ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

15 Mayıs 2024, Çarşamba 14:41   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   CC AJANLARI
 <<1...1920212223242526272829 303132>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

rosem77

rosem77 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 19:22:44sohbet oyun linki
[QUOTE=·rosem77·]

CC ajanları dört gruba ayrılırlar.

Şef: Ajanların seçimi, bilgilendirilmesi, uyarılması ve gerekli durumlarda görevden alınmasından sorumludurlar. Tüm CC ajanları Şef`lere bağlı çalışırlar. Özel odalar dışındaki odalarda gizli dolaşabilirler. Susturma, odadan çıkarma ve banlama cezaları verebilirler. Gerekli gördükleri kullanıcıları diledikleri sürelerde banlayabilirler. Verilmiş susma ve banlama cezalarını kaldırabilirler. Resim onaylayabilirler ve onaylanmış resimleri silebilirler. Tüm ajanların verdikleri cezaları görebilir, sitede kalış sürelerini takip ederler. 25 kişilik dolu odalara 26. veya 27. kişi olarak girebilirler.

Altın Rozetli Ajanlar: Şef`lere bağlı çalışırlar. Bir saate kadar susturma, bir güne kadar siteye girişi engelleme cezaları verebilirler. Verdikleri banlama ve susturma cezalarını kaldırabilirler. Kullanıcı resimlerini silebilirler. Özel odalar dışındaki tüm odalara girebilirler. 25 kişilik dolu odalara 26. kişi olarak girebilirler. Gerekli durumlarda Şef`ler tarafından uyarılabilir, aynı hataların tekrarı durumunda ajanlıkları alınabilir. Site içinde en uzun aylık süre ve en başarılı performans gösteren Altın Rozetli ajan odalarda gizli dolaşma hakkı kazanır. Her ay çıkarılacak aylık performans raporuna göre, site içinde performansı ve süresi en az kalan Altın Rozetli ajan Gümüş Rozete indirilir.

Gümüş Rozetli Ajanlar: Şef`ler ve Gold Ajanlar tarafından gözlem altında tutulurlar. Şef`ler ve Gold Ajanlar tarafından uyarılabilir, gerekli görüldüğünde Şef`ler tarafından görevden alınabilirler. Susturma, odadan çıkarma ve banlama cezaları verebilirler. Verdikleri susturma cezalarını kaldırabilirler. Özel odalar dışındaki tüm odalara girebilirler. 25 kişilik dolu odalara 26. kişi olarak girebilirler. Her ay çıkarılacak aylık performans raporuna göre, site içinde en çok bulunan ve bu süre içinde görevini en başarılı olarak sürdürmüş olan Gümüş Rozetli ajan Altın Rozet alır. Aynı performans raporuna göre site içindeki performansı ve süresi en düşük olan Gümüş Rozetli Ajan görevden alınır.

Yıldızlı Özel Ajanlar: 24 saat için seçilirler. Gümüş ajan olmaya adaylardır. Site içindeki genel performanslarına göre, Gümüş Ajan olarak seçililer. Yıldızlı Özel Ajanlıkla ilgili daha geniş bilgi için...

Ne güzel açık ve net değil mi kurallar? Her ay rapor alınıyor ve titizce değerlendiriliyor.. Performansa göre hak eden hak ettiğini alıyor....Olmasını isterdik... Peki sıralamada değişiklikler görüyormusunuz? yada yıldız ajanlar haricinde değişik isimler?

rosem77

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 19:25:55sohbet oyun linki
Kaile alındığınızı gördünüz ve yeterince mutlu oldunuz sanıyorum. Ben artık başka bişey yazmayacağım. Size kolay gelsin..

-as-

-as- resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 19:32:38sohbet oyun linki

ExuLLa, Boşa Enerji Tüketiyorsun:)

Laf İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir..

Tabiki Biz "Kötek" Yerine Susmayı Tercih Edeceğiz...

Gaz Verenler Çalsın, Köcekler Göbek Atsın:)

Bizde Cekirdek"lerimizi Cıtlatalım....

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 19:33:11sohbet oyun linki
·TopaLKIrrkayaK· :
Nefertiti585 :

Direk ceza vermiş değilim. Saat 11 den akşam 18.30 a kadar bu kişi şahsıma hakaretlerde bulundu. Zamanımı aldığı yetmezmiş gibi tehdit de edildim. Ceza vermeden önce kendisini uyardım fakat sende kimsin der gibi kaile almadı emir veremezsin sen bana gibi saçma bir cümle yazdı ve devam etmemesi için 60 dk banledim. Forumla ilgilenecek online görevli olsaydı ona bırakırdım.Ama şahsıma hakaret edildiğinde ne işe yararsın boşsun kimsin v.s ben tabiki yetkimi kullanırım. Kişi laftan sözden anlamıyorsa geriye yapacak pek bişey kalmıyor. Benim yerimde kim olsa bu kadar saygısızlığa sabırlı olmazdı emin olun. Hem siz nasıl hakaret edeni savunuyorsunuz bunu yapma amacınız sadece ajanlara olan kininiz mi yoksa hazımsızlık mı? Bunu da açar mısınız? gurcu bilip bilmeden konuşmayın arkadaşım, kendi menfaatim için rozetimi kullandığımı da kimse iddia edemez. İddia eden varsa buyursun ispatlasın. Yapmadığım birşeyle alakalı kimse beni suçlayamaz. Senin sistemle sorununu ben gayet iyi biliyorum ama benim üstümden bişeyler yapma çabasına girersen kırkayak gibi yine karşında beni bulursun. Ajanlar hizmetçi ya da size tahsis edilmiş köle falan değiller.  Sizin kadar onlarında harcaması var veya şöyle diyeyim sizden çok çok fazla bu siteye katkıları var. Sizin her yaptığınız terbiyesizliğe susmak zorunda değiliz. Hakkımı savunmama da kimse mani olamaz. Saldırılar olduğu sürece ben buradayım ve cevap veremeyeceğim hiçbirşey yok.

Sen burda yazdıklarını gece şef e kanıtla ben bugün bırakıcam cc yi...

Bir olay max. bu derece abartılır yuh..

Eteğin tutuştu anlaşılan baksana artık olaya yalanlarda katmışsın..

Sen kimi kandırmaya çalışıyorsun?

İnfumum salak mı?

Bizler salakmıyız?

11 den 18:30 a kadar sana hakaretler etmişim

tehtit etmişim

Namusuna, şerefine dil uzatmışım...

Yok artık derler bizim burda ona...

TopaLKIrrkayaK· hala yazıyor musun sen? Madem bizlere saygın yok biraz kendine saygın olsun. Hakaret ederek, çamur atarak biyere varılmaz. Sen sırf yıldız almış olduğun için sağa sola saldırma hakkını kendinde göremezsin. Saygısızlık yapanlar saygı beklememeli..Saygısızlık yapma sus artık. Senin kimsenin huzurunu kaçırmaya hakkın yok.

Bumudur uyarı Ortada bişey yokken alakasız bir emir kipi ve ceza

Buralarda gezinme bence düzgün bir savunma hazırla....

Yalan yanlış ifadeler seni kurtaramaz malesef nefer hanım...

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 19:42:01sohbet oyun linki

Ascım görüyorsun , illaki yaz uzasın zihniyetinde savunma hazırla diye tehditkar konuşma sonra ceza alınca vay efenim olmaz olamaz

Çıtlatalım en iyisi.. 

KASMAYA DEVAM AFFERİM..

ErCo

ErCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 19:45:17sohbet oyun linki
·ErCo· :
·TopaLKIrrkayaK· :

Alakası şu;

En değerli üye şecimi oldu..

Ve hürrem sayesinde bu kişi birinci oldu güzel....

1 ay süreli ajanlık kazandı bu da güzel...

Ve bu süre sonunda da ajanlığı devam etti ne hikmetse..

Asıl konu ne biliyormusun;

Bir işe yaramayan neferin ordayken...

Jisel in olmayışı...

ASIL KONU NE BİLİYORMUSUN:

hala gözleri görmeyen hala görmemekte ısrar eden bu kadar akıllı geçinenlerin gözüne gözüne batsın diye  ASIL konuyu göztereyim  dedim.

EVET ASIL KONU TOPALIN CEYHAN BORU HATTINDAN GELMESİ:

EY  cc03   -   EY İnfumum  -  EY edidör

ARTIK YETER  BAKIN  SUSTUM BAKIN KAÇ SAYFA YAZMADIM

ey bu siteye ajan yapanlar ey bu sitenin sahipleri

bir adam çıktı topalmıdır sakatmıdır hala anlamıyor sistemse sizin siteminiz

adama verdiğiniz bir yıldız eline yüzüne bulaştırmış hırsını almak için bir aylıkperformans diye başlık açmış.

başlığın altında dayanamamış

nefer ne işe yarar demiş  .....   ima getirerek  ya da.....? demiş

ve hakaretler gelmiş.

daha sonra adama üç beş kelime etmişim  ASIL KONU NE BİLİYORMUSUN DEMİŞ

ve başlamış jisel nefer meselesi

adam ne laftan ne sözden anlayan birisiki

olayı ceza alana kadar devam ettirmiş karşı olan herkeze laf yetiştirmiş.......

--- ey  cc03  ben sizinle konuştum ve nededim?  oda clup açan kişiler ajan olmamalı dedimmi?

işte haklılığım.....

alın bu sonuç çıkar odasını yönetemeyen düzen sağlayaman adam çıkar senin sitemini senin Ajanını böle yerdenyere vurur. sende susarsın

adam buraya aylık 200-300 tl harcıyorum der seni satın almış gibi laf eder. sen susarsın

adama burda 50 üye burda yanlışsın der hepsine laf yetiştirir. 

infumum la yok ben konuşçam yok ya nefer ceza alcak ya ben buarada bizim meseleleride yatırın meseleye nayhoş kelimelerin geçtiği.

yahu bir insan bukadar anlayışsız bukadar beyinsiz olur kendi itirafı yukarda

ey gürcü sana tek bir lafım olacak seni ben oturaklı biri olarak bilirdim ama yok sende sadece görüntümüyşün bak adam hala herkezin yazdığına saygısızca cevaba devam ediyor.

topalmısın nesin kes artık zırvalamayı yeter be trbiyesiz herif benim açtığım hiçbir formda  kimse bukadar gerilmedi ne kadar edepsizsin sen lan

gittin odada kimlerden ne duyduysan geldin burda zehrini kustun niteliğin yok senin kişiliğin yok sen basit zavallı birisisin ki burlarda böle laftan anlamaz lafının arkasında durmazsın

eğer cc 03 benim tanıdığım cc03 se senin, yok ya nefer ben, yok 200-300 tl para harcıyorum istediğimi yazarım laflarına pabuç bırakmaz  merak etme,,,, buraya para yatırmak gönül işi, buraya para harcamak bura yı sevmektir.

ben burayı seviyorum ne buranın bir üyesine işe yaramaz dedirtirim nede ajanına işe yaramayan kendinsi

bir oda idare edemedim yıldız aldın eline yüzüne bılaştırdın

yeter be

ceza gerektiren bir lafım varsa veren versin saygı duyarım teşekkürler.

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 19:52:22sohbet oyun linki

Çirkef, yaygaracı, yalancı, iki yüzlü

Bu dördünü bir bünyede nasıl bir araya getirdin şaşıyorum...

Yazdıklarının yüzde 90 nı senin uydurmandır...

Biliyormusun? Sana acıyorum.. bir insan daha fazla küçülemezdi..

zZkUmArBaZz

zZkUmArBaZz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 19:58:44sohbet oyun linki

Sen insanları provoke etmeye çalışıyosun Erco. Senin bu tavrın alevi iyice büyütmekten başka bir işe yaramaz.

ErCo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 20:00:08sohbet oyun linki

topal dergi çıktı 15 gün durdu sesin soluğun çıkmadı,,, sonra ne yaptık kızların gazıyla dergi olayında patlak mısır gibi çıkmadınmı ortaya ....

birilerinin gazıyla aynısını yapmadınmı .....

bu konudada aynısını yaptın sen kullanışmışsın sen buraya gelip

sistemin çıkardığı jisel sistemin getirdiği nefer arasında veya ajanlar arasında mukayese yapamazsın başlık açtıysan örnek vermeden başlığına sahip çık daha başlığındaki konuna sahip çıkamıyorsun

cc yetkilisi gibi çıkıp neferri yargılama varsa sorunun bunu formda değil  mail lerde ara formlar paylaşım içindir seni çamurlarıniçin değil kes zırmalamayı artık

ErCo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 20:00:49sohbet oyun linki
·zZkUmArBaZz· :

Sen insanları provoke etmeye çalışıyosun Erco. Senin bu tavrın alevi iyice büyütmekten başka bir işe yaramaz.

iki kişi konuşuyoruz artık sende sus kumarbaz 3 kişi olarak
CC sohbet icin buraya
 <<1...1920212223242526272829 303132>>