ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 19:35   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

keremcem46> Forum Mesajları
    keremcem46'e ait Toplam 14529 Forum Mesajı var
<<1...100...181182183184185186187188189190191 192193194195196197198199200201...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1453>>

keremcem46

keremcem46 resimleri
ozel karakter ile sohbete katil

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Gerçekten Sevmek>
  1.Şub.2008 Cum 21:30:30
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >uzak mutluluk>
  1.Şub.2008 Cum 21:29:44
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >uzak mutluluk>
  1.Şub.2008 Cum 21:28:42
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Gerçekten Sevmek>
  1.Şub.2008 Cum 21:25:32
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >XXXX SUSTUKLARIM BÜYÜR İÇİMDE XXXX>
  1.Şub.2008 Cum 21:22:44
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
 Ellerimde yüreğimden dökülen kırılmış,yıpranmış geçmişin öyküsü...

Ellerimde yüreğimden dökülen kırılmış,yıpranmış geçmişim öyküsü...
Gel diyemem sana...Gidiyorum dersen ruhum vurgun yer en derin yerinden...
İçimde isyan mevsimleri...Ruhumun kızıllığına vuruyor hayalin...
Sensizliğin öyküsünü yazmak istemiyorum ben...
Neden masallar hep güzel sonlarla biter...Neden kandırmak zorundalar bütün çocuk düşlerini...Hadi söyle yüreğimin çocuk köşesine masallar yalan de...Hep aşklar güzel başlar ama sevenler kavuşamazlar de...
Sende o yalanlara inanlardan mısın yoksa?
Gidiyorum ben..Bu sensizlik kokan şehri terk ediyorum...Hani o eskimiş hatıraların karıştığı su birikintilerini üzerine sıçratarak gidiyorum.
Duyuyormusun hani o çok sevdiğin türkü çalınıyor dağların arkasından...Şimdi oralara bahar gelmiştir...Hercai menekşeler göz kırparlar gizlice.Görüyormusun sensizliğin şiirini söylüyor bütün nehirler...
Çakıl taşlarında ismin yazıyor aşk diye ve soyadını haykırıyor bulutlar...
Güneş tebessüm ediyor sessizce...
Şimdi ben karbonmonoksit kokan yalnızlığım ve nikotin bulaşmış ruhumla gidiyorum...Ateş kızılı bir hasret çalınıyor kulaklarıma...
Ben gidiyorum...Zindanların en kuytu köşelerinde asılmayı bekleyen aşk denen sersefil duygunun son arzusunu yerine getirmeye gidiyorum...

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >XXXX SUSTUKLARIM BÜYÜR İÇİMDE XXXX>
  1.Şub.2008 Cum 21:21:34
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Ruhumun Yalnızlığı ...

Nedendir bilmem ama hüzün çöktü yüreğime. Gecenin karanlığından olsa gerek. Gece hep hüzündür benim için… Güneşin batışıyla başlar ve güneşin doğuşuna kadar sürer gider hüzün… Gecenin karanlığı bambaşka şeyler katar bu şehre. Yanan sokak lambaları ve evlerin camlarından süzülen ışıklar aydınlatır kaldırımları. Benim yüreğimde bir şarkı mırıldanır dururum. Kendimi dışarıya atmak ve öylece yürümek isterim nereye gittiğimi bilmeden ve hiç birşeyi sorgulamadan. Sadece yürümek isterim. Kalabalık olsa da, olmasa da hiç birşey farketmez.Ruhum yalnız, ben yalnız. Öylece yürümek ve karışıp geçmek insanların içinden.
İnsanın ruhu yalnız olunca, gözü hiç kimseyi görmüyormuş, yüzlerce insanın içinde bile insan yalnız kalabiliyormuş. Bende öğrendim çok geçmeden. Gecenin sensizliğinde yürüyorum bir sonbahar akşamında. Yapraklar; sararmış sonbahar yaprakları, hüznün diğer adı. Küçücük bir rüzgarda düşüyorlar öylece yüreğime… Ben, ruhum, sonbahar yaprakları, kalabalık kaldırımlarda, gecenin sensizliğinde yürüyoruz.
Yalnız, yapayalnız, dudağımızda bir şarkı yürüyoruz. Nereye gittiğimizi bilmeden ve sorgulamadan hiç birşeyi… Gecenin karanlığına ve yalnızlığa doğru…

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >XXX YA,CANIM ELLERİNİ TUTMAK İSTERSE......>
  1.Şub.2008 Cum 21:19:47
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

HoşçakaL ZaMaNsIz AşKıM... HoşçakaL

İcimdeki acı bir anda katLanıp cıkıverdiqinde karşıma keLimeLerin suskunLaşıp beni boqacaqını düşünemezdim biLe..
Ama oLuyormuş, bak işte nefes aLamıyorum yavaş yavaş....

Gitqide kesiLiyor derinLerdeki sesim ve qitqide sıradanLaşıyorsun sende herkes qibi…

Unuttun mu dediqimi sana sevqiLi,
İzin verme demiştim unutmama seni…
İzin verme sıradanLaşmana,
İzin verme anıLarımdaki yerini bozmaya…..

HaLbuki sen coktan karar vermişsin sıradanLaşıp yok oLmaya....
HaLbuki sen istememişsin yüreqimdeki o yeri…
Ve coktan kayboLup qitmişsin de ben bir hayaLin peşinde doLanır oLmuşum saf aşık misaLi…

HaLbuki ben senin farkLıLıqını sevmiştim , sebepsiz qüLümsetmeni beni ve huzuru....
GözLerinde yakaLadıqım ve avucLarında hissettiqim o huzuru sevmiştim sevqiLi…

Hani demiş ya şairin biri…

Ben seni hic sevmedim ki…..

Gercekten; ben seni hic sevmedim ki sevqiLi,
Ben senin bana baqışLadıqın qüzeLLikLeri sevdim,
Ben senin anıLarımda yer etmeni sevdim beLki,
BeLki de qökyüzünü iLk defa seninLe bu kadar net qörmemdi ceken sana…

Ne önemi var ki şu saatten sonra....
Ne önemi var ki sözLerin…

Susmak istiyorum ben, susmak ve bir daha hic konuşmamak…
KeLimeLerim boqarken beni, yardım biLe istememek kimseden…
Ve sadece senin yardım edebiLeceqini biLerek suskunLaşmak qitqide…
KaLemimden damLayan kan damLaLarında boquLmak beLki de…

İcimin yırtıkLarı qün yüzüne cıkıyor yine derinden…
Görüyor musun yar, bir bir bıcakLar sapLanıyor kaLbime senin diLinden…
Ve bir bir yaraLar acıLıyor sebepsiz…

Yüreqim yanqın yeri,
Yüreqimdeki sen aLevLerde....
Yar uzat eLini,
Uzat cıkarayım seni....
Kor etme kendini,
KüLLendirme yüreqimdeki yerini…
Yar cık, cık yanqınLardan....
Serin yaqmurLar bekLiyor ikimizi…

Yazmaya caLıştıkca sacmaLıyor diLim sevqiLi…
Susmak yakışır diyorum ve susuyorum…
Gitqide qücsüzLeşiyor nefesim…
BoquLuyorum…

Ve son kez tekrar ediyorum sana, o şairin diLiyLe sevqiLi…

Gercektende ben seni hic sevmedim ki,
Ben senin bana baqışLadıqın qüzeLLikLeri sevdim,
Ben senin anıLarımda yer etmeni sevdim beLki,
BeLki de qökyüzünü iLk defa seninLe bu kadar net qörmemdi ceken sana…

Ve şimdi diLimde bir sus var cörekLenmiş… SeciLmiş bir diLsizLik yaşıyor bedenim, korLaşan aLevde qördükce seni…

HoşçakaL ZaMaNsIz AşKıM...

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >XXX YA,CANIM ELLERİNİ TUTMAK İSTERSE......>
  1.Şub.2008 Cum 21:18:39
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Severken Vazgeçmek Cinayettir...

Vazgeçmek bir tercih midir yoksa son noktayı koymak mıdır? Katı sınırlar içinde var olan bir fikir değiştirme zorunluluğu mudur yoksa paşa gönlün maymun iştahlılığı mıdır?Bir gidiş midir yoksa dönüş müdür?
Hepsi birdendir;hiç biri değildir...

Son noktayı koymanın vazgeçiş olduğu durumda; bize kuvvetli bir rüzgar gerekir. Çok kuvvetli bir rüzgar çıkmalı, savurmalı etrafa her şeyi ve işte gitmenin gerektiği o an gelmeli... Rüzgar cesaret üfürmeli.İnsan cesaret bulmalı ve sonra yol almalı.

Her tercihin bir vazgeçiş olduğu durumlarda ise elimizdeki ipliğin acının,riskin iğnesinden geçmesine göz yummak gerekir. Çünkü yaşam vazgeçtiklerimizin akıbeti hakkında ipuç(lar)ı vermez bizlere.

Kafamızda kalan "ya","acaba", "ama" gibi albenili sözcükler olur. Yüreğimizi kaplayan ise bazen şüphe bazen tedirginlik, çoğu zamansa heyecan olur...

Vazgeçiş bir fikir değiştirme zorunluluğu kılığındayken; en çok hüzün taşır. Zorunluluğun bilincinde olmak, dayatmayı çok yakından hissetmektir hayatılan konu vazgeçmeyi buyuruyorsa insan hüzünlenir.Çünkü insan olmak elinde olmayanı özlemektir. Ve vazgeçilen hep özlenir.

Rüzgar cesaret üfürürken,iplik acının iğnesinden geçerken fark etmeli; vazgeçmenin içinde neler barındırdığını...

Vazgeçmek benliğinde "geçmek" eylemini bulundurur. Geçmek,geçebilmek için önce gelmek gerekir. Çünkü ancak geldikten sonra,belli bir noktaya vardıktan sonra mümkündür geçmek.

Gelmek bir gidiştir;geçmek de öyle. Ama geçmek vazgeçmeye dönüştüğü anda yolculuk yönünü değiştirir. Gidiş dönüş olur. Zaten dönüşte bir gidiş değil midir aslında?

Peki ya dönüşe geçmenin imkansız olduğu,kişinin çaresiz kaldığı durumlar??? Ölümü çağrıştıran durumlardır bunlar. Hatta bazen ölümden ziyade cinayeti çağrıştıran durumlardır.

Cinayet...Severken vazgeçmek cinayettir. Birini sevmek; içinde duyguların en masum ve en yücesini saklamaktır. Birini severken vazgeçmekse kurşun sıkmaktır; içinde saklanan o duyguya-duyguların en savunmasız olanına-. Kanatmaktır yüreği. Cinayet işlemektir. İnsanın kendisini suçlu hissetmesidir. Ve sonra bir ömür boyu kurtulamamasıdır kendi yargıçlığından...

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >**TUT ELLERİMDEN**>
  1.Şub.2008 Cum 21:16:15
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Mühürledim Seni Kalbime...

Vurgunum sana, bir mahkum gibi,
Uykular haram, bir zehir gibi,
Aşığım fakat, hasretin deli,
Ezelden beri...

Ellerim kayıyor saçlarımdan..
Öyle bir karanlık ki bu, baktığım yıldızların ışığı bile yansımıyor ruhuma.
Gecenin zifirinden savrulup yere, birer birer dökülüyor yıldızlar.. Her düşen yitiriyor ışığını. En sonunda, son yıldız da söndürüyor ferini..

Ben, küçük bir kız çocuğu gibi hala korkuyorum karanlıktan..

Bir uzatsan ellerini, karanlığın içinden bir ışık versen bana, aydınlansa ruhum, umursamasa geceyi..

Gece bile almayacak beni içine, biliyorum...

Bir hadise var, kimse bilmiyor,
Olmuyor bende, deprem olmuyor,
Hiçbir şey beni böyle sarsmıyor,
Bir senin gibi...

Kaç gündür isyanım var yaşama. Sessiz çığlıklarım, gülümseyen gözyaşlarım var. Kırgınım artık, dargınım sevdaya da..

Sen... Sevdaların en yüreklisini vermiştin bana oysa.. Düşlerin en gerçeğini, umutların en güzelini getirmiştin.. Gökyüzünün rengine boyamıştın tüm dünyamı..

Düşlerle umutlarla beraber, kayıp gittin ellerimin arasından.. Dünyamın tüm renklerini de alıp yanında, çıktın dünyamdan...

Ellerim hayatın hoyrat poyrazına yenildi..

Aydınlanmayan karanlıklar kaldı bana senden geriye...

Mühürledim seni kalbime,
Kurşunlar işlemez ciğerime..
Zincirledim seni kalbime,
Anahtarları yok denizlerde...

Şeytan diyor ki tövbeler etmeli,
Uğrunda yüz kere, bin kere ölmeli!!
Cehennemde bile zulmetsen de...
Bir seni sevmeli...

Şimdi sızlayan yerisin sevda yanımın.

Sen gittin ya... Yokluğunla değişti sanki dünya. Ne düşler gerçek artık, ne de umutlar var. Ne gökyüzü mavi artık, ne de denizler..

Sensizliğime dokunuyor bütün şarkılar. Rüzgar senin ellerinle dokunuyor saçlarıma. Yağmur, yokluğunu yağdırıyor ruhuma..
Sabahlar olmuyor artık.. Güneş, düşlerime sen geldiğinde doğuyor sadece gecelerime.

İçimde büyük bir inatla yaşatıyorum seni. Yokluğunda acısa da yüreğimdeki yerin, umursamadan bu acıyı saklıyorum seni orda.

Benim yüreğim de sensin belki de, insan kendi yüreğinden vazgeçemiyor...

keremcem46

keremcem46 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >**TUT ELLERİMDEN**>
  1.Şub.2008 Cum 21:15:04
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Sana Aç Yüreğimin Çıkmazları , Sana Tutsak Kendim….Sen Yasaklı Sevgili

Koynumun En Yavan Yalnızlıkları,
Adı Sen Yasaklı Sevdaların Vazgeçmiş Umutları,

Sesini Duyur Hadi, ….
Sana Aç Yüreğimin Çıkmazları , Sana Tutsak Kendim….
Suskun Bakışlarımın Ardından ki Hüznün Bir Bileni de Yok Hani,Neden Sen Sebebi..
Bilirdim de Sana Satmadan Önce Ruhumla Tenimi…Hiç Aşka Kanıcak Kadar Aciz miydim Oysa,
Yanılmışım, Yanılgın….
Sana Kadarmış Namusum,
Sana Uzanmış Yollar,
Senle Sonmuş Her Şey…
Bir Yalanı Kuşanıp, Rüzgara Adını Sunmak, Uçursun Diye , Kimsesin Duyamayacağı Şehre..Bensizliğe…
Dudaklarında Gecelerden Ayaz…
Gözlerinin Dolusunda Saklı Yalnızlıklar,
Yüreğinin Kuytusunda Namussuz Kahkahalar….
Çığlık Çığlığa Susarım…..
Hangi İsyan Kuşatır Beni,Bir Tutam Günahıyla…
Söyle Sen Hadi….
Kahverengi Yalnızlıkların Ellerıine Kınamı Yakmış Kan Kırmızı Günü….
Şimdi Salıncağını Rüzgarım Mı Sallar , Başını Öne Eğip Yalnızlıkların Geçmişine Mi Ağlar….
Ayakların Çamur Mu Bağlar Düşlerinde..Bir Adım Bile ……..
Adını da Sildim Hani Dudaklarımdan ….
Kalemimin Sivri Ucu da Yazmaz Oldu ,Ucu Kırık Cümlelerimi, Adı Sen Sevdaları Kelimelere Sattığımdan Beri…
Şimdi Çok Kalabalık Yalanlar ,Hatıraları Acıtmayacak Kadar Küflü….
Bilirimde Ayrılık Bakışların Beni Arar ,Ben Kendimden Kaçarım Sensiz….
Tenimi Dola….
Ellerin Kefenim…
Gözlerinin Kuytusuna Çek..
Ardına Göm Beni…
Sonra Yine Sev Bir Diye Bin Kez Öldür Beni…
Vazgeç Benden ,Yeni Güne Gebe Yalnızlıklarıma Doğur Beni….
Sonra Yine….
Bakışlarıma , Cümlelerime , Yüreğime vurul….
Şafaklarımda Acın,
Şakaklarımda Kanın….
Kınından Çek Bir Kez Diye Bin Söz Vur Beni….
Şimdi Sen , Üzerime Sevdanı Dök …
Yak Beni….
Şehirler Dökülür İsyanlarımdan,Bir Sana Kalır Kahrım,Bir Sona ,Bir Tutsağı Saklar İçim….
Şimdi,
Boş Bir Akşam Üstü Kadar Dolusun İşte,Özleyişse Sahte Bir Sen Bu Şehrin Es Geçmişliğinde….
Ve Ben Yarası Derin Serzenişleri Asıp Dudaklarımın Arasında,Bir Başka Yalana Doğuracağım Sesini…
Kimse Dinlemesin Diye Hevesini Keseceğim Nefesimi…
Sen Yasaklı Sevgili

<<1...100...181182183184185186187188189190191 192193194195196197198199200201...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1453>>