ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 22:02   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Nefertiti585> Forum Mesajları
    Nefertiti585'e ait Toplam 5266 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...396397398399400401402403404405406 407408409410411412413414415416...500...527>>

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Diyetin Gizli Amacı:))))>
  5.Ara.2006 Sal 13:22:00
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Gelini öpebilirsiniz...>
  5.Ara.2006 Sal 13:00:12
fiogf49gjkf0d

-Gelini öpebilirsiniz...
- sen söylemesen öpmicez mi lan, bi sürü filmde falan görüyoruz, öpecem tabii, bi sürü masraf yaptım.

- gelini öpebilirsiniz !
- biliyorum...

- öpebilirsiniz gelini !
- bırak abi, şımarmasın şimdi...

-gelini öpebilirsin!
-ee şey herşeyden önce bana bu fırsatı verdii için kayınvalidecime,kayın pedoşa, dügün masraflarını karşılayan babama, ve videocu arkadaşa yardımcı oldukları için bütün konuklara,sis sayın nikah memuru nezlinde teşekkürü bir borç bilirim.... gel la buraya şimdi mucxxxxxxxxxsszzz!

-gelini öpebilirsin!
-ee burda herkesin içindemi??nasıya?kimse bana bundan bahsetmemişti!?

-zamanda geriye gidiyoruz ve bu lafın kaynağını buluyoruz...
- ben de bana verilen yetki ile sizleri karı-koca ilan ediyorm
- saol abi.. dur seni bi öpeyim..
- hiç hazzetmem, git gelini öp.. git lan.. iykk.

- evet ben de şişli belediyesinin bana verdiği yetki ile sizi karı- koca ilan ediyorum, bu arada apla da kaymak gibiymiş sen opmiceksen ben öpebilirmiyim?
- hoşt ula sapık..

-gelini opebilir miyim?
-dur daha bitmedi...
-pardon..
-ve bana verilen yetkiye dayanarak...
-opiyim mi simdi?
-dur...
-afedersin...
-sizi kari koca ilan ediyorum...
-opiyim?
-op hadi.
-dudaktan giriyim mi?
-karismam ona ben.
-dil?
-midemi kaldirma...
-öpuyorum, bakma.
-e ama öp de kalkicam, 2:30da kadikoy evlendirmede olucam.
-gerdege kalmio musun?
-kalmiycam, bu gidisle sen de kalmiycan, kiz kalkti gitti bak...
-birak gitsin, herkese kendini opturuyordu.. kadikoy evlendirmeden sonra bossan bjk macina gidelim, bilet var, yakin hem...
-vaay, kiyak adammissin, gel opiyim.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Neden neden nedennnnnnnnn>
  5.Ara.2006 Sal 12:55:02
fiogf49gjkf0d

• Hulk deve dönüşürken üstündeki elbiselerin tamamı yırtıldığı halde donu neden yırtılmaz? Elastik midir, nedir?
•Neden bowling oynamaya gelen dolgun saçlı üç kızdan bir tanesi "Kızlar B planına hazırlanın" der? A planını denemişler midir? Denemişlerse nedir?
• Neden ayak serçe parmakları bir gariptir?
• İpana 7 reklamındaki kız, diş doktoru "ne zamandır İpana 7 kullanıyorsunuz?" diye sorunca neden cevap vermeyip aptal aptal sırıtır? İpana 7 nin insanları aptallaştıran bir etkisi de kanıtlanmış mıdır?
• Neden mavi bir sebze veya meyve yoktur?
• Neden her yerde bir Dostlar Kıraathanesi vardır?
• ColaTurka reklamında gökdelenden sepet sarkıtan şahıs Joe Efendi ye "Six ColaTurka, two ekmek" derken niye Joe Efendi sepete yalnızca six ColaTurka koyup ekmekleri sallamamaktadır?
• Neden sokakta çiftleşen köpekleri ayırmak için üzerlerine su dökülür? Doğada yapışıp bir daha ayrılamamış köpek çiftleri var mıdır?
• Neden Türk filmlerinde üniversitede okuyan genci canlandıran karakterlerin tümü T cetveli taşır?
• Neden sokaktaki çöp kutularının üstünde çöp yazar? "Başka bir şey kutusu" olma ihtimali var mıdır?
• Dekatlon niye vardır? Bütün bunları tek tek yapanlar olduğu gibi bir de bu 4-5 arkadaşın yaptığını yapan tek bir eleman var paket halinde sunuyoruz" demek mi oluyor?
• Neden Demet Akalın adlı şahıs "üşüdüm çok üşüdüm" sözlü şarkısına yaz günü, bir plajda, bikinili klip çeker?
• Neden hemen hemen tüm spor haberlerini pencere markaları sunar? Sporla pencere arasındaki bağlantı nedir?
• Neden vj lerin program yönetmenleri onlara hep kötü kötü bakmaktadırlar?
• Neden herhangi bir toplu taşıma aracında birisinin cep telefonu çaldığında en uç noktadaki bile kafasını aralardan uzatarak o tarafa bakar? Teknolojiyi kullanmak merak uyarıcı bir olgu mudur yoksa utanç verici bir durum mu?
• Neden Eurovision, "örovizyon" diye okunurken Euro, "avro mu okunsun, yuro mu?" diye tartışılır?
• "Maç TRT de izlenir yazılı bir pankart tutan adamın tribünde ne işi vardır?
• İnsanoğlu netten bir şey indirirken neden bilgisayarın başından ayrılamaz?

Kaynak : Milliyet

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Çiçeklerin dili...>
  5.Ara.2006 Sal 11:08:45
fiogf49gjkf0d

GÜL Sevgiyi ifade eder.

KARANFİL Kişinin kendine olan öz saygısını ve güzelliği ifade eder.

LALE Aşkı ifade eder.

MENEKŞE Alçakgönüllüğü ifade eder.

PETUNYA "Umudunu yitirme!"

Bunlarda benim favorilerim

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Aslında Infumum değil Infimum>
  5.Ara.2006 Sal 04:40:17
fiogf49gjkf0d
·Maximianus· :

infumum die bişey yokkkk infimum cahiller toplulugu bide artislik yapmayın bana

ümoahauuhahuahuahuahuahuahuahuahau

B012 ALGEBRA I

semestar: I, II (3+3, 3+3)   ispit: pismeni i usmeni

Iskazna logika: iskazi i iskazne formule. Iskazna algebra i interpretacija. Tautologije hipoteze i posledice. Kanonske forme iskaznih formula. Funkcionalno kompletni sistemi i baze iskazne algebre. Predikatska logika: termi  i predikatske formule inetrpretacija formula, modeli, valjane formule.

O izgradnji matematičkih teorija: definicija, aksioma, teorema, dokaz, pojam aksiomatske i formalne teorije. Skupovi: pojam i zadavanje skupa, podskup. Konstrukcije skupova i osnovne osobine uređen par, direktan proizvod relacije: pojam relacije, binarne relacije. Algebra relacija. Relacije ekvivalencije i particije. Relacije poretka, uređeni skupovi, infumum, supremum, mreže.

PAPER DETAILS

M.Sc. : Mathematics

Paper title: Measure and integration

Paper number Group Paper 2
Maximum mark 100
Question pattern model

Model Paper – M.Sc. (Final) Mathematics
Time 3 Hours
Marks:100
Paper-II-Measure and Itegration
Answer any Five questions
All questions carry equal marks

1. (a) Prove that any countable union of members of an algebra of sets is, infact a ountable union of pairwise disjoint members of.

(b) State Hauadroff Maximum principle.

( c ) If f is a real valued function defined for all real numbers. Then
prove that the set of points at which f is continuous is a Go .

2. (a) Definite a measure on an algebra of sets. If the set functions
is defined by (E) (Ai),
where infumum is over all sequences
from a such that
E A , then prove that is an outer measure.

FIRST AND SECOND DECLENSION ADJECTIVE

Latin : infumus, -a, -um

MASCULINE FEMININE NEUTER
SINGULAR
NOM. infumus infuma infumum
GEN. infumi infumae infumi
DAT. infumo infumae infumo
ACC. infumum infumam infumum
ABL. infumo infuma infumo

Maxi anladın sen anladıngözlerindeki ışığı fark edebiliyorum

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Bir Ay Yokum Çiçeklerimi Sular mısın?>
  5.Ara.2006 Sal 02:58:21
fiogf49gjkf0d

Hurroşum kan çekti demek ki tamam fark etmez onları bi sulayında Benna yı da beraber sularız dağ manzarası,deniz manzarası,bahçe manzarası,havuz manzarası oy reklama kaçtı herneyse,Saico yanmamış yerinde duruyor işte asparagas haber bunlar lütfen yani

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >En sevdiğiniz hayvan?>
  4.Ara.2006 Pzt 15:57:14
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >İlginç Resimler>
  4.Ara.2006 Pzt 15:01:19
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Aşk Üzerine Birkaç Söylem>
  4.Ara.2006 Pzt 14:52:34
fiogf49gjkf0d

Balzac:İlk aşk aşı gibidir. İnsanın ikincide hastalanmasını önler...
Rousseau:Aşk mektubuna başlarken ne söyleyeceğimizi bilemeyiz. Bitirirken de ne yazdığımızın farkında olmayız....
Shakespeare:Sevgililerine aşklarını itiraf eden kadınlar, en az seven kadınlardır...
Eflatun: Aşk, en tehlikeli bir ruh hastalığıdır....
Aziz Nesin:Yenilen taraf aşık olur...
Yakup Kadri:Hiçbir kadın yoktur ki " Seni Seviyorum " sözü karşısında hissiz kalsın...
Katherine Hepburn:Aşkı bilenler normal kadınlardır...
Oscar Wilde:Erkekler kadınların ilk aşkı, kadınlar erkeklerin son aşkı olmasını ister...
İngiliz Atasözü:Aşk için evlenen ıztırapla yaşar....
Kontes Nathalie:Aşk, bir kişinin yararına, iki kişinin ortaklığıdır...
Paul Geraldy:Sevmek güzeldir. Bir daha sevmemek daha güzeldir...
Marcel Proust:Aşık olmayanlar, mükemmel bir erkeğin sıradan bir kadın yüzünden niçin ızdırap çektiğini anlayamazlar.

Hiç aşık olamayanlar, aşık olabilenlere göre bir çok şeyi eksik yasarlar. Ama bence en dokunaklısı, hayatı algılama biçiminin değişebileceği gerçeğini fark etmeden yaşayıp gitmeleridir.

Öncelikler sıralamasının alt üst olabileceğini hiç bilememek bir eksikliktir.. dehşetli bir korkuyu ve dehşetli bir korkusuzluğu yan yana hiç yaşamamış olmak da öyledir ama, ölümün bile korkutucu olmayabileceği gerçeğini farkına varamamak, asil o, epeyce yoksullaştırır hayatı...

Aslında aşık olamayanların "eksik yasama" listesi hayli zengindir ama benim en fazla ilgimi çeken, "bekleme"nin, onların hayatında bütünüyle farklı bir anlam taşımasıdır. Hiç aşık olmamış biri, beklemek nedir bilmez çünkü! Kaygı içinde beklemenin büyüsünü hiç tatmamıştır.. en küçük bir gecikmenin yaratabileceği iç fırtınaların gücünden habersizdir ve yaklaşmakta olan kederleri hissederek, ama büyülenmiş gibi kıpırdamadan beklememiştir hiç... Bütün ihtimalleri abartarak beklemenin yarattığı duygu karmaşasını da bilemez tabii...

En sözüne sadık, en dakik aşığı bile beklerken nasıl endişe duyulabileceğini, bekleyişin arkasındaki sonsuz haz ihtimalinin, korkuların, umut ve umutsuzlukların saklı olmasının ne demek olduğunu hiç anlayamaz, aşık olamayanlar.

Ama, aşık olan bekler... Ve beklerken o da beklemeyen insanları anlamaz hiç, tıpkı, beklemeyenlerin onun gerginliğini anlamadıkları gibi.

Aşık olan için beklemek, onun gerçeğidir, bekleyişinin dışındaki her şey onun gerçeğiyle çelişir. Çevresiyle ilişkisi kesilir, sesler usulca uzaklaşmaya baslar, bekleyişiyle arasına girebilecek her şeyden kaçınır..bekleyisinin tadını çıkarabilmek için dış dünyayla bütün ilişkisini koparır.

Peki hangisi daha çekici gelir size?

Bekleme böyle kaygılı ve ağır yasansa bile, ardından, bütün düğümleri çözebilecek tutkulu bir beden tarafından kurtarılma ihtimali mi daha çekici, yoksa, hayatin bu cömert bağısını reddederek, aşksız ama kaygısız ve beklemesiz yasamak mi?

Hiç aşık olmamak; hiç beklememek, hiç aşk acısı çekmemek demek.

*Winnicott a göre aşk ilişkisinde bekletenler, aşık olmayanlardır. "Ben bazen beklemeyen kişiyi oynamak isterim" diyor Winnicott. "Başka bir yerde oyalanmayı, geç gelmeyi denerim; ama her zaman yenilirim bu oyunda; ne yaparsam yapayım, boşuna.. tam zamanında, hatta saatinden önce, orada olurum. Aşığın kaçınılmaz kimliği budur".

*"Bekletmek her iktidarın sürekli ayrıcalığı, insanlığın bin yıllık eğlencesi diyor Evelyne Bachellier.

Ama bekletmenin de bazı riskleri vardır bence, öyle uzun uzun beklerken neyi ve neden beklediğinizi çözümleyip, kendinizi bu sapmadan kurtarma ihtimaliniz her zaman mevcuttur, tıpkı su hazin hikayede olduğu gibi.

*"Bir zamanlar yüksek görevli bir bürokrat bir yosmaya tutkunmuş. Kadın, yüz gece boyunca bahçemde, penceremin altında bir tabureye oturup beni beklersen, senin olurum, demiş. Doksan dokuz gece sessiz sedasız beklemiş yüksek görevli, ama doksan dokuzuncu gecenin sonunda oturduğu yerden kalkmış, taburesini koltuğunun altına alıp gitmiş."

Atilla İlhan ın dediği gibi, "İnsan sevdiğini bırakmaz, sevmek bırakır insanı" bazen!

Hem de tam beklerken ve de tam o gelecekken...

Alıntıdır

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Sensizken (Flash Şiir)>
  4.Ara.2006 Pzt 01:32:23
fiogf49gjkf0d

TIKLA

Sensizken,

Hani o gün

Güller ağlamıştı ayrılığımıza

Verdiğin o kırmızı gül vardı ya

Boynu bükük ,şimdi vazomda,

Ama bak sensizde seni sevebiliyorum..

<<1...100...200...300...396397398399400401402403404405406 407408409410411412413414415416...500...527>>