ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 01:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ::GÖREVVVVV::
 <<1 2345678910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ZyReX222

ZyReX222 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 16:00:08      ::GÖREVVVVV::sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

biliyorum bu baslıgı actıktan sonra cogu ajandan tepki alıcam ama boş bedavaya tepkii olucakkk  dikkate bile almaycam cunku gerksizz tepkiler olucak

KARDEŞİMMM GÖREV YAPMAYCAKSANIZZ EGER BIRAKINDA YAPACAK İNSANLAR YAPSIN İSTEYNLERE VERİNNNN GEREKSİZ CEZALAR GEREKSİZZ İŞLEMLER YAPAMYINNN TADINI İÇE KACIRDINIZZZZ BUNU DİKKATE ALLIN AJANLARR SIKILDIM ARTIKK SİZİN GEREKSİZZ LAFLARINIZDA İŞLERİNİZDEN

isken

isken resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 16:21:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ewt knka dogru dıon walla bu ajanlarla basımız belada hırsız polıs gıbı oldu cc ajanlara ölümmmm

ajanlarla ılgılı sozler:

en ıyı ajan ölü ajan

en ıyı ajan ceza wermeyen ajan

bu ajanları 1 kasık suda bogmak lazmm

ajan oldun bı yerın mı kalktıı

ajansız cc ıstıoz yaa cc ye jandarma baksa bu kdr ceza wermez be

aBOOO

aBOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 16:23:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
cia fbi vb. ne ajanı yaw

ZyReX222

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 16:33:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Not: bu arda bam alırsanız eger önce gelin bi konusalım önce !!!!!!!!

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 16:40:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yaf gorew demişken...

şu resim kabul etme olayı biras çok ağır yaa,,genelde resimlerimiz zor kabul ediliyor,(özellikle benmkiler :))) nesem su işi biraz daha öz werili yapalım arkadaslar,çoğu arkadasımısında 1,2 denemeden sonra kabul edildini gördüm....

saygılarımla....

karizmatik77x

karizmatik77x resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 16:41:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Belki kelimelerimizi takarlar takmazlar ama ajan sef yapcaksanız kişisel egolarını tatmin için burda olan insanları ajan sef yapmayın sizin başınıza dert açarlar bize açtıkları gibi adam gibi adamları secin

ZyReX222

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 16:54:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
en buyuk örnegi ben vericem zyrex22 nıkc 100 yıl ceza aldı neden kıme sorsam mail at mail at kım cezayı verdi mail at neden verdi mailt yawwww mail mail atımmmm 10 mail atım birine cewap dönmediler hadii şimdi söyleyin nedne ceza aldımmmm ne yaptımm yaa 100 yıl ceza aldımm anlamı nee adını ne koydunuz kufur etmisim elinizde llog varmııı yok ne kufru etmişim dısko 4 gidinde kufuru görun veya baska odalara havada ucusuyor adam fitreyi ezberlemişş hadi bunlara cewap werinnn haklıyım yaa gine verin bamı verinn yaaa cekinmeyinn

XbebekmackX

XbebekmackX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 17:04:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
     BENDE ÇOĞU ZAMAN HAKSIZ CEZALAR ALDIĞIMI BILIRIM BENDE BIR KONUYA DEYINMEK ISTIYORUM ADAM BIR AYLIK YADA İKİ AYLIK BIR CC SERUVENI VAR VE BIR BAKMİŞSIN KI YILDIZ ALMİŞ İŞTE O ZAMAN KUDURUYORUM YAA  NASIL BIR ANLAYIİŞ ÇOZEMEDIM DAHA 

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 17:10:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·ZyReX222· :

biliyorum bu baslıgı actıktan sonra cogu ajandan tepki alıcam ama boş bedavaya tepkii olucakkk  dikkate bile almaycam cunku gerksizz tepkiler olucak

KARDEŞİMMM GÖREV YAPMAYCAKSANIZZ EGER BIRAKINDA YAPACAK İNSANLAR YAPSIN İSTEYNLERE VERİNNNN GEREKSİZ CEZALAR GEREKSİZZ İŞLEMLER YAPAMYINNN TADINI İÇE KACIRDINIZZZZ BUNU DİKKATE ALLIN AJANLARR SIKILDIM ARTIKK SİZİN GEREKSİZZ LAFLARINIZDA İŞLERİNİZDEN

SALİH KARDEŞİM ÇOK ÖNEMLİ BİR KONUNUN ÜSTÜNDE DURMUŞSUN GERÇİ BENİM AJANLARLA HİÇ BİR ŞEKİLDE PROBLEMİM OLMADI AMA BAZI ARKADAŞLARIN ŞİKAYETLERİ VAR BUNLAR GÖZE ALINMALI

vieri19

vieri19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 17:55:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ccbLuEwAyscc :
·ZyReX222· :

SALİH KARDEŞİM ÇOK ÖNEMLİ BİR KONUNUN ÜSTÜNDE DURMUŞSUN GERÇİ BENİM AJANLARLA HİÇ BİR ŞEKİLDE PROBLEMİM OLMADI AMA BAZI ARKADAŞLARIN ŞİKAYETLERİ VAR BUNLAR GÖZE ALINMALI

aynen katılıyorum salih abı güzel baslık acmısın
CC sohbet icin buraya
 <<1 2345678910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir