ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 18:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Yola devam ama bir farkla :)
 <<123 45678>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Tween__34

Tween__34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 23:08:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Özhur arkadaşımla hiç sohbetim olmadı. Yorumları okudumda bişeyler yazmak istedim. Daha önceden de duyduğum üzere bu kadar sevilen bir kişiye yapılmaması gereken bu hareketi kınıyorum 

Görevini çok iyi yapanlar maalesefki üst yönetimler tarafından toplumun her bölümünde dışlanıyorlar. Hemde hiçbir mazeret göstermeden!!!

Birileri çıkıp açıklama yapmalı ama öyle eften püften açıklama değil, burada Özhur u çok sevenleri ikna edecek bir açıklama olmalı ki bu imkansız görünüyor.

Özhur arkadaşım; sen ajan olarakta, user olarakta çok sevilen bir kişi olarak kalacaksın. Buna eminim. Zaten söylememe de gerek yok buradaki yorumlar anlatıyor bunu. Sen hep kalplerde Özhur olarak kalacaksın.

Son söz: Yemişim rozetini insanlığın yeter kardeşim YOLA DEVAM

C4SPA

C4SPA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 23:08:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ne  diyebilirmki özgür abim   senin ajanlıını ve yardımlarını asla unutamam  ama takma kafana hiç bi şeyi biz kimin ne olduuğunu ne kadar adam olduğunu biliyoruz!!!!  ve zamanı gelincede bunun hesabını elbet sorucam!!!  burası fener trübünü ise yine diyorum  en büyük galatasaray    anlayan anlıyor beni     abi sana saygımız sevgimiz değişmez   (rosalinda&turkgangsta)

myheartXX

myheartXX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 23:12:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

NEDİYECEĞİMİ İNAN HİÇ BİLMİYORUM YAZDIM SİLDİM SONRA YENİDEN YAZDIM VE YİNE SİLDİM ŞİMDİ İSE İÇİM BURULARAK YAZMAYA ÇALIŞIYORUM..AJAN OZHUR SÜZ Bİ CC.....

SEN BU İŞİ EN İYİ YAPAN SADECE Bİ KAÇ KİŞİDEN BİRİYDİN.VE ŞİMDİ NE İNANASIM GELİYOR NEDE KABULLENMEK İSTİYORUM.BÖYLE Bİ GİDİŞ BÖYLE BİR VEDA OLMAMALIYDI.SEN BU SİTEYE EMEĞİ EN ÇOK GEÇENLERDENSİN.SEN AJAN OL YADA OLMA BU SİTEDEKİ HER Bİ ÜYE SENİN NEKADAR DÜZGÜN NEKADAR KALİTELİ OLDUĞUNU BİLİYOR.VE SEN HERZAMAN BU SİTENİN AJAN OZHUR ABİSİ BENİN BİTANECİK ABİMSİN.

İNANILMAZ ÜZGÜNÜM VE Bİ OKADARDA KIRGINIM OLANLARA.ROZETİ SEN HEP KALBİNDE TAŞIDIN CANIM ABİM.SEN HERZAMAN PIRIL PIRIL KALBİNLE BİZİMLESİN.SENİN CANIN SAĞOLSUN....

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 23:16:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Emeğini esirgemeden her türlü iyilik için fedakarane koşturan, insanların sıkıntılarını duyduğunda kulak ardı etmeden onu gidermeye çalışan, başkalarının iyiliği için rahatını bozan ve tüm bu iyilikleri herhangi bir karşılık beklemeden yapan İyi  insan için…Özel insan için....

Uzun zamandır buradayım.Gördüğüm kadarıyla, iyilik -buradada yeterli olmuyormuş ( gerçek yaşamdada ) Mükemmellik , Dürüstlük,Kişilik,Saygınlık.giibi insanca değerlerin azaldığı bir yaşamda...Birtakım kişi veya kişilerce bu olgulara adeta önayak olurcasına, Bu veya buna benzer olaylara meydan veriyorlar..Adaletin hiç bir zaman işlevini görmediği bir chatcity kanalı....

Evet yola devam...Tek fark,Bu değerleri aslaa ve aslaa bizler bitirmeyeceğiz...

S-N-O-O-P

S-N-O-O-P resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 23:48:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ozhur Hocam Hernekadar muhabbetimiz Fazla olmasada Şu cc de Saygı Gösterdiğim Bir Kaç nadir insanlardan birisin. Neyse Üzüldüm açıkcası bu duruma şu sıralar senin gibi dürüst CC Yöneticilerine ihtiyaç var. Bilmiyorum Ne olacak bu durumlar nasıl düzelecek neyse Söylencek okadar söz varki sırası ve zamanı gelince söylenir.

ßar4 Seni Herzamanki Gibi Ağırlıyacak emin olabilirsin.

okany1

okany1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 00:05:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kimler geldi chatcity den kimler gecti...

İşini gercekten iyi yapanların sonu bu her zaman :)

Allah yolunu acık etsin özhur...

xxxxxSEYFIxxxxx

xxxxxSEYFIxxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 00:17:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar işte haksızlıgın bu kadarı bu sekilde acıklanmıs ne kadar yorum yazarsan yaz belki  cc yönetimi bu yazılanları dikkate bile almayacak yıldız ajanlıga baş vuruyorsun infochaty.cc ye yıldız ajan olmk istiyorrum gibi bir mail gönderiyorsun takip ediyorlar umdukları kadar seviyeli ve gercekten kaliteli biri oldugunu anlıyorlar ve hakkettigini alıyorsun yıldızı vermeden önce bir kac soru soruyorlar peki bu sorulan sorular neden...! umdukları kadar kültürlü bir yaklasımın varmı umduklarını buluyorlar ve yıldız ajanlıgı alıyorsun bir yolda dvm ediyorsun  emeginle ilerliyorsun rozeti uygun görüyorlar ve veriyorlar peki şimdi eger bizimde sorma hakkımız var ise benimde bir sorum olsun sizce tecrübesini işinde kazanmıs birimi görevini daha iyi yapabilir yoksa yeni rozet almıs birimi görevini iyi yapabilir neden cok sıkca rozetler alınıyor ve neden rozet alınırken rozetin şu sebepten dolayı alınıyor ve görevine son veriyor gibi bir acıklama yapılmıyor cc yönetimi bu yazılanları umarım dikkate alırsınız bu site içerisinde mutlaka yeninin yanında eski olmalı eskiden küfür coktu cc de ve bu cc nin küfürlü kahırlarını bu rozeini aldıklarınız çekti eskisinde ve yenisinde onları emegi çok çok farklı bir yaklasım içerisinde görevine son vermek olmus 2 dogru bir yanlısı götürür herneyse olan olmus üzüldüm adına ozhur abi böle olmamalıydı ama sen kişiliginle gercekten 4-4 lük bir insansın sanalı önemli degil sen gerceginle kalbimizdesin... cc de yapıllanların cok seyini anlatmak isterdim ama yukarda dedigim gibi dikkate alınmayacak...bos ver abim sen milletin kahrını cekecegie millet senin kahrını ceksin sevgilerimi sunuyorum... SEYFİ

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 00:23:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sevgili ozhur yazıma başlamadan önce önünde saygıyla eğiliyorum. Bu geçmiş 3,5 şanlı şerefli senen için... Herşeyden önce biz seni sen olduğun için selam verip saygı gösteriyorduk, belki de bir büyüğümüz olduğundan. Rozet nedir ki geçici sanal bi sıfat ama hatıralar arkadaşlıklar bi ömür boyu akıllarda kalır bunu biliyorsun sende. DawsonCreek de ajanlıktan alınınca saygım son sürat dewam etti çünkü chatcity yi amaç değil güzel arkadaşlıklar için araç olarak görüyorum, sende böyle gör burdaki herşey geçici ama arkadaşlıklar kalıcıdır diye düşünüyorum. Şef de olsan User da olsan sevgimiz bir gram eksilmez veya çoğalmaz, saygıyı hak ediyorsan hak ediyorsundur çünkü rozetine değil sana selam veriyoruz biz. Askelik değil burası rütbeye selam verelim değil mi? Burada mantık arayabiliriz demekki :) Sen kalplerde hep "Baba Ozhur" olarak kalacaksın, ajan ozhur veya user Ozhur değil. Kendine iyi bak sohbetlere rahatça dal göreceksin ki chat in zevki burda.

Saygılar & Sevgiler

xxxAlexandroxxx

raikimi

raikimi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 00:51:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Vermiş olduğun sadakatin büyüklüğü tartışmasız. Sonuçta bir gün herşeyin sonunun geleceği gibi rozetinin de sonu gelecekti elbet. Ama herşeyde bir hayır olduğunu unutma. Ajanlık yolunda sona gelmiş olmanda da bir hayır vardır. Gönül isterdi ki, kendimizi teselli edebileceğimiz cümlelerden oluşan bir kaç tutam yazı yazmakla yetinmenin haricinde elimizden gelen birşeyler olsun. 

Tek gerçek ve önemli olan bizim gönlümüzde taht kurmayı başarman ve seni rozetinle değil kişiliğinle sevdiğimizi bilmen. Saygılar.

raikimi 

arwenqueen

arwenqueen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 00:57:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Denilir ki;
vefa, arkada bıraktığını, giderken yaktığını yabana atmamaktır..
vefa, dostluğun asaletine, bir dua sonrası verilen sözlere,
hayallere ihanet katmamaktır…
ve
vefa, sadece ‘has’ların vasfıdır!
nisyan -unutmak- ise ‘ham’ların...
bedene tutsak olmuş hoyratların nasibi yoktur vefadan!
ve öğrendik ki; sadece
“gönlümüzün kitabında;
“bize bir defa selâm vereni kıyamete kadar unutmayız”
düstûru kayıtlıdır”
diyenlere vefalı olunmalı!
sadece onlara! ..

"Mucevherlerden sarraflar anlar ancak, baskası bilmez.Ne farkederki kör insan icin elmasda bir camda.Sana bakan bir kör ise sakın kendini camdan sanma."

Saygılar Ozhurum..Saygıyı hakediyosun..Dost kelimesinin nadiren rastlandığı bir ortamda dostluğun için saol..

CC sohbet icin buraya
 <<123 45678>>