ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 18:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Yeni Editörler Arıyoruz
 <<1234567891011 12131415161718192021...44>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

berkk59

berkk59 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2006 Çar 14:34:45sohbet oyun linki
ben zaten bi internet sitesinde modaretörüm yapıyorum bilginize

milas32

milas32 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2006 Çar 14:40:53sohbet oyun linki
ben isterim hatta basladım bile odalardaki terbiyesiz leri uyarmakla olmak isterim acıkcası

milas32

milas32 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2006 Çar 15:08:51sohbet oyun linki

herkeste olduğu gibi bende mod olmak isterim gorevimi en ii şekilde yerine getiririm

ii gunler

Marashall

Marashall resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ağu.2006 Cmt 13:51:21sohbet oyun linki

CC- Yetkilileri ve Kullanıcıları.

Moderatörler bu şekilde seçilecegini düşünmüyorum. Ben bu sittede daha önce fazla zaman geçirmedim hatta kayıt olalı çok kısa bir zaman oldu.. Acemi kullanıcıyım, forum konusunda acemi oldugumu söyleyemicem... Vernon kardeşimizin istegi üzerine bu sittede buraya başvuru yapmak istedim. Vernonla birlikte uzun zamandır çalışıyorum. şuan bir forum sittesinde süper mod. olarak görev yapmaktayım,Moderatörler demek bana göre çok aşırı bilgili kişi demek değil, araştırmacı kişi demektir, ben şimdilik Moderatörler yapmaya talip degilim önce forumu incelemek istiyorum, kendimi yeterli görürsem yetkili kişilere tekrar email atarak talip oldugumu ileticem..

Hoş sohbetler..

mustafa79

mustafa79 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ağu.2006 Cmt 19:01:59sohbet oyun linki

evet bende bu göreve talibim diğer arkadaşlar gibi hemen hemen hergün buradayım

gerekli bilgilerde profilimde yer almakta dır

daha güzel daha iyi bir forum için bütün arkadaşlar bence el ele vermeliyiz

saygılar

sevcanseda

sevcanseda resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2006 Pzr 13:06:42sohbet oyun linki
 bunlar olsunolsun vip üye olmak istiyorum

hackmanix

hackmanix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2006 Sal 19:55:12sohbet oyun linki
hackmani xolarak hazırım  her konuda yardımcı olmaya hazırım

xdeafx

xdeafx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ağu.2006 Çar 11:36:23sohbet oyun linki

Roen benim zaten sitem vardı bu konuda çok deneyimliyimdir fakat yinede siz bilirsiniz ben cc için elimden geleni yapmaya hazırım..

alcoolista

alcoolista resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 17:51:45sohbet oyun linki

Roen ben moderatörlükten pek anlamam  sürekli sitede de kalamıyorum ama benim bi önerim vardı bunun için rahatsız ettim!Senin bunu yüksek mercilere taşıma olanağın vardır diye düşündüm.

konu:cc de müzik!

bakıyorumda üyeler ya dans ediyor yada şu şarkıyı dinliyorum diyor.Yani bu konuda cc de bir eksiklik war,cc artık gercek bir şehirden farksız oldu ama müzik yok ben müziksiz bir şehir düşünemiyorum!bu eksikli için bir kaç önerim var

1.cc de kimin ne dinlediği profilde gözüksün(böylece ortak zevkler açığa çıkar)

2.cc ye bir dj veya bir program koyulsun (isteğe göre kapatılabilir)otamatik şarkı çalsın!(müzik kutusu vb.)viplere özel istek modları veya özel odalar olabilir buda vip üyelği arttırır

3.vip üyelerin müzik dinleyebileceği bir oda yapılabilir.(o zaman bende vip olurum:)) ama ben herkezin bundan yararlanması taraftarıyım!

Bunlar gibi onlarca öneri alına bilir benim forum açma yetkim yok ama sen yapabilirsin!

Umarım saçmalamamışımdır?

Şimdiden teşekkür ederim Roen.

İstersen bunun hakkında bana mail atabilirsin olmazsa ben arada foruma bakarım.

alcoolista

alcoolista resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 18:08:41sohbet oyun linki

şimdi forumları dolaşırken farkettim benim gibi düşünerek forum açan bi arkadaş varmış farketmemiştim kusura bakma! ama olay pek açıklığa kavuşturulamamış yinede benim önerilerimi okurda cevaplarsan belki başka bi forumda fikir alış verişi yapabiliriz

CC sohbet icin buraya
 <<1234567891011 12131415161718192021...44>>