ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 18:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Merak Kediyi Öldürür!..
 <<1234567 8910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 15:06:14sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Jisell :

Ünlü Fransız kimyager Marie Curie ile aynı IQ derecesine sahip. Daniela Simidçieva, son 44 yılda Bulgaristan ve İngiltere üniversitelerinde ekonomi, eğitim ve sosyoloji tahsil etmiş. Endüstri mühendisi, İngilizce öğretmeni ve elektrik mühendisi olmuş ve 5 mastır yapmış. Daniela Simidçieva, Bulgaristan ın MENSA derneğince dünyanın en zeki kadınıolarak açıklanmıştı.

Kendi kendinizi çürütmeyin lütfen(kırmız yazan yere baqın.Merak etmeyin orjinalliğini sadece altına çizik atarak ve yazı rengini değiştirerek yaptım) Dünyanın en zeki insanı Albert Eınsteın"dır.Ve bir erkektir

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 15:08:56sohbet oyun linki
Biz burda kadın la erkeği tartışırken cinsiyetleri kıta kıta, bölge bölge ayırmadık Kuzey kutpundakide kadın Anadoludaki de kadın...Tüm dünya kadınlarını ve erkeklerini baz alarak konuşuyoruz lütfen dikkat edelim..

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 15:11:31sohbet oyun linki
Jisell :

Dünyanın en zeki insanın kadın olduğu açıklanan Bulgar Daniela Simidçieva ...

Örnek göstererek bişeyleri kanıtlamak mantıksız birşey bence. Yani dünyanın en zeki insanının bir bayan olması bayanların daha zeki olduğuna bir örnekmidir sizce? Bu durumda dünyanın en uzun insanı olan Bao Xishun a (Çin) bakarak dünyanın en uzun boylu milletınınde Çinliler olduğunu iddaa edelım ıstersenız..(Böyle olmadığı ortada değil mi?) Yanı tekten tüme varım denen bu yaptıgın, içinde bulunduğumuz olayda gerçekten kendisine yer bulamamış.

ivet

ivet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 15:18:35sohbet oyun linki
Ayhhhh kendimle gurur duyuyorumm 2 Yazı yazdım 10 cvp aldım ahh erkekler nasıl kendinizi üstün çıkarmak için çırpınıyorsunuz

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 15:21:07sohbet oyun linki

ivet :
Ayhhhh kendimle gurur duyuyorumm 2 Yazı yazdım 10 cvp aldım ahh erkekler nasıl kendinizi üstün çıkarmak için çırpınıyorsunuz

Siz yıllardır eşitlik için çırpınıyorsunuz bizim asıl amacımız herzaman üstünlük. Ne demişler gerçekçi ol imkansızı iste

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 15:23:34sohbet oyun linki

Tamam arkadaşlar bütün kadınlar olarak erkeklerin üstün olduğunu kabul ediyoruz ama tek bir konuda oda kaba kuvette fiziksel olarak üstünsünüz bizden

Aslında ordada size yetişiyoruz halterde olsun tekwandoda olsun çok başarılı kadın sporcularımız var ve iyi derecelere imza atmaktadırlar

S_E_F

S_E_F resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 15:24:53sohbet oyun linki
FL4M3 :

son noktayı ben koyuyorum : nasıl olurda kadından cıkan erkekler kadınlara laf soyler  

and duygusal zeka nın fazla olması ıntıhar egılımını cogaltır. IQ nun fazla olması deliliğe kadar gider. onemli olan ıkısını dengelemek . yıyosa dengeleyın

kadın erkekten mi çıkmıştır ?

kadın ilk insan ve ilk peygamber olan hz. Adem in kemiklerinden yaratılmamışmıydı !! ben mi yanlış hatırlıyorum !  

IQ yu cinsiyete bağlamak ne kadar doğru?

illa kadın erkek ayrımımı yapacaksınız ?

ivet

ivet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 15:30:22sohbet oyun linki

Konuyu saptırmadan devam edelim.Ben hala kadınların erkeklerden daha zeki olduklarını savunuyorum.Akıllı bir kadın çoğu erkek için ürkütücüdür. Erkek için böyle bir kadınla beraber olmak, eziklik, başarısızlık gibi olumsuz duyguları hissetme riskini göze almaktır. Sürekli kendini ispatlama çabası da bir süre sonra ilişkiyi yorar. Bu kadınlara uzaktan hayranlıkla bakmakla yetinilmesinin altında yatan gerçek sebeb de aslında budur! Maalesef bu güzel, alımlı, akıllı ve hayranlık uyandıran kadınların tek sorunu "fazla iyi" olmaları!!!

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 15:34:49sohbet oyun linki
Jisell :

Tamam arkadaşlar bütün kadınlar olarak erkeklerin üstün olduğunu kabul ediyoruz ama tek bir konuda oda kaba kuvette fiziksel olarak üstünsünüz bizden

Aslında ordada size yetişiyoruz halterde olsun tekwandoda olsun çok başarılı kadın sporcularımız var ve iyi derecelere imza atmaktadırlar

Yawaş yawaş pes etme sinyalleri alıyorum.Ama sinyalleri başka vericilere yönlendirmeye çalışıyorsunuz :)) Kaba kuvvet değil şu anda konumuz.Tabi her konuda olduğu gibi bu konuda da sizden üstünüz :Pp Siz başarılı halterciler,tekwandocular yetiştirmeye dewam ediniz... Tabi erkeklere değil birbirinize üstün gelmek için  Yarıştığınız tekwando,halter...vs sporlarda erkeklerle değil kendi cinsinizle yarışıyorsunuz unutmayın :))

S_E_F

S_E_F resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 15:36:13sohbet oyun linki
ivet :

Konuyu saptırmadan devam edelim.Ben hala kadınların erkeklerden daha zeki olduklarını savunuyorum.Akıllı bir kadın çoğu erkek için ürkütücüdür. Erkek için böyle bir kadınla beraber olmak, eziklik, başarısızlık gibi olumsuz duyguları hissetme riskini göze almaktır. Sürekli kendini ispatlama çabası da bir süre sonra ilişkiyi yorar. Bu kadınlara uzaktan hayranlıkla bakmakla yetinilmesinin altında yatan gerçek sebeb de aslında budur! Maalesef bu güzel, alımlı, akıllı ve hayranlık uyandıran kadınların tek sorunu "fazla iyi" olmaları!!!

bence her akıllı ve başarılı kandın  zamanın da bir erkeğe aşık olupta sonucunda hüsrana uğramış ve kendini başarıya ve işe adamış olan kadındır

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 8910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir