ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 16:51   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Nefertiti585> Forum Mesajları
    Nefertiti585'e ait Toplam 5266 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...394395396397398399400401402403404 405406407408409410411412413414...500...527>>

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Kadınlara off-side ı anlatmanın en iyi yolu!>
  7.Ara.2006 Per 19:42:59
fiogf49gjkf0d
Aaa niede

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Kadınlara off-side ı anlatmanın en iyi yolu!>
  7.Ara.2006 Per 19:03:51
fiogf49gjkf0d

Ucuzluktaki süper çantayı almak için mağazaya girdiniz. Sadece bir tane kalmış, o da kasanın(kale) hemen yanında. Ama bu çantanın tek taliplisi siz değilsiniz.Ayakkabıyı gözüne kestiren diğer bir müşteri(rakip oyuncu)de sizin hemen yanınızda bitiveriyor. İkiniz de durumun farkındasınız ve hızla kasaya (kaleye) yöneliyorsunuz. Tam o esnada; biraz önce bluz aldığınız bir önceki mağazada ödemeyi yaptıktan hemen sonra çalan cebinizi cevaplamak için cüzdanınızı çantanıza koymadan arkadaşınıza verdiğinizi ve onda unuttuğunuzu fark ediyorsunuz. Bir yandan kasaya doğru koşarken diğer yandan da elinizi havaya kaldırarak arkanızda kalan arkadaşınızdan cüzdanı(topu) istiyorsunuz. Öyle bir durumdasınız ki, rakibinizin gerisinde kalırsanız kasaya daha uzak kalacağınız için avantajınızı kaybedeceksiniz ama eğer arkaya geçmezsiniz arkadaşınızdan uzak kalıyorsunuz ve arkadasınız da o kalabalıkta size cüzdanınızı fırlatamıyor, herşey bir an meselesi. Bu durumda yapmanız gereken rakibinizin arkasına geçip cüzdanı (topu) almanız ve cüzdanı ele geçirdikten sonra rakibinizi geçmeye çalışmanız. İste ofsayt bu. Top sana atıldığı anda kaleye rakibinden daha yakın olamazsın

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Sigara İçerken Babasına Yakalanan Çocuklar>
  7.Ara.2006 Per 18:52:49
fiogf49gjkf0d

Ortalık duman altı ve baba birden odaya giriverir ;

baba: sigara mı içiyon len sen !?
cocuk: ne demiş ünlü düşünür Müslüm Gürses : " biz babadan böyle gördük "

baba: sen sigara mı içiyon len !?
cocuk: ne sigarası , para verdiğin mi var. gazeteye çay sardım içiyom

baba: sigaramı içiyon len !?
cocuk: yok baba , yapay atmosfer bu, hoca ödev verdi , o bakimdan yani
baba: ha ok ozaman

cocuk: hee canın mı çekti , içeceksen bak paket orda
baba: hönk!

cocuk: sen sigara mı içiyon len !?
baba: hönk !
cocuk: pardon baba replikleri karıştırdım

cocuk: ordan bakınca neye benziyoo

cocuk: yok baba korku filmi çeviriyom , sigara dumanı da efekt seyrettirsin diye yani
baba: oldu !

cocuk: öfff be sigarasız bir toplum için el ele ayakları mı yine
baba: hönk !

cocuk: heee , hatta halka bile çıkarabiliyom

baba: sigara mı içiyon len sen !?
cocuk: aslında "sigara içmek" deyimi yanlış baba, sigara su mu ki içilsin , sigara tüttürülür.Bunu irdelemek lazım , değil mi babaaa

baba:bittiyse dayak faslına geçelim diyorum

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Forumcu Tipleri, Sizin Tipiniz Hangisi ?:))>
  7.Ara.2006 Per 18:31:03
fiogf49gjkf0d

forum şairleri:

En sık rastlanan tiplerdendir. Şiir başlıklarına yazıp giden cinsleri zararsızdır,lakin olayı üslup haline getirenler çok fenadır. “Hükümsüz kalmış ruhun senfonisi” gibi tamlamalar kullanır..

öğreten adamlar:

Misyon sahibi arkadaşlardır. Herşeyi bilirler ve sormasanız bile öğretirler. Kendilerine iman farz, şükran vaciptir. Mesih kompleksinden müzdariptirler, kurtarılmak istememenizi idrak edemezler. Yeterli ilgi ve alakayı göstermezseniz küserler. Soru sordukları görülmemiştir.

"Yardım edin" ciler

Kendi aralarında ikiye ayrılırlar.

Birinci grup genellikle forum sakinlerini arama motoru yerine kullanırlar. Takıldıkları konuyu araştırmak yerine sorup hazır cevap almayı tercih ederler. İstediği cevabı vermezseniz bozulurlar.
İkinci grup daha vahimdir. Yardım istenen konu genellikle aşk-meşk muhabbetidir. “Sizce sevgilim beni aldatıyor mu?” “Erkekler niçin böyle?” “İntihar etmeyi düşünüyorum” “Her aradığımda telefonu suratıma kapatıyor, sizce sevgilim naz mı yapıyor?” gibi temaları vardır. Bu temalar onlar için hayatidir, dalga geçerseniz çok kırılırlar.

sevgi insanları:

Forum şairleri kadar sık görülen tiplerdir, zaten genellikle bunyelerinde ikisini birlikte barindirirlar. Sevgide sinir tanimazlar. Börtüyü, böceği, insani, güneş ışığını, cocuklari, telefon sarjörünü filan ayrim yapmaksizin severler. Sevgileri yüreklerinden kopar, enginlere sigmaz tasar. En tahammul edemedikleri sey, sevilmemektir. Boyle durumlarda, birkac tane nick alip ilk nick e yönelik hayranlik ve sevgi cumleleri kurduranlara bile rastlanir.

Forum Asabileri:

Çatacak eleman aramak üzere foruma girmiş, sitem, hır gür gargara dolu insanlardır. Maksat asabiyat yaratmaktır. Damarlarındaki asabiyat yetmediğinde, öyle abuk subuk mesajlarla taciz atışı yaparlar.

İmla Zabitleri

Ömürlerinin kırk senesini birilerinin kendilerinin yanlışını düzeltip durması durduk yerde olmasa da, bir maraz bırakmıştır vatandaşlarımızda. İyilikten doğmamıştır anlayacağınız bu mazarat. Her neyse, "histeri ingilizceden dilimize geçmiştir, isteri fransızcadan..." gibi söylemlerle kendilerini bile çileden çıkarabilir bunlar. (bakınız tırnaklarının içinde özel isimleri büyük harfle yazmayabilirler, apostrofla ayırmayabilirler, çok biliyorlar ya, dediklerini yapacaksınız, yaptıklarını yahut yazdıklarını değil.)

Forum nihayetçileri:

Her çıkışın bir inişi, her başlangıcın bir sonucu var diyerekten hayatı bu basit felsefe tadında yaşayangillerdendir kendileri. Olaylara, forumda
yazılanlara hep sonundan bakarlar, ki bunlara bu durumda "kaçacağı dem saklanacakları tutangiller" bile diyebiliriz.
Bakalım sık sık hangi aforizmalarla hafsalamıza tavan yaptırıyorlarmış: "İyi hoş diyorsun da, sonuçta bu laflar bana bir şey kazandırmıyor ki", "bize laf değil pizza lazım", "bu başlığı ben sonlandırırım abi, kimse yazmasın, moderatöööööööööööör moderatööööööööööör, silermisin anacım şurayı..

Forum Sonsuzcuları:

Handiyse sonsuz susuzluk çekiyor gibidir bunlar. Dilediğiniz kadar sulandırın ortalığı, damacanalarca candamarlarına su dayayın, tatmin olmazlar. Soruları, sorunları, yazıları, çizgileri, teşhisleri, herbir şeyleri n kadar ilerler bunların. Bu arada "n"lerinin enleri bilinmemektedir. Zaten bu vecih ile de onlara sonsuzcular diyoruz ya.

Forum itirazcıları:

Aslında bunlar sırf foruma değil, hayata hayati mahkemesinin "itiraz makamı" olarak bakarlar. O cihetle "öyle olmaz, sen öyle demişsin ama, otoriteler
böyle diyor" gibisinden hışımla ve herkesten önce kendine hasar verici bir şekilde başlıklara girerler. Girerler de, bir türlü çıkamazlar doğrusu.

Forum hayretçileri:

Aslında kendileri hayret birer mevzudur lakin, yüzeysel bir şekilde incelemek icabeder kendilerini. Bunlar sanki ömr-ü hayatlarında sizin azevvel yazdığınız
hadisenin bir benzerini yaşamamışlar gibi (yaşamamışlardır, oksijen sarfiyatı bunlar, zaten "bir sayfa okudum, hayatım altüst oldu" bilem diyebilirler, boşturlar) hiç tahmin etmediğiniz hararette hayret ederler mevzuya.

Forumun KalanThorları:

Bunlar pek sık girmezler foruma. Girdiklerinde de bir müddet forma girme zorluğu çekerler. Çok eskilerden filan kalmış olabilirler. Antika muamelesi edilmesi caizdir bunlara.

İhtilaf Cephesi:

Muhtelif çap ve kalibrede, ibresini şaşırmış bir forum kitlesi oluşturur bu cephenin kalemşörleri. Kimi dem kendilerini "itlaf timi" ile karıştırırlar lakin bu karışıklığı fark yahut itiraf edemezler.
Sıklıkla kullandıkları laf-ı güzaf: "ona öyle demezler, peynir ekmek yemezler", "ne yani oldu mu şimdi o, yakışmadı çabuk çıkar, değiştir değiştir" gibidir.

Forum kına yakıcıları:

Bunlar forum efradının, eşin dostun tanıdığın, çoluğun çocuğun düğününün bir önceki gecesinde -yani kına gecesinde- ortalığı şen şakrak hale getirmek için ellerinden ne gelirse yapabilecek kapabilitide; süper zeki, çalışkan, çağrışkan insanlardır. Arada bir "kınayı getir aneeeeeeeeeeeey, kınayı getiiiir aney, parnağın batır aney, parnağın batır aney, bu gece misafireem,
bu geceeeee misafirem, goynunda yatır aney, goynunda yatır aney" şeklinde de iki uzun bir kısa hava türkü çığırabilirler.

Forum kınayıcıları:

Hanımefendiciğimin de o narin ellerini bütünleyen o misli bulunmaz parnak uçlarıyla o misli bulunur klavyesine tıngırdatarak ifade ettiği üzere, kınama işlemini esef eşliğinde yürütür bunlar. Multitasking uzmanlarıdır bir yerde. O kadar çoklu işlemi birarada yürütmelerinin bağrısıra "maateessüf" lafını bir türlü imlaya uygun yazamaz bunlar. Bunlara forumun ilerleyen mademelerinde "mutasarrıf" değil, "mutasavvuf" değil, (neydi neydi) "müteessif" lik mazbatası hedaye edilir.
Sıklıkla kıllandıkları durumlar (aman işte kullandıkları kelamlar): "esefle kınıyorum", "üzülerek belirtiyorum ki", "bu başlık üç vakte kadar göçer,sizi kınım kınım kınıyorum","modları kınıyorum","beni kınayanı kınıyorum"... vs gibidir.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Üçüncü çocuklarını bekliyolardı ama:))>
  7.Ara.2006 Per 03:24:55
fiogf49gjkf0d
Maşallah tosun gibiler hepside eline sağlık manin

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Heykel Sanatı...>
  7.Ara.2006 Per 03:16:17
fiogf49gjkf0d
Biri bene bişimi dediaa bunlar bizim heykeller eline sağlık madem

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >..MiNiŞ MaYmuNLar.. [resim] :))>
  7.Ara.2006 Per 03:12:49
fiogf49gjkf0d
Hepsi çok şeker elinize sağlık oy hanimiş kuzucuklarım

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Aman da aman ne şeker soğansın sen öyle>
  6.Ara.2006 Çar 12:26:57
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Komik Gifler>
  6.Ara.2006 Çar 12:10:23
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Bon Appetit :d>
  5.Ara.2006 Sal 20:48:48
fiogf49gjkf0d
<<1...100...200...300...394395396397398399400401402403404 405406407408409410411412413414...500...527>>