ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Nisan 2024, Pazar 19:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Merak Kediyi Öldürür!..
 <<12 345678910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Caterpie

Caterpie resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2006 Çar 14:51:32sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Merak ediyorum acaba neden ele giyilene eldiven denmişde ayağa giyilene çorap bilen varsa beni aydınlatabilir mi

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2006 Çar 19:54:24sohbet oyun linki

Caterpie :
Merak ediyorum acaba neden ele giyilene eldiven denmişde ayağa giyilene çorap bilen varsa beni aydınlatabilir mi

Şimdi bu sorunun cevabını vermek demek bırcok yanıtsız sorununda burda sorulmasına sebebıyet vermek olacaktır. Ama şunu söylemekte fayda var bazen kayıtsız kabullenmek en güzel yöntemdir.

Sımdıde uzun zamandır dikkatimi çeken bi mevzuu hakkında faysasız ama bilinmesindede fazla sakınca görmediğim bi veriyi size aktarcam...

Futbol maçlarında çokça duydugumuz %100 lük gol pozisyonu ibaresi cidden genel olarak hüzünle sonuçlanmaktadır. İşte bu hüzün değerlerini ufak bi araştırmaya konu ettıgınizde trajı komık rakamlar göze çarpıyor. Sunucuların söyledıgı %100 lük gol pozisyonu ibaresinin geçtiği posizyonların %53.74 ünde topun out a çıktıgı, %45 inin rakip defans tarafından uzaklaştırıldığını bılıyormuydunuz? Asıl merak ettıgım sonuc şu. Neden bu terimin kullanıldığı tek ülke Türkiye.

xCadiKisKedix

xCadiKisKedix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2006 Per 01:43:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

benimde bi sorum far

neden insanlar nerelisin die sorarlar, kisaca baban nereli die sormaslar

bu arada bajlik yanli$ olmu$:P

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2006 Per 04:21:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Eve geliyorum kapıda karşılıyor bizimkilerden biri(çoğu zaman anahtarımı unuttuğum için) ve sordukları ilk soru "geldin mi?"

Ev telefonunu arıyorlar.Efendim diyorum."evde misin?"(tabi bu soru biraz göreceli fakat soruş tarzından ve sorarkenki ses tonundan hangi amaçla sorduğunu anlıyorsun)

Compeira

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2006 Per 05:06:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Refractory o sorular hepimizin hayatında çok buyuk yer kaplıyorlar. Misal 4 kişilik bi grup bı konu hakkında konusmak ıcın toplanırlar. İlk sorulan soru herkez burda mı? olur. Bu tip sorulara daha birçok örnek verılebılır. Fakat ben sımdı yıne kafamı kemırdıgı ıcın ufak bi araştırma ile edındıgım saçma verılerı sizinle paylaşmak ıstıyorum. Bu saçma verılerı bana sagladıkları için adını gızlı tutacagım İngiliz bilim adamlarına şimdiden teşekkürü borç biliyorum.

Türkiye için yapılan bi araştırmada şohrete kavuşmadan önce soyunanların %55 i  daha sonra namus kumkuması kesiliyor. %15 i Ben bu işi sanat için yaptım, yine yaparım diyerek pozlarıyla sanata ve sanatçıya destek veriyor. %10 u Bizim camiada böyle pozlar verebilen kişi sayısı çok az diyerek kendine olan güvenini takdir edilesi bir şekilde kanıtlıyor. Geriye kalan %5 inin ömrü ise tartışma programlarında geçip gidiyor..

Şimdi yine merak ediyorum bu bir Türkiye gerçeğimi?

beyazkurt

beyazkurt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2006 Cum 01:44:32sohbet oyun linki
Bu bi yozlaşma gerçeği Compeiracım. Bişi nekadar ilgi çekerse okadar sükse yapıo.. Bizene Hülya Avşarın eşi Kaya Çilingiroğlunun yasal olmayan çocuğundan? Bizene Seda Sayanın bilmem kime sataşmasından? Bizene onun bunun naaptığından?? Türkiye gerçeğini mi arıoruz Sorguladığımız neyin gerçek olduğumu Yıllardır AB sevdasıyla yanan bi Türkiye..Basiretsiz yönetimlerin ,elimizden geleni yapıyoruz, diyip AB nin şugün gelin görüşelim diyen bi politikası..Kapak kızı olma amacıyla telef olan bayanlar..Şarkıcı olucam diyerek büyük şehirlerin yolunu tutanlar..Köşeyi hızlı devrilmeden döneyim diye düşünüp banka boşaltanlar,hırsızlık yapanlar,ırza tecavüz ve gasp olayları..Diyebilirsiniz ki bunlar hangi ülkede yok..Doğru bi çok ülkede bunlar yaşanıyo ama bizdeki gündem herzaman aynı Ana Haber bülteninde Gülben Ergen ile Hülya Avşar kavgasını konuşan bi yapımız var.İyi şeyler yokmu? Olmaz olurmuTürk Genci herşeyin farkında bu yazıları şuan okuyabiliyosanız ve bende Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı isem, ben ve benim gibi arkadaşlarım aynı görüşleri ve yapılan yanlışları düşünerek araştırarak sorgulayabiliyosa biz biyerlere gidiyoruz demektir.Evet belki kendini beğenmiş diyenleriniz olucaktır olsun..Kendimi beğenmişliktense vardığım sonuçlarda gördüğüm yanlışlarda yaptığım yorumların doğruluğunu gördükçe duyduğum gururdan bahsetmem yanlış olmıycaktır diye düşünüyorum.Bu yazıyı yazmamın sebebi genel politikayı ülkenin gidişatını eleştirmek diildir,Semihim gördüklerin,gördüklerimiz,görülenler aslında okadar açıkki ve bunları dile getirenlerden biri olduğun için okadar mutluyumki..Konu için tşkr ederim kardeşim yüzdeler,oranlar,kurlar değişir.Araştırma yapanların kişisel görüşleri araştırmaları saptırabilirde..Bunlar mümkün ama halen kendi arabamızı üretemediğimiz bi Orta Doğuda nekadar barınabiliriz ve/veya nereye kadar bu gidişata sırt çevirebiliriz bilmiyorum..Karamsar değilim,umursamazlığa kızgınlığımdır dile getirdiğim.

Compeira

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2006 Cum 02:22:47sohbet oyun linki

Yukarda ki mesajı okurken gerçekten görüpte görmemezlikten geldiğim bir konuya rastladım. Galıba bu konu hepimizin gorupte gormemezlıkten geldıgı bır konu. Özellıkle konu başlıgıyla alakalı dıye aşşagıda kı kısmın ustune eğilmeyı planladım. Bu gibi trajı komik olay artık bizi rahatsız dahi etmıyor. Tren raylarına yakın bi yerde yaşıyan bırısının tren gürültüsünden rahatsız olmayışı gibi. Dışardan bir göz gibi bakmıyoruz veya bakamıyoruz olaylara. Aksine gülüp geçiyoruz belkıde bir damla olsun göz yaşı dökmemiz gereken şu ağlanacak durumumuza. İşte ben bu güzel ülkemde bunlarıda merak edıyorum...

beyazkurt :
...kapak kızı olma amacıyla telef olan bayanlar..Şarkıcı olucam diyerek büyük şehirlerin yolunu tutanlar...

...bizdeki gündem herzaman aynı Ana Haber bülteninde Gülben Ergen ile Hülya Avşar kavgasını konuşan bi yapımız var.

Ama benım bu başlık altında asıl amacım sizlerın yüzlerınde bir nebze olsun tebessum yaratabılmek. İşte bu sebeble TV denılen kara kutunun faydalarını kullancam bu seferki yazımda. Yani reklamlar...

☺ Avea reklamlarında Olimpiyat Stadı nın yakınından bi yerden faul atışı kullanan adamın önüne baraj kuran Fenerbahçeli, Galatasaraylı, Beşiktaşlı ve Trabzonsporlu oyuncuların gol olunca sevınmelerının sebebı nedir? Madem gol olmasını ıstıyordunuz neden baraj kurdunuz?

☺ Cif reklamlarında Taşmayan kahve, Kırılmayan yumurta dedikten sonra dış ses Maalesef hayat bu kadar mükemmel değil demektedir. Hayatın mükemmelliği bu tarz şeylerle mi ölçülmektedir? Yani kahveyi taşırmayan bi cezve olsa, hayat mükemmel mi olacaktır? Kırılmayan yumurta bulsak hayat tadından yenmicekmidir?

☺ Arzum Kahve Makinesi reklamlarında geçen Bunun farkı, bunda kahveyi kendin pişiriyorsun cümlesının anlamı nedir? Kahveyi kendımız pişireceksek kahve makinası almanın mantığı nedir?

☺ Maslak ta yapılan son derece lüks bir siteye bulunabılen en orjinal isim Mashattan mıdır? Yaratılıcıkta sınır bumudur yoksa yatırımcılar Manhattanlı mıdır?

☺ Türk ün baş rolde olduğu diğer milletlerle soslandırılan fıkralardan esinlenerek yapılan, cep telefonuyla kredi verilen reklamda; Japon arkadaşımız Siz cep telefonuyla kredi buldunuz, biz onu ev kredisine çevirdik  dedıkten sonra verilen hizmeti tanıtırken (uygularken) niçin nüfus cüzdanını çıkarır ve vatandaşlık numarasını cep telefonuna girer? Madem bu Japon kardeşimiz Türk vatandaşıdır niçin halen siz-biz yapmaktadır?

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2006 Pzr 00:47:03sohbet oyun linki

Comp çok güzel konulara değinmişsin tebrikler

ince elenip sık dokunması gereken konular :))

barbiexx

barbiexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2006 Sal 00:27:45sohbet oyun linki
 comp  bu sayfaya bakınca ister istemez gülümsedim çünki günlük yaşantımızın o kadar içindeki hepsi  ve ne kadar saçma densede hepimizin belkide farketmeden  kurdugumuz cümleler  dahası bunları kullanmaya devam edecegimize eminim ama degilmi ki kendimize bile gülebiliyoruz bunları okurken bu güzel keşke tüm hatalarımıza böyle gülümseyerek bakabilsek tüm bunları hatırlatmakla iyi etmişsin ellerine sağlık devam etmen çok güzel olur  ben okurken çok eglendim açıkcası

Compeira

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2006 Sal 16:06:56sohbet oyun linki

Barbie sizleri kendı sorunlu kafa yapımla sıkmak ıstemıyorum fakat düşününce ne kadar saçma şeylere şahit oldugumuzu farketmenız zor degıldır sanırım. Yanı ben kendı yaptıklarıma anlam veremıyorum cogu kez. Her seferınde acaba neden yaptım demekten kendımı alamıyorum desem yerıdır. Mısal bı kaç takıntım vardır yapmadan duramadıgım sizlerle paylaşmak ıstıyorum...

☺ Sizde bankamatıkten para cektıkten sonra aldığınız fişi hemen atmayıp belli mi olur,  biri alır, bakar, hesabıma girmeye çalısır kuruntusuyla uzun müddet cebınızde taşır mısınız? Mümkün mertebe en alakasız yerde çöpe atmaya çalışır mısınız?

☺ Tuvaleti kullanmak için girdiğiniz benzin istasyonunda bir harcama yapmadığınız halde ordan yararlandığınız için istasyon görevlilerının size sinir olacağını düşünerek işinizi bir an evvel görüp çıkmak için acele eder mısınız yada ayıp olmasın diye hiç ihtiyacınız yokken marketinden abuk subuk şeyler alır mısınız?

☺ Bir arkadaşınızın apartmanına girmek için zile bastığınızda, arkanızdan bir apartman sakini gelip kapıyı anahtarla açtıgında, apartmana kaçak girdiğiniz düşünülmesin diye, açılan kapıdan girmek yerine zile basmaya devam edermısınız? 

Lütfen bunların benım hüsnü kuruntum olduğunu söyleyın (:

CC sohbet icin buraya
 <<12 345678910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir