ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 22:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   ÖLÜM NEDİR (ÖLÜMÜN İÇYÜZÜ)
 <<123 4567891011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

zZkUmArBaZz

zZkUmArBaZz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2010 Pzr 23:30:55sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

" s.a.s" nedir Göker?  "s.a.v" değil midir doğrusu? 

xxxGOKERxxx

xxxGOKERxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2010 Pzr 23:37:55sohbet oyun linki

bir harf yanlış yazmışım aceleden buna mı takıldın eyy insanoğlu ?

peki  s.a.v neden yazılır yada söylenir bunuda biliyorsundur yazdığına göre cvp bekliyorum ? :)

zZkUmArBaZz

zZkUmArBaZz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2010 Pzr 23:47:35sohbet oyun linki
·xxxGOKERxxx· :

İlim çinde bile olsa gidip alın diyor Allah rasulü Hz Muhammed s.a.s.   sense din ilim değildir de dur.

"s.a.v" yerine "s.a.s" kullandığını ilk farkettiğimde ben de klavyenin azizliği sanmıştım.

Sürekli kullandığını görünce, bilmediğim bir anlamı mı var aceba diye merak ettim. Yokmuş!

Anlamının ne olduğunu ya da neden kullanıldığını biliyorum, bilmeseydim bile internetten öğrenip buraya yazmam birkaç saniyemi alırdı. O yüzden sorduğun soru çok  manasız.

xxxGOKERxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2010 Pzr 23:50:55sohbet oyun linki

peki  s.a.v neden yazılır yada söylenir bunuda biliyorsundur yazdığına göre cvp bekliyorum ? :)

DimForDroptumberSim

DimForDroptumberSim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2010 Pzr 23:53:09sohbet oyun linki
Sizin amacınız gokerle uğraşmak.Belki yazdıklarını bile okumudınız.

xxxGOKERxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2010 Pzt 00:00:49sohbet oyun linki

·DimForDroptumberSim· :
Sizin amacınız gokerle uğraşmak.Belki yazdıklarını bile okumudınız.

doğru söylüyorsun ,şayet foruma paylaştığım konuları dikkatlice düşünerek okusalar ve dinleseler belki kafalarında bir ampul yanıcak :)

neyse Allahın Selam ı Rahmet Ve Bereketi  herkesin üzerine olsun

iddiaIi

iddiaIi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2010 Pzt 01:35:07sohbet oyun linki

Ben beyefendinin psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum.Tabi ki inançsız değiliz, ancak arkadaş dinle bozmuş din inançtır insanın gönlünde olur.7/24 bankamatik gibi copy paste yapmak benim dinimi bana savunmak senin ne haddine.Ben islamı senden iyi biliyorum kendimce.Akıl mantık diyorum evet.Ben papağan gibi okumam ehli kitabı.Aklımla mantığımla okurum.

Her önünüme gelen yazıyı da bu hadistir diye okumam.Ne malum hadis olduğu.Kurandan bir ayet değilmiş işte bak belli ki senin zihniyetinden birisi uydurmuş.Sen hadis diyince inanıcam mı sandın.

Ne demek kendini kurtarmak falan.Bizim bir kaygımız yok cehennem gibi falan.Günahkarlar düşünsün.Zaten günahkarlar kafayı dinle imanla bozarlar.Biz inançlı hayırlı kullarız.

Özetliyorum:Bak kardeşim bizler inançlı kullarız kurandan şu ayettir dersin onaylarız ama sen hadistir dedin mi iş değişir.Bana allahın kitabından ayetlerle gel rivayetlerle değil.

Herkes de sakin olsun efendi efendi tartışın tartışacaksanız.Biribirinize saygınız olsun.

iddiaIi

iddiaIi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2010 Pzt 01:46:25sohbet oyun linki
Bak şimdi aklıma geldi Göker kardeş.Sen ölümün ne olduğunu çok merak ediyorsun anlaşılan öğretelim kısa yoldan hiç kafa yorma.Alırız canını öğrenrsin sen de rahatlarsın biz de.Zaten biz ayrı dünyaların insanıyız fark ettin mi sen de

DimForDroptumberSim

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2010 Pzt 02:33:31sohbet oyun linki

Kişiyi eleştirme gibi bir olay olmaması lazım lakin kişi kendinden bahsetmiyor.Sadece paylaştığı bir konu var o konuyu eleştimeniz gerekir.
          Mesela manolya hanımın yaptığı çoğu paylaşımlar alıntı.Tabiiki alıntıda olsa sonuçta bir emek.Emeğe saygı göstermeniz gerekir.Gokeri şekil itibarıyla anlattıklarına uymayan bi tarzı olabilir.Bence gokerin yazdığı yazıyı baştan bi okuyun ve yazıya eleştri yapın lakin ben psikolojik sorunluk bişey göremiyorum.Gayet yerinde ve güzel bir konu.

Tabi gokerin fotoğrafında sakallı cübbeli bir adam beklemiyorum ama tarzı anlattıklarına oymuyor buna katılıyorum.

Goker dostum sende biyerden bi cübbe bul sakal bırak elinde bi tesbihle fotoğraf çektir yoksa bu yazdıklarını dikkate alacaklarını sanmıyorum 

DimForDroptumberSim

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2010 Pzt 03:53:22sohbet oyun linki

·OManolyam· :

Goker çok çok daha yakışıklı

CC sohbet icin buraya
 <<123 4567891011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir