ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 18:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Merak Kediyi Öldürür!..
 <<123456 78910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ivet

ivet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 14:23:57sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Refractoryhell :
Kadınlar daha zekidir demişmişmiş ivetcim.Peki neden ünlü matematik,fizik,kimya profesörleri,bilim adamları,düşünürler,....vs vs çoğunlukla erkekler?Peki kızlar neden ergenliğe daha erken giriyorlar?Çünkü erkek yarışa arkadan da başlasa yarışı başa baş götürmeyi hatta öne gecmeyi bilecektir  

Refciğimm Ünlü bilim adamları profesörler çıksın die kadınlarımız fedakarlık yapıp evde çocuk bakmaktadırlar.Kadınlar evet ergenliğe çabuk girerler her zaman erkeklerden 1 adım daha önde olgunluğa sahiptirler.2 Liranın hesabını yapanda her zaman bayan olmuştur.Erkek yarın ne yapıcağını düşünmeden harcamalar yapar her zaman bu sebebten yuvayı dişi kuş yapar demişler.Birde erkek endişe duymaz evet geleceğinden bu sebebten yanlış evlilikler yapıp doyumsuzluklara başlar(aldatmak gibi)Hazin son ise sıkca görülen boşanmalar

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 14:35:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arkadaslar son noktayı hep kadınlar koyar. Kadınlar estetıktır ve dogurgandır bu yuzden kutsaldır. Erkekler ıse sadece aracıdır mohauhahhsa. Kadın ve erkek asla esıt olamaz. Erkekler fızıksel olarak kadınlar ruhsal olarak gelişmişlerdir bu da dogayı dengeler Comp yazılanı ıyı oku .Sonucta kadından cıkıyorsun . Öncesının onemı yok

beyazkurt

beyazkurt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 14:40:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ivet :

...Erkek yarın ne yapıcağını düşünmeden harcamalar yapar her zaman bu sebebten yuvayı dişi kuş yapar demişler...

Yuvayı dişi kuş yaparmış..Dişi kuş yuvayı yıkılmaktan kurtarırmış pes diyorum..Evimin direği dediğinizde evin kolonlarından bahsettiğinizi ummuyorum? ve aynı doğrultuda Direkten kasıt hiçbi şekilde ortadirekde değil bunun farkına varıcak bilinçdeyiz.. Ne yapıcağını düşünmeden harcama yapanlar bizlermiyiz? 37 çeşit ayakkabı (beyaz elbiseme uygun olsun,aman kahverengide hoş,lacivert şortumla takım olurlar..vs.) gibi söylemler mağza giriş ve çıkışlarında bizlerin iki dudağı arasından çıktığını düşünmüyorum?? bizler o sırada faturanın ay sonuna yansımasını düşünüyoruz.. Eve gelindiğinde Canım nası olmuş yeni aldım yakışmışmı? denildiğinde gönlümüzden geçen çok alışverişin bütçeyede dolayısıyla kalbede zararlı olduğudur.Bayanlar çok harcamaları iftiradan kasıt biçerek,biz kendimize bakıyoruz ya siz?, gibi söylemlerle ört pas etmeye çalışsalarda biz biliriz ki onları nekadar eleştirsekte herzaman haksız olan bizlerizdir neden mi? Bayanlar narindir,incedir.. Kırılmaya gelemezler kırdığımızda ise affetmeleri bizim onları affetmemizden daha uzun süre alır.. İlişkiyide,Evide,Evdeki kuzuyuda yöneten Erkektir.Bayan ise kurulumlardan sorumlu devlet bakanıdır ama tabiki Cumhurbaşkanının Veto hakkını asla ama asla egale edemez.

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 14:42:36sohbet oyun linki

Sevgili karşı cins arkadaşlarım hiç tartışmayın

"ABD’nin Harward Üniversitesi’nde geçen ay ortaya atılan kadın erkek beyni üzerindeki bir tartışma konusu bilim adamlarının kadın beyninin erkeklerden daha üstün olduğu sonucuna ulaşmasıyla noktalandı.Son yıllarda geliştirilen beyin faaliyetlerini görüntüleme teknolojisi, kadınlar ile ilgili bir çok bilimsel yargıyı ortadan kaldıran sonuçları da ortaya koydu.

Dünyanın en zeki insanın kadın olduğu açıklanan Bulgar Daniela Simidçieva nın IQ su 200 ve beş mastır programını başarıyla tamamlamış. 

Ünlü Fransız kimyager Marie Curie ile aynı IQ derecesine sahip. Daniela Simidçieva, son 44 yılda Bulgaristan ve İngiltere üniversitelerinde ekonomi, eğitim ve sosyoloji tahsil etmiş. Endüstri mühendisi, İngilizce öğretmeni ve elektrik mühendisi olmuş ve 5 mastır yapmış. Daniela Simidçieva, Bulgaristan ın MENSA derneğince dünyanın en zeki kadını olarak açıklanmıştı.

Kadınların duygusal davranmaya yatkın olmalarından dolayı, kişisel menfaatleri kollayan aklı çoğunlukla kullanamadıkları doğrudur. Ama kullanılmayan bir şey yok demek değildir. Odamda bir TV var, ama gündüzleri kullanmıyorum. Gündüz bana odanda TV var mı diye sorulduğunda "yok" mu diyeceğim? Kadınların duygusal olmaları çok doğal ve olması gereken bir şeydir. Çünkü eğer genel anlamda daima akılcı ve kişisel çıkarlarına dönük davranmaya müsait yaratılsalardı, hiç bir kadın çocuk yapmaya, onu dokuz ay hamal gibi taşımaya, ızdırap ve sıkıntı çekerek doğurmaya, aylarca kendi canından emzirmeye, binbir çileyle büyütmeye, bunlar olurken kendine sıkıntı veren bu varlığı sevmeye, korumaya ve şevkat göstermeye talip olmazdı

Hiç boşuna konuşmayın beyler her yönden üstünüz sizden

beyazkurt

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 14:47:07sohbet oyun linki
FL4M3 :
Arkadaslar son noktayı hep kadınlar koyar. Kadınlar estetıktır ve dogurgandır bu yuzden kutsaldır. Erkekler ıse sadece aracıdır mohauhahhsa. Kadın ve erkek asla esıt olamaz. Erkekler fızıksel olarak kadınlar ruhsal olarak gelişmişlerdir bu da dogayı dengeler Comp yazılanı ıyı oku .Sonucta kadından cıkıyorsun . Öncesının onemı yok

Bayanların doğurgan olması üstünlüğünü kanıtlayıcı bişiymidir? Kedilerde 7şer 7şer doğuruyolar ama elleri mahkum erkek kedinin peşinden dolaşıyolar.. Bayanların ruhsal yönleri ağırlıktadır,doğru.Peki hem fiziksel hem ruhen gelişmiş ve üstün olduğunuzu iddia ettiğiniz bizlerle kafa kafaya fikir alışverişinden çekinmiyosunuz? Cevaplarımızda saçma olan bişi gördüğünüzü zannetmiyorum  Demekki Tekelinizde değil ruhen gelişmişlik,fiziki gelişimi tartışmıyorum bile.. yaratılışınızda incelik narinlik var.

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 14:49:25sohbet oyun linki

İfetciğim herkez yapabileceği,kapasitesinin el verdiği işlerle uğraşır.Kadınlar bunun için ev işleriyle ilgilenirler  Kadınların ergenliğe neden erken girdiğini açıklamıştım birdaha açıklama gereki duymuyorum Sen hesap yapanların daha çok  kadın olduğu konusunda söylediğine inandın mı? kadınlar gerekli gereksiz herşeyi almak isterler.Evde bir blendır olduğu halde 2.bir blendırı sırf indireme girdi diye ihtiyacı olmadığı halde alan bir kadından baskası olamaz.Ve dikkat edersen saatlerce oturup ayın sonunu nasıl getircem diye düşünen herzaman erkektir.Yuvayı dişi kuş yapar lafının da nerden geldiğini yanlış kaynaklardan öğrenmişsin.Bu laf erkek para kazanırken kadının ev işleriyle uğraşması anlamına gelir.Sonuçta yuvayı kuran asıl güç erkektedir.Göz önünde olan kadındır,doğumda olduğu gibi.Erkeğin geleceği ile endişeleri evlendikten sonra başlar.Ve bu endişe karımı kimle aldatacam endişesi değil,yuvayı nasıl korucam endişesidir.Yuvayı kuran dişi kuş ise neden bir kavgadan sonra,- kadın "annemin evine gidiyorum ben"diyerekten kapıyı çekip gider?Burda yuwayı asıl kimin kurduğu ortaya çıkar.Erkek büyük güçlüklerle kurduğu yuwasını korumaya dewam etcektir....

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 14:51:33sohbet oyun linki

beyazkurt :
.... Ne yapıcağını düşünmeden harcama yapanlar bizlermiyiz? 37 çeşit ayakkabı (beyaz elbiseme uygun olsun,aman kahverengide hoş,lacivert şortumla takım olurlar..vs.) gibi söylemler mağza giriş ve çıkışlarında bizlerin iki dudağı arasından çıktığını düşünmüyorum??

Şu lafların üstüne konuşmak aslında anlamsız fakat sımdı gelecegi biz düşünürüz sizin bu konuda fonksiyonunuz yoktur gibi bır iddaada bulunurkende ınsanın bıraz oturup düşünmesı buna gelebılecek yorumları göz önüne alması lazım. Yani hangi erkek 36 ay taksıtle kendısıne bir kıyafet almıştır. Yada hangı erkek kişisel bakım ürününe bir aylık mutfak masrafından çok para vermiştir? Benım savunduğum bir düşüncedir bu ; bence uygun pazarlama taktiklerı ve agzı iyi laf yapan bi pazarlamacı 1050 ay taksıtle güney Amerika kıtasını bır bayana satabılır. Bunun üzerine eve gelınce eşine verecegı cevapta tahminen şöyle olcaktır : Ne olcakki 1050 ay taksıtle  Afedersınız ama taksıtle olunca o para ödenmıyormu? Bumu sizin ileri görüşlü geleceği düşünür hal ve tavırlarınız? Bılemıyorum bence sözlerınız ve genel tutumunuz çelişkili bundan daha ilerisi varmı?

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 14:56:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir Kadın Ticari "Taxi"ci Olabilmekde, Bir Erkekde Aşhcı. Kadın Ve Erkek Her Platforma Eşit Bu Zamanemizde. Sadece Tartışma Olsun, "Yada Biz Kadınlar Erkeklere Karşı Üstünlük Sağlıyalım Cabası" Yada " Biz Erkekler Kadınlara Karşı Üstünlük Sağlıyalım Cabasında" Tatlı Bir Rekabet Belki Ama Çok Kaptırmamak Lazım Bu Duygulara. Kışın Her Eve Lazım "Soba" Niyeti İle Bakmamak Lazım Kadına.Kim Ne Derse Desin Bir Erkek Nekadar Kadına İhtiyacı Varsa, Kadınında Erkeğe Eşit Uzaklıkda İhtiyacı Var Bu Dünyada.

Saygılarımla..

beyazkurt

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 14:56:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Jisell :

Sevgili karşı cins arkadaşlarım hiç tartışmayın

"ABD’nin Harward Üniversitesi’nde geçen ay ortaya atılan kadın erkek beyni üzerindeki bir tartışma konusu bilim adamlarının kadın beyninin erkeklerden daha üstün olduğu sonucuna ulaşmasıyla noktalandı.Son yıllarda geliştirilen beyin faaliyetlerini görüntüleme teknolojisi, kadınlar ile ilgili bir çok bilimsel yargıyı ortadan kaldıran sonuçları da ortaya koydu.

Dünyanın en zeki insanın kadın olduğu açıklanan Bulgar Daniela Simidçieva nın IQ su 200 ve beş mastır programını başarıyla tamamlamış. 

Ünlü Fransız kimyager Marie Curie ile aynı IQ derecesine sahip. Daniela Simidçieva, son 44 yılda Bulgaristan ve İngiltere üniversitelerinde ekonomi, eğitim ve sosyoloji tahsil etmiş. Endüstri mühendisi, İngilizce öğretmeni ve elektrik mühendisi olmuş ve 5 mastır yapmış. Daniela Simidçieva, Bulgaristan ın MENSA derneğince dünyanın en zeki kadını olarak açıklanmıştı.

Kadınların duygusal davranmaya yatkın olmalarından dolayı, kişisel menfaatleri kollayan aklı çoğunlukla kullanamadıkları doğrudur. Ama kullanılmayan bir şey yok demek değildir. Odamda bir TV var, ama gündüzleri kullanmıyorum. Gündüz bana odanda TV var mı diye sorulduğunda "yok" mu diyeceğim? Kadınların duygusal olmaları çok doğal ve olması gereken bir şeydir. Çünkü eğer genel anlamda daima akılcı ve kişisel çıkarlarına dönük davranmaya müsait yaratılsalardı, hiç bir kadın çocuk yapmaya, onu dokuz ay hamal gibi taşımaya, ızdırap ve sıkıntı çekerek doğurmaya, aylarca kendi canından emzirmeye, binbir çileyle büyütmeye, bunlar olurken kendine sıkıntı veren bu varlığı sevmeye, korumaya ve şevkat göstermeye talip olmazdı

Hiç boşuna konuşmayın beyler her yönden üstünüz sizden

3-5 Örnekle bizi yıldırabileceğinizi zannetmekle nokta koyduğunuzu zannedebilirsiniz..Ciddi bi yanılgı olur. Tek tük bayanların üstünlüğünü kabullenmişliğimiz yok değil,araştırmada kesinlikle doğrudur Daniela Simidçieva gayette başarılı olmuştur.ABD de yapılan araştırmalardan söz etmişsinizABD de yapılan her araştırmanın gerçeği yansıtmadığı haberini kaçırmışsınız oysa ki BBC de deneme amaçlı yapılan araştırmaların ABD de yaygın olduğunu yakalayabilirdiniz.Bir kıtadaki araştırmanın dünya çapında her yöre insanına uygun olabileceğinizi düşünmenizide yadırgadım cidden.. Başka bi konu daha sizden üstünlüğümüzü kabul ettirmeye değil,aranızdan akıllı uslu çıkanların nadir olduğunu ve istisnaların kaideyi bozmadığını sölemekteyiz.Sektörlere bi bakın bizler altın çağımızı her sosyal ve ekonomik faaliyette sergilemekteyiz fakat sizler halen eski çağdan yeni emeklemeye başlamış çocuklar gibi eşitiz diye her fırsatta bağırıyosunuz.. Eşit olmadığımızı sölemiyoruz haklarımız,sölemeye çalıştıklarımız hemen hemen aynı doğrultu ve eşitlik payı yüksek normlar. Bizim sölemeye çalıştığımız vardığınız noktada kendinizi haklı çıkartmayı ön planda tutmanız..Karşıyız 

beyazkurt

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 15:05:21sohbet oyun linki

Örnek teşrif etmişsiniz  Birazda biz sunalımmı nedersiniz? sadece tek bi alandan söz edicem buyrun  FiLoZoFLaR  Ben bayana rastlıyamadım ya siz?

CC sohbet icin buraya
 <<123456 78910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir