ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
23 Mayıs 2024, Perşembe 18:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   ICKI YASAGI VE DAYAK YIYEN ARKADASIM
 <<12 3456789101112...42>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

iSyaN13

iSyaN13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 23:01:33sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Sınırsız özgürlük toplumlarda ahlaksızlık ve ikiyüzlülüğü ortaya çıkarır.Özellikli bir kavramdır özgürlük, çünkü o düzeyde yaşamak ister insan  iyi, güzel, olumlu, aktif anlamlar yüklendiği zaman.AHLAKSIZ OLUN, NAMUSSUZ OLUN; KAPI KOMŞUNUZUN, KÖYLÜNÜZÜN KARISINA, KIZINA GÖZ KOYUN; PARA KAZANMAK İÇİN VÜCUDUNUZU SATIN, FUHUŞ YAPIN, YAPTIRIN; KİMSEYİ DÜŞÜNMEYİN, ÇALIN, ÇIRPIN AMA ÖZGÜR OLUN DEĞİL Mİ ? HOŞUNA GİTMEYENLER AHLAKSIZCA BİR YAŞAM SÜRENLER, SÜRMEK İSTEYENLERDİR.

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 23:04:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

işte bu mantıkda olanların bakış acıları yüzünden butür toplumsal linçler meydana geliyor..bireylerin haklarının yada özgürlüklerinin vücudu satmaktan komşununu karısına kızına bakmaktanm fuhuş yapmaktan ( dikkat edin hepsi cinsel içerikli) çalmaktan oluştugunu zanneden ve buna göre düşünen anlayan yorumlayan insanlar yüzünden...

herkesin haklarının farkına varması dilegi ile...

Saygılarımla...

iSyaN13

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 23:07:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Genelde böyle derler.Biz böyleyiz sen ortak olma bize ama olursunuz,oldururlar. İnsanlık tarihi boyunca özgür olan istedikleri gibi yaşayan helak olmayan şu zamana kadar yıkılmayan  bir toplum varsa söylermisin bana ?

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 23:18:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İsyan 13 namı diğer şeyh isyan

O kadar yüzeysel düşünüyosunki yüzey gerilimi  bir sevri sineğin suda yürümesini mümkün kılar oysa sinek senin başına konsa kayarak aşşağı düşücek.

Saygılarımla...

notsp

notsp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 23:19:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
durty :

işte bu mantıkda olanların bakış acıları yüzünden butür toplumsal linçler meydana geliyor..bireylerin haklarının yada özgürlüklerinin vücudu satmaktan komşununu karısına kızına bakmaktanm fuhuş yapmaktan ( dikkat edin hepsi cinsel içerikli) çalmaktan oluştugunu zanneden ve buna göre düşünen anlayan yorumlayan insanlar yüzünden...

Saygılarımla...

Kisi istedigini yapar. Alkolde alir, meyve suyu da icebilir. Fakat sen bunu provokasyon amacli ozel bir yerde yapar, sarap sisesine meyve suyu koymustu dersen bu is istedigini yapmaktan cikar, istenileni yapmayi kiskirtmaya girer.

Suan sen magdur olarak gosteriyorsun kisiyi sanirim. Fakat magdur o degil, magdur onun provoke ettigi kisiler. Eger sisesinde hakikaten sarap olsa ve icse o zaman dusuncem farkli olurdu. Adam sasmis Sultanahmette icmis derdim, guler gecerdim. Sen icinde meyve suyu vardi dersen o zaman ben bir seyi tetiklemek icin neden aradiginizi dusunurum.

Tehlikeli isler bunlar. Yapmayin.

Meraktan: Cocuk dovulurken yaninda kim vardi? Mudahale etti mi?

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 23:25:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·notsp· :
durty :

Saygılarımla...

Kisi istedigini yapar. Alkolde alir, meyve suyu da icebilir. Fakat sen bunu provokasyon amacli ozel bir yerde yapar, sarap sisesine meyve suyu koymustu dersen bu is istedigini yapmaktan cikar, istenileni yapmayi kiskirtmaya girer.

Suan sen magdur olarak gosteriyorsun kisiyi sanirim. Fakat magdur o degil, magdur onun provoke ettigi kisiler. Eger sisesinde hakikaten sarap olsa ve icse o zaman dusuncem farkli olurdu. Adam sasmis Sultanahmette icmis derdim, guler gecerdim. Sen icinde meyve suyu vardi dersen o zaman ben bir seyi tetiklemek icin neden aradiginizi dusunurum.

Tehlikeli isler bunlar. Yapmayin.

Meraktan: Cocuk dovulurken yaninda kim vardi? Mudahale etti mi?

Olay tammen gerçek olup sultanahmet emniyet müdürlüğünden ilgili bilgiler alınabilir.Eğer çok ısrar ederseniz darp raporunuda koyacağım.

Neyse sadede gelelim

Bazı kişi veya kişiler olayın gerçekden uzak oldunu gösterip ilgili arkadaşımın fotosuyla dalga geçip yanında kimse varmıymış diyorlar keza yanında bizzatben olmamla birlikte arkadaş dayak yerken elimden geldiği kadar ortamı "hayır hayır şarap değil o üzüm suyu" diyerek insanları yatırştırmaya çalıştım.

Zira tekme atanlardan biri şarap şişesini alıp içinde az kalan şeyi tadınca evet bu üzüm suyu arkadaşlar yapmayın diye bağırmaya başladı

Böylece arkadaşım mutlak bir ölümden dönmüş oldu hatta  arkadaşımı dövenler kusra bakma kardeş biz şiarap sandık diyip özür dilediler

Saygılarımla....

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 23:30:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yahu zaten öyle bir çocuk da yok... Ekin halüsinasyon görüyor...

iSyaN13

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 23:33:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ekin nam-ı diğer taurinjantkapagı yada koluuzunzenci. Ben şeyh değilim. Komünist veya materyalist hiç değilim...Bu kadar basit , cahilce ve komik bir yakıştırma ancak sana yakışırdı ekin. Ben bir Atatürk milliyetçisiyim... ne oldu ? komünist değilim materyalist değilim provakator değilim... Sizden olmayanları , şeyh mi ilan ediyorsunuz şimdi de. Batıymış amerikaymış avrupaymış , işim olmaz... Onlardan alabileceğim hiçbir şey yok... ben sana cevabımı verdim... siz de  bir zahmet farklı noktalara kaymadan benim yazdıklarıma cevap verin...

iSyaN13

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 23:35:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Üzüm suyunun Sarap olduğunu bilmeyen insanlarla kafa bulmak nasıl ekin.?

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2008 Pzr 23:36:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yok gercek degildir yok öyle şahıs yoktur yok üzüm suyumu şarapmı..bunları okudukça beynimden tekrar tekrar vurulmuşa dönüyorum...

arkadaşlar..arkadaşlar...arkadaşlar

olayın şeklinde degilde içerigine baktıgımızda olayın vahametini anlarsız..mesnetsiz dayanaklarla olayı yokmuş gibi göstermek yerine yada farklı anlatmak yerine anlamanızı tavsiye ediyorum...taraflı yanlı basın gibi davramadan olaya baktıgımızda ne derece linçe meyilli oldugumuzu anlayacaksınız..bu forumda bile yok asalım yok bi tekmede biz atalım diyen insanlar varken neyi savunuyosunuz anlamıyorum..

ekin arkadaşımız dövülen şahsın resmini koymuş olayı acıklamış bide anlatmıştır..şimdi özgürlükleri savunan herbirey bu olayı kınamalıdır..

belki bunu yaparsak bir sabah güneş dogudan dogar dogudan...

Saygılarımla...

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789101112...42>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir