ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 19:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Yola devam ama bir farkla :)
 <<12 345678>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

alohaCCaloha

alohaCCaloha resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 22:26:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

EVET OZHUR VEYA ÖZGÜR KARDEŞ BO CC SİTESİNE ESKİ GİREN ÜYELERDENİM VE YAPILAN HAKSIZLIKLARIN ÜST YÖNETİMDEN NEDENLİ VEYA NEDENSİZ OLARAK ALINMASINA ÇOK ÜZÜLÜYOM  HELEKİ CC ORTAMINDA ÇOK SEVİLEN VE SAYGI İLE SÖZÜ DİNLENİLEN BİRİ İDİN.BAYADIR GİRMİYODUM VE CC YE KATILAN YENİ ARKADAŞLARIN BAZILARININ ORTAMI TAM OLARAK KAVRAYAMADIKLAR SOHBET ORTAMI OLARAK ALGILAYAMADILAR YÖNETİMİN BUNLARA ÇARE BULAMAZKEN BURDA GÖREVİNİ TAM VE LAİKİ İLE YAPAN BİRİNE NEDEN  YOKKEN HELEKİ NEDEN GÖSTERMEDEN ROZETİNİN ALINMASI ÇOK ACI.SANKİ IRAKA SAVAŞ AÇMIŞLARDA RÜTMELİ YOKMUŞ ROZETİ ALINIP BAŞKASINA VERİLMİŞ SAVAŞA O GÖNDERİLMİŞ.SEN BU İŞİ İYİ YAPIYODUN VE SANA YAPILAN GİBİ DAHA ÖNCE GÖREVİNİ İYİ YAPAN ARKADAŞLARA DA HAKSIZLIK YAPILMIŞTIR.AMA İNANKİ GÖREVLİ OLMAYINCA ZAMAN DAHA İYİ GEÇİYO BİLİYOSUN KİMSENİN DERDİ İLE UĞRAŞMIYOZUN KAFANA GÖRE TAKILIYOSUNN

TEKRAR ADAMIZA HOŞ  HOŞGELDİN

betka

betka resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 22:27:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bu haberi ilk duyduğumda şok oldum sanırım ozhurun ajanlığını alan kişi ya yanlışlıkla aldı ya o an kafası başka bi yerdeydi yada kafası iyidi bu her kimse bir an önce kafasını toparlasın

ozhur uzun bir süredir burada ajanlık görevinde bulunmuştur bizde epey bi zamandır buralardayız ve ozhuru bir çok kişi gibi iyi tanıyan birisiyim chatcity dışında onun hakkında hiç bi fikrim yok pekte önemli değil  bize burada nasıl biri olduğu lazım ve şunu söyleyebilirimki kişiliği karakteri çalışnkanlığı dostluğu insanlara olan tutumu adalet anlayışı hakka inanışı bakımından mükemmel bir insandır. Cc de ajan olması konusunada gelince ajanlık kriterleri bakımından belkide en doğruru bir seçimdir ozhura ajanlık görevi veilmesi hedef sanki 12 den vurulmuş gibi ve ozhur bu çok doğru seçimi en iyi şekilde icra etmiştir. onu oraya layık görenlerin asla yüzünü kara çıkarmamıştır çok uzunca bir süre görevde kalmasından bellidir  ve şunu sorarım ne olduda ozhur görevden alındı hatasız kul olmaz elbette ozhur uzunca bir süre ajanlık yapmış ajanlığına son verilecek tarzdan bir hata yapmamış  bu sürecin ona verdiği tecrübe deneyiminin bundan sonrada bu güne kadar yaptığından daha başarılı bir şekilde görevini yapacağını hiçmi düşünmediniz.  bunca zamandır görevini tehlikeye atacak bariz bi şekilde hata yapmadan bu güne kadar getirip bu gün ve bundan sonra böyle bi hata yapacağına ben inanmıyorum eğer varsa böyle bir şey açıklanmasını rica ediyorum ama şuda düşünülebilir belki ozhurun çok uzun zaman ajanlık yaptığı ve bir revizyon gerektiği artık yerine başkalarının getirilmesi gerektiğini farklı insanlarada ajanlık yapma  fırsatı tanımak için yer boşaltılıp onlara yol açmak gibi bir düşüncede olabilir düşüncelere saygımız sonsuzdur ama şunu sorarım:) kurulmuş olan bu ajanlık sistemi fırsat tanıma sistemimi  peki ozhurdan sonra göreve getirilen kişileri hiç ozhurla kıyaslatınızmı enine boyuna ölçüp biçtinizmi tarttınızmı ozhurdan ağır geldilermi bu görevi ozhurdan daha iyi yapabileceğine kanaat getirdinizmi sanmıyorum bana göre herkes sırayla ajanlık anlayışı değil en iyi ajanlık anlayışı olmalıdır. bu iş  sıradan geçirilecek kadar basitmi denememi yapıyorsunuz. ya yeni getirdiğiniz adam tutmazsa ne diyeceksiniz ozaman yok bu ajan tutmadı istediğimiz gibi çıkmadı başkasınamı bakalım diyeceksiniz.cc deki ajanlık işi sizce yanılmaya imkan veriyormu peki bu fırsatı sırayla herkesemi tanıyacaksınız. yıldız ajanlığa benzetmeye çalışmayın bu işi orada yeni seçtiğiniz adamın kalma süresi ne kadar olacak belli bir süre olacakmı yoksa başarı ölçüsüne göremi kalabilecek eğer ölçüye göreyse ozhur niye kalamıyor tüm bunların dışında tek bir şey kalıyor oda adamına göre muamele emmim oğlu dayımın oğlu hesabı varya ondan işte görevini nasıl yaparsa yapsın önemli değil sadece oradaki bizim adamımız istediğimiz adamımız olsun hesabı yapabilirsiniz bu sizin elinizde ama bir şey yaparken getirisine ve götürüsüne bakarak muhasebesini yapmak lazım he ne kadar burası sohbet ortamı olsa bile burası ticaret sistemiyle yürüyor o yüzden muhasebesini iyi yapmak gerek kayıplar dikkate alınmalı  bütün her şey niçin kimsenin babasının hayrına değil elbet

ozhurun rozetini alan sevgili kişi yada kişiler lütfen olayı tekrar gözden geçiriniz bunu hem biz istiyoruz dolayısıyla siz istiyorsunuz saygılarımla

xdidiix

xdidiix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 22:28:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Aman neler duyuyorum  NEler görüyorum Gercekten CHatCitynin kalitesi gün gectikce düşüyor herkes bunun farkında ama Buna bir dur diyen olmuyor.  Ozhur Abi  Gercekten benim bu ccde tanıdıgım  gerek kişiliginle gerek karakterinle olsun nadir insanlardan birisin umarım bir acıklama yapar bu   Sefler. Ama böle Cc ye emegi gecen birini bukadar basit bir sekilde Rosetini Almalarını gercekten kınıyorum. Bunuda üzlerek sölüorum ama gercekten CC bitmiş.  

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 22:31:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Şefimmm ben cc den gidene kadar böyle kalacaksın.ozhur nicki odaya girdiğinde ben o rozeti görmesemde böyle kalacaksın.Çünküü o rozet en çok sana yakıştı. yola devam ama bir farkla İşte o fark zor kapanacak  şefimmm bunu hepimiz biliyoruzElbetteki yanımızdasın elbetteki yanındayız.Ama bu burukluğumuzu azaltmıyor. Bir bedel ödenecekse ödeyen sen olmamalıydın bunuda çok iyi anladın sen.Neyse yanına geliyorum daha çok konuşucaz bunları dert ortağım abimm benimm verdiğin emeğin kişiliğin insanlığınla her zaman özelsin.Hep sevenlerin , sevdiklerinle yaşa hep yanımızda yakınımızda ol inş..

SUPERVISOR35

SUPERVISOR35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 22:32:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

EVET ISTE BOLE HARBI ADAMLARI GOREVDEN ALIOLAR CUNKU DEVIR PARA DEVRI

PARAYI VEREN DUDUGU CALIO ARKADASLAR ORNEK MURAT MI NE AJAN OLMUS?

CC YI BIRAKALI COK OLDU ESKI NICKIMLE..OZMNLAR BU MURAT UGRASMIDIR NEDIR ADAMIN TEK YAPTIGI SEY CAY BAHCELERINDE KUFUR ETMEKTI HALA LOGLAR MEVCUTTUR.BI BAKTIM ADAM AJAN OLMUS:( ANLADINIZ SIZ.....HERSEY YALAN HERKES SAHTEKAR BU DEVIRDE O YUZDEN KIMIN KIM OLDGNU HERKES BILIO EN GUZELINI NİL YAZMIS...GERISII YALAN.OZHUR TAKMA SNDE KRDSM.ADAMLAR SANA ISINI GORDURMUS.INSAN BI HABER VERRIRR YA MSJ ATAR GOREVINIS SNA ERDI DIE.HABER BILE VERME DEGERINI SUNMUOLAR SNA ! YAZIK

212men

212men resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 22:34:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

GÖREVİNİ HARİKA YAPAN BİRİYDİ HEMDE ODADA BEN AJANIM DİYE KASINTI HAVA YARATMAYAN KİŞİLİK BELKİDE HATASI BAZI AJANLAR GİBİ KIZLARIN ÖZELİNE GİRİP TELEFON NUMARASI VERİP ŞİRKETİNE DAVET ETMEDİĞİ İÇİN YARANAMAMIŞTIR YADA KIZI YASINDA USERLARI ALIP GEZDİRMEDİĞİ İÇİN

EVET ACI AMA DOĞRU ARAMIZDA BU TİPLER VAR İSMİNİDE ÇOK İYİ BİLİYOSUNUZ BU ŞAHISIN OZHUR HER ZAMAN Kİ OZHUR AJAN OLSADA OLMASADA ÖNEMLİ OLAN İNSANLIK

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 22:52:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Herşeyin bir başlangıcı olduğu gibi sonuda oluyor ama bu şekilde bir son gerçekten çok garip. Ozhur abi uzun süredir ajanlık yapmakta olup görevinide laiki ile yerine getiren bir ajandı. Neyse herşeyde bir hayır vardır.. :) Ozhur abi bir fark demişsin ama ben bir fark göremedim. ;) :)

prenses344

prenses344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 23:03:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

Ozhur,seni bildim bileli hep aynı çizginde oldun.Kimseye tolerans tanımadın.Elinden geldiğince chatcity içerisinde adaleti sağlamaya çalıştın.Yeri dolmayacak bir ajanlık yaptın.Talihsiz olaylar oldu evet..Olmaması gerekirdi...Ama oldu...Kısmet işte,buraya kadarmış..Sen gönüllerde hep şefsin zaten...Biz senin rozetini değil,kişiliğini sevdik...

Bu yazıya katılıyorum bende....Tanıdığım ve karşılaştığım yerlerde gördüğüm kadarıyla hep bu çizgide oldun ozhur...Biz seni sevdik ROZETİNİ DEĞİL......

AcEdUdE

AcEdUdE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 23:04:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevenler İçin Şahsiyet Değil Selam Yeter.

Özlem İçin Kedin Değil Hayalin Yeter.

Hatıra Mal Olmazsa, Mazi Yeter.

Görülmeyen Uyku, Mehtap Yeter.

İsteme Sende Dünya Malı.

Sana Seni Sevenler Yeter.

Saygılarımla.

AcEdUdE

musfaka

musfaka resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 23:04:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ozhur kaç sene geçdi dile kolay acısı ve tatlısı ile  sadece  dejenere olmadın alındın sanırım:S hata  insanlara mahsus ama  hata yı fırsatmış gibi gösterenlere yazık diyorum ALLAH yolunu daim etsin . sen sen oldun buzamana dek ölede kalacaksın
CC sohbet icin buraya
 <<12 345678>>