ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 12:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   CC AJANLARI
 <<1...1718192021222324252627 2829303132>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

zZkUmArBaZz

zZkUmArBaZz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 17:09:54sohbet oyun linki

Topal`ın saldırı, hakaret v.b. anlamlar taşıdığı iddia edilen sözleri ile cezanın verimesi arasında en azından 1 saatlik bir süre var. Yani ceza, belirtilen   sözler için verilmemiştir.Yani belirtilen sözler sarfedildiği zamanda ceza kullanımına ajan tarafından gerek duyulmamıştır!   YANİ yapılan savunma anlamsız ve süslüdür. Hepimiz biliyoruz ki TopalKırkayak ajanın şahsiyetine saldırıda bulunmamıştır. AJan verdiği yanlış cezanın gereğini görmelidir.

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 17:12:12sohbet oyun linki
·zZkUmArBaZz· :

Topal`ın saldırı, hakaret v.b. anlamlar taşıdığı iddia edilen sözleri ile cezanın verimesi arasında en azından 1 saatlik bir süre var. Yani ceza, belirtilen   sözler için verilmemiştir.Yani belirtilen sözler sarfedildiği zamanda ceza kullanımına ajan tarafından gerek duyulmamıştır!   YANİ yapılan savunma anlamsız ve süslüdür. Hepimiz biliyoruz ki TopalKırkayak ajanın şahsiyetine saldırıda bulunmamıştır. AJan verdiği yanlış cezanın gereğini görmelidir.

Ex oku belki birşeyler öğrenirsin..

Yada ısrarla taraflı bakmaya devam et olaylara...

Çıkar artık şu at gözlüklerini..

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 17:13:33sohbet oyun linki

Ajan iyi niyetiyle kişilere zaman tanır baktı ki olacak gibi değil sağına soluna bakmadan adam düz mantık yazmaya devam ediyor dur bakalım arkadaş ne yapıyorsun sen der   Forum kişiselleştirilmediği sürece güzeldir olayı kişiselleştirirseniz problem çıkar problem çıkarsa çözümü basittir.Sonra vay efendim ceza aldım vay efendim haksızlık. Performans bırakıldı ajan hakkında olmadık sözler sarfedildi. Editör online değildi direk 120 120 alırdın o zaman kıyamet mi kopardı padişah mı olurdun bilemiyoruz ne yazıkki göremedik

Edit ExuLLa : Ahh şu kumarbazda olmasa ne olacak halin

KASTIRMAYA DEVAM..

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 17:16:53sohbet oyun linki

Tekrar soyluyorum.. infumum ile konusana kadar cevap vermeyin hicbirseye..

Konunun silinip tekrar foruma koyulmasi birilerini mutlu ettigi gibi birilerinide cok kizdirdi.

Amaclari konulari farkli yerlere cekerek konunun silinmesi ve ustunun kapatilmasi.

Taraflar konuyla ilgili infumum ile gorussunler. infumum, objektif olarak konuya degerlendirip gerekli kisilere gerekli mesajlari verecek ve geregini yapacaktir.. 

ve ne olursa olsu  kisisel satasmalara cevap vermeyelim..

zZkUmArBaZz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 17:17:02sohbet oyun linki

AJanın TopalKırrkayak`a zaman tanıdıktan sonra, TopalKırrkayak`ın ceza almadan önce yaptığı son  yoruma bakmanı isterim Exulla.

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 17:18:52sohbet oyun linki
·Voyage· :
gurcu :

Exulla, Pranga, Erco, Kumarbaz, Ccrambo, Voyaj, 70liknine, as ve digerlerimiz..

Herkesin ortak bir paydada bulusmasi ne guzel..

Hakkini arayanlar..

hakkinin yonetim tarafindan onemsenmedigini dusunenler...

harika bir yerlere variyoruz ..

Devam edelim peki ne yapabiliriz ? 

Ben fikrimi seninle paylaştım gurcu (BOYKOT)  Ama seninde fikrin iyi gibi gibi.. (İnfumum ile SON kez konuşmak)

Evet infumum ile konusman bir cok seyi cozebilir.

zZkUmArBaZz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 17:20:52sohbet oyun linki
·TopaLKIrrkayaK· :

[QUOTE=Nefertiti585] Görevden alınan arkadaşın oda mı geziyordu?Hangi odayı gezmiş... Kendisi çıksın yazsın maşa mısın sen??? Terbiyesizlik resmen,hazımsızlık..Bir görevliyi başkasıyla kıyaslayarak gaza falan mı getireceğinizi sanıyorsunuz yoksa yerimizde gözünüz mü var anlayamadım ben..Şurda 10 gün ortalarda gözükmedik diye biz görevimizi yapmıyor mu oluyoruz. Haddinizi bilin siz kimsiniz asıl?Benim görevime nasıl müdahale edersin sen vasfın nedir? Sen aldığın yıldızın hakkını verseydin önce faydalı bişey yapma derdindeydin de madem. Nasıl insanlarla muhatap olmak zorunda bırakılıyoruz anlayamadım ben.[/QUOTE

Maşa mı:) jisel benim arkadaşım değil?

Anlamıyormusun yada anlamakmı istemiyorsun?

Ufak bir eleştiride, böyle neden patladın ki?

Hani şifre `SABIR` dı?

Ceza almadan önceki son yorum. Bu yoruma kadar mı sabretti demek istedin?

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 17:21:47sohbet oyun linki

Gurcu ,

İnfumum bir yazı yazdı.Cevap bekleyen cevabını aldı.Konu kapanacakken alevlendi.Başlığı emekçi bir editör sildi.Başlığı yönetim ( infumum değil ) geri aldı.Hem editörün silmesinin yanlış olduğunu hemde olayın devam etmesini istediğini belli etti..

E ne olacak sonuç ? Koca bir HİÇ ..

Gurcu güzel ara gazı veriyorsun. Amacımız görüş belirtmek.Senin gibi fitne katmak değil.

Edit ExuLLa : Geçmişi bilmeden günümüz hakkında yorum yapıyorsunuz, ya bilip te konuşacaksın yada ögrenip sonra konuşacaksın.Doğrular söylendiği müddetçe problem olmaz ama bilmeden bildiğini savunmak olmamalı..

Voyage

Voyage resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 17:27:02sohbet oyun linki
gurcu :
·Voyage· :
gurcu :

Exulla, Pranga, Erco, Kumarbaz, Ccrambo, Voyaj, 70liknine, as ve digerlerimiz..

Herkesin ortak bir paydada bulusmasi ne guzel..

Hakkini arayanlar..

hakkinin yonetim tarafindan onemsenmedigini dusunenler...

harika bir yerlere variyoruz ..

Devam edelim peki ne yapabiliriz ? 

Ben fikrimi seninle paylaştım gurcu (BOYKOT)  Ama seninde fikrin iyi gibi gibi.. (İnfumum ile SON kez konuşmak)

Evet infumum ile konusman bir cok seyi cozebilir.

Hiç sanmıyorum ama umarım çözülür

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 17:47:21sohbet oyun linki
ExuLLa :

Gurcu ,

İnfumum bir yazı yazdı.Cevap bekleyen cevabını aldı.Konu kapanacakken alevlendi.Başlığı emekçi bir editör sildi.Başlığı yönetim ( infumum değil ) geri aldı.Hem editörün silmesinin yanlış olduğunu hemde olayın devam etmesini istediğini belli etti..

E ne olacak sonuç ? Koca bir HİÇ ..

Gurcu güzel ara gazı veriyorsun. Amacımız görüş belirtmek.Senin gibi fitne katmak değil.

Edit ExuLLa : Geçmişi bilmeden günümüz hakkında yorum yapıyorsunuz ya bilip te konuşacaksın yada ögrenip sonra konuşacaksın.Doğrular söylendiği müddetçe problem olmaz ama bilmeden bildiğini savunmak olmamalı..

" Nefer`in ne is yaptigini ? "  sorgulayan bir uye ile " Yonetim`in yaptigi  isi "  sorgulayan uye arasinda ki 7 farki bulunuz.. ?

Yonetimin kadrosundayken yonetim cok iyi.. bu yonetim seni editor olarak atayinca cok iyi.. Ama arkadasin icin yapilan hakli sikayetleri goz ardi edip silmedigi icin cok kotu ?  Bunu hangi agacin golgesinde soyluyorsun onuda soyle ?

Dedigim gibi hepimiz birseylerin yanlis oldugunu dusunuyoruz.. Bunu ben dusununce fitneci.. sen dusununce Hakki savunan emekci mi oluyorsun... Buna sagir duymadan guler..

Ancak ben seninle degilde sana akil verenlerle daha iyi anlasabilecegimi dusunuyorum.

Bu nedenle ben konunun karar yetkisi olan, konuyu objektif degerlendirecek ve geregini yapacagina inandigim kisiler tarafindan yani yonetim tarafindan incelenmesini sabirla bekleyenlerdenim..

CC sohbet icin buraya
 <<1...1718192021222324252627 2829303132>>