ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 16:49   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

erut2005> Forum Mesajları
    erut2005'e ait Toplam 132 Forum Mesajı var
<<123456789 1011121314>>

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >kullanıdınız nicklerin anlamlarını yazın>
  4.Eki.2006 Çar 10:30:55
fiogf49gjkf0d

Eren den er i aldım

Utku dan Ut aldım

Dogum tarihide 2005 Yigenimin isminin kısalması yani Erut2005

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >EFSANE aşklar>
  1.Eki.2006 Pzr 10:30:19

Cok güzel eline saglık,mükemmel olmus

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >İLGİNÇ BİR FOTOĞRAF!>
  30.Eyl.2006 Cmt 09:18:23

Bu gidişle bizim sonumuzda buna benzicek

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >Kızların 70 nın fotosu kendisine ait değil :)>
  30.Eyl.2006 Cmt 08:30:52

Benim 44 nikli kişibir standart üyenin samimi arkadası güya bana nasıl kız tavlandıgını özelden yazmadan göstermek için ona yazdı kızda kabul etti güya yani bu yeni standart eski bir vipin cc calma kopyası birde bana kız istanbuldan sen tanış takıl diyorlar herkesi kendileri gibi aptal sanıyorlar

Bütün burdaki kız tipleri ve cc hırsızlıgını 5 yada 6 tane vip üye yapıyor bence...hiç dikkat etmiyormusunuz bazı vipler ortada yokken tuhaf  tipler ortaya cıkıyor  cc dilenciligi baslıyor.Site yönetimi uyuyor..

Cep tel yada normal tel verecek bir ajan varsa söylesin ben arim ona dururmu anlatayım..........

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >CEYLAN (YILIN FOROTĞRAFI SEÇİLMİŞ)>
  28.Eyl.2006 Per 14:21:50
fiogf49gjkf0d

Harbiden yılın fotosu cok begendim 

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Genel Spor Muhabbeti >Sergen Yalcın>
  28.Eyl.2006 Per 09:13:57
Sergen süresiz kadro dışı

Etimesgut Şekerspor da son haftalarda alınan başarısız sonuçların ardından Sergen Yalçın başta olmak üzere 5 yıldız oyuncu süresiz kadro dışı bırakıldı. Geçen hafta teknik direktör Bahri Kaya ile yollarını ayıran Yeşil-beyazlı ekip, yeniden Bahri Kaya ile anlaştı.

Etimesgut Şekerspor da son haftalarda alınan başarısız sonuçların ardından sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Etimesgut Şekerspor da son haftalarda alınan başarısız sonuçların faturası yıldız oyunculara kesildi. Son olarak ligde Yalovaspor a 4-0 mağlup olan Etimesgut Şekerspor da yıldız futbolcular Sergen Yalçın, Ahmet Dursun, Ahmet Yıldırım, Evren Turhan ve Tamer Tuna süresiz kadro dışı bırakıldı. Yeşil-beyazlı ekipte ayrıca geçen hafta kulüple yollarını ayıran Teknik Direktör Bahri Kaya ile yeniden anlaşma sağlandı. Bahri Kaya, 1 maç aradan sonra Etimesgut Şekerspor un Çanakkale Dardanelspor ile oynadığı maçta takımının başında sahaya çıktı.

Bu gelişmeler üzerine Kulüp Genel Müdürü Cüneyt Tanman ile Altyapı Sorumlusu Tamer Güney istifa ederek, kulüple yollarını ayırdı.

Yıllarca Besiktasın ekmegini yedi ama adamda ruh yok nereye gitse aynı Dadah öncede demiştim yılbasını göremez diye

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >FANİ DÜNYA :)>
  26.Eyl.2006 Sal 16:47:16

Cok güzel olmus elinineze saglık

Dünya malı dünyada gerek

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >BİR KUTU DOLUSU YAŞAM GÖNDERİYORUM SANA>
  25.Eyl.2006 Pzt 10:59:24
fiogf49gjkf0d
 süper olmus

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Mesleklere göre Öpücük :)>
  25.Eyl.2006 Pzt 10:58:22
fiogf49gjkf0d
·mirZalll· :

Ekonomistler der ki:
OPUCUK, talebin her zaman için arzdan fazla olduğu bir alışveriştir...

Muhasebeciler der ki:
OPUCUK, geri dönüşüm sağladığı için kar oranı yüksek bir tur kredidir..

Matematikçiler der ki:
OPUCUK, sonsuzluktur çünkü burada 2 nin böleni yoktur.

Geometriciler der ki:
OPUCUK, iki dudak arasındaki en kısa mesafedir

Fizikçiler der ki:
OPUCUK, kalbin yoğunlaşması sonucu iki dudağın birbirine yapışmasıdır.

Kimyacılar der ki:
OPUCUK, iki kalbin birleşmesi sonucu ortaya çıkan reaksiyondur.

Anatomi profesörleri der ki:
OPUCUK, ask ve heyecan taşıyan bakterilerin tükürük yoluyla ağızdan ağıza
geçmesidir.

Fizyoloji profesörleri der ki:
OPUCUK, insan vücudundan 2 adalenin heyecanla birbirine değerek
kasılmalarıdır.

Dişçiler der ki:
OPUCUK, hem bulaşıcı hem de antiseptiktir.

İstatistikçiler der ki:
OPUCUK, 90-60-90 ölçülerindeki artma ya da azalmaya bağlı olarak
değişiklik gösterebilen bir olgudur

Filozoflar der ki:
OPUCUK, çocuklar için oyun, gençler için zevk, yaşlılar için güvendir

Dilbilgisi öğretmenleri der ki:
OPUCUK, tekil gibi görünen ama çoğul olan, cins isim gibi görünen ama
özel olan, ve her cümlede bir anlam ifade eden kelimedir...

Mimarlar der ki:
OPUCUK iki dinamik nesnenin arasında sağlam bir köprü oluşturan değerdir.

Ve Bilgisayar Bilimcileri der ki:
OPUCUK, bazen iki sistemin iletişimini hızlandıran önemli bir sistem
dosyası, bazen de bütün sisteminizi altüst eden bir virüstür...

Muhasebeciler kısmınına bayıldım 10numara olmus

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Kadın Niye Evlenir,Erkek Niye?>
  25.Eyl.2006 Pzt 10:50:10
fiogf49gjkf0d
·guzelvecirkin· :
erut2005 :

Bence,biz erkek milletini fazla suclamışsın evliliklerde tek suc erkekte degildir hangi erkek evlendigi bayanın agır siklet olmasını ister bayanlar kendini bırakıyor makyajsız bir yag torbasınıa dönüyor.Benim nacizhane fikrim ama cevrene bir bak klas bir erkegin yanında dandik bakımsuız bir bayan görme ihtimalinmi fazla yoksa güzel bir bayanın yanında sıradan bir erkek görme ihtimalinmi fazla bence ikincisi galiba.Tercihler konusundada bir tuhafsınız  son bir yılda aldgınız hangi kıyafeti begenim hala giyebiliyorsunuzki evlilik konusunda dogru karar verebilesiniz.Birde su evlenmeyi neden sınıf atlamak olarak görürüsünüz anlamam? bu kadar aciz olmanın anlamı yok birseyleri kendiniz basarsanız olmazmı?Birde bayanlar zincirin halkaları gibisiniz halkalardan biri evlenince digerleride yangın var deyip evlilikk pesine düşmek zorundamısınız...

Heeeey erut seni  tanımasam kadın düşmanı sanıcam hepimizi bir tutma bakalım..

Sen cevap ver güzelliginden baska bir sey için bir kızla cıktınmı hiççççç

Sen varsın ya cirkin kızz senle niye konuşuyorum sandın güzel huyun için tabiki baska neden yok tamamrn duygusal yani

<<123456789 1011121314>>