmiş..Bu filler anca yük taşımacılığında kullanılır Bırak inadı müzeye kaldıralım.Gelen geçen baksın,para atsın işte

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Sunum/Bu Ne Ayak!>
  14.Oca.2008 Pzt 02:33:07
fiogf49gjkf0d

Bu durumda HurremSultaan da sizin avukatınız mı oluyor? Cümlem şimdi ile bittiği için gerek duymadım sen editleyip koy ablam

Not: Mesajları sürekli TDK dan,imladan bahsedip eleştiren ben değilim Hurremcim

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Sunum/Bu Ne Ayak!>
  14.Oca.2008 Pzt 02:23:37
fiogf49gjkf0d

O halde şöyle düzelteyim, cümlenin alıntı olduğunu göstermek için çift tırnak (" ") içine almalıydın.Cem Yılmaz ı severim, çok konuşma döverim..Kafiye oldu.. Espri tabiki  Eleştirdim bende senin her zaman yaptığın şekilde..Neden agresifleştin ki şimdi.

Kimsenin avukatlığını yapma yada sizinle laf yarışına girme çabasında değilim,haksız veya mantıksız gördüğüm eleştirileri eleştirmekte benim en doğal hakkım.

Hoş sohbetler

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >TRUVA FİLLERİ...>
  14.Oca.2008 Pzt 02:11:24
fiogf49gjkf0d

Filleri kontrol etmek zordur,savaş sırasında panikleyip kendi süvarilerini ezebilirler çok sakat..Hem Avrupa savaşlarında filler kullanılmaz,dolayısıyla bu truva filleride kullanılmaz,müzeye kaldıralım derim ben

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

14.Oca.2008 Pzt 01:54:21
fiogf49gjkf0d

·HoKKaBaZ· :

xxxAlexandroxxx :

Hokki işin gücün yok mu allah aşkına senin! galeri.internethaber.com sitesinden kopyala yapıştır, interneti bol bulduk saçalım, yohh ya(!) Çınaraltı kulübünün başlıkları kadar saçma sapan bu başlık, en azından başlığın İmlası düzgün...Al sana eleştri!

Sevgin, bu yazdığın şey gerçekten çok komik. Forumlarda paylaşılan bilgilerin alıntı olması normaldir. Kaldı ki, paylaştığım fotoğrafları elimde kamera ile dolaşıp çekmem düşünülemez. Gazetesinden, televizyonuna birçok iletişim kuruluşunda da sistem alıntılar ile yürür. Aradaki en önemli fark, onların para karşılığında fotoğraf ve bilgileri satın almasıdır.

Yaptığım paylaşımların %80`ine yakınını kendim hazırlarım. Bir başka forumdan alıntıya genelde yer vermem.

Bahsettiğin site bir iletişim sitesidir. Orada bu fotoğraflar hoşuma gitti, ve bunu ChatCity üyeleri ile paylaşmak istedim. Ve her gün dünya kadar site dolaşıyorum, sadece orası değil. Bazen bir siteden 1 fotoğraf, başka siteden 1 fotoğraf... Ve senin beğenmediğin bu paylaşım için sadece 30 dakikam gitti. Fotoğrafları tek tek aldım, içlerinden linklerini çıkardım, hizaladım ve paylaşıma sundum. Sana göre bu kopyala-yapıştır oluyorsa, sana diyecek söz bulamıyorum.

Paylaşımı beğenmeyebilirsin. Bunu da uygun bir dille belirtebilirsin, ama böyle laf olsun torba dolsunla olmaz. Bir kötü eleştiri yapılacaksa şayet, somut örnekler vermelisin.

Eleştiri yapmış olmak adına yapılmış bir yorumun daha...

Biz o bahsettiğin sitede görmedik bu fotoğrafları, Hokkabaz ın düzenlemesi ve buraya taşıması sonucunda görmüş olduk,o halde teşekkür etmemiz yerinde olacaktır.Bir de mesajlarında sürekli imladan ve TDK dan bahseden senin yaptığın yazım yanlışlarına gözatalım..

Allah büyük harfle yazılır.

"yohh" değil "yok"

"eleştri" değil "eleştiri"

"başlığın İmlası düzgün" burada imla kelimesi büyük harfle yazılmaz

Ayrıca bitmemiş bir cümle sonuna virgül konarak alakasız bir cümleyle bağlanmaz,arada ...(üç nokta) kullanılabilir.Çoğu zaman aceleyle yazılmış bu mesajlarda düzgün imla ya da TDK uyumu aramak ne derece doğrudur onun irdelemesini yapacak değilim.Özellikle hata aramaya kalkarsak tabiki buluruz.Mesela Neo nun ısırdığı kurabiyenin sonradan bütün halinde görünmesi veya 10 dakika içinde saçının 2-3 cm kısalması gibi birçok hatada Matrix de var.Hokkabaz ı bırakıp Matrix i eleştirelim hem daha çok hata var onda..

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Yeni Nesil Bez Bebekler>
  13.Oca.2008 Pzr 23:48:32
fiogf49gjkf0d

Açıklama yapmaya gerek olacağı aklıma gelmedi açıkcası :) Ama eklenen her mesajda yazım yanlışı aramanın yerine, (sana göre) saçma olan bu bebekler neden eklenmiş,acaba özelliği nedir diye sorman daha mantıklı tabiki,bu yüzden seni tebrik ediyorum

Not: TDK plaket verecek az daha gayret.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Yeni Nesil Bez Bebekler>
  13.Oca.2008 Pzr 23:27:58
fiogf49gjkf0d
xxxAlexandroxxx :

·RestlessOblivion· :
Sevgin filozof oldun çıktın başımıza. İki dakika sus da kafa dinleyelim şurada  

Güray hiçbir yorum veya özellik belirtmeden bebek fotoğrafları ile başlık açılmasına bir anlam veremediğim için sordum. Acaba üstün bir nitelikleri mi var? Sana göre filozof gibi gözüken ben, bir başka zihinde aynı etkiyi bırakmayabilirim. Sadece bu bebeklerin buraya konulmasına şüphe (acaba amaç veya anlatılmak istenen nedir diye..) ile yaklaştım ve bunu belirttim.

Dipnot: Yabancı sözcüklerin yazım hatalarına TDK (Türk Dil Kurumu) karışamaz...

Oyuncak sektörünün bu kadar ilerlemiş olmadığı zamanlarda evlerde çoğunlukla bir parça pamuk,kumaş,düğme,iplik v.b malzemelerden bebekler dikilirdi ve bu bebekler birçok insanın hayatının bir parçasıydı,size gereksiz bir başlık gibi gelebilir tabi bu da bir yorum; fakat bu bebeklere özel ilgi gösteren koleksiyoncular bile vardır.Bu başlıktaki bez bebekler bana göre,tabi bu kişisel yorumumdur, zamanımıza uyarlanmış ilginç bir bez bebek koleksiyonu,sanki yeni jenerasyonun farklı psikolojisini yansıtıyor gibi veya öyle olmaya da bilir.Buraya konulma sebebi bakınca ne gördüğünüze ya da göremediğinize bağlı olarak değişiklik gösterebilir.Ama fikrimce rahatsız edici bir tarafını göremedim ben sizin açınızdan, şüphe ile yaklaşma sebebiniz nedir,ya da şüphe duyma sebebi nedir onu da anlayamadım.Bu bebeklerin sergilendiği yere eskaza uğramış olsaydınız bunları neden sergilediniz ben anlam veremedim mi derdiniz yoksa bakıp geçer miydiniz

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

13.Oca.2008 Pzr 12:47:56
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >TSUBASA ADIM ADIM TURK OLDU:))>
  12.Oca.2008 Cmt 04:48:18
fiogf49gjkf0d

Bunlar da Tsubasa nın albümünden

ÇARŞI Tsu ya da KARŞI

Beşiktaş ın taraftar grubu ÇARŞI nın yaptığı basın açıklamasında Tsubasa nın Türk olmasıyla Milli takımın güçleneceğine inandıklarına, ancak Tsu nun çektiği bir şutun kaleye ortalama 45-50 dakika içerisinde gitmesinden dolayı takım performansının büyük ölçüde düşeceğine, bu yüzden Tsubasa Ozora nın Milli Takımda oynamaması gerektiğine inandıklarını belirttiler...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Ebemide Buldum..>
  11.Oca.2008 Cum 02:17:09
fiogf49gjkf0d

Feysbuk sağolsun

<<1...100...102103104105106107108109110111112 113114115116117118119120121122...200...300...400...500...527>>