ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

15 Mayıs 2024, Çarşamba 18:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   CC AJANLARI
 <<1...2122232425262728293031 32>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

YamukPirensez

YamukPirensez resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 21:54:51sohbet oyun linki
yaşları 20 ve 40 arasında değişen bir toplum olarak (siz buraya yazanlar);

1- msn den ya da özel mesaj yoluyla birbirinizden tebrik alıyor musunuz?
2- "vay be, ne akıllıca yazmış!" beklentisi var mı?
3- buraya yazarkenki amacınız gerçekten burdan duyduğunuz rahatsızlık mı, yoksa burdan beklentilerinizi sağlamak mı?
4- burada asıl yapmak istediğiniz bir edebiyat gösterisi mi?
5- sizin uzun uzun yazıp, dönüp sonradan övünerek okuduğunuz yazınızı kimsenin tam dikkat okumadığını biliyor muydunuz?(ben öyle yapıyorum da.)
6- "kim daha çok biliyor?" yarışına mı girdiniz?
7- buraya yazıp, düzgün cümleler kurarak birilerinin sizi farketmesini mi sağlamak istiyorsunuz?

- kırkayak, bunca zamandır burdasın.. bu düzenden memnun olmadığın  şimdi mi aklına geldi?

dipçik not: ben de buraya yazdım, sazanlık görevini rahatlıkla kabullenebilirimBig smile. ajanlar, editörler ve şefler beni enterese etmiyor. her tartışmalı başlıklarda aynı kişileri görünce ister istemez gülüp, iki satır da ben yazayım diyorum.

ErCo

ErCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 22:01:45sohbet oyun linki

Ama Nefertiti olayinda Topalkirkayag`in forumda hepimizin onunde hakkini aramasi HAKSIZ lik mi ?

saygısızca yani sen diyorsunki cc nin Ajanlar asasında olayı jisel nefer meselesi yapacak ölemi bizde susalım hak aramak iftiramı saygısızlıkmı.)

Hakliyi haksizi hangi yontemle belirliyorsun ? yine mesela ; Nefertiti senin Clubunde ki uyelerden biri olup seninle cok iyi zaman gecirmesinin senin hakliyi haksizi ayirmada bir etkisi var mi ?

jisel de o clubdeydi jisel ede saldıran bir kişiyi canlı yayında habersiz konuşturdum jiselin yanında oldum çünki hakaret vardı tabi sen uzak olduğun için burda bukadar kolay yorum yaparsın ... normaldir. Odada kim haklı kim haksız elimden geldiğince tarttım gürcü ve adaletimden şaşmadım oda sanırım belliydi.

hatalarım kusurllarık karşısında özür dilemesini gönül almasını bildim eleştirilerede topal gibi saldırmadım eksiklerimi görmek adına ders aldım.

yada McElroy`un sana biraz uzak olusunun belkide hic sohbet etmeyisinin ?

McElroy meselesi çok başka bir mesele ve ben ya o ya ben demedim ben giderim dedim kimseye mail atmadım. Ortada olan bir olay ben sadece beklerdimki McElroy hatasını kabullensi çünki hatalı sadece kendi şahsi meselesinden ceza verdi ki elimde dünya kadar ispat olmasına rağmen çirkefliğe döküp logları buralara koymadım... üstü kapalı bir şekilde olayı anlattım neden ceza verdiğini...

Sanirim verdigim orneklerden.. Nefertiti ile yakinligin burada biraz agir basiyor. Gozun kapali kilic salliyorsun.. Daha kimin neyi anlattigini bile okumadan forum icerisinde manolya misali yazilar yaziyorsun..

buda senin görüşün ama şunu bil burda bu mesele değil bir başkasına ima olsa onun yanında olurdum beni tanıyanlar tanıyor çokta iyi biliyor ben kimseye kimse için gözüm kapalı kılıç sallamam merak etme. bak bunun örneğini by beyine sor benim burada cc çatısı altında kavgalı bir kişi ile hiçte konuşmadığım bir kişi hakkında biri imalı bir iftira yaptı ve beyinle konuşmamda kullandığım kelimem aynen

yahu beyin tamam kabul ediyorum ama sonuçta bu insana iftira atıyor hakaret yazık değilmi ....

Gercekten bende Nefer`i gormeyenlerdenim belki ben cafe-1 de oldugumdandir.. oraya pek ugradigini gormedim.. . En son hatirladigim kadari ile Erco nun odasinda Okey oynardi devamli.. Ancak bunun takibini yapacak olan veya bu konuda Nefertiti yi yargilacak olan topal degil.. bunu infumum ve cc03 yapar..  Topal en fazla Nefertiti ile ilgili sikayetini Seflerden birine iletebilir.

1-e bizde bunu savunuyoruz topal neden başlığına açıp konuyu nefere getirmiş neden neferi katar... amaç zaten nefere konuyu getirmekti bunu görmemek zaten aptallık iş kasıtlı zaten kendisi ASIL KONU NE BİLİYORMUSUN DEYİP:) yazdığı  ve arkasından hakareti:) asıl hakaret burda.

2- ben şimdi burda senin katıldığın bir forma katılsam  Gürcü sen ne işe yarasın burlarda işin gücün yokmu sen kimsin  desem :) arkasından  ne işsin sen ......???? desem sen bunu iltifatmı sayarsın...

Nedir acil olan ? Bizimle birlikte infumum bile bu konuya mesaj yazdi.. Nefertiti disinda neden adami bir baska gorevli susturmadi ? oysaki bu forum bastan asagiya tekrar okunsun..

nefertiti dışında :) bak buna gülerim ben.. açıkladım bunu bir Ajan kendi hakkında formda iftira veya hakarete uğruyor ve modelatör yoksa müdehale eder... burda konu zaten nefer ha bunuda iletirsin veya başlığını açarsın olur biter yaygara koparmaya tehtitler savurmaya gerek varmı siz diyorsunuzki Ajan hiç bişeye dokunmasın ölemi burda formda isteyen ne dilerse yazsın Acaba sen ajan olsan nekadar sabrederdin sanırım ajanlarında insan olduğunu unutuyorsunuz LÜTFEN... bu onun cc de görevli oluşundandır bir odada küfürbazı attı küfürbaz geldi forma yazdırmaya başladı ajan beklesinmi gürcü sen eski cc lisin bukadar ön yargı sana yakışmıyor.

Erco daha kaba kelimeler kullanmistir. Neden ceza vermediniz ?

benim ceza aldığımı veya almadığımı nerden biliyorsun Gürcü ben yaygara koparmadım diyemi bu kelimeyi kullandın veya ceza almamı çok mu isterdin.

Rozetinizi sahsi ve keyfi isleri icin kullanmayin..

gürcü  merak ediyorum yıllardır burda bir görev yaptınmı yada burda bir göreve talip oldunmu?

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 22:22:03sohbet oyun linki

·YamukPirensez· :
5- sizin uzun uzun yazıp, dönüp sonradan övünerek okuduğunuz yazınızı kimsenin tam dikkat okumadığını biliyor muydunuz?(ben öyle yapıyorum da.)

dipçik not: ben de buraya yazdım, sazanlık görevini rahatlıkla kabullenebilirimBig smile. ajanlar, editörler ve şefler beni enterese etmiyor. her tartışmalı başlıklarda aynı kişileri görünce ister istemez gülüp, iki satır da ben yazayım diyorum.
 Dönüp okundugunu nerden biliyorsun yoksa sen o an forumu kimler okuyor görebiliyormusun!?!?!?

Dipciknotta neden özellikle editör ajan sef belirtme geregi duydun:)!!

Sanirim burdakileri cok salak saniyorsun buda sana yakismiyor anladin sen onu anladin!! :)

ErCo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 22:24:55sohbet oyun linki

gürcü ...!!!

bunda hem fikirim sakın yanlış anlama ama konuyu bununla karıştırma. diye sormuştum

YamukPirensez

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 22:39:49sohbet oyun linki
bakTerii :

[QUOTE=·YamukPirensez·]

konunun içeriği bakımından böyle bi açıklama yaptım. sen ne anladın? buarada ben çok eğleniyorum, ya sen?

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 22:45:01sohbet oyun linki
·YamukPirensez· :
bakTerii :

[QUOTE=·YamukPirensez·]

konunun içeriği bakımından böyle bi açıklama yaptım. sen ne anladın? buarada ben çok eğleniyorum, ya sen?
bana daha cok nasil olsun bak ne yazmis mantigi yürütülsün diye totem yapilmis gibi geldi :) yleniyosan mesele yok  cc eylenmek icin var

YamukPirensez

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 22:52:02sohbet oyun linki
tv de adanalı var. şimdi onu izliyorum, denemek ister misin?

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 23:12:34sohbet oyun linki
·ErCo· :

gürcü ...!!!

bunda hem fikirim sakın yanlış anlama ama konuyu bununla karıştırma. diye sormuştum

Erco aslinda ayni seyi konusuyoruz..

Nefertinin topal`a yaptigi uygulamayi.. Mcelroy sana  yapsa tepkim bugunden farkli olmazdi.

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 23:18:01sohbet oyun linki
bakTerii :

·YamukPirensez· :
5- sizin uzun uzun yaz‎p, dِnüp sonradan ِvünerek okuduًunuz yaz‎n‎z‎ kimsenin tam dikkat okumad‎ً‎n‎ biliyor muydunuz?(ben ِyle yap‎yorum da.)

dipçik not: ben de buraya yazd‎m, sazanl‎k gِrevini rahatl‎kla kabullenebilirimBig smile. ajanlar, editِrler ve ‏efler beni enterese etmiyor. her tart‎‏mal‎ ba‏l‎klarda ayn‎ ki‏ileri gِrünce ister istemez gülüp, iki sat‎r da ben yazay‎m diyorum.
 Dِnüp okundugunu nerden biliyorsun yoksa sen o an forumu kimler okuyor gِrebiliyormusun!?!?!?

Dipciknotta neden ِzellikle editِr ajan sef belirtme geregi duydun:)!!

Sanirim burdakileri cok salak saniyorsun buda sana yakismiyor anladin sen onu anladin!! :)

·bakTerii· :

Eh hala anlamad‎iysa goِrevden alsi‎nlar can‎im!..

ErCo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 23:52:56sohbet oyun linki
gurcu :
·ErCo· :

gürcü ...!!!

Erco aslinda ayni seyi konusuyoruz..

Nefertinin topal`a yaptigi uygulamayi.. Mcelroy sana  yapsa tepkim bugunden farkli olmazdi.

ben Hiç bir Ajanla polemiğe girmem haddimi bilirim evet aynı şeyi konuşuyoruz ama gereken tartışma yeri bir Ajanla  form  değildir, konuyu bukadar uzatmak bence yersiz: yok asarrım keserim, yok sen gideceksin ben giderim, görürsün akşama yok infumumla randevum var, yok hesabını infumma vereceksin, yok ifadeni o alır, bu alır nedir bunlar. sadece bana değil herkeze aynı idi ben yılmam ben doğrumda giderim hatamı görünce durrum.

sadece bana değil onun düşüncesine karşı çıkan herkez onun hedefi olur, ben böle bir zihniyete gelemem.

ve benim burdanda aldığım bazı dersler oldu eksiklerimi gördüm ve gözteren arkadaşlara sen dahil teşekkür ederim.

CC sohbet icin buraya
 <<1...2122232425262728293031 32>>