ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
2 Haziran 2024, Pazar 10:26   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Nefertiti585> Forum Mesajları
    Nefertiti585'e ait Toplam 5266 Forum Mesajı var
<<1...2425262728293031323334 35363738394041424344...100...200...300...400...500...527>>

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >CC AJANLARI>
  22.Eki.2009 Per 18:26:55

Kişisel haklarımı korumak benim yasal hakkım.. Görevime müdahala etmeye çalıştın, şahsıma hakaret ettin ve bunu yapmanı gerektiren en ufak bir sebep yokken benimle alakalı... Uyarmama rağmen saldırıya devam ettin ve hala da ediyorsun. Devam etmen durumunda bende gerekli işlemi tereddütsüz yapacağım. Cevap vermek istemediğim halde mecbur bırakılıyorum. Tartışmak zorunda değilim.. Kimseyi huzursuz etmeye hakkınız yok. Şu başlığa yazan herkese laf attın, doğruluğu ispatlanmamış iddialarda bulunuyorsun ve hakaret ediyorsun, hala daha da devam ediyorsun. Eski bir editör olarak forum kurallarını da gayet iyi biliyorum, ama sen hiç ama hiçbişey bilmiyorsun ve bilenlere saygı da göstermiyorsun.Yetmiyormuş gibi bir de tehdit ediyorsun... Sistemden memnun olmayabilirsin ama bunun yolu forumda yaygara koparmak, görevlilere saldırmak, başlığa yazanlara sataşmak değildir.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Hoşçakal ChatCity>
  22.Eki.2009 Per 16:46:42
Nefertiti585 cim Demek artık resmiyette girdi aramıza Sen gelmez oldun, sen gelmez oldun, sen gelmez oldun Ercom.. İşte bu parçayı da istiyorum.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

22.Eki.2009 Per 16:29:24
Görevden alınan arkadaşın oda mı geziyordu?Hangi odayı gezmiş... Kendisi çıksın yazsın maşa mısın sen??? Terbiyesizlik resmen,hazımsızlık..Bir görevliyi başkasıyla kıyaslayarak gaza falan mı getireceğinizi sanıyorsunuz yoksa yerimizde gözünüz mü var anlayamadım ben..Şurda 10 gün ortalarda gözükmedik diye biz görevimizi yapmıyor mu oluyoruz. Haddinizi bilin siz kimsiniz asıl?Benim görevime nasıl müdahale edersin sen vasfın nedir? Sen aldığın yıldızın hakkını verseydin önce faydalı bişey yapma derdindeydin de madem. Nasıl insanlarla muhatap olmak zorunda bırakılıyoruz anlayamadım ben.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

22.Eki.2009 Per 16:17:06

Sen daha hakaret ettiğinin bile farkında değilsin, çok yazık... Görevli arkadaştan başlığın kaldırılmasını talep ediyorum. Başlık sahibi tarafından  bize cevap hakkı doğuracak suçlamalarda bulunuluyor, yazmak zorunda kalıyoruz ve hakaret edilerek kişilik haklarımıza saldırılıyor bu kişi tarafından. Üstelik hiçbir mantıklı sebep yokken...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

22.Eki.2009 Per 15:56:15
·TopaLKIrrkayaK· hala yazıyor musun sen? Madem bizlere saygın yok biraz kendine saygın olsun. Hakaret ederek, çamur atarak biyere varılmaz. Sen sırf yıldız almış olduğun için sağa sola saldırma hakkını kendinde göremezsin. Saygısızlık yapanlar saygı beklememeli..Saygısızlık yapma sus artık. Senin kimsenin huzurunu kaçırmaya hakkın yok.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

22.Eki.2009 Per 13:48:06

Şimdi sen her olayı bitirdin herkese saldırdın, sataştın bir Erco mu kaldı... Olabilir şikayette edebilir Erco, yarın der ki ben Nefertiti nin hatalı davrandığını düşünüyorum. Hintkınası da diyebilir gereksiz ceza verdi bana diye.. Ben de açıklamam gereken bişey varsa açıklarım, konuşuruz. Bende de hata olabilir hepimiz insanız sonucta... Ama senin gibi saygısızca, yalan yanlış bilgilerle birşeyler yapmaya çalışan veya birilerinin gazıyla hareket ederek kendi hür iradesini kullanmaktan yoksun insanlar haline gelirlerse o zaman ortada bir sorun var demektir. Ben eleştiriye açığım, mantıklı ve gerçekçi olduğu sürece.. Hintkınası kendine verdiğim cezanın gereksiz olduğunu düşünmüş, olabilir. Erco da aynı şekilde.. Bunlar halledilir, hatalı olan kimse kendi payına düşen özveriyi gösterir. Birdaha yaşanmaz böyle sorunlar, ne var ki senin gibi hem görev alıp da hem başka görevlilere işe yaramaz, ne halta yarıyor bu gibi cümlelerle sataşmak çok çiğ ve terbiyesizce bi yaklaşım ve bu bana yapılıyorsa ben gerekli şekilde cevabını veririm, kimseye bu hakkı vermiyorum. Rozetim olsun olmasın benliğim ve iradem var. Burda kimse de babamın oğlu değil, kimseye gebeliğim yok. Herkes sınırlarını bilirse sorun yaşamayız. İnsanlar konuşa konuşa anlaşır. Ama bu konuşmaların biyere varacağı yok sanırım. Benden bu kadar..

Kolay gelsin size..

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

22.Eki.2009 Per 13:16:04

Sen burda durup yalan yanlış şeyler yazdığın sürece ben asla meydanı sen ve senin gibilere bırakmayacağım. Bunu aklına sok, sen sistemi sorgulayacağına, yönetime iş öğretmeye çalışacağına önce kendine bak. Sana verilen bir yetkiyi taşıyamadın.Çingeneye yetki vermişler ilk önce babasını vurmuş. Sen bırak bizle uğraşmayı biz senin gibisini çok gördük, ilk değilsin bir özelliğin yok dizi falan izle fazla da hırslı olma...Relax ol. Eline, diline, klavyene hakim olmasını öğren önce bir, daha sonra ajanlık istersen ben kefil olurum sana..

Ben sizi gayet iyi biliyorum hintkınası... Siz o kadar küfürden rahatsız olan biriydiniz ki CC de bütün zamanınızı KGG odasında edilen küfürlere gülerek geçiriyordunuz. Odaya giren ajana laf atıp sanki burdaki görevliler sizlerin hizmetçisi ya da kölesiymiş gibi lakayıt tavrınızla bişeyleri empoze etmeye çalışıyorsunuz. O odada o gün küfür eden herkes ceza almıştır. O odayla tek ilgilenen ajan Nefertiti de değildi. Nasıl küfür eden ceza almaz ve aldılar da tabiki.. Dönüp dolaşıp olayı kuyruk acısına getirmeyin. Komik oluyor ve şu tavrınızda bunun kanıtıdır.  Benden 20 dk ceza aldıysanız bunu fazlasıyla hakettiniz, benim amacım ceza vermek değil, ceza son çözümdür benim için.

Hoş sohbetler size..

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

22.Eki.2009 Per 12:52:06

Benim online sürem senelerdir gerekli olanın çok daha üstündedir. Bunu yetkililer bilir, sen kimsinki diyerek agzından köpükler saçarak sağa sola saldıran biri değil. Herkes gibi benimde dinlenmeye ihtiyacım var robot değiliz. Memurların bile senelik izinleri vardır. Size hesap vermek zorunda değilim ben. Mazeretim vardır, 1 ay da burda bulunmayabilirim. Bu size bana hakaret etme ve yerime göz dikme hakkını vermez. Ben açık sözlüyüm, koyun değilim hiç de olmadım. Ben dağdaki keçiyim! Gütmem ve güdülmem. Sorumluluğumu bilirim , gerekeni yaparım. Sen ne vasıfla sistemi sorguluyorsun. Yönetimin işleyişiyle alakalı senin ne bilgin var ki insanları yanıltıyorsun. Senin gibilere müsamaha göstermem neden biliyor musun çünkü işe yarıyorum ve görevimin başındayım!!! Müsamaha gösteren varsa asıl işe yaramayan o dur. Şimdi sen arkanda durup sana gaz verenlere söylede ortaya çıksınlar. Korkak olmasınlar. Hayatta en güvenli yer ringdir. Orda rakibini sırtından vurmaya çalışmazsın çünkü...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

22.Eki.2009 Per 12:33:40

·TopaLKIrrkayaK· :

Alakası şu;

En değerli üye şecimi oldu..

Ve hürrem sayesinde bu kişi birinci oldu güzel....

1 ay süreli ajanlık kazandı bu da güzel...

Ve bu süre sonunda da ajanlığı devam etti ne hikmetse..

Asıl konu ne biliyormusun;

Bir işe yaramayan neferin ordayken...

Jisel in olmayışı...

Hah tamam, aferin! Böyle çıkar agzındaki baklaları uğraştırma beni... Başka birşey yazmayacağım sana, kimse sayesinde birşey kazanmış değilim. MVCC yarışması olduğu zaman Hurrem yarışma süresince sağlık sorunu nedeniyle burada değildi bile, terbiyesizleşmeyin. Gerçekten hazımsızlığın bu kadarı da çok fazla.. Sizi artık kaile almıyorum, bu zihniyette bir insanla ve maşalık yaptığı  2 3 hazımsızla benim tartışacak birşeyim olamaz. Maşa olmaya devam edin siz, kolay gelsin size!!!

Ercom Elmalı dan elma yolladılar, yedim hasta oldum. Üzüm eczane gibidir ye iyi gelir dediler yedim, bi faydasını görmedim. Şimdi bu bağ bahçe işleriyle ilgilenen kimse onu bulup döveceğim. Zorla mı yedirdik sana kardeşim derse bidaha döveceğim.

Deli deli konuşma sensiz Chatcity bile sürgün sayılır, gitme kal bu şehirde gidecekse küfür edenler gitsin, saygısızlar gitsin sana ne bundan? Giden gitsin. Gitmiyorsun sen biyereBen geldim sen gidiyorsun niye küsmüyüz ki. O parçaları çalmanı istiyorum boşuna yazmadım yani.. Ne yani ajanız diye biz insan değil miyiz niye ayrımcılık yapıyorsunuz ki..

Dipnot: Ezel i izleyeceğiz biz, son 1 haftalık kalkınma planımızda bu var, sende izle mesela..

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

22.Eki.2009 Per 00:11:35

Gubarmak kabarmak demek. Bizim buralarda da kullanılır balım Diziyi ben bu hafta bir izleyeyim de izlenimlerimi size aktarıcam.

Anlıyorum seni Troy.. 

<<1...2425262728293031323334 35363738394041424344...100...200...300...400...500...527>>