ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 16:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   MISS CHAT CITY JÜRİ PUANLAMALARI...
 <<123456 789101112>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

70likNine

70likNine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 13:43:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kesinlikle haksızlığın daniskası yapıldı. Böyle bi organizasyonda adaletsizlik yapılması çok saçma. Allah aşkına göz var nizam var ne kişiliği ne makyajı o zaman fotoyla diil webcamla güzel seçseydiniz.

Bu güzellik yarışması kişilik değil. Makyaja bakıyorsanız Cratty düğün fotosuyla ve bi ton makyajla nsl 2. oluyor!!!! Eğer kişiliğe bakıyorsanız böyle bi organizasyonu ciddiye bile almayıp ccye girme tenezzülü bile göstermeyen birini nsl 2. seçiyorsunuz. Madem kişilik yarışması madem eş dost yakın arkadaş yarışması o zaman güzellik adı altında milleti salak yerine koyup düzenlemeyin. PamukPrensesi gibi tüm yarışmacılara fark atabilecek güzellikte olan birinin dereceye girmemesi bütün jüri üyelerinin adaletsizliğini ve objektif olamadığını gösterir başka bişe değil. En saçma olanı da hangi jürinin kime ne kadar puan verdiğinin açıklanmaması. Ya kendilerini çok ciddiye alıyorlar yada korkuyorlar.

Kimseyide tebrik falan etmiyorum kimseyede teşekkür etmiyorum. Kesinlikle rezillikti başka birşey değil..

Son olarak benden size bir tavsiye bir daha böyle bir yarışma düzenlemeyin düzenleyecekseniz de hakkını verin diyorum.

-as-

-as- resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 13:55:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili Arkadaşlar.

Biliyorsunuzki; İlk 10 Güzelimiz, Sizin Oylarınız İle Seçildi. Ve Adil Bir Seçim İçin, Elimizden Gelen Her Önlemi Aldık. Mesala; Sadece Vip Üyelerin Oylarını Saymak Gibi. Çünki Haksız Bir Rekabet ,Olabilirdi...

Juri Oylaması İse; Her Juri, Herhangi Bir Etki Altında Kalmadan, Özgürce, Kendi İradesi İle Puanlamasını Yapmışdır.

Güzellik; Göreceli Bir Kavramdır. Ama Puan Taplosuna Bakarsanız 10 Juri"nin Puanları; Bir Birine Yakın Takip Etmekde. Bir Kaç Oy Hariç. Ama Buda Normaldir. Demekki O Juri Uyenin; Güzellik Anlayışı, Daha Farklı.. Bunda Yadırganacak Birşey Olduğunu Düşünmüyorum.

Son 10"a Kalan Bütün Güzelleri Tebrik Ediyorum.

Çok Güzel Bir Gece Yaşadık.

Erkekler İçin, Düzenliyeceğimiz Yarışmada Görüşmek Üzere:)

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 14:04:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
70likNine :

Kesinlikle haksızlığın daniskası yapıldı. Böyle bi organizasyonda adaletsizlik yapılması çok saçma. Allah aşkına göz var nizam var ne kişiliği ne makyajı o zaman fotoyla diil webcamla güzel seçseydiniz.

Bu güzellik yarışması kişilik değil. Makyaja bakıyorsanız Cratty düğün fotosuyla ve bi ton makyajla nsl 2. oluyor!!!! Eğer kişiliğe bakıyorsanız böyle bi organizasyonu ciddiye bile almayıp ccye girme tenezzülü bile göstermeyen birini nsl 2. seçiyorsunuz. Madem kişilik yarışması madem eş dost yakın arkadaş yarışması o zaman güzellik adı altında milleti salak yerine koyup düzenlemeyin. PamukPrensesi gibi tüm yarışmacılara fark atabilecek güzellikte olan birinin dereceye girmemesi bütün jüri üyelerinin adaletsizliğini ve objektif olamadığını gösterir başka bişe değil. En saçma olanı da hangi jürinin kime ne kadar puan verdiğinin açıklanmaması. Ya kendilerini çok ciddiye alıyorlar yada korkuyorlar.

Kimseyide tebrik falan etmiyorum kimseyede teşekkür etmiyorum. Kesinlikle rezillikti başka birşey değil..

Son olarak benden size bir tavsiye bir daha böyle bir yarışma düzenlemeyin düzenleyecekseniz de hakkını verin diyorum.

Yani şimdi nine sen öyle dersen VOYAGE dada  bıyık gibi kaş vardı demezler mi?

Evet juri oylamayı düzgün şekilde yapmamıştır melek ilk 3 e girebilecek  formatda olmasına rağmen kanımca kşisel ihtiraslar sebebiyle bir takım haksızlıklara kurban gitmiştir.

Crattye gelince yok arkadaş ilk 3 ü haketmiyo dersen sen bence kendine haksızlık yapmış olursun.

Lakin illa bir makyaj güzeli örnek vermen gerkeiyorsa sana rimeli önerebilirim. add on olarak photoshop

Hem bu bir güzellik yarışması  güzel olabilcekken daha çirkin kalmak doğallık olmuyor ztn biliyorsundur bi bayansın sonuçda aşırı makyakdan sonra insan palyaçoya döner ben o resimde bir palyaço görmeiyorum sen görebiliyormusun?

Saygılarımla....

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 14:10:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sadece birkaç cümle ile bu manâsız eleştirilere son vermek istiyorum... Öncelikle şunu belirtmek isterim... Jüri son derece adil bir tavırla oylamasını yaptı... Burada, odalarda jüri seçimi yapılmadan evvel tartıştığı ve hatta hakaretlerle kavga ettiği güzel adayına, bu yarışmada jüri olunca 8 puan verdiğine şahidim... Güzellik göreceli bir kavramdır. Sonuç itibari ile oradaki resimleri adaylar profillerine en özenli şekillerde yerletirmiş, doğallığın yanında bir çok sunni teferruat eklemiştir (makyaj ve photoshop). Kimine göre çok makyajlı yapay gelirken, kimileri buna bakımlı olmak adını veriyor ve güzel buluyor... Son derece profesyonel bir tavırla bu oylama olmuştur... İlla ki birilerinin tepkisi olacaktır. Fakat unutulmasın ki, Rimel hiç birimizin yakın tanıdığı, aile dostu değildir.

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 14:15:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
70likNine :

nokta

ayrica Müge gibi ilk 3 ü zorlicak birisini istemese bile döve döve bu yarismaya sokmayanlari kinim kinim kiniyorum

GUNBATIMI21

GUNBATIMI21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 14:24:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ADALET DUYGUSU VE ADALET DERSİ: En yüce duygu, adalet duygusudur.İnsanlar açlığa susuzluğa bir noktaya kadar tahammül edebilirler, ancak adaletsizliğe tahammül edemezler.İnsanların anarşizme yönlenmelerini önleyememiş olmamızın nedeni bence adaleti yeterince inşa edemeyişimizdendir.HAK KUVVETTEN ÜSTÜN OLMALIDIR.Bu düşünce yapısına sahip Adaletin duayenlerinden Hz.Ömer: "Dicle kenarında bir kurt kapsa koyunu, adli ilahi Ömer den sorar bunu." diyerek makamının ne derece bilincinde olduğunu ifade etmiştir ve kendi işinde kendi kandilini..devletin işinde ise devletin kandilini kullanacak kadar hassas dengelere sahipti.Konumuzla ilgili bir örnek vermemiz gerekirse: Bir üniversite öğrencisinin tüm geleceğini ve yaşamını etkileyecek sınav kağıdı iki öğretim görevlisinin bilgi ve adli yetilerinin ışığında değerlendiriliyor. Öğretim görevlilerinden biri sınav kağıdına 10 puan veriyor.Diğer öğretim görevlisi 3 puan veriyor..... sonucu değerlendirmek gerekirse: A- 1.öğretim görevlisi haklı B- 2.öğretim görevlisi haklı C- İkisinden birisi adalet duygularından ve bulunduğu makamdan nasibini alamamış..Her iki öğretim görevlisinin haklı olmasına imkan olamayacağına göre değerlendirme gerçeklerden ve adaletin tecellisinden uzaktır."HAKSIZLIĞA YÖNELİP BÜTÜN İNSANLARIN SENİN PEŞİNDEN GELMELERİ YERİNE,ADALETLİ DAVRANIP TEK BAŞINA KALMAN DAHA İYİDİR."  Saygılarımla..

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 14:25:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :
Sadece birkaç cümle ile bu manâsız eleştirilere son vermek istiyorum... Öncelikle şunu belirtmek isterim... Jüri son derece adil bir tavırla oylamasını yaptı... Burada, odalarda jüri seçimi yapılmadan evvel tartıştığı ve hatta hakaretlerle kavga ettiği güzel adayına, bu yarışmada jüri olunca 8 puan verdiğine şahidim... Güzellik göreceli bir kavramdır. Sonuç itibari ile oradaki resimleri adaylar profillerine en özenli şekillerde yerletirmiş, doğallığın yanında bir çok sunni teferruat eklemiştir (makyaj ve photoshop). Kimine göre çok makyajlı yapay gelirken, kimileri buna bakımlı olmak adını veriyor ve güzel buluyor... Son derece profesyonel bir tavırla bu oylama olmuştur... İlla ki birilerinin tepkisi olacaktır. Fakat unutulmasın ki, Rimel hiç birimizin yakın tanıdığı, aile dostu değildir.

Autum un PAMUKPRENSESI ne verdiği 1 puan kesinlikle adil değildir.Ki adil oldunu düşünüyorsanız  Elifin  resmini ekleyeceğim ve meleğe göre kaç paun alacağını oylamaya acacağım.

Yani eğer oylama tam  sayılar kümesinden yapılıyorsa ve Melek 1 almışsa autumn için bu sayının kaç olacağını çok merak ediyorum

Saygılarımla....

PamukPrensesi

PamukPrensesi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 14:30:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
As sen olaylara çok iyimser yaklaşıyorsun..:) Ama işte herkes öle deil..Güzellik anlayışı deil bu bazı jurilerın yaptıgı oylama tamamen kine dayanıyor..Taktir ettiğim konuda sorunum olmadığı birinin 1 puan vermsi ve sürekli hürreminde dediği gibi tartsma ıcınde oldugum kısının bana yuksek puan vermesi gibi..eger bu kişi ve kişiler bana yüksek puan veriosa demekki bu gerçekliktir..Demişşsiz sadce dış güzellik değil:))) Siz benim içimi ne kadar iyi biliyorsunuzki içimimi gördünüz..??:))Ozaman bu yarsmayı hem güzellik hem davranış olarak nitelendirseydiniz..bu sadce bir güzellik.Sadece benim tepkım degıl ccnın çogu bu duruma tepkili demekki sorunun hatanın çoğu sizde ..;)Mkyaj olayına filan hiç girmiyorum çünkü çok komik makyajsız yarışmacı adayı zaten yoktu..Doğallık filan yazmışsınız böle bir cümleyi kuruosan ozaman hiç makyaj yapmayan ebrucuk20yi seçseydiniz kurdugunuz cümle mantık kazanırdı

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 14:33:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

9. JÜRİ BENİM.KİMSENİN GİZLEYECEK BİR ŞEYİ OLDUĞUNU SANMIYORUM.PUANLARIM ŞU ŞEKİLDE İDİ...

CRAZY3535: 1

ILLEGAL26:  2

ENFALL: 3

FIYONA: 4

VOYAGE: 5

BLUETH: 6

PAMUKPRENSESİ: 7

CRATTY: 8

RİMEL: 9

EBRUCUK20: 10

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 14:37:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·SCHRODINGERINKEDISI· :
Sevgin umarım elini vicdanına koyduğunda  serbest vuruş yapılırken baraj kuran futbolcular gibi görünmüyosundur :(

Benim vicdanım ima ettiğin yerde değil ekin aramızdaki fark da bu zaten arkadaşım. İşte bu fark yüzünden jüriye sen yerine benim seçilmiş olmam çok doğal. Ben değil de başka birine de teklif gelebilirdi bunu yadırgayamam.

1.Rimel in bunu hak ettiğini düşünüyorum fazla bir yoruma da gerek yok.
2.Cratty yarışma esnasında online dı ama vip olmadığı için kulübe giremediğini biliyorum, radyodan dinlemiştir diye düşünüyorum, en azından arkadaş listemde online olduğunun farkındaydım.
3.Voyage için sevindim hak etmediği bir noktada olduğunu düşünmüyorum.
4.Pamukprensesi için üzgünüm ama şahsım adına belirttiğim gibi bir art niyet politikası gütmedim. Güden var mıydı bilemem sonuçta kimse kimsenin içini bilemez. 1 puan vermişse bile bu onun güzellik anlayışıdır zevkler tartışılamaz. Saygı duymak gerek.

CC sohbet icin buraya
 <<123456 789101112>>