ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 10:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Yola devam ama bir farkla :)
 <<123456 78>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Sinir1Shey

Sinir1Shey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 13:06:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
XIBaHaRIX :
·Sinir1Shey· :

ozhur abi abicim benim,

inanmıcan ama bende üzüldüm rozetinin alındıına.. seni seviyodum valla billa.. ama şefleri görürsem sölicem ozhur abinin rozetini geri verin ona vermiyosanız bari bana verin die. abi rozet yok die kafanı yorma, sana bulaşan olursa haberim olsun, zaten bende yakında gizli ajan veyatta gizli etidör olma durumum var cafe1de görüşürüz abi

Ne sinir şeysin sen ya koptumozhur abine özel koruma yapalım seniŞimdi döferler falan ya o bakımdan lazım bir koruma

bahar benle ii geçinsen iyi olucak sanıyorsam. yarın öbürsügün gizli ajan veyatta gizli etidör olunca omuz omuza görev yapcaz,,,

tirbissonn

tirbissonn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 13:12:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BAHAR SEN ÖNÜNÜ GOR YETER BANA 

sanada korumalık yaparım farketmez  ben her zaman adeletın yanındayım

cimcime senı cc de senden herkez korkuyor nedense :) ama bir şey var

ki benım eyvallahım yok boyle seylere az buz degıl cadı sın senıde bılıyorm

BAHARRR

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 13:12:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Sinir1Shey· :
[QUOTE=XIBaHaRIX] [QUOTE=·Sinir1Shey·]

bahar benle ii geçinsen iyi olucak sanıyorsam. yarın öbürsügün gizli ajan veyatta gizli etidör olunca omuz omuza görev yapcaz,,,

Peke sinirşey

ozhur

ozhur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 13:13:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Vay bee sinir sen neymişsin. Özel korumalar çoğalıyo.

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 13:13:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·tirbissonn· :

BAHAR SEN ÖNÜNÜ GOR YETER BANA 

sanada korumalık yaparım farketmez  ben her zaman adeletın yanındayım

cimcime senı cc de senden herkez korkuyor nedense :) ama bir şey var

ki benım eyvallahım yok boyle seylere az buz degıl cadı sın senıde bılıyorm

BAHARRR

Tirbiiiküstüm cadısın dedin iptal et yemei gelimiom

tirbissonn

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 13:18:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bahar bır tek sen kaldın gercekten surda ajan

benı tanırsın az cok bılırsın rezerve yaptırdım sana  balık eti

vede benı unutma emi cimcime senı   desın herzaman...

Bybrut34

Bybrut34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 13:28:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Şu ccde küfür etmeyi sırf geçmişi karmakarışık olan insanların ajan olması yüzünden bıraktım.. Onlarla yüzyüze gelmemek için.. Hala utanmadan ajan olabiliyor ve hala forumlarda yazabiliyorlar.. Özhur abinin ajanlığı tabi ki alınır. Bu kadar kötü insanın arasında onun ne işi var

tirbissonn

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 13:38:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ozgur  abı töremız bumuydu  yazımız bumuyd

unut deme bana hıc bır zaman cunkı burda

arkadaşlar dostluklar  zor kazanılıyor bılmem anlıyormusun benı uzun lafın

kısası bır gun elbet bende burda olursam gorursem o kıişilerı elbet o tahta

bırılerı geçecek bır gun elbet benım konumuma gelıcek olemlı olan vip tip

degil ama egosunu tatmın eden cok bu konumda  seni unutmayacagız...

badtimestory

badtimestory resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 13:52:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
   Üzüldüm şef.....bu satırlarıda bişiğe kızdığım için yazıyorum...ne olursa olsun hiç bir açıklama yapmadan görevden alınmak, saygısızlıktır....bu yönüyle cc   yönetimini kınıyorum.....bu tavırı hiç kimse haketmiyor....kiii saygılı bir insandınızda.....user olarak aramızda yer almanızda, en azından sinir kat sayınızın yükseltisini aşağı çekmektedir    diye düşünüyorum....bu bile güzel diyorum ve iyi dileklerimi iletiyorum..

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 14:00:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

daha yeni ögrendım
·tirbissonn dan özgür abinin rozeti alınmış dedi bende hangi özgür? nicki ne dedim  ozhur dedi. gerçekten çok şaşırdım. bilmiyorum belkı ona konduramadım, belki  rozeti alınacak son  kişi oldugu içindir, kimbilir belkıde onu rozetle görmeyi benimsediğimizdendir..

rozetin neden alındığı yada en azından bu zamana kadar verdiği emekler için teşekkür edilip görevden alındıgı belirtilmeliydi.

O çizgisi ve kişiliği ile bir çok kişinin takdirini, sevgisini kazanmış abimizdir. aramızdan ayrılmayacagını söyledi bu yüzden kendi adıma mutluyum...

önceden rozeti alınıpta aramızda göremediğimiz arkadaşlarada bu vesile ile birşeyler söylemek isterim. onları aramızda görmek isterız.. bu sitede bir aileyiz kırdık kırıldık yeri geldi haksızlıklara ugradık, iyi kötü birçok şeyi paylaştık, ama dediğim gibi biz bir aileyiz.. her ailede olur böyle şeyler..sizlere verilen deger, saygı, sevgi o rozetlere değil kişiliğinize bunu sakın unutmayın!

CC sohbet icin buraya
 <<123456 78>>