ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 20:35   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Nefertiti585> Forum Mesajları
    Nefertiti585'e ait Toplam 5266 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400401402403404405406407408409410 411412413414415416417418419420...500...527>>

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >**~üç bin ölüm saydım~**>
  22.Kas.2006 Çar 15:18:14
fiogf49gjkf0d

sustum!
İçimdeki dalgalar kabardıkça volkanlar gibi
sustum
sustu dudaklarım, sustu gözyaşlarım
sustu gözlerimdeki şiir
gönlümdeki nehir
bulutlar haykırdı isyanımı
şimşekler haykırdı
sadece ben duydum
sadece ben...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >İlk Cep Telefonu>
  22.Kas.2006 Çar 12:42:31
fiogf49gjkf0d

ÖZELLİKLER:

Boyut: 28x8x6 cm
Ağırlık: 850gr
Ekran: Yok
Devre sayısı: 30
Konuşma süresi: 35 dakika
Şarj süresi: 10 SAAT
Fonksiyonları: Konuşma, dinleme, tuşlu arama

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Dijital Yaşam >Animasyonlar, Teknoloji Videoları >Volare Oooo Kantare Oooo>
  22.Kas.2006 Çar 12:22:06
fiogf49gjkf0d

Hadi bakalım hep beraber söyleyelim

TIKLA

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >**~üç bin ölüm saydım~**>
  22.Kas.2006 Çar 12:05:27
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CHAT CİTY DE KÜFÜRBAZLAR İÇİN ÖZEL ODA AÇILDI...>
  22.Kas.2006 Çar 11:49:36
fiogf49gjkf0d

Hurroşum eline sağlık hidayete erdiler demek gözlerim yaşardı

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Dijital Yaşam >Animasyonlar, Teknoloji Videoları >^^^KeNdinZE ÖzeL MüZiK YaPMaK iSTeRMiSiN^^^(mutlaka tıklayın)>
  22.Kas.2006 Çar 03:31:45
fiogf49gjkf0d

Oy tam benlik eline sağlık

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Sonu Olmayan Resim>
  22.Kas.2006 Çar 02:48:05
fiogf49gjkf0d

Sol tuşa basılı tutarak mausu biraz ileri itin ve seyretmeye başlayın...

TIKLA

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Delinin Şiiri:d>
  22.Kas.2006 Çar 02:17:48
fiogf49gjkf0d
off...
üzülme bebeğim, sakın üzülme olmadı işte ayrıldık,
kızmıyorum sana kızamıyyorum.
yeterki sen üzülme, ben sana kıyarmıyım,
yani okadarda hıyarmıyım.
hıyar dedimde aklıma geldi;
eski sevgilinle aran nasıl?
misafir ol gel bana,yumurta kırayım sana.
param pulum yok ama borç yazdırırız bakkala.

hatırlarmısın bilmem; o mahmur beste çalar müjgan la ben fenalaşırdık,
seni bekledim geçen gece neden saza gelmedin,
seni bilmem ama ben fena gaza geldim soda içtim geçti.

hatırlamalı sevgiyle anmalı unutmamalı incitmemeli uçan memeli kaçan memeli  öbürüde gelmiş hani bana hani bana demiş.
biliyorsun unutamam seni asla.

hafife alma aşk vurur insana,
birde yer vurur insana.

sen çok güzelsin hem.
a acaipsin
b acaipsin
c hiçbiri
d hepsi.

hatırlarmısın sazlar çalınırdı çamlıcanın bahçelerinde,
benimde arabamın teybini çalmışlardı.
şimdide seni çaldılar benden,
ve içiyorum şimdi her gece

her başka işkembe, paça tuzlama kelle,
gel beni kısmen yelle
ha unutmadan ebabil kuşsa saka daha kuştur
saka kuş olarak kalacaktır, kustur kuş olacaktır,
kuştuk kuştunuz kuştular kuşarlar.

şiirime burda son verirken (Bİ DAKKA DOKTOR BEY)
SENİ ÇOK SEVDİĞİMİ SÖYLEMEK İSTİYORUM.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Pinokyo nun Günlüğü :)))>
  22.Kas.2006 Çar 02:10:49
fiogf49gjkf0d
Sevgili Günlük,
Bu Gepetto Usta var ya, iyice çığrından çıktı, iyice kayışı koparttı! Bunadı mı nedir? Taktı "Senin sünnet zamanın geldi" diye. Geçen sabah az daha kıl testeresiyle ucundan azıcık talaş çıkartıyordu. Son anda fark ettim. Yaşına başına bakmadan kafayı koydum bunun suratına... Sünnet olacak olsam, çağırırım ünlülerin sünnetçisi Kemal Özkan ı, olur da biter maşallah, sana ne oluyor? Koskoca Pinokyo yum ben be! Sen sünneti düşüneceğine bünyeye dadanan tahta kurularına çare bul. Benim anlamadığım, madem konuşan kukla yapıyorsun be adam; şu işi fabrikasyona döksene! Neden ufacık marangozhanede ömür tüketiyorsun, paranın dibine vursana. Ama yok, sünepe gelmiş sinameki gidecek... Sanki kardeş istemem diyen var. Kanka olurlar bana fena mı? Bir de şu bitmek bilmeyen yalan söyleme burnun uzar geyiği... Sürekli dilinde bu. Madem dizaynı sen yapıyorsun, yalan söylenince uzayan burun niye yapıyorsun?! Ayrıca bırak uzasın. Dışarıda uzayan burnuma meraklı cıvırlarla yaşadıklarımı birebir anlatsam Gepetto nun kalbi taşımayacak, bilmiyor. Cebime beş kuruş koyduğu da yok. Hem yalan söylemeyip ne yapayım? Beni eve atıp yalan söyle Pinokyo diye yalvaran yaşı geçkin hatunlardan kazandığım paralar olmasa nasıl yaşarım?! Haa, diyeceksin ki yolun yol değil, haklısın! Ben çok mu memnunum sanıyorsun burnumu olmayacak işlere sokmaya?! Ama durum bu. Ey yumurtaya can veren rabbim; azıcık şu tahta kuluna da bir can ver de bitsin bu ızdırap!

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar >Diyalogsal:)))>
  21.Kas.2006 Sal 17:30:30
fiogf49gjkf0d
Ömer Çavuşoğlu: Elini vicdanına koy!..
İhsan Kalkavan: Tamam koydum...

Muhabir: How was Sergen s freekick goal?
Van Hooijdonk: It was fantastic...
Lig Tv muhabiri: Evet sayın seyirciler çok fantastikti diyor...

(Şansa Dansa da Seray Sever, Fatih e ipucu verir)
Seray Sever: Möööö!..
Fatih Ürek: Geyik?
Seray Sever: Ya mööööö!..
Fatih Ürek: Tamam buldum... Ceylan?

Gülben Ergen: 6 kilo verdim, toplam 5 ayda. Ayda 2 kilo kadar yani... (2X5=6)

İbrahim Tatlıses: Ben Müslüm Baba nın terini bardağa koyup içerim!..

Emre Aşık: 90 dakika boyunca terimizi ıslattık... (Fenerbahçe-Beşiktaş maçı sonrası)

Şansal Abi: Ne kazanan memnun hakemden ne deee... Tabii kazanan yok kazanan Türk futbolu... (2-2 biten FB-BJK maçı sonrası toparlamaya çalışıyor.)

Ümit Aktan: Cordoba topu kucağına alma yetkisi olan iki adamdan biri, diğeri Recep...

Şansal Abi: Olağanüstü hastayım...

Erman Hoca: Goller Ay dan geliyor, ne Ay ı, Merih ten geliyor!.. (Fenerbahçe nin yediği goller hakkında yorumu..)

İsmet Badem: Şu an tansiyonum ve kalbim durmak üzere... (Ülkerspor-Lottomatica Roma maçından sonra...)

Erman Hoca: Yav Letonya nın defansı kalas gibi, kessen iki oturma takımı bir masa yaparsın...

Güntekin Onay: İtalyan yönetmen bu maçı şimdilik iyi yönetiyor... (2.Yarıda) Alman hakem iyi yönetiyor, yaptığımız hiçbir faulü görmüyor!.. (Lazio-Beşiktaş maçında)

Nermin Kartal Örkmez (NTV muhabiri): Letonya da Letonlarla yaptığımız maçta...

Ahmet Çakar: Hasan koşsa anlarım ama durarak hareket ediyor...

Hakan Şükür: Benim de hiç hatam oldu demiyorum...

Güntekin Onay: Sergen 1 metre içerdeydi ve adeta Stam`ın belinden su aldı... (Lazio-Besiktaş maçında)

Güntekin Onay: Savunmada hata yapmazsak ikinci golü her an bulabiliriz, onun müjdesini vereyim buradan size...

Ahmet Çakar: Beşiktaş, Chelse`yi yarım-sıfır bile yense tur atlayacak... (Lazio-Besiktaş maçı sonrası)

Ahmet Çakar: Eğer Ali Aydın ben o ikinci sarı kartı Victoria`ya değil de yandan geçen Koray`a gönderdim deseydi bütün Türkiye ona enteresan yerleriyle gülerdi...

Show Radyo Sunucusu: Zago`nun kel kafasından kayan top hız kazanıyor... (Gençlerbirliği-Beşiktaş maçında)

Turgay Şeren: İkinci gol de Boer`un ayağının şeyinden oldu, üçüncü gol gene de Boer`un şeyinden oldu...

Güven Sazak: Ne söylentisi? Aziz Yıldırım`ın başkan adayı olacağını kör sultan bile duydu. (Aziz Yıldırım`ın tekrar aday olacağı yönündeki söylentiler hakkında fikri sorulunca)

Erman Hoca: Şu an hangi aydayız? Ramazan. Ramazan deyince insanın aklına ne gelir? Pide... Başka ne gelir başka? Fırıncı küreği. Tak altına sokarsın alırsın pideyi...
Şansal Abi: Aman hocam!

Haşmet Babaoğlu: 70. dakikada Fenerbahçeliler Yusuf Yusuf diye bağırıyorlardı...

Erman Hoca: Ben sana yandan gelir Şansal bi korum, seni kaleye sokarım!..
Şansal Abi: Aman hocam!

Erman Hoca: Kemal`e yapılacak en ufak bir itme Kemal i iter...

<<1...100...200...300...400401402403404405406407408409410 411412413414415416417418419420...500...527>>