ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 17:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Yunusum Böyle Cezamı Olur Ayıp Ya!!
 <<12 345678910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

murat4161

murat4161 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 01:38:54sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Nefertiti585 :

Hiç bir site üyesi hakkında,(Şef-Ajan-Moderatör veya Normal kullanıcı)asılsız  iddia larda bulunulamaz,bulunan kişilerin mesajları silinir,gerekirse forum a ve siteye girişi engellenir.Haberleşmenin gizliliğini ihlal eden yazılar (chat kayıtları,Log lar,özel mesajlar, v.b.) forumda yayınlanmamalıdır. Bunları içeren mesajlar silinir ya da sansürlenir.Uyarılara kayıtsız kalınması halinde halinde bu mesajları yazanlar forumdan ve siteden uzaklaştırılabilir.

Nefer Asılsızı mı var Neden Ceza aldıgıma Dair loguda koyuyorum herkes koyuyor bu tür loglarrı ne zamandan beri yasaklandı Foruma log koymak soruyorum?

fatihhhhh06

fatihhhhh06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 01:41:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
MURATT HEE HEEE

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 01:41:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hiçbir özel konuşma logu koymuyoruz kurallara bir gözat lütfen

murat4161

murat4161 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 01:49:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu özel bi durum değilki nefer..Bu benim ceza aldıgımın sebebi..Ben özel görmüyorum herkesle paylaşmak için açtım zaten bu başlıgıda..Ne kadar doğru oldugunuda herkes görsün diye..bu kadar.Sonra asılsız bi başlık demeesin kimse

AySe789

AySe789 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 02:13:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Loguda kaldırırlar sayfayıda.Çünkü onlar adalet ya herşeyi yaparlar.Keyfi cezada verirler,isterlerse odadan da atarlar, isterlersede banlarlar.Sen bir USERsin! Ama o AJAN .Senin konuşmaya kendini savunmaya hakkın yok düşüncesi içinde sürüp gidio  Burda bazı Ajanlar görevlerini iyi yapmıyorlar.Bazı Ajanların arkadaşları küfürde etse kötü lafta etse ceza almazlar.Çünkü ona kıyamaz Ama başka biri gelsin bir laf etsin hemen ceza Gidip ben bu cezayı haketmedim dediğinde SUS BANA CEVAP VERME SEN SUÇUNU BİLİOSUN   diye bi cevap alırsın Bugüne kadar birsürü cezalık kelime gördüm ama SEN BENİM ADIMI SÖYLEYEMEZSİN peki neden ÇÜNKÜ BEN ÖYLE İSTİYORUM olurmu böyle şey ÇIK ODADAN BAKALIM SEN (BAMMM 1440 DK GÜLE GÜLE ) diye bir cezaya ilk defa tanık oldum  Şimdi bumu adalet? Nerde yönetim?Şimdi bu ajan arkadaşımız derki (Arkadaşımız dedik ama kızmasın bize :$ ceza gelirmi acaba) Kalkar derki BEN O GÜN ÇOK HASTAYDIM SAĞLIĞIM İYİ DEĞİLDİ KUSURA BAKMAYIN  Dur birkaç tane daha alternatif sunayım belki beğenirsin yunusum   EVDE MİSAFİR VARDI, ELEKTRiKLER GİTTİ, HAVA BİRAZ SOĞUK, CANIM SIKKIN,NE YAPACAĞIMI BİLMİORUM TANRIM   derken bunlar depresif bir durum yaratmış oldu sende Ne yaptığını bilemedin tabi  Yapmayın arkadaşlar hala bu olayda kalkmış ajan arkadaşımızı savunuyorsunuz!Tamam arkadaşınız sevdiğiniz biri olabilir ama ismi söylendi diyede böyle bir ceza vermeye hakkı yok.Hatta hiçbir ajanın yok.Şimdi bu başlık ya kaldırılır bir süre sonra yada beğenilmeyen yorumlar silinir.Yine görmezlikten gelinir chatcity yönetimi tarafından İşimize geldiği gibi yani

COUSIN

COUSIN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 03:06:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ARKADAŞLAR BEN HİÇ BİR AJANIN KEYFİNE GÖRE CEZA VERDİĞİNİ GÖRMEDİM GÖRMEDEN DE YORUM YAPMAK İSTEMEM.AMA CEZA ALAN ARKADAŞIMIZ ALDIĞI CEZANIN NEDENİNİ MERAK EDİPTE SORDU İÇİN CEZA ALDIYSA BUNDA BİR İŞ VARDIR DERİM SAYGILARIMLA

justcherub

justcherub resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 03:12:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Böyle saçma bir şey için o kadar ceza vereceğini sanmıyorum.Merak ettim bu doğrumu? Yunusum un bir açıklama yapacağını düşünüyorum...

onlyman82

onlyman82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 03:23:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ne oluyoo yaa ne cezası nedır budurm bole nedır bu ajanlardan cektıgımız kardesımm halkın arasına ajann sokuyoolllaaaarr

kerem32

kerem32 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 08:55:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu Şekilde Ceza verebiliyormu ceza ajan Arkadaslar? O zaman Benim Adımlada Hitap edene Ceza verilsin Ne saçma bişey

Speiid Arkadasım sen bu ceza alan arkadastan ne istiyorsun çözemedim?Baksana nasıl hangi şekilde ceza almış ne olursa olsun İnsan oda Bu onun Bu şekilde ceza almasını gerektirecek bişey değilki?Sanırım Arkadasısınız sizde ajanın arkadasın:)..Başlıgın ve konunun üzerine yorum yapınız Kişi eleştirisi yapmayınız.Bunuda bizmi söylecez yahu.

Gerçekten Yetkililerin biraz daha bu konuya dikkat etmeleri gerekiyor diye düşünüyorum.

batboy

batboy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 09:40:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu şekilde bi ajan ceza veremez olcak iş değil.O zaman adı ile hitap etmesin kimse birbirine.Benide adımla çagıranlara duyrulur.Nasıl olcak bu iş peki?

Speid Ne farkı var yani Şimdi birisi öyle yada böyle bişey yapmış diye buı tür haksız ceza alacaksa yandı herkes.Senide doğru bulmadım belirtmek isterim!

CC sohbet icin buraya
 <<12 345678910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir