ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 01:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Merak Kediyi Öldürür!..
 <<123456789 10>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 18:46:25sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
ivet :
BecquereI :

Yazılarımda Sadece Erkek Ve Kadın Eşitliği Hakkında Yazdığımı Öne Süren, Öyle Algılayan Kişi, Kişilerce Şuan Zeka Üstünlüğü Hakkında Yorum Yapması Cok  Düşündürücü.                           

Becq. Sen Bugün İyimisin ? Biz zekayı tartışmaktayız eşitlik umrumuzda değil ki, bizim sizden zeki olduğumuzu ispatlamaya çalışıyorum.Ve sende benim ispatıma çok güzel bir örnek teşkil ediyorsun.

İvetciğim Konunun Ne Olduğunu Biliyorum. Yazılarımda Konuya Hakim Dair  Saten "Eşitlik" Derken Kadın Haklarından Bahsetmiyorum.Yazıları Düzgün Okuyunuz. Kişiler Bir Yerlere Gelirken Zekası İle Geldiğinden Hemfikiriz Sanırım O Yüzdendirki Erkeklerin Zekasından Üstün Olduğunuzu İdda Etmekdesiniz.Erkeklerle Eşit Zekaya Sahip Olduğunuzu Dile Getirmiştim Ama Ne Yazıkki Anlamamışsınız. İstisnalar Gaydeyi Bozmaz.

Düşüncelerim Aynı.

simash

simash resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 19:38:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar, konuya tam hakim olamamış olabilirim. Ama anladığım kadarıyla konu; kadın erkek eşit değildir ve kadın zekidir, mevzusu. Sanırım
Fakat konu çok olmadık yerlere dağılmış gibi hissettim.
Bence kadınlar daha zekidir; ancak yinede en çok bilim adamı erkeklerdendir.
Bir söz vardır "Erkekler Kim İçin Yakışıklı Olmaya Çalışırlar ?  Kadınlar İçin! Peki Kadınlar Kim İçin Daha Güzel Olma Çabası İçersindedirler ?  Kadınlar İçin! "

Kadınlar daha zeki yaratılmış olabilirler, ancak tüm güçlerini ve konsantrelerini hemcinsleri üzerinden yükselebilmek veya "O Kadın" a karşı daha avantajlara sahip olmak için kullanırlar.

Erkekler ise Güzel bi kadın görünce ister, sahip olamazsa başka bi  yere bakar ordaki güzel kadını ister, ta ki elde edeene kadar. elde ettikden sorna bittmiştir. Artık bundan sonra dünyevi işleriyle ilgilenir. Eğerki hiçbir kadını beğenmemişse bilim adamı olur :D işte burada da erkeklerin zekiliği öne çıkar

Kuranda Kadın Erkek eşittir diye bahsetmişti bi arkadaş; ancak bana göre orda yazılan "kadın da erkek de eşit muamele görür" dür. Yoksa neden erkekler çocuk doğurmuyo? Neden kadınlar duvara işeyemiyo ? hani eşitlik :)

Kadınla Erkek Eşit olsaydı Olimpiyatlarda Dünya Şampiyonalarında aynı grupta oynarlardı. oysaki anatomik olarak bile olsa arada bir fark var; bunun sonucu olarak farklı hormonlar; ortak hormonların farklı oranları var; bunu düşünerek de her hormonun zihin ve beden gelişimine farklı rol oynadığını da hesaba katarsak kadın ve erkeğin düşünsel olarak da birbirinden farklı olduğu sonucunu çıkarabiliriz.

Ama bu demek değildir ki kadın ve erkek eşit haklara sahip değildir!
Kesinlikle eşit haklara sahip olmalı. Ancak madem konumuz "Kadın Daha Zekidir"
Evet Bazı Konularda Daha zekidir. Strateji, Estetik, Moda vs.. gibi konularda kadınlar daha zekidir.
ancak erkeklerin de başka dallarda kadınlara üstünlüğü olduğu bilinmektedir.

yani sonuç olarak. ben dizimde daha çok top sektirebilirim
ivet de kırmızı gömleğimin(!) üstüne hangi ceketimin daha iyi gideceğini bilir :)

Kadın erkekden daha zekidir; bazı konularda.
Doğrudur yani :)

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Nis.2006 Pzr 00:12:40sohbet oyun linki
Sayın Çok Espiritüel simash Konuya Hakim Olamadığını Sende Anlamışsın Yüce Kitapta Yazanın Hak Açısından Olduğunu Daha Önce Yazmıştım.. Zaten Kimse Senin Duvara İşeme Fantezilerini Düşünmedi Haksızsam En Azından Biri Yazardı Ben Beni İlgilendiren Bölümüne Cevap Verdim Saygılar :)

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2006 Sal 05:49:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar en son yazdıgım merakım hakkında yeterınce yorum yapıldıgına ınanıyorum. Simdi kendımın bıle merakla bekledıgı sıradakı yazıma gecıyorum...

Bılmıyorum belkı hepınız dıkkat etmışsınızdır. Bankamatıklerın önünde işlem yapmaya çalışan çok çeşit insan vardır. Ben kendi gözlemlerımden yararlanarak bunları 5 sınıfa ayırdım.. İşte benım katagorilerım ;

Teknoloji Özürlüler... Bankamatik kartını yuvasına sokamamakla işe başlarlar. Çıkan karttan sonra 3-4 saniye geçmesi gerekirken, bu süreyi beklemeksizin kartı zorla sokmaya çalışarak daha fazla zaman kaybederler. Hızlı hareket edeyım derken şifreyi yanlış girerler, şifreden sonra yanlış menüyü şeçerek işlemi iptal eder ve tüm bu sürece yeniden başlarlar. Diğer bekliyenlerin kızmasından korkarak Siz devam edin, benim işim uzun şeklinde bir açıklamayla, tekrar sıraya girerler. Pekı böyle durumlarda NEDEN suçlu hep bankamatiktir?

Sert Çocuklar... Aslında bu arkadaşların kavgaları hayatladır, bankamatik ise küçük bir uygulama alanı (: Bu arkadaşlar şifrelerini gırerken nasıl olurda parmakları kırılmaz dıye sasırmamak elde degıldır. Çata pata küte sesleri arasında girilen şifreden sonra, dokunmatik ekranda güç gösterisine devam ederler. Ekrandaki derin parmak izlerinin sahibi bu arkadaşlardır (: Evet hızlı olmasına hızlıdırlar ama eger arkalarında beklıyorsanız o sırada dakkalar ınsana saat gibi gelir.

Gamsızlar...  Yukarda bahsettiğim sert çocukların tam zıttı kişilerdir. Hata yapmaktan korktukları için kaplumbağa hızıyla hareket ederler. Defalarca işlem yaptıkları halde ekrana gelen yazıları dikkatle inceler, yorumlar, karar verir ve nihayet işleme devam ederler. Siz arkada delirmek üzereyken nihayet para gelir. Bu arkadaşlar paraları sayarken siz arkada zamanın durduğu hissine kapılırsınız hatta (: Bu arkadaşların işlemlerini genel olarak şu şekılde yaparlar. Kredi kartı borçlarını öderler, üstüne birine havale gönderip son olarakta yatırım işlerini yaparlar. Bir seferde dilediği kadar işlem yapmayı bir hak olarak gördükleri için bu tiplerle kavga kaçınılmazdır (:

Röntgenciler... Bu arkadaşlar doğuştan meraklıdırlar veyahut gerçekten acelesi olan tiplerdir. (bende henüz karar veremedim) Bu tipler siz işlem yaparken arkanızdan hesabınızda ne kadarınız olduğuna, ne kadar para çektiğinize, hesapta ne kadar kaldığına dikkat ederler. Sizin hesabınızı kendı durumlarıyla karsılastırıp size çıkan sonuca göre bir bakış atarlar. Arkanızda böyle biriyle işlem yaparken rahatsız olmamak mümkün değildir.

Huylananlar... Yukarda bahsettiğim röntgencilerle bir araya geldıklerınde izlemeye değer bir görüntü ortaya çıkar. Şifrelerinin görülmemesi için aşırı özen gösterirler. Çok yaklaşanlara ters bir bakış atar ya da doğrudan uyarıda bulunurlar. Bankamatik ekranının gorunmesı onlar için hayati bir önem taşıdıgından tüm gövdeleriyle ekranı kapamaya bile çalısanlar olmuştur (:

barbiexx

barbiexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2006 Sal 22:38:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
      okumaya başladıktan sonra yüzümdeki gülümseme katsayısı her an arttı comp ellerine sağlık gözlemin super olmuş özürlüler için bankamatik daha kolay kullanılır hale getirilebir  sert çocuklarda gözünden kaçtı yada unuttun esktra bişey var işler yolunda gitmeyince tekme tokat girişmeleri  gamsızlara söyleyecek sözüm yok çünki okuyupda daha fazla bekletme yöntemleri bulurlar diye korktum büyük bir ihtimal röntgenciler evli olanlardır eve gidince kıyamet kopar evdeki adamın kasada daha çok parası var diye huylananlar ise haklı o kadar çok bankamatik canavarı varki birde en son olarak bu işi bilmeyenlere yardım edeyim mi teyze amca diyen yardımsevenler var esas alah onlardan korusun bizi

Caterpie

Caterpie resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Nis.2006 Per 05:08:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Olaylara birde bu açıdan bakınca sanki bır komedyanın içinde gibi hissediyor insan kendini.Compeira bu tip bakış açından dolayı sana imreniyorum. Yazılarının devamını beklıyorum.

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Nis.2006 Per 05:45:22sohbet oyun linki

Valla sorunlu beynıme takılan ufak detayları paylaşmak hosuma gıdıyor açıkçası... Mısal ;

İzne çıkan köşe yazarlarının köşesınde neden Yazarımız yıllık izninin bir bölümünü kullandığı için... yazar? Adamın yıllık izninin ne kadarını kullandığı bizi alakadar etmekte midir? Yazar 1 ay sonra geldiğinde bizim, Oha 1 ay yıllık  izninin bir bölümü ise kim bilir ne kadar izni vardır bu adamın, peh peh peh!.. dememiz mi gerekmektedir? Neden bütün gazeteler sanki bu bir kalıpmış gibi hiç değiştirmeden tam olarak aynı cümleyi kullanırlar?

Neden evlerde odaların ve mutfakların ışık düğmeleri içerdeyken banyolarınki dışardadır, biz içerdeyken biri gelip pislik yapabilsin diye mi?

Ecelden önce bu iş benim canımı alcak galiba (:

mequardD

mequardD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2006 Pzr 01:21:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
oğlum ben cagatay... gır dedın gırdım.. ama paralı degıl..takılıyorz yınede ama kımse sallamıyor.... neyse yazı super... gelde bır konusalım... sende ne cevherler varmıs... haberımız yok ... hadı gorusmek uzere....

mequardD

mequardD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2006 Pzr 01:27:15sohbet oyun linki

sen varya ne adamsın ya.. yazı yazınca hber ver gırıp okuyalım artık.. valla cok ıyı

pinkFlovers

pinkFlovers resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2006 Per 19:17:54sohbet oyun linki

sarı lacivert yapalım kediyi

CC sohbet icin buraya
 <<123456789 10>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir