ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 16:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   MISS CHAT CITY JÜRİ PUANLAMALARI...
 <<12345678 9101112>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 18:09:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Benim de hakkımı yedi bu hain cüri üyeleri. Yani, katılsam kesin yerlerdi. Açgöslü bunlar aç... (Çekirdeğim bitmiş, biri takviye yapsın insanlık namına)

63UrfaliZeyNo

63UrfaliZeyNo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 18:14:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bence 1 . zuzu olmalıydıı Zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xD   Kameram yok diye beni Yarısmaya almayan jiseli Kınıyorum . En büyük Beşiktaş yaşasIn FenerBahçe .ey Şanlı galatasaray Ey Türk Gençligi.

xXxfactorxXx

xXxfactorxXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 18:35:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ÇİRKİN GÜZELDEN NE ANLAR  =)

63UrfaliZeyNo

63UrfaliZeyNo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 19:06:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
aynaya Bakmanı tavsiye ederim cocuqum  =)

IProfI

IProfI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 19:14:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

melegim4

melegim4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 19:41:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Makyaj herkeze yakışmaz bu birinci ve en önemli unsur sayın çok bilmişler.........Zemin sağlam değilse istediğin makyajı yap istediğin kadar uğraş.Güzelliği tamamen ortaya çıkaran sadece görsel bi destektir.ama çıkmayıncada çıkmaz.Haa şu var çok profesyonel olmak lazımki gizlenen hataları görmek için.Ve halen kendimi Profesyonel olarak görmesemde 13 senelik deneyimime güvenerek photoshop   dahi olsa o 20 güzel içindeki yarışmacıların  gizlenen kusurlarını çok ta iyi gördüm.Bilmiş bilmiş konuşup olayları çarptırmayın  

Kimse kimsenin içini göremez çok doğru ama bişey vardır bir insanın içi nasıl güzelliğiyle yüzüne yansırsa aynı derecede dilinede yansır. Final gecesi esnasında vipi olmadığı için odada bulunamayan ama online olduğunu iyi bildiğim CRATTY makyaj güzeli hiç değil bunuda çokkkkk iyi bilmekteyim....

Ve jüri üyelerinin haksız yere oylama yaptığınıda düşünmüyorum.....Emeğe saygı diye bişey vardır bilmem bilirmisiniz.Gerçi emek verip çalışmadıysanız bilmenizinde imkanı yok...Emeği geçen herkeze tek tek teşekkürler....

TEBRİK EDİYORUM KIZLAR...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 19:44:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·zaykaen· :

Sonuçta oda kapasitesi belli 25 kişi ile sınırlı, bu durumda kabaca bir hesapla 10 kişi güzeller, 10 da juri demekki 6 kişiye bilet verildi. Gerisi dışardan gelen sesleri dinleyecekti .

Sevegili Zaykaen, en başında odanın mevcudunda teknik bir aksama yaşadık doğru... Bu sebeple odaya girme önceliği jüri üyeleri ve güzellere verildi... Kısa bir süre için üyelerden, önceliğin jüri üyelerine ve güzellere verilmesi rica edildi... Nitekim ilerleyen dakikalarda ise, oda sınırsız sayıya çıkarıldığında ortada sorun kalmadı... Bu başlıktaki duyuru sunumundaki resimden bunu anlayabilirsiniz. Ayrıca tüm 1 numaralı odalarda radyo yayını canlı olarak duyuldu.

Jüri oylamalarına gelince; fazla bir yorum yapmamakla beraber şunu belirtmek isterim ki, herkesin güzellik anlayışı farklıdır. Birilerinin çok güzel bulduğu bir kızı ben güzel bulmak zorunda değilim, benim güzel olarak tanımladığımı da birileri güzel bulmayabilir. Kendi şahsi fikrimi söylemem gerekirse, çok güzel olmalarına rağmen forum oyları ile ilk 10 a girememiş kızlar var. Bizler yani jüri üyeleri, forumda üyelerin eleyerek bize getirdiği 10 kızı değerlendirdik sadece... Ve bütün jüri üyeleri, güzelliğe kendi bakış açısından bakarak oy verdi...

Birkaç sözle bağlamak istiyorum... Biz insan oğulları mükemmeliyetçi varlıklarız. Kendi aksimizi aynada seyretmeden en mükemmelini ararız. Bu organizasyon CC de ilk kez yapılmış bir deneyim oldu... Beğenilmeyebilir, ama beğeniledebilir. Fakat emeğe sunuma muhalif olmak, kulp bulmak biz insan oğlunun doğasında var ki, özellikle de ChatCity de...

Sevgiler.

zaykaen

zaykaen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 19:48:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Silmediğni bilmek beni mutlu etti hürrem ..

Kimin sildiğine gelince  gidip tavukları yakalasın ...

PamukPrensesi

PamukPrensesi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 20:07:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·KaziMmSeSVeRR·

evet ölesine katıldım bu yarışamaya neden katılınır..?Ölesine katılmak haksızlıgı getırmez..Neden kimse anlamak istemior artk benım hakkımda yorum yapmayı kesın herkes kendıne baksın secılen kızların hıc bırıne cırkın demedım ben verılen bazı oyları haksız buldum önce bı yazımı düzgünce okuyun..burdaki hiç kimsenin ne çok güzel yorumlarnı nede çirkinsin yorumlarnı almak istiyorum yorum yapmayı kesin artık hakkımda..

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 21:22:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
TEBRİKLER RİMEL
CC sohbet icin buraya
 <<12345678 9101112>>