ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 19:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Yunusum Böyle Cezamı Olur Ayıp Ya!!
 <<123456 78910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 05:07:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Olayla ilgim olsun olmasın her zaman arkadaşımın yanındayım, diğer bahsettiğin insanlarında son derece düzün insanlar olduğundan hiç kuşkum yok. Benim olayla bağlantım pislikleri sevmemem, küfürbaz, kaba insanlardan hoşlanmamam. Bu yüzden bir ajanımızdan 30 dakika cezada aldım ama hiç o ajanı suçlamadım çünki o gördüğü şeye ceza verdi, çok haklıydı. Bizler delikanlı gibi ortadayız, peki sen kimsin, kaç tane nick in var, bu nefretinin sebebi ne?

Adıyla hitap edildi diye ceza verilmesi büyük yalan bence, başka bir numara deneyin.

CLumSy

CLumSy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 05:28:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadasının yanındasın anladıkta  kendisine sormadınmı peki hiç?.. Adıyla hitap ettin diye cesa verilmesi büyük bi yalan demişsin  Evet sende söyle sor bakayım bi eminim vicdanı el vermez..Neden ceza verdin diye? İyi oku Ben adı ile hitap eettim diye ceza verdi diye yorum açmışım.Sorunda burda işte.Tamamen doğrudur.Aksini iddaa etsin?.Kendisine sor bakim neden 24 saat vermiş?Ondan sonra Yalan olan ne doğru olan ne yazarsın. yaw yunusum buda senmisin kendini haklı çıkarmayamı çalışıyorsun bi şekilde böyl çok komik

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 05:39:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Cesa nın ne anlama geldiğini bilmiyorum, ama bahsettiğin şey ceza ise yarın kendisine sorarım, ama böyle saçma bir konu için benimle konuşmak isteyeceğinden pek emin değilim.

Stheneboia

Stheneboia resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 05:46:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yaa bu kadarınada pes doğrusu.Nedensiz yere ismi ile hitap etti diye adama 24 saat ceza verilmiş Ve Arkadasları yada kendisi bilemiyorum destek vermeye çalışıyor ajan arkadaslarına.CLuMSy Gerçekten çok iyi yakalamışın.Yunusum Bu konu hakkında cvp vermek yerine başkalarını öne sürüyor.Tamamen haklısın ne diyeyim.Herşey ortada zaten.Bana cüneyt diye hitap edenler dikkat etsin 24 saat ceza alabilir.

Iccl

Iccl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 05:49:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sakar bey herkes kimin ne oldugunu biliyor.Sen o güzel canını sıkma

CLumSy

CLumSy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 06:01:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gerçekten komik bi durum ya..Yunusum bi açıklama yapsanız  ne yapmaya çalıştıgınıza dahi? Gerçekten çok iyi olacak bi ajana yakışır cinsten değil bunlar.Sadece bu ceza sebebi ne bunu yazınız..Başklarını devreye daha ne kadar sokmaya çalışıyorsun amacınız nedir..?

AHHMAYGATT

AHHMAYGATT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 06:36:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yazmayayım dedim ama maalesef haksızlıga tahamulum olmadıgı ıcın kendımı yazmak zorunda hıssettım...işte bu ve bunun gıbı olaylar yuzunden cc belkı de hakettigi yerde değil.gunde bınlerce insanın zıyaret ettıgı bu sıtede bınlerce ınsanın da paralı uye olduğu bu sitede ajan rezaleti söz konusu olmuş... şefler bence ajanları yaptıgı gorewe gore secmıyor,aralarındakı samimiyet baz alınarak  ajanalr seçiliyor(sözüm meclisten dışarı). ve dolayısıyla da bunun gıbı ığrenç olaylar meydana gelıyor...konunun fazla derınlıgıne de ınmek ıstemıyorum aslında ama yunusum555 in hatasını kabullenmemesı aynı bı cocugun suc ısleyıp sonra yapmadım demesı gbı bısey...o değil en azından cocugun yaptıgını cocukluguna verıp fazla ses cıkartmazlar,peki yunusum555 in hangı zaafına verıp ses cıkartmayacagız?

Iccl

Iccl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 07:03:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Byburt  beyfazlasını beklemek hata olurdu

ararac

ararac resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 15:46:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

speiderısst

Stheneboia

Stheneboia resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eki.2006 Per 18:09:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fatihhhhh06 :
NEDENSE BU CCC DE ŞİKAYETÇİLER HEP AYNI KİŞİLER BİDE DEGİŞSİN BE ARKADAŞLAR DEMEKKİ BUNDAN SONRA MESAFENİZİ KORUMANIZI ÖGRENİRSİNİZ İNSANLARA KARŞI  YORUM YAPTIGINIZ KİŞİ İŞİNİ GÜZEL YAPAN İNSANDIR.SAKAR BEN SANA DEDİM UZATMA YUNUSUMA GICIKLIGIN VARR SEN DÜZGÜN DURURSAN  TEHDİT ETMEDEN DURURSAN CEZA YEMEZSİN EMİN OL KARDEŞİM..KİMSE KÖR DEGİL HERKESİN GÖRDÜKLERİ ÇOK SEN HELE DAHA ÇOK GÖRMEN GEREKİYORRRAZ DÜŞÜN İSTERSENNN
Nedense yunusumuda koruyan kişiler aynı kişiler Neden burda başka bi ajan değilde yunusum tartışılıyo Bence bi hata yapılmış bu hatayı kabul etmesi lazım Ve neden kendisi bi cevap yazma gereği duymadı onu hala anlamış değilim susmak kabullenmektir
CC sohbet icin buraya
 <<123456 78910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir