ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 23:54   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   SANA BAKMAK!!!
 <<1...8788899091929394959697 9899100101102103104105106107...200...300...400...500...504>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

llTuaNall

llTuaNall resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 15:07:06sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

..............HER GİDİŞ BİR TERKEDİŞ TİR.............

Hayatın hiç acıması yok bazı yaralara karşı.Kapanmasına  asla izin vermiyor onların.Sen ne kadar çabalarsan  çabala,sana izin verdiği kadar güçlü olabiliyorsun yaşamın ve onun izin verdiği kadarı diniyor acıların…

Yüzleşmek imkansız acımla…Yüzleşmek imkansız ona olan sevgimle…Tanrım acı da olsa ne olur çıkarma onu bir daha karşıma…

Bir gün bir yerlerde ,hem de hiç beklemediğim bir anda  __ ve özellikle de en güçsüz olduğum anda  __  hayat bir yerlerden,sakladığı acımı çıkartıp vuruyor yüzüme…her şeyin geçip gittiğini sanırken,daha az önemsediğini ya da artık tamamen bittiğini düşünürken,aniden bir duvara çarpıyorum…Ve her şey tuzla buz oluyor…

……………………….

Öylesine açmıştım oysa ki bu bloğu.Bir nebze içimi dökerim demiştim yazılarım da.Paylaştıkça ferahlarım diye düşünmüştüm.Nerden bilebilirdim ki,yazılarımın gün gelip ,bir hançer misali,beni sırtımdan vuracağını.Oysa ne paylaşımlarım ,ne anlatmak istediklerim vardı,siz güzel yürekli dostlarıma.Ama artık yazmak beni incitiyor.Daha fazla gömülüyorum kendi iç dünyama…Bir akıl hastası gibi,kendimi 4 duvar ardına kilitlemeye karar verdim.Orada kendimle savaşacağım….Ruhumdaki acı ,beynime ulaşmadan durdurmam gerek…Çok çığlıklarım,çok haykırışlarım,çok ağlamalarım olacak o 4 duvar ardında….Kimse duymayacak,kimse işitmeyecek orada yaşananları...Eğer geri dönmeyi başarırsam ne mutlu bana.Yok ama geri dönemezsem eğer aranıza,unutmayın beni…...

‘’…bir kelebeğimiz vardı,uçtu gitti uzaklara…Ama aslında hep bizimle,içimizde bir yerlerde yaşıyor…’’demeyi unutmayın….

……

Kelebeklerimi,hiç tanımadığım,ama güzel yüreklerinde umutlandığım sizlere ve herkese yolluyorum….Tutun hepiniz birer tane.…

Kelebeklerim sizlere emanetimdir.…

Onları sıcak yüreklerinizde yaşatın.Bari kelebeklerim,sizlerin sıcak kalplerinizde hayat bulsun.

Bu son yazım beni affedin….Kim bilir,belki bir gün,başka bir yerde,başka duygularla,başka  hayatlar da karşılaşırız…..

Sizleri çok özleyeceğim güzel yürekli ağabeylerim,ablalarım,arkadaşlarım,kardeşlerim...

llTuaNall

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 15:09:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tanrım görmüyor musun?...Kendimi avutmaya gücüm yok artık...Kaldırmıyor bedenim,bu yürek yaralarını...Lanetlerimi duymuyor musun?...İstemiyorum AŞK ı da , SEVDA yı da...Ateş gibi bu duygu, iliklerimi yakıyor...Ruhum ızdırap içinde...Hani anlaşmıştık...Hani artık aşk yoktu,sevmek yoktu bana...Nerden çıktı yine bu lanet hisler?...Gözlerim,yine mi yorgun geceler geçirecek?...Yine mi acıyacak bu yürek?...Tanrım görmüyorsun, dayanamıyorum artık...Anla lütfen...Kendimi avutmaya gücüm yok....

Ne zaman gülecek bu hayat bana?...Hiç mi şans vermedin,bu dünyaya gelirken...Bu kadar deneme niye?...Neye gerek?...Yaşadıklarım,yaşattıklarım,yetmedi mi artık?...Yoruldum artık,isyan ettiğim saatlerden...Zamanın,benim aleyhime işlemesinden bıktım...Kendimi avutmaya gücüm yok tanrım....

.....

Tanrım...

Affet beni,isyanlarımı affet...Sadece artık mutlu olmak istiyorum.Yakmasın bu duygular yüreğimi,acıtmasın ruhumu... İmkansızlıklar istemiyorum artık...İmkasızlık,bir hançer gibi,söküyor kalbimi...Beni,ben olamaktan çıkarıyor...Kendime güvenimi yitiriyorum...Ayaklar altına aldığım gururumu,geri kazanmak istiyorum...

Tanrım, ben kendimi istiyorum...Kaybettiğim beni, geri istiyorum...Ben eski  Duygu olmak istiyorum....

Lütfen...Lütfen...ve  Lütfen...

Artık,kendimi avutmaya gücüm yok...

Yok...

llTuaNall

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 15:11:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kaçıyorum Uzaklara....Bilinmez Diyarlara....

Mutlu olmak neye yarar...Dert edemem, olmayınca...
Eridim bak yavaş yavaş,içime güneş doğmayınca....

Yürüyorken yalnızlığa ....

Ardından,gülen yüzler var...Bilmiyorlar,gülüyorsun....

Siliyorken geçmişteki hüzünlü,yorgun,gözüyaşlı...
Kaçıyorum uzaklara ....

Güçlü olmak neye yarar....Sihirli sözler duymassan....
Fısıldıyor uçurumlar,yüksek duvarlar arkasından....

Yoruldum artık,sevdaların vazgeçtiğim düşlerinden...
Bittin artık,şarkıların unuttuğum sözlerinde....

llTuaNall

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 15:12:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İyi ki Varsınız....Geç Bulduğum,Güzel Yürekler....

Ben geldiiiim....

İyileştim....Kelebeklerim bana güzel yüreklerden,binlerce dilek getirdi....Dilekleriniz,tanrı katında dile geldi....Kabul gördü,her güzel yürekten çıkan sözler,ümitler,dilekler.....

Siz ,soğuk ekranın arkasında gizlenen,güzel yürekler,temiz dilekler,aşk dolu gözler....

Sizlere sonsuz TEŞEKKÜRLER....

İyi ki varsınız ve iyi ki benim gönül dostlarımsınız.....

Görünmeyen yüzümün ardından,size AŞK dolu gözlerle bakıyorum.....

Yüeğinize sağlık....

Benim de,siz büyük değerlere,bir kaç dileğim var....

Sağlığınıza ve duygularınıza dikkat edin....

Şans sizinle olsun.....

AŞK la kalın.....

llTuaNall

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 15:14:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben Bir Kelebeğim....Ve Sizden Sadece Bir Gün İstiyorum....

Ben bir kelebektim...Ve senden sadece bir gün istemiştim...Ama....

..........

Siz bilmezsiniz...Papatyalarım vardı benim bir zamanlar....Heryere,herkese benden bir iz bırakırdım,papatyamın yapraklarından....Beni yakından tanıyan canım arkadaşlarım,özellikle de Çalıkuşu m...Affet beni...Ama benim beyaz papatyalarım,bana şans getirmedi...Sen de biliyorsun bunu...Bahar Gözlüm kırdı dalını,sanra da papatyam dayanamadı bu sancıya...Ve son nefesini verdi...Papatyalarım artık,başka dünyalar da,başka yürekler de,başka sevdalılara derman oluyor....

Papatyam yok olurken,kozasından yeni çıkmış,hayatta kalma savaşı veren bir kelebeğe can verdi....Kelebek ise, BEN oldum....Ben ise,artık hergün ,başka biri olarak hayata gözlerimi açıyorum...Ve kozamdan hergün bir umutla çıkıyorum...Değiştim,yeniledim kendimi, derken...Farklı bir beden de,aynı kişilik olduğumu anladım...Değişen sadece görünüşümmüş....

Çalıkuşum lütfen üzülme hemen...Çünkü ,artık eskisinden daha güçlü bir duyguyla ayakta duruyorum....Ne mi bu?...SEVGİ...Evet yanlış duymadın...SEVGİ yle...Hayatla boğuştum...Zafer benim... Görmüyor musun?...Nefes alıyorum,hissediyorum....Baksana,artık hergün doğmayı başarıyorum...Bu bir mucize....Beni sevenlerin sevgisiyle...Hani o, karşılıksız sevgi varya ,işte o....Biliyorum ki hergün daha da güçleniyorum...Çünkü ben,hergün birilerini daha ,karşılıksız seviyorum ve, O sevdiklerim tarafından karşılıksız seviliyorum...Herşeye rağmen mutluyum ben...Yaşadığım her olumsuzluğa rağmen...Yaptığım sadece acılarımı,beni boğan duygularımı satırlara dökmek.Biliyorsun,böyle rahatlıyorum....

..........

Şimdi herkese birer tane kelebek gönderiyorum....Onun sizlerden istediği sadece sevgi....Çünkü sevgiyle hayatta kalıyor....Kelebeklerime iyi bakın ,tamam mı?...Çünkü onlar,ben her nefes aldığımda,sizlere şans getirecek....

llTuaNall

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 15:17:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Seni Silemem,Sana Gelemem....Seni sevsem de,Sana Dönemem....

Aşkım,öyle bir volkan ki...Aldattığın halde,seni,aldatmadım….

Yalvardım ben sana….Bitirme dedim bizi.…

Dinlemedin…. 

….BİTTİ….

dedin….

….GİTTİN….

Sana söz......

Seni aramam,seni sormam,bir daha seni sarmam….

Ellere gider,ellerin olurum….

Senin olmam….

Seni silemem,sana gelemem,seni sevsem de,sana dönemem....

Nasıl el koynuna girerim,

Bunu da bilemem…. 

....................

Son zamanlar da sıkça dinlediğim bir parça...Beni derinden yaralayan sorularıma,en iyi cevap sanırım...Herşey bu satırlarda yazıldığı gibi,açık ve net...Ama bazen bir şeyleri kendimize,itiraf etmesi,öyle zor ki...Gerçeklerden kaçarak nereye kadar savaşırım,bilmiyorum...Savaşta bir çok şeyi yitireceğimi bilmeme rağmen,hala devam ediyorum...Hani derler ya;  Battı balık,yan gider... diye.Sanırım bu cümleye,fazlasıyla uyuyorum,şu sıralar.Biliyorum, O  da artık yoruldu.Yaptıklarımdan ve yapıyor olduklarımdan...Ama engel olamadığım birşeyler,beni daha da çekiyor yanlışlara...Nasıl unutacağım,tek başıma nasıl başaracağım onu unutmayı,bilmiyorum...Ama böyle de gitmez ki hayat...

Lanet olsun   AŞK   sana....Artık  aşk  tan nefret ediyorum....Kalbime mühür vurdum...Bir daha çalamayacak kalbimi,acımasız duygular....

Gidicem buradan,en yakın zamanda hem de...Bir daha dönmeyeceğim bu şehre...Görmeyeceğim O nu.... 

Artık vazgeçtim....

Sevmekten ve Sevilmekten......

llTuaNall

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 15:19:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sırça Hüzünler

Bir kadının eksik alışkanlıklarından dökülüyor zaman
sırça hüzünler, saklı yol hikayeleri
bulutlara çizilen haritalarda biten masal
sesime dağılan yağmuru topluyorum
gecenin yanlış yerinden başlıyor şarkılar

ayaz sürüyor kirpiklerine şehrin kırık saçakları
ne zaman yüzüne baksam bir uçurum açılıyor
bağırıyorum sesine çarpıp geri dönüyor sesim
bilmiyorum en çok hangi iklime yakıştığımı
göçebe bir yanılgıyım kimse beni konuşmuyor

beklemekle bitiyor gitmek diye başladığım her şey
öyle yenik bir hikaye, imlası bozuk bir aşk
anımsadıkça siliniyor yüzler, bir ünlem yalnızlık
gereklilik kipinde sürüyor hayat
aslından daha anlamlı duruyor gölge

anlamıyorum
bir gelincik kaç rüzgar sığdırır ömrüne...

llTuaNall

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 16:02:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

VE YAĞMUR YAĞIYORDU GECEYE

(Yaprak mıdır yaşama bağlanmak için
dala sıkı sıkıya tutunan
yoksa dal mıdır
delice esen sonbahar rüzgarlarına inat
yaprağını bırakmayan)

Gittin
Son yolcusu gibi binerken vapura
bir yerlerinden tutabilmekti isteğim yüreğine uzanan ipi
kopmadan ve ayrılıklar değmeden
Ne kadar da kolay ve çabuk döküldü
gece uykularından sıçrayan
çocuk hüznü gözlerinden yaşlar
Şimdi gözyaşı ile çiziliyor resimler
hiç aralanmayan yürek kapılarına inat

Gittin
Yıldızlara küs, ayın karanlık yüzü vardı aramızda
Kayıklar koşuyordu kurtulup iplerinden denize
Acı ve hüzün taşıyan bulutlar toplanmış
ve yağmur yağıyordu geceye

(Sonbahar mıdır ayrılıklara
güneş gibi doğan her yıl değişmeden
yoksa ayrılıklar mıdır sonbaharı bekleyen)

Gittin
Ne kadar da kolay ve çabuk oldu gidişin
bir kez dahi arkana bakmadan
Çiçekler gibi tomurcuğu patladı ayrılığın
üşüten bir rüzgardır şimdi yüreğime değen
Aynı suça ortaklık edip
takvimler ayrılık gününe takılı
dört bir yandan tüketiyordu zamanı akreple yelkovan
Oysa, değişmeyen bir maviye sevdam
ve bin yıllık yalnızlığım vardı hiç eksilmeyen

Gittin

‘yarıda kalmış bir cümle gibi’

llTuaNall

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 16:04:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

llTuaNall

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2007 Per 16:40:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ne zaman bir yaz yağmuruna denk gelsem:
Aklıma sen gelirsin.
Ansızın gidişin gelir…
Her bir damla sel olur.
Her bir damla sen olur.

Yağmurla beraber ağlayasım gelir.

CC sohbet icin buraya
 <<1...8788899091929394959697 9899100101102103104105106107...200...300...400...500...504>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir