ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

16 Mayıs 2024, Perşembe 05:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   MISS CHAT CITY JÜRİ PUANLAMALARI...
 <<1234567891011 12>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2009 Pzt 20:47:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
autumn1 :
Güzellik yarışması 2 aşamalıydı.. 1. aşama vip üyelerin oylamasıyla ilk 10 güzelin belirlenmesi 2. aşama jüri üyelerinin oylarıyla MissCC nin seçilmesiydi.. Şimdi buraya jüri adil DEĞİL diyen arkadaşlar şapkalarını çıkarıp önüne koysunlar ve kendileri ilk 10 güzeli seçerken verdikleri oyları düşünsünler ne kadar adil oldular acaba?.. Burda  her jüri üyesi kendi güzellik anlayışına göre oy kullandı.. Sizlerle aynı güzellik anlayışına sahip olmamızı beklemeniz biraz komik değilmi?..
Yukarıdaki yazıyı düzeltmek için araya girdim PARDON. Tartışmaya kaldığınız yerden devam edin arkadaşlar bana aldırmayın, ben sadece çekirdek çitleyen bi userım.

makbet

makbet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2009 Pzt 20:49:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
autumn1 :
Güzellik yarışması 2 aşamalıydı.. 1. aşama vip üyelerin oylamasıyla ilk 10 güzelin belirlenmesi 2. aşama jüri üyelerinin oylarıyla MissCC nin seçilmesiydi.. Şimdi buraya jüri adil diyen arkadaşlar şapkalarını çıkarıp önüne koysunlar ve kendileri ilk 10 güzeli seçerken verdikleri oyları düşünsünler ne kadar adil oldular acaba?.. Burda  her jüri üyesi kendi güzellik anlayışına göre oy kullandı.. Sizlerle aynı güzellik anlayışına sahip olmamızı beklemeniz biraz komik değilmi?..

AxRxDxA

AxRxDxA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2009 Pzt 20:50:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
gza84 :

hak eden kazanmış saibe yok

gza kardeşim

Lütfen!!!

gaza gelmeyelim

enuball

enuball resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2009 Pzt 20:53:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

autumn1 :
Güzellik yarışması 2 aşamalıydı.. 1. aşama vip üyelerin oylamasıyla ilk 10 güzelin belirlenmesi 2. aşama jüri üyelerinin oylarıyla MissCC nin seçilmesiydi.. Şimdi buraya jüri adil diyen arkadaşlar şapkalarını çıkarıp önüne koysunlar ve kendileri ilk 10 güzeli seçerken verdikleri oyları düşünsünler ne kadar adil oldular acaba?.. Burda  her jüri üyesi kendi güzellik anlayışına göre oy kullandı.. Sizlerle aynı güzellik anlayışına sahip olmamızı beklemeniz biraz komik değilmi?..

> İtina ile okuyunuz...

enuball :

Selam arkadaşlar,chatcity güzellik yarışmasını ne oy kullana bildim.Nede yarışmaya tanık olabildim.Ama yarışmayı düzenleyen kişilerin bu yarışmayı düzenleyerek övgü ve eleştirilerin açık olmasına hazır olmalarını bunun yanında yapılan yarışmada jurinin ön planda olması biraz mantıksız gelmektedir.Profesyonel bir çalışmada üyelerin seçimlerine her elemede % 60 halkın seçimine yer verilmektedir.Juri kısmı chatcity üyelerinde oluşmakla kalmış kimilerinin aklında bu komplo teorisi yer alacaktır.Bunu önüne geçmek için jurinin üyeliklerini acıklamak biraz daha ortamın hareketlenmesine neden olur.

* Jurinin oylama pusulasının yüzdelik dilimi % 40

* Halkın oylama pusulasının yüzdelik dilimi % 60

İlk 10 çerçevesinde halkın oylama kullanarak seçmesi ve daha sonra yapılan çalışmaların sonucunda seçilen 10 kişinin tekrar oylaymaya halkın % 60 lik dilimiyle oylamaya sunulması , daha mantıklı olurdu.Juri demek sahneye cıkan 10 kişi arasından 1. seçmek değildir.Zaten seçerse adeletsizlik olur.Herkes kendi düşüncesindeki güzel bulmuş olduğu kişiyi puanlamada ön plana atar ,mantıksal anlamda düşünürsek bir çalışma yapılıyorsa sanal platforumda juri olarak seçilen üyelerin isimlerinin açıklanmaması ve ilk 10 arasında seçilecek olan kişinin % 60 halkın oylaması ve % 40 jurinin oylaması ile 1. 2. 3. seçilmelidir.Çalışmalarınızın devamını temenni ederim.İyi geceler

Teşekkürler!

AxRxDxA

AxRxDxA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2009 Pzt 21:00:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·makbet· :
autumn1 :

Ey allahım ya bişey yazmamış alkış vermiş kendince ne anladıysa bilmiyorum

Mecburum

Ama

Kendim

Bilmiyorum

Elden

Taklit 

demek anlamı bumuş

gezginadamm

gezginadamm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2009 Pzt 21:10:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Başta Rimel olmak üzere yarışmaya katılan tüm güzelleri tebrik ediyorum. Elbette biraz hissi davranılmış olabilir jüri üyeside olsa tanışıp konuştuğu, sıcaklık duyduğu 1 güzele öncelik vermesi beklenir. ama aslında dikkatlice bakarsanız tümü güzel kızlarımızın içinde 1. seçmek aslında çok zor çünkü gerçekten hepsi güzel.

Haa bana sorarsanız! cc nin faaliyeti açısından her nekadar güzel bir etkinlik olmuş olsa bile ben olsam kızlarımızı yarıştırmayı tercih etmezdim...

Buda benim tercih ve prensibim.

makbet

makbet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2009 Pzt 21:20:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
arda zahmet olmazsa geçmiş yorumları oku benim yorumumu zaten göreceksin alkışın anlamını bilmiyorsan zaten diyecek bir sözüm yok dahada bir sey demiyorum forumu daha fazla kirletmemek adına tartışma yerinin burası olmadığını bilecek kadar olgun sanırdım ancak koca çocuk forumda dahi satasabiliyorsun

dipintodiblu

dipintodiblu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2009 Sal 06:43:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yarışmayı kimin kazandığı, kazanan hak etti mi v.s. bunların bir önemi yok, benim bahsettiğim bu değil bazı arkadaşlar anlamamış.

Hiç bir yarışmada jüri ile katılımcılar arkadaş olmaz, olursa burada kimse çıkıp adillikten bahsedemez. Jüriden tanıdığı olmayanlar direkt ya da dolaylı olarak haksızlığa uğradı veya uğramadığı iddiasında bulunulamaz, bunun tek sebebi jüri seçimidir, CC yi 15-20 kişilik müdavim kadrosundan ibaret sanan, CC de başka VIP yokmuş sanan zihniyetlerin ürünüdür.

Jüriden bazıları katılımcıların bazılarını tanımakla kalmıyor ayrıca kendi arkadaşlarıdır. Dereceye girenlerin hepsinin jürinin büyük bölümüyle az çok sohbetleri de vardır. Bunları bilmeyenlerin jüri adil,tanımaz etmez gibi bilmedikleri konularda iddialarda bulunmaları komedya.

Bana "jürilik teklif edilse sen kabul etmez miydin" diye soruluyor :)...Bu müzikle,görsel tasarımla alakalı bir yarışma olsa 20 senelik deneyimim ve eğitmen olmama güvenerek belki kabul edebilirdim lakin ben ne anlarım güzelden,estetikten de bilmediğim konuya burnumu bulaştırayım.

MissCC

MissCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2009 Sal 14:45:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

öncelikle ; iyi veya kötü , yorum yapan herkese teşekkürler

jüri ve yarışmacıların birbirini tanıdığını ; orta da bir vip elit kesimin olduğunu sööleyenler olmuş

öyle bir elit kesimin olması söz konusu olabilir tabii ki de ; ama onların arasına giremiyorum die de kişinin kendisini ezik hissetmemesi lazım die düşünüyorum

geri de kalan sayfalara baktığım zaman ; yorum yapmaya gösterilen ilginin , yarışmaya gösterilen ilgidenfazla olması beni biraz güldürdü. sebebini de sanırsam hepimiz biliyoruz neyse ;

eğer orta da bi "torpil" söz konusu ise ; bana torpil geçen herkese teşekkür ederim haklarının yenildiğini düşünen arkadaşlarım içinde üzgünüm...

sonuç olarak yarışma bitmiştir , kazananlar ve kaybedenler bellidir , hayat devam etmektedir. siz de devam edin .

iyi eğlenceler :)  

XxErisXx

XxErisXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2009 Sal 14:48:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
MissCC :

öncelikle ; iyi veya kötü , yorum yapan herkese teşekkürler

jüri ve yarışmacıların birbirini tanıdığını ; orta da bir vip elit kesimin olduğunu sööleyenler olmuş

öyle bir elit kesimin olması söz konusu olabilir tabii ki de ; ama onların arasına giremiyorum die de kişinin kendisini ezik hissetmemesi lazım die düşünüyorum

geri de kalan sayfalara baktığım zaman ; yorum yapmaya gösterilen ilginin , yarışmaya gösterilen ilgidenfazla olması beni biraz güldürdü. sebebini de sanırsam hepimiz biliyoruz neyse ;

eğer orta da bi "torpil" söz konusu ise ; bana torpil geçen herkese teşekkür ederim haklarının yenildiğini düşünen arkadaşlarım içinde üzgünüm...

sonuç olarak yarışma bitmiştir , kazananlar ve kaybedenler bellidir , hayat devam etmektedir. siz de devam edin .

iyi eğlenceler :)  

çiğdoşum salla yha kim ne düşünüyosa düşünsün sen hak ettin zaten senden başka güzel varmıydı zaten boşver KISKANANLAR ÇATIR ÇATIR ÇATLASIN ORTADAN İKİYE BÖŞÜNSÜN :d:d

CC sohbet icin buraya
 <<1234567891011 12>>