ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

16 Mayıs 2024, Perşembe 03:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   MISS CHAT CITY JÜRİ PUANLAMALARI...
 <<1234567 89101112>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

70likNine

70likNine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 14:41:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Barbie30· :

9. JÜRİ BENİM.KİMSENİN GİZLEYECEK BİR ŞEYİ OLDUĞUNU SANMIYORUM.PUANLARIM ŞU ŞEKİLDE İDİ...

CRAZY3535: 1

ILLEGAL26:  2

ENFALL: 3

FIYONA: 4

VOYAGE: 5

BLUETH: 6

PAMUKPRENSESİ: 7

CRATTY: 8

RİMEL: 9

EBRUCUK20: 10

Bence utanın yorum yazarken!! Barbie30 ve PamukPrensesinin ne kadar sorunlu muhabbetleri olduğunu tüm cc biliyor. Ona rağmen Barbie bence tek objektif bakan JÜRİ üyesiydi.

as adaletli bir seçim için ilk 10 u biz seçtik ama sizin seçiminiz ne kadar adil?? Evet tartışmalar itirazlar olacak.Adaletli davransaydınız tek bi kişi burda yorum yapmıycaktı. Bence siz kendi güzelinizi seçtiniz ortada olan güzelliği değil.

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 14:47:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sevginetix :

·SCHRODINGERINKEDISI· :
Sevgin umarım elini vicdanına koyduğunda  serbest vuruş yapılırken baraj kuran futbolcular gibi görünmüyosundur :(

Benim vicdanım ima ettiğin yerde değil ekin aramızdaki fark da bu zaten arkadaşım. İşte bu fark yüzünden jüriye sen yerine benim seçilmiş olmam çok doğal. Ben değil de başka birine de teklif gelebilirdi bunu yadırgayamam.

1.Rimel in bunu hak ettiğini düşünüyorum fazla bir yoruma da gerek yok.
2.Cratty yarışma esnasında online dı ama vip olmadığı için kulübe giremediğini biliyorum, radyodan dinlemiştir diye düşünüyorum, en azından arkadaş listemde online olduğunun farkındaydım.
3.Voyage için sevindim hak etmediği bir noktada olduğunu düşünmüyorum.
4.Pamukprensesi için üzgünüm ama şahsım adına belirttiğim gibi bir art niyet politikası gütmedim. Güden var mıydı bilemem sonuçta kimse kimsenin içini bilemez. 1 puan vermişse bile bu onun güzellik anlayışıdır zevkler tartışılamaz. Saygı duymak gerek.

Halı sahada maçdamı yapmıyacağız sevgin.

Saygılarımla...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 14:50:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yarışmanın formatı gereği jürilerden alınan oyları açıklamadık... Yazan arkadaşların kendi insiyatifinde, kendilerini ifşa etmelerine bir sözüm yok... Fakat jüri olarak sizlere verilen oyların, juri dağılımını ifşa etmek gibi bir mecburiyetimiz yok. Seçilen kız jürinin yakın akrabası veya tanıdığı değildir!

-as-

-as- resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 14:55:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili 70liknine.

Burada Yorum Yapma İhtiyacımızın Tek Nedeni, Size Değer Verdiğimiz İçindir. Yoksa Kendimizi Savunacak Bir Durum Yokdur.

PamukPrensesi"ne Sorarmısın Lütfen Herhangi Bir Sohbetimiz Varmı? Yada Rimel"e, Yada Diğer Güzel"lere.? "Selam" "Merhaba"dan Öte. Şunuda Unutma; Burada Juri Olan Kişilerin Tek Amacı , ChatCity"de Güzel Bir Etkinliğin Var Olmasıydı.

Sen Şuan ; Öküzün Altında Buza Arıyorsun:)

Lütfen Biraz Sağduyu..

cratty

cratty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 15:36:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Müge ben şu güne kadar cc ye çok fotoğraf koydum seninde görmüşlüğün vardır çünkü konuşmuşluğumuz vardı seninle. Yarışmaya katıldığım sırada evimde değildim ve o bilgisayarda sadece o fotografım vardı vipim olmadığı içinde sadece bir foto ekleyebildim. Evet fotoğraf makyajlıydı ama bu benim makyajla güzelleştiğimi göstermiyor bunu sende, tanıyan herkeste çok iyi biliyor. Ben voyagenin yerinde bir sonuç aldığını düşünüyorum o konuda başka yorumum yok. Vip olamadığım için clube girememiş olabilirim ama radioyu dinledim ark listesinde bulunduklarım online olduğumu biliyorlar. Bu yüzden bilmediğin halde yok yarışmayı önemsemiyor falan demen yanlış. Ayrıca benim ortalarda gözükmememin asıl sebebi yarışma süresince hiç bir arkadaşımı etkilemek istemememdi biraz mantıklı düşünürsen anlarsın. Jüri üyelerimize teşekkür ediyorum. Güraycım sakin ol oduna filan gerek yok göreceli bir kavram biliyorum sen olsan 10 verirdin:D
 Rimeli de çok tebrik ediyorum..
 Ayrıca bana kalbimizin 1. sisn diyen herkese çok teşekkür ederim siz benim kalbimin baş tacısınız zaten

IProfI

IProfI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 16:16:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sayın Jüri üyeleri ALLAH size sabırlar versin.Kazananlara tebrikler

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 16:40:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Tartışmaları, gayet keyifle ve çekirdek çıtlayarak takip ediyom. Tartışmacılara başarılar dilerim.

xXAbuKPreNSeSXx

xXAbuKPreNSeSXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 17:50:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

model71 :
Tartışmaları, gayet keyifle ve çekirdek çıtlayarak takip ediyom. Tartışmacılara başarılar dilerim.

kolam bitti yaa

eViLf0x

eViLf0x resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 18:03:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bu işte şike var abı

KaziMmSeSVeRR

KaziMmSeSVeRR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 18:04:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
pamukprensesi denen üyeyi neden savunuyosunuz anlamıyorum.. Başta yarısmaya ölesine katılıyorum benim işim olmaz gibisinden yaptıgı konusmaları gördüm. Kibirli bir insan olarak canlandırdım gözümde.. Lütfen saçmalamayın ve saçmalamasın :D
CC sohbet icin buraya
 <<1234567 89101112>>