ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 13:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   CC AJANLARI
 <<1...2223242526272829303132 >>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

B0dyguard

B0dyguard resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2009 Cmt 00:20:07sohbet oyun linki

Erco eger bırakıyorsan kardeşim temelli çekileceksin.  neyin peşindesin halen anlamıyoruz bir türlü seni.   senin kadar bende ajanlardan haklızlık görüyorum emin ol. ama bunları çok ciddiye alarakdan abartı yapıyorsun. sen burayı bırakamssın kardeşim bunu unutma CC ye girsen  bundan daha  iyibe kardeşim ciddiyim forumda durmuyorsun buseferde  bir karar vereceksin bunları görmemezlikden gelerek ya bırakacaksın   yada  buraya aslan gibi gireceksin elveda demeden 

uzatma bu kadar

ErCo

ErCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2009 Cmt 01:06:55sohbet oyun linki
·B0dyguard· :

Erco eger bırakıyorsan kardeşim temelli çekileceksin.  neyin peşindesin halen anlamıyoruz bir türlü seni.   senin kadar bende ajanlardan haklızlık görüyorum emin ol. ama bunları çok ciddiye alarakdan abartı yapıyorsun. sen burayı bırakamssın kardeşim bunu unutma CC ye girsen  bundan daha  iyibe kardeşim ciddiyim forumda durmuyorsun buseferde  bir karar vereceksin bunları görmemezlikden gelerek ya bırakacaksın   yada  buraya aslan gibi gireceksin elveda demeden 

uzatma bu kadar

Pardon siz benim muhattabım değilsiniz. Veya şöle söliyeyim siz buraya destan yazsanız  tıııınnnnnnnnnn kale almam sizi. Benimle muhattap olmayınız. Zaten olamazsınız.

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2009 Cmt 01:31:53sohbet oyun linki
Graphist :
bakTerii :

·YamukPirensez· :
5- sizin uzun uzun yaz‎p, dِnüp sonradan ِvünerek okuduًunuz yaz‎n‎z‎ kimsenin tam dikkat okumad‎ً‎n‎ biliyor muydunuz?(ben ِyle yap‎yorum da.)

dipçik not: ben de buraya yazd‎m, sazanl‎k gِrevini rahatl‎kla kabullenebilirimBig smile. ajanlar, editِrler ve ‏efler beni enterese etmiyor. her tart‎‏mal‎ ba‏l‎klarda ayn‎ ki‏ileri gِrünce ister istemez gülüp, iki sat‎r da ben yazay‎m diyorum.
 Dِnüp okundugunu nerden biliyorsun yoksa sen o an forumu kimler okuyor gِrebiliyormusun!?!?!?

Dipciknotta neden ِzellikle editِr ajan sef belirtme geregi duydun:)!!

Sanirim burdakileri cok salak saniyorsun buda sana yakismiyor anladin sen onu anladin!! :)

·bakTerii· :

Sanirim burdakileri cok salak saniyorsun buda sana yakismiyor anladin sen onu anladin!! :)

Eh hala anlamad‎iysa goِrevden alsi‎nlar can‎im!..

biz yemis yutmus hatta soda icip sindiriyo görünelimde kendini zeki zannetmeye devam etsin :)
CC sohbet icin buraya
 <<1...2223242526272829303132 >>