ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 15:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Dijital Yaşam
forum sohbet oyun basliklari
   Internet Tehditleri
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 20:02:06      Internet Tehditlerisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Selam Arkadaşlar;

Bu başlık altında yaygın olan internet tehlikelerinden bahseceğim. Dileyen arkadaşlar gerek yorumlarıyla, gerekse paylaşımlarıyla katkıda bulunabilirler.

Siz her şeyden habersiz Internet`in keyfini sürerken bir anda bir arkadaşınızdan bir mail, ya da bir anlık ileti gelir. Ama bu iletiyi gönderdiği görünen arkadaşınızın bundan haberi yoktur, çünkü bu bir virüs. Gönderilen mesajda, "Msn`de seni kim engellemiş görmek istiyorsan "www.blockdelete.com" sitesine gir. Ben girdim beni kim engellemiş gördüm" şeklinde bir yazı görürsünüz. Siteye girdiğinizde size msn adresiniz ve şifreniz sorulur. İşte burada yapmanız gereken en son şey adresinizi ve şifrenizi yazmaktır. Bu tür siteler internet ortamında değişik isimlerde bulunmaktadır. Bu tür sitelere aldanmamak dileğiyle..

Dikkat Edilmesi Gereken Bu Sitenin Görüntüsü:

Üyelik Sözleşmesi :
.NET Passport Policy: We save your Passport username or password for further use of advertising from your MSN to your friendlist. You can change your password anytime to stop us sending messages these advertising messages.
Copyright: All content including Text & Images are the property of Blockdelete.com. Windows, MSN and MSN Messenger are registered trademarks of Microsoft Corporation. AOL and AIM are registered trademarks of America Online, Inc. ICQ is a registered mark of ICQ, Inc. Yahoo is a service mark of Yahoo. THIS SITE IS NOT AFFILIATED IN ANY WAY WITH MICROSOFT CORPORATION, AMERICA ONLINE, ICQ OR YAHOO

Üyelik sözleşmesinde anlatıldığı gibi şifre ve adresler saklanıyormuş. Ve şifrenizi değiştirene kadar da sizin adresiniz tarafından reklam mesajları gönderileceği belirtiliyor. Bu, şu şekilde oluyor: Msn adresiniz otomatik olarak açılıyor, ve sağa sola mesajlar yağdırıyor...

"Yok, benim Msn adresimden sağa sola mesajlar yağabilir. Benim için sorun yok" diyorsanız, yorum yok

ChatCity sakinlerine duyrulur...

Imhoted

Imhoted resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 20:05:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
kimleri düşürüyolar bu tuzaklara kimbilir

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 20:40:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evet alakasız bir şekilde arkadaşlarımızdan mailler geliyor ama kimsenin haberi yok :))

Renk Değişir mi?
              Sen değişir misin?
              Ovunca gözlerini ben değişir miyim?

wwarkheww

wwarkheww resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 23:37:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

:)) neden acaba hep şeytanlık düşünür olduk  , yada bunları düşünmek neden kolay oldu?halbuki lobları biras daha yapıcı çalıştırsak sürünmeyi bırakır koşar duruma gelicez garip ....

HoKKaBaZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Kas.2007 Sal 03:55:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  Son günlerde mail kutularınızda msn listenizdeki arkadaşlarınızdan gelmiş gibi görünen garip mailler var. Bu maillerde genellikle; "Ben şu siteye girdim ve bedava melodi indirdim, hemen sende gir, link aşağıda, hemen tıkla" şeklinde sizi bir cep melodi sitesine yönlendirmeler var. Bu yönlendirildiğiniz web sitesi çok masum gerçekten:)) Önünüze cep telefonunuzun numarasının girileceği bir ekran geliyor, ve hemen bedava melodinizi yükleyin diye de bir mesaj.

Örnek Site Görüntüsü:

Burada dikkat etmeniz gereken şey en altta yazılan bir metin. Eğer metni okumadan "BEDAVA MELODİ İNDİRECEĞİM" diye numaranızı girerseniz, bu sisteme bilmeden abone olmuş oluyorsunuz. Sizden abonelik için her hafta 50 kontör, ya da 25 sms ücret kesiyorlar.

Üyelik Sözleşmesi :
Kullanım Koşulları: Flycell Klüp bir abonelik servisidir. Abonelik kapsamında her hafta 25 SMS / 50 kontör karşılığında 25 kredi tanımlanır ve bu kredilerle Gerçek Şarkı, Gerçek Ses, Poli Melodi, Duvarkağıdı, Animasyon, Video, Oyun ve Uygulama servislerinden yararlanılabilinir. İlk hafta 5 Bonus kredi tanımlanır, bu kredilerle bedava içeriğini indirebilirsin. Abonelik iptali için IPTAL FLYCELL yazıp 5959 a göndermen yeterlidir. Cep telefonuna kısa mesaj ile gelen şifreyi ekrana girerek haftalık Flycell Klüp servisi aboneliğinin başlatılmasına onay vermiş olursun. Verilen krediler bir sonraki haftaya devredilmez. Aboneliğin otomatik olarak her hafta yenilenir. Servislerimizden yararlanabilmen için telefonunun WAP/GPRS desteği olmalı ve hattının WAP/GPRS ayarlarının yapılı olması gerekmektedir. GPRS kullanım bedeli operatör tarafından ücretlendirilmektedir.Tüm servisler için standart SMS tarifesi geçerlidir. Flycell Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. hizmetidir. AVEA ve VODAFONE altyapıları kullanılarak sunulmaktadır. AVEA Müşteri Hizmetleri: 0555 738 59 59 Vodafone Müşteri Hizmetleri: 0546 914 88 19

Benzer siteler internet üzerinde bulunmaktadır, örnekler çoğaltılabilir. "500 SMS kazandınız, hemen gir..vs..vs.." içerikli mesajlar arkadaşlarınızdan mail yoluyla ya da anlık ileti şeklinde gelmektedir. Aslında onların haberleri bile yok, size bu reklam mesajlarının yağdığından. Otomatik geliyor çünkü. Siz siz olun, bir yere üye olurken üyelik sözleşmesini okumayı ihmal etmeyin

Kimse kimseye karşılıksız bir şey vermez. Bunu unutmayın...

"Benim kontörlerim fazla geliyor bana. Harcayacak yer bulamıyorum" diyorsanız, buyrun harcayın çatır çatır

ChatCity sakinlerine duyrulur...

HoKKaBaZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2008 Cmt 01:06:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Posta kutunuza gelecek bu e-postayı sakın açmayın...

İnternet uzmanları tarafından Fırtına Solucanı olarak bilinen virüs, sevgililer gününü de pas geçmeyerek binlerce bilgisayara bulaştı.

Trend Micro güvenlik yazılımı şirketinden yapılan yazılı açıklamada, Troj_Nuwar.Ke adı verilen virüs, sevgililer günü dolayısıyla aşk ve sevgi yüklü içeriğiyle internet ortamında hızla yayılarak kullanıcıları zararlı sitelere yönlendirdi.

Açıklamaya göre, e-posta sade bir metinden oluşuyor, ancak kullanıcıyı zararlı web sitelerine yönlendiren bağlantılar içeriyor. Orijinal adı Valentine.exe olan dosya açıldığında kullanıcının bilgisayarına bulaşan virüs, adres defteri üzerinden yayılmasını sürdürüyor.

Virüs, bilgisayarlara yetkisiz erişim de sağlıyor.

Kaynak: Haber3

**Bana dokunmayan virüs bin yıl yaşasın, demeyin haa

HoKKaBaZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2008 Pzt 20:06:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bilgisayar korsanları, Türkiye`nin en çok kullanılan anında mesajlaşma yazılımı MSN üzerinden kişisel bilgilerinize ulaşmanın yeni yöntemini buldu. Sizin hacker`lık merakınız...

Arkadaş listenizden gelen bir mesaj, sizin hacker`lık merakınızı kullanarak aslında kişisel bilgilerinizin, özel mesajlarınızın, size özel fotoğrafların ve daha birçok önemli bilginin çalınmasına neden oluyor. Söz konusu mesajda, MSN üzerinden hack işlemi yapan bir yazılımdan bahsediliyor. Tıkladığınızda ise bu yazılım hakkında bilgiler veriliyor.

İŞTE O MESAJ:

YAZILIMI BİLGİSAYARINA KURAN YANDI

Bilinçsiz kullanıcılar ise bu yazılımın varlığına inanarak tuzağa düşüyorlar ve yazılımı bilgisayarlarına kuruyorlar. Her şey orda sona eriyor ve bilgisayarınız, çoktan korsanların eline geçmiş oluyor.

Daha kötüsü, bu durumdan haberiniz olmuyor ve daha sonra yapacağınız işlemler de MSN kırmak için yüklediğiniz bu yazılım tarafından kaydedilerek korsanlara gönderiliyor.

YÜKLENMESİ İSTENEN PROGRAMIN GÖRÜNTÜSÜ İSE ŞÖYLE:

Kaynak: shiftdelete.net

**Her Türk hekır doğarmış :)) Aman dikkat

HarunKdL

HarunKdL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2008 Sal 14:58:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
arkadaşlar ayrıca msnden gelen kaçak linkleri bilirsiniz...ve gerçekten sakıncalı çünkü durmaksızı yayılıyor...çözümü ise hijackthis programını kullanmak...bazı ayrıntıları var...böyle bir sorun olursa burdan ayrıntılı anlatabilirim
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir