ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 05:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   CC AJANLARI
 <<1...2021222324252627282930 3132>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

zZkUmArBaZz

zZkUmArBaZz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 20:07:17sohbet oyun linki
·ErCo· :
·zZkUmArBaZz· :

Sen insanları provoke etmeye çalışıyosun Erco. Senin bu tavrın alevi iyice büyütmekten başka bir işe yaramaz.

iki kişi konuşuyoruz artık sende sus kumarbaz 3 kişi olarak

Slogan atma o halde. Forumda olduğunun farkında değilsin sanırım. 2 kişi de olur 120 kişi de.

YagmUrUm35

YagmUrUm35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 20:09:42sohbet oyun linki
Bencede erco konu kapansın artık daha fazla uzatmaya  gerek yok  biriniz susuyor diğeriniz başlıyor

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 20:16:21sohbet oyun linki
Arac - Amac iliskisi...haksiz oldugu bir durumda konuyu uzatarak hakli cikacagi bir noktaya kadar (kasip kasip) getirmeye calisiyor...beceriyorda....sizde gayet güzel arac oluyorsunuz Erco`m !!! :))

ErCo

ErCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 20:19:01sohbet oyun linki
bakterim bunlar varya bunlar işine göre yorum yaparlar 10 ajandan farklı cezalar aldım sesim soluğu çıkmadı ama burda bazıları ajan furyası olmuş bunlara her ajan kötü bunların edebinde haklıyı haksızı ayırmak yok bunların  kitabında yandaşlık var. ama işte sölenecek söz çok hepsi maskeyle geziyor daha bişey yazmadım......

YagmUrUm35

YagmUrUm35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 20:22:16sohbet oyun linki

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 20:24:19sohbet oyun linki
·ErCo· :
bakterim bunlar varya bunlar işine göre yorum yaparlar 10 ajandan farklı cezalar aldım sesim soluğu çıkmadı ama burda bazıları ajan furyası olmuş bunlara her ajan kötü bunların edebinde haklıyı haksızı ayırmak yok bunların  kitabında yandaşlık var. ama işte sölenecek söz çok hepsi maskeyle geziyor daha bişey yazmadım......
  Amaci zaten uzatip kizmanizi ve azinizdan daha baska onun hakli cikabilecegi kelimelerin dökülmesini saglamak..koy noktayi birak .)

ErCo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 20:30:49sohbet oyun linki

ben daha ne söliyeyim bakteri anlatıyorum adam anlamıyor.sadece 3-5 kişiden  duyduklarını azıyor banada yaptılar zamanında ama ben formlarda bu kadar rezil etmedim kendimi hatalı yalan konuşanları gördüm hatamdan döndüm

artık şu başlığı kaldırsalar okadar güzel olacakki

lütfen kaldırın lütfen yeter artık.

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 20:58:26sohbet oyun linki

Dunden bugune ne degismis diye soyle bir baktim da :)

birkac provakator eklenmis var olanlar ise iyiden iyiye isi birakip bu sayfaya daha da buyuyen bir istahla yazmaya (yazmak denilirse tabi buna)devam etmisler... (bir isleri olduguna da inanmiyorum elbette)

Bu baslik sonuca varmaz cunku cc akraba sehridir. Akraba sehri nedir derseniz aciklayayim;

Bu sitede eskiden ajan veya editorluk yapmis ama gorevden bir sekilde ayrilmis veya uzaklastirilmis olanlar eger yeni ajanlarla iletisimde olmaya devam ederlerse birgun onlara yeniden bir BALIK verilir ;)

Ve onlar bu baligi alincaya kadar tum chatcity gorevlilerini bu tarz basliklarda savunurlar.

yani kendilerini hep ayni soy agacindan gelmis sayarlar. (buna da pek sasirmamak gerekir)

Dolayisiyla ya beni tercih edin ya ajani derseniz burada kesinlikle ajan tercih edilecektir. Sonuc sasirtici olmamali.

Ben bu basliga yazdiysam bir sey aradigimdan veya birseyin sirasidir diyerek yazmadim cunku bu siteyi ben seviyorsam bu sitedeki ajanlari veya editorleri seviyorum demek degildir bu.

Ben sadece bu siteyi kuran kisilerin genis ic dunyalari olduguna inaniyorum ve bu siteyi kuranlarin emeklerini korsan kullananlardan olmak istemedigimden vip alimina devam ediyorum vip alirkende kalabalik odalara girmek gibi bir amacla almiyorum veya birilerine ozel acma umidiyle almiyorum. Kisacasi benimki sadece emege saygi...

Ve bende gosterdigim sayginin benzerini bu sitenin kurucularindan bekliyorum ve diyorum ki:

uyelerinizi bu kadar kolay gozden cikarmayin...

Ajanlariniz malum pek cogu halkla iliskiler gibi bir cumle dahi duymamislar zaten UMURLARINDA DA degil... Zaten cok iyi biliyorum ki pek cogusu duzgun Turkce yazmayi bu site ile ogrendi.

Ama gerekiyorsa siz halkla iliskiler gibi onemli bir departman olusturun ve bu uyelerin sorunlarini dinleyin.

yoksa bugun bir uye yarin baska uye bu tarz basliklar alir basini gider.

chatcity`nin UYE MOZAIGINDEKI zenginlik ve derinlik her gecen gun erir yok olur. Ve hangi odaya girilirse girilsin sadece ESKI AJANLAR veya EDITORLERin KISIR sohbetlerine maruz kalinir.

benden bu kadar bu baslik icin...

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 21:16:54sohbet oyun linki

·ErCo· :

ornek verirmisin..Mesela ;

Uc bes gun once forumda ajan McElroy`un sana haksizlik yaptigina inandigin icin bas bas bagirdigin forum mesajlarin HAKLI..

Ama Nefertiti olayinda Topalkirkayag`in forumda hepimizin onunde hakkini aramasi HAKSIZ lik mi ?

Hakliyi haksizi hangi yontemle belirliyorsun ? yine mesela ; Nefertiti senin Clubunde ki uyelerden biri olup seninle cok iyi zaman gecirmesinin senin hakliyi haksizi ayirmada bir etkisi var mi ?

yada McElroy`un sana biraz uzak olusunun belkide hic sohbet etmeyisinin ?

Anlamadigim sey bunca zaman butun olaylari sineye cekmis yazmamissin.. 10 ajandan farkli cezalar almissin sesin solugun cikmamis.. Simdi ne degistide bir anda boyle saldirgan davranmaya basladin ?

Sanirim verdigim orneklerden.. Nefertiti ile yakinligin burada biraz agir basiyor. Gozun kapali kilic salliyorsun.. Daha kimin neyi anlattigini bile okumadan forum icerisinde manolya misali yazilar yaziyorsun..

Oysa ki soyledigimiz sey sudur ;

Topalkirkayagin boyle bir konu acip birilerini elestirmesinin nedenini bende ilk mesajimda yazdim ve dogru bulmadigimi soyledim. Ve bunu herkes soyluyor.. Bu konuda ayni fikirde oldugumuz halde topal`a satasmani anlayamiyorum.

Ancak topal gercekten nefertiti`nin mesajlarinda abarttigi gibi namusuna serefine laf uzatmamis hakaretler etmemistir.. Adam merak edip sormus.. Bu nefer ne is yapar? diye. Gercekten bende Nefer`i gormeyenlerdenim belki ben cafe-1 de oldugumdandir.. oraya pek ugradigini gormedim.. . En son hatirladigim kadari ile Erco nun odasinda Okey oynardi devamli.. Ancak bunun takibini yapacak olan veya bu konuda Nefertiti yi yargilacak olan topal degil.. bunu infumum ve cc03 yapar..  Topal en fazla Nefertiti ile ilgili sikayetini Seflerden birine iletebilir.

Ancak Topal`in sordugu bu soru ceza gerektirmeyen bir sorudur.. Yani chatcityde bazi kurallari kendinize gore yeniden yazamazsiniz. Forum bir paylasim yeridir. Belli kurallar dahilinde Chatcity ile ilgili konulari Chatcity forumda Chatcity uyeleri ile paylasmak kadar dogal birsey yoktur..

Diger bir konu..  Forumda yetkili yoksa ajan acil durumlarda foruma mudahale edebilir diyorsunuz.

Nedir acil olan ? Bizimle birlikte infumum bile bu konuya mesaj yazdi.. Nefertiti disinda neden adami bir baska gorevli susturmadi ? oysaki bu forum bastan asagiya tekrar okunsun.. Erco daha kaba kelimeler kullanmistir. Neden ceza vermediniz ?

Benim ne Nefertiti ile nede Ercoyla daha onceden yasanmis bir problemim yoktur..  benim burada kisilerlede problem im yok. Bunu X nickli biride yapmis olabilirdi. Ben yapilan haksizlikla ilgileniyorum..

Ve tekrar soyluyorum.. bu forumda yazilanlar disinda.. Her hangi birsey yasanmamis ve sadece bu konu yuzunden topal ceza almissa.. yanlis yapilmistir..

İkinci yanlis.. kanka muhabbetiyle silinen forum mesajidir.. Daha sonra mesajlar tekrar foruma eklenmistir ancak.. Goruyoruz ki hala burada birilerinin soylemiyle gorevliler dostlarina gore is yapiyor..

Buda maalesef ki tepkilerimizde ne kadar hakli oldugumuzu gosteriyor..

Gercekten Chatcity`e hizmet ettiginizi dusunuyorsaniz..

Rozetinizi sahsi ve keyfi isleri icin kullanmayin..

ErCo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 21:21:21sohbet oyun linki

prangaxxx ellerine sağlık ama kimse 3 kuruş ödüyorum diye bu siteye sahiplenmemeli. yada meseleyi kendine yontmamalı değilmi yanlışsam yanlışsın de. insan hata yapıyorsa hatasını kabullenmeli evet bak ben burda hatalıyım demeli ve eğer biraz olsun insansa özrünüde dilemeli.

CC sohbet icin buraya
 <<1...2021222324252627282930 3132>>