ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 09:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Yunusum Böyle Cezamı Olur Ayıp Ya!!
 <<1234567 8910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xnonickx

xnonickx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eki.2006 Per 18:48:21sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Ajanlar artık eskısı gibi ıslerıne ozen gostermıyorlar.Kimın ceza yı hak edıp etmedıgini ayıramıyorlar bıle.Bu arkadas haksız yere 24 saat ceza alırken kanallarda yazım tarzı degıstırılerek yazılan kotu ve ahlaksız sozlerı yazanlar ceza almadan bu eylemlerıne devaam edıyorlar.Buna cozum gelecenı umud edıyorum.Ajan olacak kadar onemlı olan kısılerın bızden daha kıymetlı olduklarını bıldıgım ıcın belkıde bosa konusuyorum. BILMEM ANNATABİLDİMİ ?

Iccl

Iccl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 00:28:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
mücü cc senide biliyor:)

CLumSy

CLumSy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 03:47:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben artık anlamıyorum bu yunusum ne yapmaya çalışıyor..Şimdi yani burda ne denilmiş bi hakaretmi var yoksa küfürmü bana cesa veriliyor..Ne Diyeyim artık Kafasına göre estikçe bi sebepler bulup cesa vermeye çalışan bi ajandan ne beklenirki başka..O rozetin hakkını vermesi gerekdigini düşünüyorum Bu iş bböyle olmas.:).Bu tür cesaları kaç user alacak daha..Bunu merak ediyorumm artık?

HeRGeCe2

HeRGeCe2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 03:50:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bende oradaydım..görüldüğü gibi burda ne var şimdi anlayamadım..Kimse rahat rahat konuşamıcakmı artık

Taha20

Taha20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 04:11:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
speiderist :

Selamlar;

·murat4161·; kimdir? Niye ceza almıştır? gibi soruların cevaplarını bu yazıda bulacaksınız.

Bilenleriniz vardır, yunusum555 bir süre önce msn adresi çalınmıştı. Çalan kişi ·murat4161· dir. Bununla birlikte, o adresi ele geçirince yunusum555 in kişisel bilgilere ulaşmış bulundu... Burada öğrenmiş olduğu  bilgileri Chat City içersinde kullanmaya başlaması sonucu ( Gercek sahibinin izni olmadan ) banlanmıştır. Gayet normal bir ceza bu...

prangaxxx in bir süre önce bir başka başlıkta dediği gibi;

Birzamanlar nickleri veya msn adresleri hacklenen ajanlarınız şimdi o kişilerle sohbet içinde olacak...

yoksa şöylemi demeliyim,

yaf spe abi senden de hiç bişe kaçmıyo yau bilmediin şey yok:))

JustElhem

JustElhem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 06:14:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gece gece güleceğim yoktu sağolun ..

HeRGeCe2

HeRGeCe2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 14:09:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

KURTADAM5

KURTADAM5 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 14:20:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
benimde başıma bi olay geldi buna benzer başkası bana kufur ediyo sonra o kufur eden yunusumu cağırıyo tam bana ceza verecekken kactım odadan o ceza aldı ama ertesi gün beni buldu hesap soruyo ben de deim iftiraya uğradığımı söyledim beni yanlış tanımayın dedim neyse dedi o dünde kaldı dedi o kadar yoksa bende güme gidecektim bu cc de bu sanal alemde birbirinize güvenmiyeceksiniz arkadaşlar

CLumSy

CLumSy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 19:11:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·KURTADAM5· :
benimde başıma bi olay geldi buna benzer başkası bana kufur ediyo sonra o kufur eden yunusumu cağırıyo tam bana ceza verecekken kactım odadan o ceza aldı ama ertesi gün beni buldu hesap soruyo ben de deim iftiraya uğradığımı söyledim beni yanlış tanımayın dedim neyse dedi o dünde kaldı dedi o kadar yoksa bende güme gidecektim bu cc de bu sanal alemde birbirinize güvenmiyeceksiniz arkadaşlar

Zaten Yunusumun en büyük hatası bide burda..Arkadasları için görmeden etmeden ceza verebiliyor herkese...Ama bu rozeti bu şekilde kullanmaması gerektigini bilmiyor.

Ladyjanves

Ladyjanves resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 20:11:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CLumSy sus sen ya sen  surda hic yazma.Yunusum kimseye haksiz ceza vermez.Senle ilgili simdilik birsey demiyorum seyitabi .Sen tilkiysen ben kuyruyum.Elimdeki begeler duruyor.Sadece simdilik beklyiorum.Burada  nick calarak milletin sendne kormasini ve adini meshur etmisin.Hos güzelde bu sekilde  meshur olmak erkeklik gururunu zedelemiyor mu senin?Emek calyion.Bu formda  saygin insanlara camur atcana  otur kendi üzerindeki camuru  temizle ve adam gibi davran.Git calis keni emeginle vip tip al.
CC sohbet icin buraya
 <<1234567 8910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir