ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 14:52   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

erut2005> Forum Mesajları
    erut2005'e ait Toplam 132 Forum Mesajı var
<<12345 67891011121314>>

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >Halk örgütleniyor devletten ses yok ...>
  29.Eki.2006 Pzr 09:41:01
fiogf49gjkf0d

Aman örgütlenmesinler bu ülkede cete kurarsan suc degil sıradan vatandaslar bir araya gelirse suc baslarını derde sokarlar gariblerim

Birde basit bir örnek 1960larda koperatif kuranlar kominist diye suclanıp ceza alırdı şimdi devlet koperatifleri teşvik ediyor (yesil sermaye burayada el attı)

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >83.YIL>
  29.Eki.2006 Pzr 09:33:34
fiogf49gjkf0d

Arkadasım eline saglık hepimizin Cumhuriyet bayramı kutlu olsun

Yasasın Cumhuriyet

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet > noturkisgirl Manteliteye bak yaaaa...>
  28.Eki.2006 Cmt 20:21:26
fiogf49gjkf0d

Tabiki türk kızları daha iyidir siteyi kuran arkadaşler bizim kızları natasalarla kıyaslamış heralde cc de bile her önüne gelene selam diyip asıllanlar yokmu...

Örfümüz adetimiz bir aile yasantımız bir yabancı biri bunlara alısana kadar adam rezil olur...

Vogen kadın dedigin biraz nazlı olur kimi kastedtigimi anlarsın kapriste olacak tabiki zor daima güzeldir......

Ben ezelden sitenin adını alınca sana veririm amacım sadece arkadaslerı konuşup ikna etmek

Güzel baslık ezel devam et ama sonunda kadın erkek kavgası baslatmayasın..

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >BIKTIM BOŞYERE AÇILAN BAŞLIKLARDAN>
  28.Eki.2006 Cmt 19:28:03
fiogf49gjkf0d
vogen :

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN "TÜRKİYE CUMHURİYETİ" NİCE MUTLU GÜZEL SENELERE

Şehitlerimizden, Cumhuriyet için varını yoğunu ortaya koyan vatan evletlarından özür diliyorum. Yarın Cumhuriyet Bayramı, ama bizler geyik muhabbete o kadar daldıkki, o kadar boş şeylerle uğraşıyoruzki unuttuk sizleri. Unuttuk bu vatan için ölüme giderken gözlerini bile kırpmayanları, unuttuk. Çok meşguldük geyik muhabbetle, çok meşguldük günlerce önce popüler bir üyenin doğum gününü kutlamakla. Sizler aklımıza gelmediniz, Cumhuriyetin doğum günü hiç aklımıza gelmedi. Çok özür dilerim, çektiğiniz eziyetleri, döktüğünüz kanları helal edin diyeceğim yüzüm yok, ben de Chat City ahalisinin bir üyesiyim çünki. Bu utanç banada ait.

Vogen yerden göge kadar haklısın sitede millet geyige o kadar dalmış ki kimsenin aklına gelmiyor böyle baslık acmak moderatörler uyuyor.......

Sürüden ayrı olmak lazım cünkü bende geyige bulasmaya basladım yani utanca bizlerde ortak olduk......

Su unutulan Cumhuriyet olmasaydı acaba bu gün chat yapılabilirmiydi İran gibi uydunun bile yasak oldugu bir rejimden ne farkımız kalırdı......

Degerli dostum Saat erken daha ama Cumhuriyet bayramın kutlu olsun şimdiden iyiki varsın iyiki Cumhuriyet var...

Cumhuriyetin ve Atatürk devrimlerinin bekciyiz sonsuza kadar.........

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Olay Budur Abicim:D>
  26.Eki.2006 Per 12:59:40
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585 :

Bir Türk olarak koltuklarım kabardı demek bize fırsat verseler dahaneleri kesfederiz de tessi yok kardesim

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >sizin sigara yaktıran şarkınız hangisi??>
  26.Eki.2006 Per 12:37:37
fiogf49gjkf0d

Funda Arar              Benim için üzülme

Zerrin Özer              O Yaz

Naşide Göktürk         Korkmuyorum

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Bayanların ve Erkeklerin karşı cinslerinde dikkat ettikleri şeyler...>
  26.Eki.2006 Per 12:32:02
fiogf49gjkf0d

Yüzüne bakılacak kadar güzel olmasını ve zeki olmasını isterdim yani en azından bir yada iki konuda onun bilgi ve kültür bakımından benden üstün olduguınu hissetmeliyim,konuştugunda aklıyla beni etkilemeli onu dinlemek benim hoşuma gitmeliondan bir seyler ögrenmeliyim....Bir kişiligi olmalı o bunu demez veya o bunu yapmaz diyebilecegim kadar güçlü kolay degişmeyecek karakteri olmalı... Saygın bir işi meslegi olmalı calışan bayan her zaman için bakımlı olur.

Birde;seni seviyorum,seni özledim gibi sözler kullanacagına bunu hissettirmeli davranışlarıyla........Bir gülüşünün,davranışın sadece bana özel oldugunu bilmeliyim dimi?

Yalnız bir kötü huyum var boy takıntılıyım kısa boy bana cok antipatik geliyor ne yapayım buda benim pis huyum..

Ya Jelin,Güzelvecirkin yanlış anlamayın sadece bilgi olsun diye söylüyorumvalla kötü bir niyetim yok,hani beliki unutmuşsunuzdu bir hatırlatim dedim ben esmer ve Besiktaslıym

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Erkeğin Manitadan Ayrıldıktan Sonraki 60saniyesi:D:D:D>
  26.Eki.2006 Per 11:18:10
fiogf49gjkf0d
·ezelll· :
erut2005 :

Bence ayrılık kararı daha önceden alınmış bir karar oldugu için bunlar düşünülmez ama inasanda tebessüm yaratan bir seyler yazmışsın bu da güzel olmuş eline saglık....

Eeeee,yaş ilerledikçe insan daha bi mantıklı düşünüyo tabiii

Ne yası kız daha 32cik oldum,gözüne dizine dursun emeklerim,cabık içtigin cay ve neskafeleri kus bakim

Herzaman için aşktan üstündür bence mantık..........

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Erkeğin Manitadan Ayrıldıktan Sonraki 60saniyesi:D:D:D>
  25.Eki.2006 Çar 17:28:16
fiogf49gjkf0d

Bence ayrılık kararı daha önceden alınmış bir karar oldugu için bunlar düşünülmez ama inasanda tebessüm yaratan bir seyler yazmışsın bu da güzel olmuş eline saglık....

erut2005

erut2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >Sitede en kıl olduguz olay nedir>
  25.Eki.2006 Çar 17:22:18
fiogf49gjkf0d
·guzelvecirkin· :

Ben yeni vip oldum ama Agustos basından beri siteye üyeyim su ana kadar beni  rahatsız eden  olaylar oldu belki sizinde vardır diye düşündüm.........

1)İlgilenmedigini söylememe ragmen neden niye diye garip sorular soran tipler neden acıklama yapayımki?

2)Burası bir sohbet sitesi konuşmayacaksan ne işin var diyen tipler baskasıyla konuşmadıgımı nerden biliyorsun?

3)Konuşmayınca küfür edip ertesi gün hiç bir sey yokmuş gibi selam diyen pişkinler....

4)Sürekli hakaret ve küfür eden kız niklki erkekler....

5)Ben calısan bir bayanım sistemde onlineken baska işlerim oluyor sonra sisteme girince birde bakıyorum offffff gırla hakaret heran makina basında durmuyorumki..

6)Birde dün cafe 1 de vip üye biri bana yazdı o anda ben arkadasla konuşuyorum o yazmaya devam ediyor sonra (bir arkadasla konuşuyorum lütfen yazma iyi bayramlar dedim) o sahsa aldıgım cevaba bakın sende amma havalandın....... Yahu ben sana yazdedimmi ne havası

Bence bu yazdıklarını cözümü sitede imkansız zaten sisteminde umurunda degil,saldım cayıra mevlam kayıra diyorlar bende daha önce sitedeki hırsızlıklarla ilgili mail atmıştım bir cevap bile yok..........

1)Ben sitede en popüler bayan yalanına kızıyorum herkesin amacı sitede güya sadece konuşmakmış duyda inanma 2 saati bile doldurmadan konu ask ve evlilik oluyor..........

2)Birde bayanlarla konuşupta bu güne degin kimseden msn istemedim (ispatlayan varsa görelim)bayanlaar neden hemen işi msn e döker kıl oluyorum,cep telefonu denen bir sey var dimi

3) insanların kasılmasını anlamıyorum genelde vipler en pahalı kıyafet ve viplik maliyeti 45 ytl yi gecmez bu kadar havlanacak ne var anlamıyorum

4)Sitede ne kadar cok sanayici,işadamı  manken ve fotomodel var yahu...

<<12345 67891011121314>>