ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 17:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Yola devam ama bir farkla :)
 <<1234 5678>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 01:04:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ozhurcum chatcity içerisinde değer verdigim 3-5 insandan birisin seninle uzun zamandır tanışıyor olmamıza ragmen ne bir tartışmamız nede anlaşamadıgımız bir konu olmamıştır sevecenliginle dürüstlüüğünle chatcity de bulunan ajanlara vede userlere iyi örnek olmuşsundur ajanken örnek oldugun gibi ajanlık alındıktan sonrada nasıl davranılması gerektigini güzel bir örnekle herkese sundun çizgini hiç bir zaman bozmadın dileğim aynı çizgide devam etmendir

sana katılmamak mümkün değil tabiki 3 yıl chatcity içerisinde ajanlıgı en uzun sure yapan birinin jubileside aynı güzellikte olmalıydı en azından 3 yıl boyunca verdigin hizmetten dolayı tşk edilip görevin sonlandırıla bilirdi açıkçası bu benide kırdı

herşeyin hayırlısı olsun kardeşim her daim yanındayız yanımızdasın seni seviyorum

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 01:33:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Özhur Anlatmaya Kelimeler Yetmez Ve Kifayetsiz Kalır.. Aslında Çok şey Var Yazmak İstediğim ChatCity Yöneticilerinin Yaptığı Hatayla İlgili Ama ßundan ßahsetmicem.. ßu  Konuda Diyeceğim Tek Şey Yine ßir Değer Kaybettiniz Yazık..

Özhurum Sen Zaten O Güzel Kişiliğinle Kimseye Ajan Gibi Yaklaşmadın Herkese ßir Dost ßir Abi ßir Kardeş Gibi Davrandın.. ßizde Seni Öyle Gördük Ve Sevdik Herzamanda Seveceğiz Ve Yanında Olacağız.. Seni Çok Seviyorum Canım Dostum..

Bybrut34

Bybrut34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 02:16:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Özhur abi öncelikle bunu haketmediğini bildirmeliyim.. Bu kadar senedir emek verdiğin bir site bunu yapmamalı.Ben o yöneticilerin yerinde olsam veda gibi birşey hazırlardım. Sonuçta eminimki senin cheflerden çok bu siteye emeğin oldu.. Neyse. Senin görevinde ne derece başarılığı olduğunu ve hepimize nasıl iyi insan örneği olduğunu hepimiz biliyoruz..

Saygı ve Sevgiyle kal. Kardeşin BURAK..

ozhur

ozhur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 08:32:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Herkese yeniden merhabalar.

Yorumlarıyla bu yolda yalnız yürümediğimi gösteren can dostlarıma ve arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 09:25:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bir nokta daha...sen Chatcity ye (bazı) Şef veya Şeflerden daha çok emek harcadın, emeğe saygı göstermeyen vefasızlar utansın. Ne var ki herşeyi de kötüye yormamak lazım her işte hayır vardır, hayırlısı

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 10:08:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yılların ajanı ozhur..Herşeyde bir hayır vardır derler.Bu zamana kadar görevini hakkıyla yerine getirdiğini düşünüyorum.Herşey gönlünce olsun…

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 10:30:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
BraveHeart20 Ozhur un iyi bir ajan olduğu gerçeğini kimse inkar etmiyor.Ama daha sonraki yazılar oldukça alakasız ve rencide edici türden

Bu mesajınız silinecek yada editlenecek;) (Bir ihtimal)

Dikkatimi çektiği için yazdım,yoksa herhangi bir amacım yok.

internationaI

internationaI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 12:09:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

kim yapmışsa bunu sana iyi yapmış özhur muristin jelin e takıldım diye gelip az banlamadın darısı mystrooms un başına

JaChe

JaChe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 12:17:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Üzüntümü ifade edemiyorum diyeceksiniz ki ajanlığı alındı Ozhur un, sorun o değil;sorun Ozhur un iyi niyetinin suistimalidir yönetimi asla suçlamıyorum onların kendilerince çok haklı nedenleri vardır bu konuda kuşkum yok,suçlusu bellidir belki de açığa çıkacaktır bunuda biliyorum ama Ozhur un rozeti alındıysa buna neden olan sorun da herneyse(!!)onada gereken çözümü yapmaları gerekir kanısını taşıyorum. Yola devam ama bir fark ile bunu sen hiç haketmedin,çünkü ben de ajanlık yaptım gold,silver ama senin gibi dürüst,tarafsız iyi niyet sahibi haklının kim oldugunu görüp orada niceliğini görmeksizin gereken ilgi ve alakayı göstermen hiç bir ajanın asla mükemmel olamayacak durumunu sen bizlere mükemmel bir ajan oldugunu sergiledin.Ozhur bu duruma düşmene neden olan utanmalı aslında belki de bir ego tatmini belkide bir anlık gafleti diyelim her neyse ama eminim belli etmese de çok rahatsız ve vicdanın sesi onun kulaklarını patlatıyordur.Kolay ajan olunmuyor ama ajan olupta görevini tarafsız ve bencil olmaksızın yapan ajan sayısı yok denecek kadar az bunu herkez her fırsatta görüyor,bu düşüncemi kötü yöne yada onları karalama tarafına çekilmesini istemiyorum ama gerçekten de en başında benim ajanlık dönemim de kendim de buna dahil olmak üzere kişisel fevri davranışımız çok oldu bu hala süregeliyor.Elbette kadrolar sürekli sabit kalacak diye bir kaide ile sınırlı değildir lakin;18 yaşında ben daha çocugum diyen bir insanın ajan adayı olarak gösterilmesi de düşündürücü yönüdür.Yaş sınırının yüksek oldugu elit bir sohbet ortamında bu duruma gelinmesi de düşünülmesi gereken ayrıca çok önemli bir noktadır.Ozhur senin rozetinin alınması senin için önemli değil üzgünsün birazda şaşkın olabilirsin ama sen bunu haketmedin.Tek suçun iyi niyetinin kurbanı olmandır.Aslında söylenecek çok sözüm var ama bunu burada açıklamayı uygun bulmuyorum.Tek isteğimin Ozhur a neden olan etmenlerin hakettiği ödül(!) ne ise o ödül ile cezalandırılmasıdır umarım bu dileğim gerçekleşir.Çok üzgünüm....
Murist&JaChe.

Bybrut34

Bybrut34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 12:28:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·internationaI· :

kim yapmışsa bunu sana iyi yapmış özhur muristin jelin e takıldım diye gelip az banlamadın darısı mystrooms un başına

mystrooms  dışında hiç bir sözüne katılmıyorum :P

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5678>>