ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 05:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Yunusum Böyle Cezamı Olur Ayıp Ya!!
 <<1234 5678910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

murat4161

murat4161 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 15:22:23sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Evet speid ne var bunda? İsmini Karalamışınız....İsmini yazdım diye ceza aldım bak loguda koymuşun herhangibi bi başka kelime etmişimmi?..Yani zaten başlıkta ve yorumumda İsmi ile hitap ettigim için ceza alma sebebi diye yorumladım?:)..Yani bu doğru bi karar mı diyorsun sen?Böyle mi düşüyorsun?..Bu arada Yunusum seni neden yönlendiriyor buraya yazman içinde kendi yazamıyor mu acaba?:))

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 15:26:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ben hiç bişi anlayamadım ama

" HERKES KENDİNE GÖRE HAKLIDIR "

bunu çok iyi biliyorum

murat4161

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 15:45:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yaa speid arkadasım sen neyini tartışıyorsun ne küfürü ne ahlakı ne bilmemneyi yunusum seni nasıl yönlendiriyor buraya?Sadece ortada İsmi ile hitap edildigi üzere Ceza Mağduru bi Kişi var?Kurallarda İsmi ile Hitap etmeyin CC de Kimseye Yoksa ceza verilir 24 saat yada daha fazla diye bi Kural göremedim..Lakin bi çok kişide İsimle hitap ediyor birbirine..Sen değil Seni buraya Mantıksız şekilde Yönlendiren Ve Kendisine Bi Pay Biçmeye Çalışan Ajan Yazsın?..Gereksiz yere konuyla İlgisiz şeyler Yazıp Pay arayıp Savunmaya Çalışmayın Çok Büyük Bi Hata Var ortada konuyu Saptırmayalım..Speid sana son yazımdı bu(çok gereksiz ve bi okadarda alakasız şeyler yazıon)..Bana bu Olayın Kahramanı Yazsın buraya bu ceza ile ilgili Açıklamasını..Sözcüsü 2.Şahıs değil...(beni bütün yazılarında lekelemeye çalışarak yunusumu yarar sağlıcam düşüncesinden vazgeç)......Saygılar.

platoniclover

vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 16:03:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
olayın bütün çıplaklığı ile aktarılmadığını düşünüyorum cezanın verilme sebebinin isimle hitap edilme olamayacağını herkes biliyor ama haksız yerede ceza verilmeyeceğinide herkes biliyor diye düşünüyorum

murat4161

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 16:06:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

platoniclover :
olayın bütün çıplaklığı ile aktarılmadığını düşünüyorum cezanın verilme sebebinin isimle hitap edilme olamayacağını herkes biliyor ama haksız yerede ceza verilmeyeceğinide herkes biliyor diye düşünüyorum

Yok Arkadasım Tamemen İsmi İle Hitap edildi Diye başka bi sebep yok..Zatten öyle bişey olmasa böyle bi başlık açmayız.Bizde böyle bişey için ceza verilmiceni biliyoruz.

platoniclover

vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 16:10:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

peki aynı şeyi ben ve ya başka biri yapsa gene ceza verir mi ?

eğer böle ise haklısın

BySemedaR

BySemedaR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 16:46:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nedense herkes bu çoçuga ceza verme niyetinde ne zamandır Normal güzel bi şekilde takılıyor ama hala ajanalar neden uğraşıyor anlamadım.İSmi İle Hitap etti diye cezamı verilir?Yunusum Seni Nasıl ajan yaptılar bu şekilde ya.Herkes Birbirine İsimle hitap ediyor.Böyle bu tür Cezalar cc ye zarardan başka hiçbişey değil...

cadde85

cadde85 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 20:38:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadasın Logu sürekli Kaldırılıyorda Diğer loglar neden kaldırılmıyor?Yani nasıl bi durum bu arkaasım yanlış yapıyorsunuz modetörünüzden Ajanınaza kadar.Birisi Adı ile hitap edildi diye 24 saat ceza veriyor.Diğeri İse eklenen logu kaldırıp..Log koymanın yasak oldugunu söylüyor.Başkaları istedigi şekilde ekleyebiliyor.Çok yanlış işler dönüyor gerçekten.Yani bu duruma suskun kalmamak lazım.

coolbaby1

coolbaby1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 20:55:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yazık beThumbs Down

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2006 Pzt 21:20:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·cadde85· koyulan log sohbet odalarında alınmış genel konuşma logudur bunun haricinde küfür hakaret v.s içermemektedir kurallar dahilinde eklenmesinde sakınca görülmemektedir

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5678910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir