ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 01:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Yunusum Böyle Cezamı Olur Ayıp Ya!!
 <<123456789 10>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

memii

memii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 23:03:16sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bu tür cezalar ccye zarardan başka bişey vermez.Yunusum neden böyle bişey yapıyorsun anlayamadım.İsmi ile hitap edildi diye cezamı olurmuş yaa.Ben böyle bi şekilde ceza verilcegini düşünmüyorum.

Lady sizin amacınız ne ayrıca ben bunuda anlamış değilim?İyi okuyun yorum yapın ya insnaların başka yönlerini eleştirmeyin tartışma yeri değil burası!

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 23:36:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
speiderist :

Selamlar;

·memii·; acaba adınla soyadını buraya yazarmısın? (Yazmanızı bekliyorum yukarıdaki yazıdan sonra)... Kaldı ki bunu buraya yazacak kaç kişi vardır?... Bir MSN adresını bile genelden yazmazken (MSN adresi daha önemli biliyorum),  sizleri (özellikle AJANLARI) sivil hayatınızda bulmak isteyebilecek kişilerin ekmeklerine yağ sürmekten başka ne olabilir  ad soyadı genel konuşma penceresinden yazmak...Unutmayalım AJANları sevenlerin varlığı kadar bir kaşık suda boğmakta isteyenler var...

Bu cezanın haksız olduğunu düşünenler bundan sonra mesajlarının sonlarına ADLARINI ve SOYADLARINI yazmaları, düşüncelerindeki samimiyeti belli edecektir...

speiderist ®

Spei burda seni alakadar eden ne anlayamadım.. Neden bu kadar çırpınıyorsun?

xnonickx

xnonickx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 21:15:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·HORAKHTY·

Karsı mesaj ını okudum. once arstır-sonra dusun-onrada yaz demıssın.1 nevı haklı  1  Nevide haksızsın.Haklısın cunku ajanlara karsı yazılan yazılarda once dusunmek gerekır.Haksızsın cunku 1 musubet bın nasıyattan ıyıdır.Ben tanık oldugum olayı annatım ve sozumun arkasındayım.Çunku o bahsettıgım tavırlar bana yapıldı.Eger baskasına karsıda yapılmıs olsa ben yıne dıyecegımı derdım.BENIM KIMSEDEN NE KORKUM VAR NEDE CEKINGENLIGIM.Dedıgım gıbı bu guna kadar sozmun hep arkasında kaldım bugunde sonra dakılırım.(cevabını beklıyorum)

xnonickx

xnonickx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 21:19:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Seni savunmalarına sasmamalı.Cunku ınsan karsındakıni degıl yanındakını savunur.

S4KIAR16

S4KIAR16 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2006 Cmt 05:05:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yazık yaa yunusum sana sahiden bu kadarıda olmaz..Bi odada küfür oluyor ve geliyorsun gene bana 24 saat ceza veriyorsun utanmaıyormusun ya..Gene özeline geliyorum bi açıklama yapmadın amacın nedir senin bana bunu açıklarmısın?Vİcdanın rahat ediyormu mu bee.!!!Burda kafana göre herşeye 24 saat ceza veriyorsun...Sen nesin kimsin sana böyle bi hakkı nasıl veriyorlar..Senin odada huzur bozanlara küfür edenlere ceza vermen lazım!!!!!!!!!!

S4KIAR16

S4KIAR16 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2006 Cmt 05:10:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bunun sorumlusu senmisin yoksa sana bu görevi verenmi?Bunada bi açıklık getir bari..Neden verdigin cezaların açıklamasını yapamıyorsun 24 saat ceza vermek kolay..Banada versinler o görevi bende herkese 24 saat ceza veririm..Ama bu değil önemli olan..Önemli olan Neden verilir bu ceza?Sen bide altın rozet ajan olmuşun sana Verdigin cezaların açıklamasını yapman gerektigini öğretmediler söylemediler mi?!!!!!!!!!!!!!!!

CHEIF

CHEIF resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2006 Pzr 21:38:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
görmemişin bi rozeti olmus kalmış önüne gelene cesa vermis

HadiCaniimSende

HadiCaniimSende resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2007 Pzt 21:33:27sohbet oyun linki
Evet az önce Bar1 de bende buna benzer bir olay yaşadım!Ajanımız Yunusum555 (Aylin Hanım) genelden msn veren bir kişiye ceza vermedi ben hayretler içindeyim elbette çünkü daha önce genelden msn verdi diye ceza alan insanları biliyorum!Yunusum555 ceza vermeyecek misin diye tekrarlamama rağmen Yunusum555 yine de ceza vermemiştir!Borosko2002 nicki user  Yunusum555 HadiCaniimSende sana diyor demesine karşılık ajanımızn verdiği cevap 22boş konuşuyor muhattabıma almıyorum oldu!Artık yorum sizin online şef bulamadığım için buraya yazıyorum 2007 ajan tablosundan silinmesi gereken bir isim Yunusum555 elimdeki logları saklayacağım ve ilgili şeflere yollayacağım!

EfsaneKiz

EfsaneKiz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2007 Pzt 21:41:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yunusum mu yapacak bunları
hiç inanasım gelmio

Sinir1Shey

Sinir1Shey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2007 Pzt 21:53:58sohbet oyun linki

bi ajan hatada yapsa yapar kardeşim ne abartıyosunuz. onlar bizim abilerimiz ablalarımız. uzatıp durmayın. ajanlarımızla gurur duyuyorum ben sağolsunlarvarolsunlar. bide sitemizin patronlarıda güzel çocuklar severim onlarıda. yeri gelir ajanlarımız kasıtlı olaraktan veyatta hatalı olaraktanda ceza verebilirler niye büyütüyonuzki. mesela benim bi nikim 100sene (yıl) ceza aldı bidefa biyerde ajanlarımız için kötü söz dediğim duyulmuşmu. onlar olmasa bu ccece denilen meret adamı kanser eder be. susun sesinizi oturun aşaya.

en sevdiğim ajanlar:

infumum

cco3

briv

noa

litros mystrous davson ckrek charles gunn (bi n fazla yazmış olabilirim öleyse eyer kendisinden özür diliyom) yunusum555 piyanist jisel ozhur arwenkuven bond jelin

tabi sitemizin patronlarını bibaşka seviyom

saygılarımlan

CC sohbet icin buraya
 <<123456789 10>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir