ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 14:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   MISS CHAT CITY JÜRİ PUANLAMALARI...
 <<12345 6789101112>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

PamukPrensesi

PamukPrensesi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 10:56:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

:) Ben bu yarışmanın en başından söledim bu yarışma asla ADİL olmucak diye..Yok işte juri olucak çok adil olucak die ısrarlı bi şekilde yarışmaya girmem istendi..Tamam girdik.Juri üyelerini gördüğüm anda herkese sölediğim tek bişi vardı ben asla ilk 3 e bile  giremem..:) Yarışma gününe kadar cc odalarında yarışma ile ilgili gerek juri gerek yarışmacı arkadaşlarım için yorum yapmamaya özen gösterdim.Ki ölede oldu..

Seçilen 3 arkadaşımda güzel o konuda asla yorum yapmam..Verilen oylamalar beni çok şaşrttı..Özellikle 1 puan veren şahsiyete soruyorum zamanında çokmu canını yaktım yada kıskanıyormusun ..??Hangi arkadaşının söylediklerine kulak verdin yada kendi iradeni kullanamadınmı..?Juri üyeleri beni sevmek zorunda değil bende onları ama ben dün gece şunu gördüm bu sitede hiç bir zaman geçinemediğim kişi bile bana 1 puan vericek kadar haksızlık yapmadı..Onun için şimdiden böyle bir davranış sergilediği için ona tşk ediyorum..Bazılarınında söylediği gibi eş dost toplanmış herkes kendi arkadaşını almış juriye..:)Kaçı benim güzelliğime oy vericek kapasiteye sahip..?Bana 1 puan vererek kendini tatmin etmiş:)))İnsanlar saf değil göz denilen bişi var..Herşey ortada.. Teker teker bütün yorumları okudum içlerinde hiç tanımadığım insanlar yorum yapmış onların görüşleri için çok tşk ediyorum..Beni çok mutlu ettiler ben sizin gönüllerinizin 1.siyim =)Bu kişilerin verdiği oylarla güzelliğim yükselip alçalmıyor..Ne burdaki parfüme nede cc lere ihtiyacım vardı..Olması gereken adil bi yarışma olmasıydı olmadı..Son olarak..

BÖYLE BİR YARIŞMAYA -BÖYLE BİR JURİ - BÖYLEDE BİR SONUÇ..

MissCC

MissCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 11:52:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Güzellik  sadece dış veya iç güzellikten ibaret değildir. "güzel kişi" bu ikisinin buluştuğu kişidir.

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 11:59:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

autumn1 :
2. jüri üyesi benim.

5.jüri benim

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 12:02:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

MERSİ

STAR0002

STAR0002 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 12:04:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Gözüme değil yüregime hitap et, yaşlanınca da seni seveyim derdi büyüklerimiz.Tebrikler MissCC hanım..( Memnuniyetsizlikler mutlaka olacaktır. Abartmamak lazım diye düşünüyorum).

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 12:17:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Secilen secilmistir bize tebrik etmek duser artik onumuze bakalim

ben ilerde en guzel gelin yarismasi ve en guzel damat yarismasi isterim

as efendi organize ederseniz sevinirim

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 12:57:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Olan oldu bitti güzel bir geceydi bence. Herkesi memnun etmek tabi ki de mümkün değil. Şahsım adına oy kullanırken belirlediğim kriter güzelliğin yanında fotodaki yapmacıklık unsuru idi. Art niyetim olmadığından herhangi bir adayın kasten önünü kesmek için 1 puan vermişliğim de olmadı. Günlerdir 10 adayın profilindeki yeni veya eski tüm fotoları incelemekteyim. Makyaj unsuru benim için ekstra puan getirecek bir ayrıntı değildi ve ona istinaden hem sima olarak hem de yapmacıklık açısından doğallığın kazanmasını istedim. Ona göre de puanlamam olmuştur. Birinci güzel ile de herhangi bir tanışıklığım veya samimiyetim yoktur (çoğu jüri üyesinin yok bildiğim kadarıyla), bu durumu torpil diyenlerin bilginisine arz ederim. Gecede bizimle beraber olan gerek izleyici gerek adaylar herkese teşekkürlerimi sunarım. Ben puanlamada elimi vicdanıma koydum umarım sizde yorum yaparken aynısını yaparsınız, öncelikle saygı...

BLackWhite01

BLackWhite01 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 13:17:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tam Bi Fiyasko... ChatCity Yakışmayan Bi  GüzeLLik Yarışması Oldu... GüzeLLer  iLk 3 e BiLe Giremedi... ( BLueth Fiyona Pamukprensesi ) Hic AdiL oLmayan Bi Yarışma oLdu....  Yarısmayı DüzenLeyen Arkadasımı KutLuyorum...

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 13:19:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sevginetix :

Olan oldu bitti güzel bir geceydi bence. Herkesi memnun etmek tabi ki de mümkün değil. Şahsım adına oy kullanırken belirlediğim kriter güzelliğin yanında fotodaki yapmacıklık unsuru idi. Art niyetim olmadığından herhangi bir adayın kasten önünü kesmek için 1 puan vermişliğim de olmadı. Günlerdir 10 adayın profilindeki yeni veya eski tüm fotoları incelemekteyim. Makyaj unsuru benim için ekstra puan getirecek bir ayrıntı değildi ve ona istinaden hem sima olarak hem de yapmacıklık açısından doğallığın kazanmasını istedim. Ona göre de puanlamam olmuştur. Birinci güzel ile de herhangi bir tanışıklığım veya samimiyetim yoktur (çoğu jüri üyesinin yok bildiğim kadarıyla), bu durumu torpil diyenlerin bilginisine arz ederim. Gecede bizimle beraber olan gerek izleyici gerek adaylar herkese teşekkürlerimi sunarım. Ben puanlamada elimi vicdanıma koydum umarım sizde yorum yaparken aynısını yaparsınız, öncelikle saygı...

Sevgin umarım elini vicdanına koyduğunda  serbest vuruş yapılırken baraj kuran futbolcular gibi görünmüyosundur :(

suleyman284

suleyman284 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 13:26:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bence  dogru  seçim lRimel·  hakkıyla  kazanmıştır  tebrık  etmekten başka  yapılacak  bişi  yok   tebrık  ederım  lRimel· 
CC sohbet icin buraya
 <<12345 6789101112>>