ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 18:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Merak Kediyi Öldürür!..
 <<12345678910 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

pinkFlovers

pinkFlovers resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2006 Per 19:19:11sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

çok şirinler neden böyle şeyler uyduruyorsunuz

sabahyildizi

sabahyildizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 20:48:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Compeira :

Şimdi yazacaklarım tamamen benım takıntım olup sızın dusuncelerınızı merak ettıgımden yazıyorum. Biraz enteresan gelebılır ama Kentucky veya Kanatçi Baba gibi mekanlara hepımız gitmişizdir. Bu gibi yerlerde tavuk kanatlarını sekizer onar gövdeye indirirken, o anda kaç farklı tavugun midenize inmekte oldugunu merak ettiniz mi? Ben ettım. Bunu bi düşünün.

Yediğiniz kanatların her birinin ayrı bir tavuğa ait olması ihtimali ve her tavukta bir çift kanat olduğu gerçeği göz önüne alarak, önümüzdeki kanatların maksimum yediğiniz kanat sayısı kadar , minimum yediğiniz kanat sayısının yarısı kadar tavuğun telefiyle sonuçlandığını hesabını aklınıza getirir misiniz? Afiyetle yediğiniz tavuk kanatlarına ait kemiklerine DNA testi uygulayarak yediğiniz kanatların kaç farklı tavuğa ait oldugunu bulup, aynı tavuğa ait olan her bir kanat için ziyafetınızden bir tavuğun sağ kurtuldugunu düşünerek kendinizi rahatlamayı içinizden geçirirmisiniz? Önünüzdeki bu leziz katliamın sorumlulugundan biraz olsun kurtulmak için, ilgili mekanlarda kanat veya but yerine göğüs eti tercih etme seçeneğini önünüze koyar mısınız?

İşte tüm bunları düşüne düşüne en sonunda en ideal çözümün ortaya nar gibi kızarmış bir çevirme alarak, yarım yarım bir arkadaşla bölüşüp sonuçta tavukların bu işten mümkün olan en az zayiatla kurtulmasını sağlamaya çalışırmısınız?  

aaaaay bunları okuyunca bittim vallahi oysa ben tavuğu çok severim ama kendisini değil...TADINI!!!

sabahyildizi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 20:56:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
frida2005 :

Hayatımın hiç bir evresinde bana karşı umursamaz tavırlar gösteren bir erkeğe ısrarcı davranışlarda bulunmadım... Nedeni ise : Gönül bu bitmişse bitmiştir. Umursamayan erkek bi süre sonra farkedecektir ki aslında kendi de umursanmıyordur... Bir tutkudan ibarettir o erkek ve de sevgisini gösterdiği an karşıısındaki bayana bitecektir...

Elbette bir konuyu da atlamamak gerekli; kadına fazla ilgi gösterip de onu boğmamalı... Herşey dozunda olmalı. Yapay olan sevgi gösterilerinden uzak ve samimi...

sana ister istemez katılıyorum ama bir kadın bir adamdan hoşlanıyorsa dile getirmeli baktı ki ses yok çekip gitmeli ısrarcı olmamalı

sabahyildizi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 21:06:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
beyazkurt :
FL4M3 :

son noktayı ben koyuyorum : nasıl olurda kadından cıkan erkekler kadınlara laf soyler  

and duygusal zeka nın fazla olması ıntıhar egılımını cogaltır. IQ nun fazla olması deliliğe kadar gider. onemli olan ıkısını dengelemek . yıyosa dengeleyın

Kadınlar Erkeklerden geliyo doğru.. Kadın tek başına mı yapıyo Allah aşkına ya yok Kadına laf yokmuş yok Erkeğe laf olmazmış.. IQ nun çoğu deliliğe gitseydi şuan kitaplarını okuyup feyz almayı amaç edindiğimiz yazarlara acıyarak akıl hastanelerinde görürdük..Dengelediğimiz için platformu yüksek,akıl ve tecrübe birikimi konuları açık bireysel medeniliği göstererek tartışabiliyoruz..(Daha açığı Yiyo FL4M3) Duygusal zeka diye bişi yok.. zekanın mantıksal işlevi vardır Duygunun mantıkla ilgisini anlatabilicek olan varmı? Seviyorum mantığım el veriyo diye bişimi var? Özlüyorum mantığım bunu gerektiriyo diye bi içgüdümü sezdiniz? Abartılı kelimelerin büyüsünden kurtulalımda bayanların zaaflarını kullanabilen erkeklerin kadınlar tarafından kabullenilemez tilki zekiliğindeki hareketlerine gelelim.. Cazibesini kullanan kadına hayır diycek erkek yoktur fikrini savunur bayanlar.. Doğru erkekler bayanların gerek fiziksel gerekse ruhi yapılarına hayrandırlar.. Doğanın kanunu bu  bayanın üstünlüğünü kanıtlayan bişi değilki.. Güzellik tanrıçası Afrodit i savunanlar var,hani varmı sizin Yakışıklılık Abideniz gibisinden..Afroditin güzelliği kime fayda eder o güzelliğe değer,saygı,sevecenlik biri olmadığı sürece???? Geçiniz beyler bayanlar geçiniz  Bu tartışma sürer gider Kadında Erkek de üstünlük sağlıyamaz biri armut biri elma ayırt etmeye ne tarif gerekir ne tarif
bir fıkra aklıma geldi de

bir adamla kadın boşanma davası sırasında hakimin karşısına geçerler

gözü yaşlar içersinde kadın çocuğunun kendinde kalmasını ister çünkü 9 ay karnında taşımştır

buna içerleyen baba şöyle der

-hakim bey diyelimki bir çikolata makinesinin karşısındasınız. bir çikolata almak için para attınız bunun üzerine çikolata  makineninmidir yoksa parayı atanın mı

hakim;

-çocuk babada kalacaktır

CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir