ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 17:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   ÖLÜM NEDİR (ÖLÜMÜN İÇYÜZÜ)
 <<12 34567891011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2010 Pzr 09:18:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Konu :  Olum nedir ( olumun ic yuzu )

boyle bir konuda yapabilecegin elestiri konuyu acan kisinin profil resminde gordugun dovme..

Mevlana dan anlamadigin alintilari kopyalarak insanlara birseyler anlatmakla zaman kaybetmek yerine.. Mevlananin insanlara ve insanlarin inanclarina olan saygisini okuyup bu bilgileri oncelikle kendin anlamaya calissana..

Paylasim yapilan konularin hepsine forum gormemis magara insani gibi sacma sapan yorumlar yapmana gerek yok.. Anlamadigin veya senin inanc sistemine uymayan konular ile ilgili paylasacak birseyin yoksa.. susmak her zaman bos bos konusmaktan daha buyuk erdemliktir.. Sirf forum icerisinde cirkeflik yapmak icin din konusu aciyorsun ama kolunda dovmen var gibi ! ilkokul cocugunun yapmacagi elestiri ile konuya yaklasman gercekten cok garip..

İlla kolunda ki dovmeyi merak ediyorsan.. Eklersin arkadas listene kisinin kendisine ozelinden sorarsin yada Dovme ile ilgili bir konu acar konuyu orada konusursun.. Forum senin babanin cifli degil.. oyle her buldugun konuya konu disinda sacmaliklar yazamazsin.. Kimse senin sacma psikoljini cekmek zorunda degil.

Terbiyesizlik hic bir zaman hak olmamistir.. Boyle bir hakkida sana kimse vermez..

Yukarida ki gereksiz mesajlar silindiginde benim mesajimida silebilirsiniz..

NothingEIseMatters

NothingEIseMatters resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2010 Pzr 10:06:56sohbet oyun linki
·xxxGOKERxxx· :

işte asıl yapmacık ve komik olan budur...

Din bir ilim degil bir inanç sitemidir!! bu bir

hazine deger bilgi dedigin senin için gecerli herkezin inanç sistemi farklıdır bu iki

tartışmak istemiorum yazdıgım bi yorumun altına tartışma ortamı hazırlıyosun yazarak komik oluyosun:)

sana belki komik gelmiş olabilir senin fikrindir ama yapmacıklık yanlış yapmacık olsaydım altına sewgi ve övgü dolu bir yorum yapardım ki hiç bir zaman tarzım değil.... begenirsem begenirim begenmezsem eleştiririm ... Buna yapmacıklıgın tam tersi denir ....

İstemiciik özgür bir birey olarak istedigim kişiye istedigim yorumu yapma hakkına sahibim...

İslam sadece Akıllıya hitap eder ,ve o İslamı değerlendirebilmek için İlim şarttır.

İlim çinde bile olsa gidip alın diyor Allah rasulü Hz Muhammed s.a.s.   sense din ilim değildir de dur.

Herkesin inanç sistemi bakış açısı hernekadar farklı olsada,herkesi ilgilendiren konular bunlar .. hee sen bunları anlayamaz yada idrak edemezsin o senin sorunun

değerlendiremediklerinin sonucunuda mutlaka çok acı bir şekilde yaşarsın İlahi sistem ve düzen gereği,sen anlayıp idrak edemiyorsan  bari başkalarına ayak bağı olma...

hem müslümanız diyor hem kişilerle uğraşıyorsanız işte budur yapmacıklık ve komik olan;kastettiğim buydu

Selametle

İslam ve din aslın da daha çok yozlaştırılmış beyinlere hitap ediyo gibi sanki :) Dini duyguları sömüren devlet yöneticilerini hepimiz çok iyi biliyoruz :) Ya da şöyle söyleyebilirim islam sadece akıllıya hitap ediyosa eğer, neden bizim Türkiyemiz cahil :) ? neden dünya da okuma oranı en düşük seviyelerde olan ülkelerin arasın da? Eğer ki din akıllıya hitap ediyorsa neden müslüman devletler dünyaya hükmedemiyo da %60 %70 Ateist olan ülkeler dünyada söz sahibi olabiliyo ?

Konuya dönücem :D Ölümden sonrasını görenler parmak kaldırsın ! :D ölüm sadece ölümdür :D öldünmü ölürsün ilerisi yok :D

DimForDroptumberSim

DimForDroptumberSim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2010 Pzr 11:47:43sohbet oyun linki

İstemiciik özgür bir birey olarak istedigim kişiye istedigim yorumu yapma hakkına sahibim...ne yakışıklı yazın var

Sıra sıra seneler
Hasta olan yeniler
Alda gitti yarimi
Deizdeki gemiler

Sana hiç kıyamam
Yar seni seviyom candan
Bakışların pek yaman
Benimde cilveli kanaryam 

Kime neyi kanıtlamaya çalışıyosunuz... Ha uşaklar 

xxxGOKERxxx

xxxGOKERxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2010 Pzr 21:03:14sohbet oyun linki
·NothingEIseMatters· :
·xxxGOKERxxx· :

İslam ve din aslın da daha çok yozlaştırılmış beyinlere hitap ediyo gibi sanki :) Dini duyguları sömüren devlet yöneticilerini hepimiz çok iyi biliyoruz :) Ya da şöyle söyleyebilirim islam sadece akıllıya hitap ediyosa eğer, neden bizim Türkiyemiz cahil :) ? neden dünya da okuma oranı en düşük seviyelerde olan ülkelerin arasın da? Eğer ki din akıllıya hitap ediyorsa neden müslüman devletler dünyaya hükmedemiyo da %60 %70 Ateist olan ülkeler dünyada söz sahibi olabiliyo ?

Konuya dönücem :D Ölümden sonrasını görenler parmak kaldırsın ! :D ölüm sadece ölümdür :D öldünmü ölürsün ilerisi yok :D

devletin dini olmaz ,din kişilere gelmiştir daha bunun farkında değilsin,türkiyemiz cahil derken  türkiyede yaşayan bulunan herkes akıllı diye elinde senet mi var dı ?

neden müslüman devletler dünyaya hükmedemiyor ; çok basit akıllı insanın bu dünya ile işi olmaz da o yüzden  ,yarın zorunlu olarak terkedeceğin şeye, bugün sahip çıkarak, kendini, o şeyi terketmekten ileri gelen azabdan koru

düşüncesinde olan İslam camiası bu dünyaya değer vermemiş ve o yolda kendini fazla yormamıştır

herşeyi gözünün gördüğünden ibaret sanan kişiler elbetteki kendini bu madde beden sanıcak ve maddeye bu dünyaya sahip çıkmaya çalışıcak ve sonuç kesin kez hüsran

senin söylediğin gibi şayet ölüm den sonrası yoksa ,bunca ibadetle namazla oruçla zikirle uğraşan insanların hiiç bir kaybı olmaz,ama şayet benim burda paylaştığım konular gibi ölümün hemen sonrasında bir hayat var sa, o zaman sen ve senin gibilerin  hali ne olucak?

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2010 Pzr 22:09:59sohbet oyun linki

iste bu manolya TATLIM...

kim tutar seni

Sebosh

Sebosh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2010 Pzr 22:19:31sohbet oyun linki
manolya, ben seni gördüğümde irkilmeye fırsat bulamadan şoka girdim.

xxxGOKERxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2010 Pzr 22:34:02sohbet oyun linki
·OManolyam· :

GOKER  YEMİN EDERİM  SANA  SİNİR OLUYORUMM RESMİNİ GÖRDÜKÇE İRKİLİYORUM YAAAA

Benimle uğraşmayı bırak konuları değerlendirmeye çalış Selametle...

CostaSerena

CostaSerena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2010 Pzr 22:46:41sohbet oyun linki

Ben işin garibi gökere sinir de olmuyorum.neden derseniz acıyorum kendisine.ordan burdan bişeylere körü köüre bağlanmış bazı düşüncelere sığınarak kendini haklı görüyo yada avunuyo yada masum ayağına yatıyo.halbuki kendisiyle yüzleşse saadete erecek.

böyle körü körüne bir takım düşüncelere secde edilmesi sakıncalıdır allah yardımcısı olsun düşünmeyen beyinlerin.allah o kafayı süs diye koymamış düşünesin diye koymuş.düşünen bir beyin olarak görmüyorum kendileri bir kopy pastedir nazarımda.tüm okurlara kolay gelsin okumamanızı tavsiye ederim saçma sapan yazıları akıl mantıktan uzak v.s.

SettembrE

SettembrE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2010 Pzr 23:18:25sohbet oyun linki
·CostaSerena· :

Ben işin garibi gökere sinir de olmuyorum.neden derseniz acıyorum kendisine.ordan burdan bişeylere körü köüre bağlanmış bazı düşüncelere sığınarak kendini haklı görüyo yada avunuyo yada masum ayağına yatıyo.halbuki kendisiyle yüzleşse saadete erecek.

böyle körü körüne bir takım düşüncelere secde edilmesi sakıncalıdır allah yardımcısı olsun düşünmeyen beyinlerin.allah o kafayı süs diye koymamış düşünesin diye koymuş.düşünen bir beyin olarak görmüyorum kendileri bir kopy pastedir nazarımda.tüm okurlara kolay gelsin okumamanızı tavsiye ederim saçma sapan yazıları akıl mantıktan uzak v.s.

xxxGOKERxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2010 Pzr 23:20:34sohbet oyun linki
·CostaSerena· :

ordan burdan körü körüne tabi oluyor derken ,foruma paylaştığım konuların içeriğindeki anlatımlar yada konulara paylaştığım ses dosyaları kuran-ı kerim ayetleriyle ve Allah rasulü Hz muhammed s.a.v.  efendimizin hadisleri ışığında değerlendiriliyor.Ben kendimi haklı görmüyorum bu senin ve senin gibilerin kafasında uydurduğu bir ZAN ,ben burda edindiğim bilgileri kaynakları insanlarla paylaşırım ,sen bu bilgiyi değerlendirebilirsin yada değerlendiremezsin senin sorunun

paylaşınları okursunuz dinlersiniz aklınıza mantığınıza yatmadımı ters mi geldi size, ilgilenmezsiniz ,okudunuz dinlediniz ve bu bakış açıları size hitap ediyorsa o zamanda değerlendirme yoluna gidersiniz

ben burda benimle kişilerle değil burda paylaşılanla ilgilenin derken ;bunu sizin için söylüyorum kendi geleceğinizi kurtarmanız için insanlarla kişilerle uğraştığınız sürece

İslamın özünü bilip bulamazsınız çevreyi atmadıkçada Allaha eremezsiniz

paylaştıklarımın hepsini okur ve dinledikten sonra 5 paralık akıl sahibi biriysen eğer

Akıl ve mantıktan uzak tek bir cümle yaz bana?

burda Allah ilmi paylaşılıyor ve siz ise Allah ilmine savaş mı açıyorsunuz? neye ve kime güvenerek ?

sen eğer düşünseydin beni hiç tanımadığın halde hakkımda en ufak bir bilgiye sahip olmadığın halde,burda sizden bu paylaşımlardan ötürü bir tşk bile beklemediğim halde,beni bu şekilde suçlamaz ve Allah ilmine yüz çevirmezdin

CC sohbet icin buraya
 <<12 34567891011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir