ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 04:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Yola devam ama bir farkla :)
 <<1234567 8>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxKamer

xxKamer resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 16:14:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Özüm,iki gözüm...

Yazıp yazıp tekrar siliyorum.söylenecek o kadar çok şey var ki.. Sen benim en kadim Dostumsun Herkes kendine yakışına yaparmış be özüm.. Yıllarını verdin şu siteye Sinirini,stresini,üzüntüsünü,sevinicini yaşadın.Malesef herşey bir göz kıprma anı kadar kısaymış.. Verilen değerler karşılıklı değilmiş inan öyle olsaydı sen dünki çocuk değilsin bişeyler söylenirdi elbet sana neyse gözüm.Biz seni babacanlığınla bildik Ajanlığınla değil Eyvallah Ihlamurun

ladin709

ladin709 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 16:20:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  Okuyunca çok üzüldüm ...bu derece anlamsız bir davranışı site yönetimine yakıştıramadım......umarım ne yaptıklarını farkına varıp bir özür dilerler......görevin sona erdirilmesi bir kullanım hakkıdır......ama bitirilişte!!!!!!!!!.......sorguladığımsa : zaten kişiliği cc içinde saygı ve düzeyle aynı seviyede olan bir kişinin  haklarına, gerekçe gösterilmeyi bırakın "son verildi " gibi kısa bir açıklama yapılmadan YÖNETİM BİRİMİNCE sıradan bir davranış sergilenmesi..... yakışmadı CC YÖNETİMİ........gerekçeniz ne olursa olsun........  Sayın OZHUR göreviniz  sonlandırılmış olabilir  ama zaten bir user dınız.... bence değişen bişi yok.......siz ne dediğimi anladınız biliyorum.....

EmRe032

EmRe032 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 16:59:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ladin hanım ben samimi söylüyorum ne dediginizi anlamadım

Bybrut34

Bybrut34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 17:16:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nece yazdın sen ladin

ladin709

ladin709 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 18:08:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
   Ozhur  muhattabım zaten..lütfen konu ile ilgili görüşlerinizi yazın...yoksa  harfleri yanyana getirip cümlelere yazık etmeyin......tabiki varsa bir görüşünüz!!

huseyinmeric

huseyinmeric resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 18:14:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 meraba arkadaşlar ozhur kardeşımız ıcın ıyı kelımeler sarfettınız sevenı cokmuş buna sevındım  cc de en adaletlı rözetını kullanan kışı deseler kımdı bu ozhurden başkası olamaz 3 yıl cc de olup ne zaman göreve başladı bılmıyorum ama bunda bır emek oldugunu sanıyorum emek yok dersenız kendınızı kandırmış olursunuz gerekcesız veya bır ıhtarsız alınmasında başka şeyler vardır dıye düşünüyorum bu benım fıkrım  hep dıkkat ettım ıyı görev yapan yönetıne yakın olmayanların rozetlerı alındı onun ıcın senı ıhtıyar heyetıne dahıl edıyorum emeklı oldun bundan sonrakı yaşamını bızlerle bırlıkde sade vatandaş olarak sürdürmenı emeklılıgın tadınıda cıkartarak gecırmenı temennı edıyorum sen demıştınya bundan sonra bızım ıcın daha ıyı olacak evet öyle olacak yanlız bızım ıhtıyar heyetı alkolık senı alıştırmamaya dıkkat edecegız arada ıcersen bır şey olmaz sözün kısası sana komle oldugunu tahmın edıyorum bızım gıbı ıyı dostların oldugunu cekemeyenler var buda senın cok ıyı bır kışılıge sahıp oldugun ortaya cıktı senı kutluyorum cızgınde devam et senı seven bır kac kışıden ayırmayan sanal abım huseyin meriç

tirbissonn

tirbissonn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 19:33:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
                                         özhur özhur

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 20:04:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Son günlerin klasik söylemi:

- ÖZHUR?

-BURADAAA...

Sanırım bir yanlış tüm doğruları götürdü... Sağlık olsun...

Hoş sohbetler...

muratugras82

ozhur

ozhur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 20:44:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hüseyin abi madem beni ihtiyarlar heyetine aldın. 70lik Tekirdağı kapıp geliyorum. Mezelerde sizden olsun.

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 20:48:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
muratugras82 :

Son günlerin klasik söylemi:

- ÖZHUR?

-BURADAAA...

Sanırım bir yanlış tüm doğruları götürdü... Sağlık olsun...

Hoş sohbetler...

muratugras82

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 8>>