ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 22:10   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

erut2005> Forum Mesajları
    erut2005'e ait Toplam 132 Forum Mesajı var
<<123456 7891011121314>>

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Annenizden En Çok Duyduğunuz Sözler ?>
  24.Eki.2006 Sal 18:48:42
fiogf49gjkf0d
·ezelll· :

Allah kuru iftiradan saklasın wallahi,hangi dağınıklığımı gördün benim erut yaaaa

Aşkolsun yanii,saçlarım bile düsgündüü

Ne kızıyorsun hemensaka yaptım hemen alınma

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >sizin sigara yaktıran şarkınız hangisi??>
  24.Eki.2006 Sal 17:23:14
fiogf49gjkf0d
·ezelll· :

rafet el roman-Yana Yakıla

levent yüksel-Yanızlığımmm...

ne o kız bu dertli sarkılar ki sana bunları dinletiyor

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >sizin sigara yaktıran şarkınız hangisi??>
  24.Eki.2006 Sal 17:22:07
fiogf49gjkf0d

·guzelvecirkin· :
Duydumki unutmuşsun gözlerimin rengine

senin siyah gözlerin unutulurmy yoksa mavimiydi ya

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Sana üstün bir yetenek verilse ne olmasını isterdin>
  24.Eki.2006 Sal 17:19:36
fiogf49gjkf0d

·guzelvecirkin· :
insanların düşünceleirni okuyabilmek isterdim

bana sor cevap verim

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC nin en karizmatiğini seçiyoruz....>
  24.Eki.2006 Sal 16:54:37
fiogf49gjkf0d
·ezelll· :

ERUT ....

şımarma hemen

ne sımarması canımdogruyu söylemissin kaliteden anlıyorsun

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Annenizden En Çok Duyduğunuz Sözler ?>
  24.Eki.2006 Sal 16:50:11
fiogf49gjkf0d
·ezelll· :

-yooooookkkkk,adamın kursağı yokkkkkk(çok kızarsa)

-O kadar düsen hastasıdır ki her yer derli toplu olsa bile,bi bahane bulurrrr    "kısım o saçların niye dağınık,toplasana,hüfffff"

Bide bundan nefret ediyorum ama"Ben sana demiştimmm"

Annen haklı ezel sende bu kadar dagınık olma yüzüne söyleyemdim utandım şimdi söyleyebildim sadece

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Tanrı İlk Erkeği Yarattı....>
  22.Eki.2006 Pzr 10:20:20
fiogf49gjkf0d

Ne diyem yaratana kurban olmaktan baska elden ne gelir

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >RAKI SEVERLERE BÜYÜK HİZMET :)>
  21.Eki.2006 Cmt 15:29:56
fiogf49gjkf0d
CHOC0LATE :

Chatcity ticari olmasının yanısıra, insanların yeni arkadaşlıklar,yeni dostluklar kazanması ve onların önüne yeni ufuklar açması bakımından herzaman olduğu gibi halen ilk sırada olmaya devam ediyor..

Günümüzde savaşların olduğu,insanların açlıktan öldüğü,herzaman yeni bir felaketle yüzyüze olduğumuz bu günlerde böylesine kalıcı dostlukların yaşanması ve bunlara hepimizin şahit olması bizleri mutlu ediyor.

Zaten dostluklarında böyle kalıcı olması gerekmez mi?Vogen;görüyorum ki,chatcity bizlere olduğu kadar sizlere de yeni ufuklar açmış. Chatcity eminimki;  size Erut ve en az onun kadar değerli  daha bir çok insan kazandırmıştır.

Onun için ben diyorum ki ;Dostlarınızı her ne konumda olursanız olun sevin,kanatlarınızı onların üzerinden hiç eksik etmeyin.Hiç bir ayrım yapmaksızın(cinsiyet,dil,din,ırk)sadece insan olduğu için sevin.Karşılık beklemeden,hiçbir menfaat gözetmeksizin sevin.Herşeyden önce güvenin.Sevdiğinizi belli edin.Alan el olmaktan ziyade veren el olun ki,onları kaybetmeyin..Çünkü dostum,değer verdiğim dediğiniz ERUT ve onun gibi olanlar, zor olmakla birlikte 40 yılda bir dünyaya gelirler..

Zira onları kaybederseniz,bir 40 yıl daha beklemeye ömrünüz vefa etmeyebilir..

Kazandığımız dostlukların her daim kalıcı olması dileğimle...

Yazınızı cok begendim edebi bir üslübunuz var ama size yazmamdaki amac yazıda ismimin kullanılması;benim hakkımda hic bir fikriniz oldugunu zannetmiyorum ama böyle güzel bir yazıda  dostluk ve arkadaslık namına ismimin anılması hoşuma gitti  (narsiztleşmeyemi basladımne) cok teşekkür ederim......

Not:yazıdan cıkardıgım kendime ders ise vogen gibi gercek dostlara kaybetmemek adına her sey yapılmalı ve sorunlar konuşarak halledilmeli Halid Bİn Velid gibi gemileri yakmanın anlamı yok  saglıcakla kalın...

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >RAKI SEVERLERE BÜYÜK HİZMET :)>
  21.Eki.2006 Cmt 15:12:21
fiogf49gjkf0d
vogen :

Güzel dileğiniz için teşekkürler. Erut la en başta birbirimize saygımız var, ikimiz de dost kelimesinin anlamını bilen insanlarız. CC nin bana kazandırdığı en büyük değer.

Muhabbetsiz rakı masası olur mu hiç. Bayramdan sonra bana rakı sözü var Erut un, siz de katılın hem hesabı kabartmış oluruz hem de ekonomiyi düzeltir, AB ye girer, futbol takımlarımızı avrupa kupalarında şampiyon yaparız.

Vogen eger aramızda bir saygı oluşmuşsa bu senin dügün kişiliginden ve seviyeli sohbetinden dolayı olmuştur.....

Umarım dostlugun ve sohbetini hak ediyorumdurbenim en reel dostum

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Atatürk ün Kültür devrimi>
  21.Eki.2006 Cmt 14:28:17
fiogf49gjkf0d

Çok güzel konu baslıgı acmısınız ama bu gün günümüzde devrim sözcügünü bile devlet kadrolarında telafuz edilmedigi gercegini unutmamamak gerek kaldıki bir kelimeye takan saplantıları olan insanları  Atatürk ün kültür devrimini anlamasını beklemek hayal degilmidir......

Öztürkcede sesli harf uyumuna uyan devrim sözsügü yerine yıllarca inkılap(arapca)sözcügünü kullanmadıkımı  12 Eylül ihtilalini kalıntıları degilmi bunlar netekim pasalarının ( Kenan Everen)hatırası degilmi bunlar kültür devrimini saptırım yok etmedilermi...

<<123456 7891011121314>>