ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 10:05   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

erut2005> Forum Mesajları
    erut2005'e ait Toplam 132 Forum Mesajı var
<<1234567891011 121314>>

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >9 EYLÜL 1922 İzmir in Düşman İşgalinden Kurtuluş Günü Kutlu Olsun!>
  9.Eyl.2006 Cmt 08:32:12

İzmirde yunanlının  gemilere binip fare sürüleri gibi kacışmaları seyretmek ne kadar hoşuma gittiyse  güzelim vatan topragını alevler içinde görmekte beni kahretti.... Düşmanlarımız ve içimizdeki hainler bizi uyuyor sansada Kurtuluş savası ve Kuvvayi milliye ruhunun atesi dün gibi alev alev içimizde hala yanıyor.Her sey  vatan için

DuBLeGo kardesim heo böyle duyarlı konu baslıkları bekliyorum senden cok teşekkür edrim....

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Lüblana asker gönderilme hakkındaki görüşleriniz nelerdir?>
  8.Eyl.2006 Cum 09:24:54
vogen :

Speiderist, bu ikinci mesajınız umarım şakadır, Türk askeri lejyon askeri değildir. Aldıkları para burunlarının kanamasına değmez.

Umarım şakadır....

Sana katılyorum bizim askerimiz satılık degil hem lejyonda olsak gücsüsün ezilenin yanında olurduk Lübnan da degil onlar kalles bir toplumun tohumları...

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >Van da şehit olan Deniz Yüzgeç in, annesi için hazırladığı klip yürekleri dağladı.>
  8.Eyl.2006 Cum 08:31:42

Su sitede hala lübnana yananlar var ya beni deli ediyor bunca sehit veririken onlar hala yazmıs olmak için foruma yazıyor.Doguda görev yapanlar bilir orda hayat gece baslar aksam herkes evine,bara kafeye  giderken onlar operasyona hazırlanır kumanya alır ,kurma kolu ceker öncüler belirlenir içimizdeki sosyeteler paparazi seyrederken tv onlar sabaha kadar kah bir dag yamacında yada bir dere yatagında pusuda bekler yıllardır orda savasvar gerilla savası  ille televizyondanmı seyretmeniz gerek En kötüsüde 2 bilemedin 3 haber sehit haberi ilk neden degil bundan önemli bu ülkede ne olabir..

Not:bende doguda askerlik yapan şanslılardan biriyim

HER SEY VATAN İÇİN Mekanın cennet olsun insallah

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Lüblana asker gönderilme hakkındaki görüşleriniz nelerdir?>
  8.Eyl.2006 Cum 08:11:11
                 Dısarda bir söz söylenir bende burda onu söylim...Esnaf işi bozulunca para kazanamayınca marlboro içermiş durumu kurtarmak için.İktidar da aynı içerde terör bittide dısarısımı kaldı daha sehitlerin kanı kurumadı. Geçmişini bilmeyen gelecegini hiç bilemez daha yüz yol olmadı bu kahpeler bizi sırtımızdan vuralı nasıl unutalım 15000 kişiyi tererö vermedikmi kim bunlara yataklık etti  yıllarca apoyu kim barındırdı.Türk askerini canı bu kadar ucuzmu o kadar asker göndermek istiyorlarsa kendi tarkat ve medreselerinden göndersinler

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >Erkek KÖpek>
  7.Eyl.2006 Per 19:22:52
On numara fkra

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Kadın Niye Evlenir,Erkek Niye?>
  6.Eyl.2006 Çar 09:35:40

Bence,biz erkek milletini fazla suclamışsın evliliklerde tek suc erkekte degildir hangi erkek evlendigi bayanın agır siklet olmasını ister bayanlar kendini bırakıyor makyajsız bir yag torbasınıa dönüyor.Benim nacizhane fikrim ama cevrene bir bak klas bir erkegin yanında dandik bakımsuız bir bayan görme ihtimalinmi fazla yoksa güzel bir bayanın yanında sıradan bir erkek görme ihtimalinmi fazla bence ikincisi galiba.Tercihler konusundada bir tuhafsınız  son bir yılda aldgınız hangi kıyafeti begenim hala giyebiliyorsunuzki evlilik konusunda dogru karar verebilesiniz.Birde su evlenmeyi neden sınıf atlamak olarak görürüsünüz anlamam? bu kadar aciz olmanın anlamı yok birseyleri kendiniz basarsanız olmazmı?Birde bayanlar zincirin halkaları gibisiniz halkalardan biri evlenince digerleride yangın var deyip evlilikk pesine düşmek zorundamısınız...

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >İsRaİL KaTiL DEĞİLDİR??? Neden mi???>
  5.Eyl.2006 Sal 08:42:35
[QUOTE=vogen]

Graphist kardeşim, Baturport un olaya bakış açısı ne kadar yanlışsa sizinde o kadar yanlış. Hiç kimse Lübnan da işlenen insanlık suçunu görmemezlikten gelemez. İsrail terörist devlettir, yaptıkları devlet terörüdür,yaptıkları katliamlar bugünle sınırlı değildir ve Baturportun söylediklerini, anlatım tarzını kabul etmek mümkün değildir.

Ama bir miktar doğruluk payı taşısada deyip, bir kabileye bağladığınız ve bukadar önemsiz bir hale soktuğunuz olayda yanlış bilmiyorsam 12.000 türk askeri katledildi. Çünki kendi yanlarında savaşacaklarını bildikleri, siz kabile diyorsunuz ben bugünkü Ürdün diyorum, karşı saflara bile geçme gereği duymadılar, oradaki ordumuzun karşısında bile değillerdi, bilmem anlatabildim mi?

Lawrens sadece ülkesi tarafından kendisine verilen görevi yapan bir ajan, o günkü ihaneti küçük bir azınlığa indirgediniz, varsayalım kabul... peki yakın tarihimizdeki çoğunluk ne olacak? Yakın tarihimizde bize yaptıkları veya ihtiyacımız olduğunda yapmadıkları ne olacak? Okadar basit değil, sadece 100 yıl öncesinde, sizin bu kadar basite indirgediğiniz olayla sınırlı değil.

Sanırım siz de Arap kökenlisiniz, değilsenizde peki size Arap dostu olmak ne kazandırıyor?

Ülkemdeki bir 24 saatin özeti: 7 asker, 1 polis şehit, 1 vatandaş ölü, 14 yaralı. Her gün şehit cenazesi seyretmekten bıktım içim yanıyor, haberleri seyretmek istemiyorum şehit analarının, eşlerinin, çocuklarının göz yaşlarına dayanamıyorum. Düşünülecek kendi şehitlerim var, yardım edilecek kendi insanım var, ve maales bu yaşadıklarımızda Arap kardeşlerimizinde parmağı var.   

Vogen gene döktürmüşsün arkadasa sormak lazım Onun kaharaman arapları neden KKTC yi tanımıyor onlar yahudi devletimi

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >İsRaİL KaTiL DEĞİLDİR??? Neden mi???>
  5.Eyl.2006 Sal 08:29:24

[QUOTE=Baturport]  Israil bu savası neden baslatti bi fikriniz var mı sadece iki askeri kacirildigi için yapdı bunuN sebebi israilin ne kadar saldirgan oldugunu yadırgamak deildir .. Israil bu harekata baslamadan once Lubnandaki hizbullah elemanlari tarafından iki askeri kacırıldı onlar bunun ustune  yapdılar tabiki masum insanlari vurması dogru bişi deil olaya bide su acindan bakalim PKK elemanlari kuzey Irakta fit atiyor onca askerimiz sehit oluyor ama bizim basbakanımız koltugunda oturuyor sadece işte israil bunu yapmadı iki askeri kacirildi tum dunyaya rest cekti ve lubnana girdi sunuda unutmayın bizim arka ciktigimiz arap devletleri bizi 1.DUNYA SAVASINDA SATTILAR ingilizler her turk askeri kellesi basına 80 altin verdi onlara simdi bizimde onlari umursamamiz lazım ...Yahudilerin en fazla saydı duydugu ulkelerden biri Turkiye cumhuriyetidir cunku tum avrupa onlari dişlarken onlara sadece Osmanli devleti sahip cikti  Bizim korkak devlet adamlarimiz k.İrak a girme cesareti gosteremezken bizim bir cok daha vatan evladımızın kanlari dokulcek buna seyirci mi kalacagiz bu vatanın her evladı bizim evladımızdır onlarin naaşlariniz izlemekten kin ve nefret beslemiyormusunuz işte İsrail diyorsunuz katil diyorsunuz ama onlar iki adamlari için neler yapıyor Farki gorun...

Sana katılıyorum bizene elin arapından,çöl bedevisinden...Şimdi kurtarılmak istenen lünnam yıllarca terörist yatagı degilmiydi,pkk ev sahipligi yapmadamı suriyeyle beraber....Apounu yakalanmassında mossatın yardımını unuttunuzmu.Kürtlere askeri egitim veriyormus tarikat kanallarını uydurması buna ben inanmıyorum fettullah hocamı amerikadan görmüş

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >BİZ TÜRKÜZ İŞTE..>
  31.Ağu.2006 Per 13:20:00
·MUTHIIS· :

TÜRKÜN GÜCÜ

"...Yıl, 1783... Avrupa standartlarına göre mütevazı da olsa, yeni bir denizci devlet olan ABD, denizlerde tek başına bayrak gezdirmeye başladı... Daha 25 Temmuz 1785 te, Atlantik te Cadiz açıklarında, bu yeni bayrağı taşıyan ilk gemi Cezayir açıklarında Osmanlı gemileri tarafından ele geçirildi. Bu gemi, Boston limanına bağlı, Kaptan Isaak Stevens ın idaresindeki Maria idi. Arkasından, Phıladelphia limanına bağlı, Kaptan O Brien ın Dauphın i de aynı akıbete uğradı. 1793 Ekim ve Kasım aylarında 11 ABD gemisi daha Osmanlıların eline geçti. Kongre, 27 Mart 1794 yılında, Osmanlı denizcilerine karşı koyacak güçte savaş gemileri inşa edilmesi veya satın alınması için, Başkan George Washington a 700.000 altına yakın harcama yetkisi verdi.

Osmanlıların oluşturduğu deniz tehdidi sayesinde, ABD donanmasının temelleri atılıyordu. 5 Eylül 1795 te ABD bu tehdide karşı bir anlaşma yapmayı kabul etti. Bu anlaşmaya göre ABD, Cezayir deki esirlerin iadesi ve gerek Atlantik te, gerekse Akdeniz de ABD sancağı taşıyan hiçbir tekneye dokunulmaması karşılığında, 642.000 altın ve yılda 12.000 Osmanlı altını (216.000 dolar)ödeyecekti.

Dili Türkçe olan ve 22 maddeden oluşan anlaşmaya,Başkan George Washington ve Cezayir Beylerbeyi Hasan Dayı imza koydular.

Böylece   ABD  yıllık vergiye bağlanmış oldu. Bu, ABD nin iki asrı aşkın  tarihinde,  yabancı  bir  dille  imzalanan tek anlaşma olduğu gibi,  yabancı  bir devlete vergi ödemeyi kabul eden tek Amerikan belgesidir...

ABD tarihinde kendi dilinde olmayan tek uluslar arası anlaşma Türkçe dir ve ABD tarihinde vergi vermeyi kabul ettiği tek ülke Osmanlı İmparatorluğu ’dur....

Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu?

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur sözü boş değildir...

Bizi bilgilendirmen cok güzel ama o gemiyi ele gecirenler osmanlıdan ziyada ona isyan etmiş olan tunus ve libyalı  korsan ile onların baglı oldukları yerel asiretler idi             Meydan larouse   okumuştum                                                HP

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Atatürk e Laf Atan Din Sömürücülerine!!!>
  31.Ağu.2006 Per 09:17:32
fiogf49gjkf0d
          Ortak derdimizi güzel anlatmışsın Ey sitenin yobazları cüppe ve  sarıgınızı takıpta gelin
<<1234567891011 121314>>