ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

23 Mayıs 2024, Perşembe 19:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   ICKI YASAGI VE DAYAK YIYEN ARKADASIM
 <<12345678 9101112131415161718...42>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:02:03sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

yapılan yorumları öne sürülen mesnetsiz fikirleri okuyunca bir kez daha beynimden vurulmuşa döndüm..kalktim bi sigara yaktım ve bu memleket nereye gidiyor dye düşünmeye başladım acı acı...

sevginnetix namı diger bim uzmanı demişki yok o adam neden orda yok şarap nöbetimi tutuyolar..

hokkabaz namı diger silici demişki yok nie şişe ile dolaşıo orda yok nie orası...

yahu hiçmi anlamıyorsunuz kişilerin özgürlükleri ihlal ediliyor ? hiç mi düşünmüyorsunuz  bunların sizlerinde başına gelebilecegini ? hiçmi düşümüyorsunuz o dayak yiyen kişinin tanıdıgınız biri akrabanız hatta belkide siz evet evet siz olabilecegini ? ozamanda böyle fikirler yürütecekmisiniz ?

ne ekerseniz onu biçersiniz

Saygılarımla...

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:05:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:05:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tufan namı diğer modoratör namı diğer hokkabaz

Bak kardeşim yüzeysel düşünüyosun

Dyelimki bu adam akli dengesini kaybetmiş bi zavallı

Senin yaptığın dayak yemesine mantıklı sebepler aramak.Bu art niyet bi kere bunu geciceksin.

Senin söyliyeceğin yegane düşünce şu olmalı

Her ne şekilde olursa olsun biizm gibi düşünmüyor diye bir insana saldırılıp dayak atılması insalıkla ve müslümanlıkla bağdaşmaz.Zira bu adam akli dengewsini yitrmişde olabilirdi.

bunu söylemek size neden bu kadar koyuyorda tutmuş 10 tane akıllı geçinen adamın bu herifi nedne dövdüne dair mantık aramaya kalkıyosunuz siz bana onun cevabını verin?

Saygılarımla...

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:05:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

durty :
   yahu hiçmi anlamıyorsunuz kişilerin özgürlükleri ihlal ediliyor ? hiç mi düşünmüyorsunuz  bunların sizlerinde başına gelebilecegini ? hiçmi düşümüyorsunuz o dayak yiyen kişinin tanıdıgınız biri akrabanız hatta belkide siz evet evet siz olabilecegini ? ozamanda böyle fikirler yürütecekmisiniz ?

Böyle bir olay benim başıma gelemez çünkü:

1. Ramazan boyunca orucumu tutarken, tutup ramazanın ortasında şarap içecek biri değilim.
2. Ramazan süresince kendimi zaptedemeyecek kadar canım çekse bu işi evimde yaparım.
3. O saatte orada şarap içmeye kalksam bile şarabı Tetrapak kabına koyar öyle içerim.
4. Tısssssss !!!

Dipnot: Yaptığına bakılırsa Manolya sarhoş galiba hadi dövelim (!)

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:07:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SCHRODINGERINKEDISI· :

Diyelimki akli dengesi bozuk adamın dayak  yemesi için bi sebep aramakdan vazgeçi,n arkadaşım 1 deliye 10 akıllı dayak attı diye 10 akıllı akıllımı oluyor

Şarj ettririn artık bu  bataryayı şarj

Saygılarımla....

Ben tahrik olunanlar haklı demedim ki.

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:11:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

manolya41 :

Tebrikler manolya. Bu başlıktaki en mantıklı yorum senden gelmiş.
Saygılarımla...

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:11:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sevginetix :

durty :

Böyle bir olay benim başıma gelemez çünkü o saatte orada şarap içmeye kalksam bile şarabı Tetrapak kabına koyar öyle içerim (tısssssss) !!!

Dipnot: Manolya öldürdün beni abv!

sevginetix namı diger yılan

bu olayın başına gelmemesinin sebebi senin aklını kullanıp tetrapak içinde şarabını içmekse  senin o aklından şüphe duyarım arkadaşım...burası özgür bi ülke faşizimle yada şeriatla yönetilmiyoruzki yaptıgını gizleyesin..dayak yemekden yada linç edilmekten korkuyorsan yada yaptıgından utanıyorsan anca böyle saklanırsın gizlersin.unutmaki hayat bir sahne bizlerde oyuncularız...ve gelip geciciyiz..buna mükabil bu felsefeye göre hareket edip yaşamak yaşamdan keyif almak lazım..

Saygılarımla.

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:12:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ama biz dayak yiyen adama sonuna kadar haklı diyoruz çünkü bu zaat herkez gibi düşünmiyebilir gayet saf ve temiz duygularla  üzüm suyundan daha lezzet alabilmek için  şişeye koymuş bunuda kese kağıdı ile tutmuştur

Ortaya şarap içen bir görüntü çıktı diye bu adamın dayak yemesi daha sonra dövenlerin  bu üzüm suyu dövmeyin diye bağırtması ztn olayın  trajik tarafını oluşturmaktadır.

Saygılarımla....

wismaster

wismaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:12:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
durty beni laserin kardeşi olarak lanse etmen beni çok üzdü burda yapılmış olan  iyi pilanlanmamış bir sahtekarlık bende    ciddiye almadım bence sınıfta kaldınız gidin kendinizi avutun sahte  bayatlamış numaralarınızla  milletin böyle duygu sömürüsü yapanlara ihtiyacı yok 

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 01:13:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SCHRODINGERINKEDISI· :

Ama biz dayak yiyen adama sonuna kadar haklı diyoruz çünkü bu zaat herkez gibi düşünmiyebilir gayet saf ve temiz duygularla  üzüm suyundan daha lezzet alabilmek için  şişeye koymuş bunuda kese kağıdı ile tutmuştur

Ortaya şarap içen bir görüntü çıktı diye bu adamın dayak yemesi daha sonra dövenlerin  bu üzüm suyu dövmeyin diye bağırtması ztn olayın  trajik tarafını oluşturmaktadır.

Saygılarımla....

Bunlar olayın tamamen düzmece olduğunu gösterirde neysee

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 9101112131415161718...42>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir