ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Haziran 2024, Perşembe 08:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   ICKI YASAGI VE DAYAK YIYEN ARKADASIM
 <<123456789 10111213141516171819...42>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:13:48sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·SCHRODINGERINKEDISI· :

Tufan namı diğer modoratör namı diğer hokkabaz

Bak kardeşim yüzeysel düşünüyosun

Dyelimki bu adam akli dengesini kaybetmiş bi zavallı

Senin yaptığın dayak yemesine mantıklı sebepler aramak.Bu art niyet bi kere bunu geciceksin.

Senin söyliyeceğin yegane düşünce şu olmalı

Her ne şekilde olursa olsun biizm gibi düşünmüyor diye bir insana saldırılıp dayak atılması insalıkla ve müslümanlıkla bağdaşmaz.Zira bu adam akli dengewsini yitrmişde olabilirdi.

bunu söylemek size neden bu kadar koyuyorda tutmuş 10 tane akıllı geçinen adamın bu herifi nedne dövdüne dair mantık aramaya kalkıyosunuz siz bana onun cevabını verin?

Saygılarımla...

Ekin, bana diyorsun ama sanırım kendin benim yazdıklarımı okumuyorsun. Çünkü ben bu tür davranışlarda bulunanlara demişim ki; böyle yaparak bu insanları dinden soğutursunuz!

Size bu sonu gelmeyen tartışmanızda kolay gelsin.

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:14:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

İnceldiği yerden kopsun

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:15:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :
·SCHRODINGERINKEDISI· :

Tufan namı diğer modoratör namı diğer hokkabaz

Bak kardeşim yüzeysel düşünüyosun

Dyelimki bu adam akli dengesini kaybetmiş bi zavallı

Senin yaptığın dayak yemesine mantıklı sebepler aramak.Bu art niyet bi kere bunu geciceksin.

Senin söyliyeceğin yegane düşünce şu olmalı

Her ne şekilde olursa olsun biizm gibi düşünmüyor diye bir insana saldırılıp dayak atılması insalıkla ve müslümanlıkla bağdaşmaz.Zira bu adam akli dengewsini yitrmişde olabilirdi.

bunu söylemek size neden bu kadar koyuyorda tutmuş 10 tane akıllı geçinen adamın bu herifi nedne dövdüne dair mantık aramaya kalkıyosunuz siz bana onun cevabını verin?

Saygılarımla...

Ekin, bana diyorsun ama sanırım kendin benim yazdıklarımı okumuyorsun. Çünkü ben bu tür davranışlarda bulunanlara demişim ki; böyle yaparak bu insanları dinden soğutursunuz!

O zaman  niye iftar vakti ordaymış niye  sultanahmeteymiş gibi dövenleri haklı çıkarmak için  sorulan klişe soruları sormıcaksın hokkbaz

Saygılarımla....

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:16:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Gelişme var! Arkadaşlar sanırım sahurda uyanacaklar

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:17:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Demek ki neymiş, üzüm suyu kalbe yararlı bünyeye zararlıymış..Datak yiyene de atana da acil şifalar dilemekten başka bişey gelmiyor elimizden bari konuyu bir şarkıyla bağlayalım.

Daha dün oda oda kız peşinde koşarken

Çiçekli bahçemizde çay içip zar atarken

Şimdi forumcu olduk, başlıkları doldurduk

Sevinçliyiz hepimiz yaşasın devrimimiz

Neyse benim az işim var nakarat kısmını schrodingeriNazisi yazar daha sonra hep beraber tekrar eder dururuz nasılsa..

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:17:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·wismaster· :
durty beni laserin kardeşi olarak lanse etmen beni çok üzdü burda yapılmış olan  iyi pilanlanmamış bir sahtekarlık bende    ciddiye almadım bence sınıfta kaldınız gidin kendinizi avutun sahte  bayatlamış numaralarınızla  milletin böyle duygu sömürüsü yapanlara ihtiyacı yok 

işte yaratılmak istenen düşünce modeli bu..olanları olmamış gibi gösterip insanların haklarını aramasını engellemek sidirmeye calışmak aşşagılamak  özgürlüg savunanların hep karşılaştıgı bişeydr..zamanında aynı düşünmedigi kişileri cadı diye yakanlar , insanları yakanlar asanlar da bu zihniyette zatlardır..

bu tür mesnetsiz yorumlara cok üzüldgümü belirtmekle beraber her görüşe saygı duydugumuda eklemekte bir sakınca görmüyorum..

Saygılarımla

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:19:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

durty :
 bu olayın başına gelmemesinin sebebi senin aklını kullanıp tetrapak içinde şarabını içmekse  senin o aklından şüphe duyarım arkadaşım...burası özgür bi ülke faşizimle yada şeriatla yönetilmiyoruzki yaptıgını gizleyesin..dayak yemekden yada linç edilmekten korkuyorsan yada yaptıgından utanıyorsan anca böyle saklanırsın gizlersin.unutmaki hayat bir sahne bizlerde oyuncularız...ve gelip geciciyiz..buna mükabil bu felsefeye göre hareket edip yaşamak yaşamdan keyif almak lazım..

Dediğinin korkaklıkla veya gizlenmekle alakası yok sayın Durty sadece saygı meselesi. 70 milyon insan bu ayda dini gereği ibadetini yapıyorsa (ben yapmasam bile) buna saygı duyar, çıkıp o çocuğun yaptığı gibi saygısızlık yapmam. Bu korkaklık değil erdemdir.
Hayat bir sahne ise o sahnenin de bir seneryosu vardır. Bir oyuncu seneryonun dışına çıktığında oradaki olay sanatın dışına çıkar.

Ramazan da bir vatandaşın elinde şarap şişesi ile Sultanahmet de dolaşması ve şişenin içinde üzüm (şarabın yapıldığı meyve, çok enteresan) suyuyla gezerken dayak yemesi ve birbaşkasının adam dayak yerken bunu fark edip dövenleri uyarması gerçekten komik bir hikaye. Romanını çok başarılı buldum ancak mantık hataları var Ekin. Sıfır!

İyi geceler.
Saygılarımla.

Dipnot: Graphist in yapıştırmış olduğu resimde güneşe bakılırsa hiç iftar vaktine benzemiyor.

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:20:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Nefertiti585 :

Demek ki neymiş, üzüm suyu kalbe yararlı bünyeye zararlıymış..Datak yiyene de atana da acil şifalar dilemekten başka bişey gelmiyor elimizden bari konuyu bir şarkıyla bağlayalım.

Neyse benim az işim var nakarat kısmını schrodingeriNazisi yazar daha sonra hep beraber tekrar eder dururuz nasılsa..

Nefertiti585

Herşeyden önce bize yazmış olduğun niniyi okuyunca beynimden vurulmuşa döndüm bunu  belirtmek isterim

Ayrıca nakarat güzel olmamış

Saygılarımla....

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:20:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nefertiti585 :

Saygılarımla...

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:25:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Doğan Haber Ajansı nın bahsi geçen olayla ilgili geçtiği görüntü:

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Saygılarımla

CC sohbet icin buraya
 <<123456789 10111213141516171819...42>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir