ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
22 Mayıs 2024, Çarşamba 05:40   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   ÖNEMLİ DUYURU: Bir Zamanlar Boş Ama Gururlu Bir Başlık Vardı ya,İşte O Bendim.
 <<1...7891011121314151617 1819202122232425>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 00:47:42sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

icecandyman bu bir doğal afett, ekstra senaryoya gerek yok. Bu zaten memleketimizde yaşanan ve sonuçları hep ağır olan bir doğal afet. İstanbul, daha doğrusu marmara için olanıda seneryo değil bilimsel bir gerçek. Yahu tırsıyorum diyorum kapatalım bu konuyu diyorum.

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 01:45:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bunu bilmiyorum, asıl sahibini öğrenmek bir iki telefona bakar, zira arama motorlarında kötüyüm. Ama bu saatte bu soruyla birisini uyandırırsam küfürün bini bir para. Cevap gelmezse öğrenir yazarım yarın.

Peki Mc Donald s ın ilk çıkışında tanıtımında kullandığı palyaçonun lakabı nedir?

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 02:09:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Spei Burger King in sahiplerine baktığımda karşıma üç şirketin kurmuş olduğu bir konsorsiyum çıktı. Ama çok ilginç bir bilgiye daha ulaştım. Ömer Üründül Burger King in %15 hissesine sahipmiş :)

vogen bahsettiğin palyaço Ronald McDonald olmalı, bunun dışında bir lakabı var mı bilemiyorum.

Benim basit soruma da hala yanıt gelmedi bu arada

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 02:17:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

spei ben de diyorum ki şu anda Burger King in tek bir sahibi yok. 30.07.2002 tarihli haber:

Dünyanın en büyük fast-food zincirlerinden biri olan ve İngiliz Diageo grubu bünyesinde bulunan Burger King, Texas Pacific Group, Bain Kapital ve Goldman Sachs Capital Partners gruplarının oluşturduğu bir konsorsiyum tarafından 2.26 milyar dolara satın alındı. Mc Donalds ın hamburgerine karşı çıkardığı "Whooper" ile tanınan Burger King in CEO su Paul Walsh, Burger King i satmayı düşündüklerini geçtiğimiz Mart ayında açıklamıştı. 25 Temmuz 2002 Perşembe günü de Burger King Corporation firmasının en üst düzey yöneticisi John Dasburg, başında bulunduğu Burger King Corporation Üst Düzey Yönetici Ekibi nin, Burger King in bahsi geçen konsorsiyuma satılmasını desteklediğini açıklamış, "Söz konusu Konsorsiyumun üyeleri, markalı tüketim ürünleri ve özel perakendecilik sektörüne ilişkin faaliyetlerde çok başarılı bir geçmişe sahipler. Bu profesyonel ve saygın organizasyona katılmaktan memnuniyet duyuyoruz" demişti.
Burger King i satın alan Konsorsiyumun Lideri konumundaki Texas Pacific Group un üst düzey yöneticisi David Bonderman, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Sağlam bir strateji ve franchisee lerimizin oluşturduğu temel ile Burger King Corporation ın çok parlak bir geleceği olduğuna inanıyoruz. Şirketi; sermayemiz, problem çözümü yaklaşımımız ve deneyimlerimizle desteklemeyi amaçlıyoruz" dedi.
Satışın kamuoyuna duyurulmasının ardından yeni bir açıklama yapan Burger King Yönetim Kurulu Başkanı John Dasburg, Diageo firmasının yönetim kurulu üyelerine Burger King in yeni sahibini belirlemekte gösterdikleri destek ve profesyonel davranış için teşekkür etti. Dünya çapında bir marka olan Burger King in harekete geçtiğini belirten Dasburg, "Texas Pacific Group, Bain Capital ve Goldman Sachs Capital Partners firmalarının deneyimleri ve mali gücü, firmamızı ve markamızı daha da hızlı şekilde büyütüp geliştirmemize yardımcı olacaktır" dedi.
ABD nin Miami kentinde 1954 yılında kurulan Burger King in, halen 57 ülkede toplam 11,435 restoranı bulunuyor. Yetkililer, ilk kez 1967 de Pillsbury e satılan Burger King in, kırk sekiz yıllık tarihinde ikinci kez satıldığını belirtiyorlar.

BohemianRhapsody

BohemianRhapsody resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 02:21:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kırk Yıllık Kani Olur mu Yani?

Haydi Değerli arkadaşlar, ßu sözün çıkış noktasını bilenler cevaplasın?Malum atalarımızdan kalan güzel sözlerden...

ßoş  bir başlığa dolu bir cevap bekliyorum..

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 02:33:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

spei kurucusu desene öyleyse :) İki saattir boşuna kasıyoruz

Benim soruyu da şöyle anlatmaya çalışayım: Örneğin matematik dersi diyelim. Bu ders için sınıfta her bir öğrenci başarısına bağlı olarak AA, BA, BB,... şeklinde 8 nottan birini alıyor. Bu sınıfta illa ki aynı notu alacaklar olacaktır, değil mi? Herkesin farklı not alabilmesi için sınıfın en fazla 8 kişi olması gerekli :) 9 kişi olursa iki kişinin notu aynı, diğerleri farklı olur. 

Eh cevabı vermiş kadar oldum zaten :) Ben de şunu soruyorum: Bu dersten en az 6 kişinin aynı notu alabilmesi için sınıf mevcudu en az kaç olmalıdır?  

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 02:51:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

spei cevap 41.

Şöyle düşün: Her bir notu alan 5 öğrenci olsun. AA=5 kişi, BA= 5 kişi... Bu şekilde devam ederse 8x5=40 olur değil mi? Sen buna 1 öğrenci daha eklersen bir not 6 kişi tarafından alınır. Diğerleri 5... Bu ulaşabileceğimiz en az sayıdır.

Bu soru bize sınavda sorulmadı. Sınav soruları bayağı bir kazıktı... Ders notlarında vardı oradan aklımda kalmış :) Bu çözüm yöntemine "Güvercin Deliği İlkesi" deniyor bu arada.

Dersin adı da Ayrık Matematik. Çok zorladı beni valla... Allah a şükür BB geldi :)

Bölümüm Bilgisayar Mühendisliği spei.

Senin soruya az sonra bakacağım. Biraz işim var...

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 03:43:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Burger King in kurucusu James McLamore imiş. İngilizce bir kaynaktan okuduğuma göre bir gün meşhur McDonaldların hamburger standını görmüş ve bu işteki potansiyeli keşfetmiş. Sonra yanına arkadaşı David Edgerton ı da alarak Burger King i kurmuş.

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 04:20:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
speiderist :

41 yazmaya  korkuyorum... Bu kadar basit bir soruyu sınavda mı sordular size? Sen hangi bölümdesin? sosyoloji iktisat falanmı?:))))

NoT= Editin gözünü sevim..:))))

speiderist ®

Az çakal değilsin yeni farkettim edit ini :))

Sorunun cevabını bulamadım. Aslında tam olarak ne sorduğunu anlasam bulabilirdim belki :) Şöyle diyorsun:

Bir adam, güzel bir kış veya yaz sabahında yatağından kalktığında "ben bir burger king adında şirket kurim" dedi.

Ondan sonra önüne kurucusunu getiriyorum beğenmiyorsun  Buyur cevabı sen söyle en iyisi :)

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2007 Sal 04:43:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Vizontele Tuuba yı izlediysen orada bir replik vardı: "Şerefsizim aklıma geldiydi" :)) Aynen öyle işte...

Ama şu var ki piyasada bu tarz söylentiler bol miktardadır. Hatta şöyle söyleyeyim: Aynısını Coca-Cola ve Pepsi için duymuştum. Onun doğruluğunu henüz araştırmadım.

Neyse, aklımdaki bu düşünceye uygun mu değil mi diye araştırıp Burger King in kuruluş hikayesine baktığımda kurucuların McDonald s yöneticiliği filan yaptığına dair hiçbir bulguya rastlamadım. Hatta bahsettiğim gibi bir "özentilik" durumu söz konusu. Adam McDonaldların hamburgerlerini görmüş, "Olur bu iş" demiş. Seni yemiş olmasınlar spei :))

Not: Taklitler orijinalleri yaşatır ama boynuz kulağı geçebilir :)

CC sohbet icin buraya
 <<1...7891011121314151617 1819202122232425>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir